Rafael Benitez

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#361 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En is eljutottam arra a szintre, hogy Rafa baratunk tenyleg nem idevalo, az elejen vedtem mikor meg ment vele a csapatnak es keves golt kaptunk, aztan valami megtort.
Nem ertem Bertrandot minek jatszatja, mikor koze nincs ehhez a szinthez meg. Viszont ami erdekes, hogy mi lehet annak az oka, hogy se RDM se Rafa nem preferalja Marint? Mert egyikojuknel se nagyon jatszott..
Ha vegre kiesik Nigeria es visszajon a 2 jatekos, akkor egyreszt kapunk a kp-ra stabilitast Mikel szemelyeben, valamint nem kell eroltetni Ryanair-t, hanem Moses szemelyeben lesz egy igazi szelsonk aki golt is rug ,meg tud beadni is. Ja es szerintem pont rosszul jott ez az ANK foleg ugy, hogy Luiz is serult, mert Rami mostanaba gyenge meg nen is igazan tud jol szurni, ez is elegge kozrejatszik abban, hogy elkezdtunk megint golokat kapni, mert amikor volt a Mikel-Luiz parosbol vki akkor azert nem rohantak igy at a kp-n.
Valamint nem csak egy embernek kell elvinnie a balhet, itt a jatekosok sokkal inkabb ludasabbak ebbe a remek idoszakba, nem fer a fejembe, hogy lehet egy friss BL gyoztes csapat ennyire semmilyen..oke, hogy ossze kell szokni az ujaknak stb, de nevek alapjan meg kvalitasok alapjan erosodtunk, a valosag azonban pont az ellenkezojet mutatja.
Itt ahogy Benitez ugy a jatekosok is szarhaziak es akkor meg finoman is fogalmaztam, nehogy mar egy huszon-harminc eves jatekost motivalni kelljen, hogy gyengebb ellenfelek ellen normalisan tegye oda magat,az erosebbekrol nem is beszelve..sajat magukkal basznak ki, valamint ami meg idegesitobb a klubbal is. Abra helyebe tartanek egy alapos fejmosast.
Ha meg megint edzobuktatosdit jatszanak akkor undorodni fogok az egesz kerettol es leszarom, hogy ki az edzo benitez, mourinho, detari akkorse csinaljak ezt, mert ok csak egy alkalmazottak es aki ebbe resztvesz bassza ki Abra mindet a picsaba, legyen az Lampard vagy Torres vagy Ake akarki, ilyen nincs.
Egyebkent nagyon orulnek ha Van Gaal lenne az uj edzo es megfingatna itt a nepet, nemigen lenne lazsalas meg 3 ures ember a hosszun uresen, mert ugy lebaszna meg szethajtana oket, hogy orokre belejuk rogzulne.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Rafael Benitez

#362 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Nehéz mit írni a meccsről,az rendben van,h égő lenne és hülyén nézne ki,h ha kibasznák benítezt de lassan már nem tudja a csapat,h mi a győzelem.Rendre kapjuk a gólokat,fejben NULLA a csapat,támadás hol jó,ol nem(ink utóbbi),nincs kiépített rendszer(nyílván ha cserélgetjük az edzőket akk nehéz is kiépíteni).

Nagyon jó lenne valahogy felébredni mert elúszhat nagyon könnyen a BL-indulás.
Stone haxleader!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4839
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Rafael Benitez

#363 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dankodavid írta: Semmiképpen sem, inkább a saját kis játszósarkomban fog megjelenni, ha valahol megjelenik egyáltalán, az utolsó két hétben megint nem sikerült semmilyen témában sem értékelhető végeredményt összehozni, pedig párnak nekiálltam.
Jah bocs, akkor te más dimenzióban élsz mint én. Nálam már minden pingvinmeccs után túlélt félóra-óra értékelhető végeredménynek számít.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#364 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

