Rafael Benitez

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Rafael Benitez

#441 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nyakunkon a tottenham, ki kéne rúgni a picsába nem érdekel hogy rajtunk röhögnek, Terry vegye át idény végéig, szerezzük meg a 4. helyet mer ha az nem lesz meg akkor végünk van...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#442 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Igen.
bullshit.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Rafael Benitez

#443 Hozzászólás Szerző: Chester »

Igen.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#444 Hozzászólás Szerző: chiedis »

most komolyan, az ideg kerülget, de szerintetek ő tehet róla h a 90.percben egy rakás hülye elbaszta ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Rafael Benitez

#445 Hozzászólás Szerző: béla »

dankodavid írta:Bravo rafa. Remélem reggelre kibasszák, ez nem edző, ez egy nulla, egy senki, egy kibaszott félkegyelmű, gyáva, agyatlan szar. 2-0-ról SEM tud meccselni a büdösgyökér, én esküszuöm, hogy senkit nem rühelltem ennyire. Nem lesz itt ez a pöcs még márciusig sem.
Persze,Beníteznek kellett volna fognia a három üres a tökét vakargató REading-játékost :D

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Rafael Benitez

#446 Hozzászólás Szerző: misakd »

rafa out

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#447 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bravo rafa. Remélem reggelre kibasszák, ez nem edző, ez egy nulla, egy senki, egy kibaszott félkegyelmű, gyáva, agyatlan szar. 2-0-ról SEM tud meccselni a büdösgyökér, én esküszuöm, hogy senkit nem rühelltem ennyire. Nem lesz itt ez a pöcs még márciusig sem.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3132
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#448 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
edeskeves írta: Tuti nem o fog igazolni embereket aki meg par honap es lelep, ez logikus ,ezert nem ot kell basztatni, hanem a vezetoket.
Nem basztatom, csak akkor ne siránkozzon, hogy nem olyan kerettel dolgozik amilyennel szeretne. És ezt úgy is meg lehet oldani, hogy félévet vagyok itt, nincs beleszólásom az ilyesmibe, cső. Akkor talán néhányatok még sajnálná is, hogy jajj szegény Rafa nem igazolhat.

Ha már ez az év is az építkezésé, mint az utóbbi párra ahogy ráaggatták, ha már úgy nézett ki nem jön össze semmi, akkor legalább szerezzük meg azt aki nyáron jönne, és félévig összeszoknak a csapattársakkal. Aztán jön az új edző és nem avval kell tökölnie, hogy még a nyári szerzeményeket is be kell építeni.
Csak szerintem még senki sem tudja ki fog leülni a kispadra nyártól, milyen játékot akar játszatni stb nyilván ahhoz a játék stílushoz, rendszerhez kellenének emberek. Ha maradna köv szezonra is Rafa akkor gondolom igazolhatott volna most posztokra olyan játékosokat akikkel később dolgozni akar, de szerintem Ba is egy vészmegoldás volt, mivel elment Sturridge kellett egy csatár aki azonnal bevethető.
Ba olcsó is volt meg PL tapasztalattal rendelkezik úgyhogy igazoljuk le. Ha maradt volna Sturridge szerintem nyáron robbantott volna Abra és hozott volna előre egy sztárt pl Falcao. De még így sincs kizárva abban az esetben, ha Torres csapatot vált gy nagy név tuti jön előre.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Rafael Benitez

#449 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta: Tuti nem o fog igazolni embereket aki meg par honap es lelep, ez logikus ,ezert nem ot kell basztatni, hanem a vezetoket.
Nem basztatom, csak akkor ne siránkozzon, hogy nem olyan kerettel dolgozik amilyennel szeretne. És ezt úgy is meg lehet oldani, hogy félévet vagyok itt, nincs beleszólásom az ilyesmibe, cső. Akkor talán néhányatok még sajnálná is, hogy jajj szegény Rafa nem igazolhat.

Ha már ez az év is az építkezésé, mint az utóbbi párra ahogy ráaggatták, ha már úgy nézett ki nem jön össze semmi, akkor legalább szerezzük meg azt aki nyáron jönne, és félévig összeszoknak a csapattársakkal. Aztán jön az új edző és nem avval kell tökölnie, hogy még a nyári szerzeményeket is be kell építeni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Rafael Benitez

#450 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jaja, kivételesen örülök, hogy nem ő igazol. Hozná ide a spanyol koloncait fél évre, semmi értelme nem lenne. [Bár Bonyt elhozhatná, meg valami niggert szűrni]

edeskeves
Hozzászólások: 3132
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#451 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:Nyah, aszondja nem lesz érkező, sem távozó az elkövetkező két napban. Remélem annak a sorsára jut, aki utoljára ilyeneket nyilatkozott, hogy nincs szükség senkire.
Tuti nem o fog igazolni embereket aki meg par honap es lelep, ez logikus ,ezert nem ot kell basztatni, hanem a vezetoket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Rafael Benitez

#452 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyah, aszondja nem lesz érkező, sem távozó az elkövetkező két napban. Remélem annak a sorsára jut, aki utoljára ilyeneket nyilatkozott, hogy nincs szükség senkire.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#453 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem tudom hova írjam..ide jó lesz talán :D
Nemsokára sajtótájékoztató!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... RMuprJhdUY" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Rafael Benitez

#454 Hozzászólás Szerző: Wisey »

dankodavid írta:
Wisey írta: Ha ezt meglepne most Abramovics, bebizonyitana, mennyire nem ert az edzök kivalasztasahoz.
Azt hiszem, with all do respect, ezt már nem egyszer, nem kétszer bizonyította.
Sajnos ez igaz... de 2-3 honap utan kirugni egy helyettes/megbizott edzöt szerintem meg Abramovicstol is extrem lepes lenne... De ki tudja ;)

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Rafael Benitez

#455 Hozzászólás Szerző: Mister »

Értelme az tényleg nincs,de,hogy ezek után még van olyan aki kiáll az edzői "tudása" mellett.....

Leszarom,hogy máshol mit nyert,mit csinált,mit produkált,jelenleg a CHELSEA managere és LÓFASZT se tud felmutatni az itteni produkciójából...Apropó bocsánat,van,a sok szégyennél szégyenletesebb eredményt...
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Rafael Benitez

#456 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Srácok! Nincs értelme egymásnak esni olyan dolgokon, amin változtatni nem lehet (nyilván elmondani ellehet, ezért fórum). El kell fogadnunk azt, hogy Benitez itt marad nyárig. A világ legnagyobb baromsága lenne, ha most ő is el lenne zavarva