AwayRoller írta:
dankodavid írta:Péntek este elkezdtem írni egy ilyet, még kidolgozás alatt van, remélhetőleg lesz belőle valami.
Nem akartam semmi morbidat, mert akkor a még megmaradt nyelv- és nyalóvitézek lázonganának :roll: Azt megtartom magamnak :twisted:

Jah és hajrá :wink: Rampantos lesz?
Semmiképpen sem, inkább a saját kis játszósarkomban fog megjelenni, ha valahol megjelenik egyáltalán, az utolsó két hétben megint nem sikerült semmilyen témában sem értékelhető végeredményt összehozni, pedig párnak nekiálltam.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Rafael Benitez

#365 Hozzászólás Szerző: Mendez »

A fő problémám ezzel a barommal hogy annak ellenére hogy rajta semmi kényszer nincs(nem kell űrfoci csak az eredmény) nem akar változtatni..Ha olyan a kp mint az átjáróház akkor miért nem rak be még egy embert oda és a szétzilált védelmünk egy kicsit levegőhöz jutna .A pudlinál is ez a 4 3 3 volt , a szélek nincsenek bejátszva ,mikor így nekünk esik egy csapat mint ma miért nem lehet a stabilitásra koncentrálni? A betömörülő kis csapatoknál meg föl kell küldeni mind a 2 csatárt hogy széthúzzák a 8 belsővédőt és Torres is hasznosabb lenne egy második csatárként.
Na mindegy nyáron minden kezdőik a 0 ról mi reménykedünk h na majd most, a vezetőség igazol 2-3 embert ugyanarra posztra edző feje felett és Okt . Nov. környékén meg állunk hülyén hogy megint mi a baj mikor olyan erős a keretünk papíron.

fel a fejjel sorstársaim hátha nem lesz igazam......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mendez 2013. február 2., szombat 23:53-kor.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4839
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Rafael Benitez

#366 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dankodavid írta:Péntek este elkezdtem írni egy ilyet, még kidolgozás alatt van, remélhetőleg lesz belőle valami.
Nem akartam semmi morbidat, mert akkor a még megmaradt nyelv- és nyalóvitézek lázonganának :roll: Azt megtartom magamnak :twisted:

Jah és hajrá :wink: Rampantos lesz?

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#367 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Péntek este elkezdtem írni egy ilyet, még kidolgozás alatt van, remélhetőleg lesz belőle valami.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4839
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Rafael Benitez

#368 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem lett valami fantörpikus, de megteszi :)


RA: - Ráfáél. Bészélnem kell veled.
RB: - Igen főnök? (Mondta alig érthetően, miközben a vér, forrósajt és ketchup keveréke csorgott végig szakállán)

RA: - Mi volt ez á fos? Egyes játékos panaszkodnak, hogy hiába van jó teljesítmény, következő meccsen nem játszani. Pedig ők akarni bekerülni kezdőbe. Mondják nekem, jobb lenni 3 meccsen jól teljesíteni zsinór, utána kettő pihenni, minthogy örökké megtalálni jó forma.
RB: - Jajj ne beszéljünk már a fociról, én ahhoz nem értek. (További ételdarabkák társultak mondandójához)

RA: - Indokold meg ézt á fost!
RB: - Háááááát.... őőőőőő.... Kérsz hambit? :D

RA: - Nyet! Mondd, mi ez a rotáció? Kapa vagy micsoda?
RB: - Már mondtam főnök, ne kérdezz a fociról. Ezt csak úgy tudom elmagyarázni, hogy bizonyára tudod mekkora hamburgereket szoktam zabálni.

RA: - Da...
RB: - Nah és rohadtul utálom a régi mikrókat, amelyeknek nem forog a tálcájuk, mert ezeknek a nagy hambiknak csak a két széle melegszik át. Ellenben a rotáció, ahol forog a belső tányér, átmelegíti az egész hambimat és jóízűen tudok zabálni.

RA: - De mostmár kéne teljesítmény. Én hozni téged ide, mert utánam lenni névsorban. Nem akarni, hogy ne lenni nekem igazam és megbukj!
RB: - Ne félj. Ha meg is bukok, legalább megszabadultok ettől a kínaiaktól rendelt akciós hamburgerkészlettől, ami másképp rárohadt volna a fejetekre.

RA: - Én kérni elnézést Rafa. Köszönni, hogy kisegítessz. Nagyra értékelni munkád.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#369 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Érdemes abba is belegondolni, hogy mielőtt átvette volna a csapatot, négy pontra volt a manure, most 16-ra. Anyám borogass bazdmeg.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4839
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Rafael Benitez

#370 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

És ez a fogalmatlan szardarab megint a 'csherektör' dumával jön. ÁÁáááá....

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Rafael Benitez

#371 Hozzászólás Szerző: Sasur »

De akkor bassza ki Benitez mellet Emenalot ,Buckot és Gourlayt is !
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Rafael Benitez

#372 Hozzászólás Szerző: bádika »

Amazing24 írta:BREAKING: Reports sayin that Roman has told Benitez to meet up tonight to talk about recent results. Chelsea fans, this could be it!
Oscar írta ki fb-re. http://www.facebook.com/Oscarr11?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehet, hogy mégis kibasszák? :D
Nem akarok belekötni, de ez csak egy szurkolói oldal :roll:
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#373 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Amazing24 írta:BREAKING: Reports sayin that Roman has told Benitez to meet up tonight to talk about recent results. Chelsea fans, this could be it!
Oscar írta ki fb-re. http://www.facebook.com/Oscarr11?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehet, hogy mégis kibasszák? :D
Kétszer kellett "diszlájkolnom", hogy háromszor "lájkolhassam".
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Rafael Benitez

#374 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

BREAKING: Reports sayin that Roman has told Benitez to meet up tonight to talk about recent results. Chelsea fans, this could be it!
Oscar írta ki fb-re. http://www.facebook.com/Oscarr11?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
Lehet, hogy mégis kibasszák? :D

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Rafael Benitez

#375 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

misakd írta:
Zsolti írta:
chaoskid18 írta:írjunk nyílt levelet abramovicsnak h a szurkolók elpártolnak illetve elhaláloznak meccsnézés közben ugyhogy a közjó érdekében bassza ki innen ezt a barmot!
Ha most kirugnànk ki jönne helyette? Mert erre a kis időre úgyse jönne hasznàlható edző csak a selejt.Akkor màr mindegy hogy kivel szopunk ez az idény màr úgyis kuka nyàron meg jön Mou remélhetőleg
beniteztől csak jobbat lehet találni , ha a sarki büfést ültetjük a padra azzal is sokkal jobban járunk , de ha jól tudod pl. Henk ten Cate-nak nincs csapat és ő már volt itt 2. számú edző , amikor gyakorlatilag első volt... és ugye akkor BL döntős volt a csapat
Én a sarki büfést nem hoznám ide, mert akkor Beniteztől továbbra sem szabadulnánk meg :D .
Why always me?

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Rafael Benitez

#376 Hozzászólás Szerző: misakd »

Zsolti írta:
chaoskid18 írta:írjunk nyílt levelet abramovicsnak h a szurkolók elpártolnak illetve elhaláloznak meccsnézés közben ugyhogy a közjó érdekében bassza ki innen ezt a barmot!
Ha most kirugnànk ki jönne helyette? Mert erre a kis időre úgyse jönne hasznàlható edző csak a selejt.Akkor màr mindegy hogy kivel szopunk ez az idény màr úgyis kuka nyàron meg jön Mou remélhetőleg
beniteztől csak jobbat lehet találni , ha a sarki büfést ültetjük a padra azzal is sokkal jobban járunk , de ha jól tudod pl. Henk ten Cate-nak nincs csapat és ő már volt itt 2. számú edző , amikor gyakorlatilag első volt... és ugye akkor BL döntős volt a csapat

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Rafael Benitez

#377 Hozzászólás Szerző: béla »

cfclegend2 írta:
AwayRoller írta:
gerawba írta:Simán meglesz a 3. hely, sajnos az ilyen hullámvasutazás mint amit a csapat produkál előrébb nem jó.
Az Arsenal, a Sp*rs meg a többi is egy rakat f*s minden második meccsen, kár úgy beállítani, hogy körülöttünk minden csapat k*va jó, csak mi vagyunk milyen szarok.
Én azért ebben nem hiszek annyira. A spuri, Everton, szarzi trióból ha kettő beelőz, akkor pedig a BL-nek is lőttek ugyebár. Az ágyúsok tavaly is tavaszra táltosodtak meg, ez úgy néz ki idén is meglesz. Ez már 4. hely.

Boas balfaszkodásában remélem lehet bízni továbbra is, csak sajna Bale elég nagy húzóerő ott + az Everton eddigi messze legjobb szezonját szfutja.

5 pont külőnbséget kell kibekkeljünk 13 meccs alatt. Ez jelenleg elég mission impossible szagú...
Az Everton mindig utcalány jó tavasszal, tehát szerintem velük is számolni kell.
Igen,de ősszel meg mindig szarok.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Rafael Benitez

#378 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Zsolti írta:
chaoskid18 írta:írjunk nyílt levelet abramovicsnak h a szurkolók elpártolnak illetve elhaláloznak meccsnézés közben ugyhogy a közjó érdekében bassza ki innen ezt a barmot!
Ha most kirugnànk ki jönne helyette? Mert erre a kis időre úgyse jönne hasznàlható edző csak a selejt.Akkor màr mindegy hogy kivel szopunk ez az idény màr úgyis kuka nyàron meg jön Mou remélhetőleg
Mert tavaly ki jött márciusban? azért sikerült találni elég jó megoldást egy biztos Fsw-nél még az is jobb ha Terry v. Lamps játékosedzőként vinné végig a szezont!!!
Egy cél maradt idén, hogy Lampsnak meg legyen a rekord erre kell hajtani ennyi maradt idei szezonból köszönjük pincérgeci...

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Rafael Benitez

#379 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

AwayRoller írta:
gerawba írta:Simán meglesz a 3. hely, sajnos az ilyen hullámvasutazás mint amit a csapat produkál előrébb nem jó.
Az Arsenal, a Sp*rs meg a többi is egy rakat f*s minden második meccsen, kár úgy beállítani, hogy körülöttünk minden csapat k*va jó, csak mi vagyunk milyen szarok.
Én azért ebben nem hiszek annyira. A spuri, Everton, szarzi trióból ha kettő beelőz, akkor pedig a BL-nek is lőttek ugyebár. Az ágyúsok tavaly is tavaszra táltosodtak meg, ez úgy néz ki idén is meglesz. Ez már 4. hely.

Boas balfaszkodásában remélem lehet bízni továbbra is, csak sajna Bale elég nagy húzóerő ott + az Everton eddigi messze legjobb szezonját szfutja.

5 pont külőnbséget kell kibekkeljünk 13 meccs alatt. Ez jelenleg elég mission impossible szagú...
Az Everton mindig utcalány jó tavasszal, tehát szerintem velük is számolni kell.
Why always me?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#380 Hozzászólás Szerző: chiedis »

gerawba írta:Simán meglesz a 3. hely, sajnos az ilyen hullámvasutazás mint amit a csapat produkál előrébb nem jó.
Az Arsenal, a Sp*rs meg a többi is egy rakat f*s minden második meccsen, kár úgy beállítani, hogy körülöttünk minden csapat k*va jó, csak mi vagyunk milyen szarok.
Optimistább voltam 1 hónapja, miszerint a City-t is beelőzzük. Senkit se bír legyőzni a csapat, nem simáznám le a 3.helyet, talán a 4. meglesz neccesen
Nyugodj bekeben Mister !

Lezárt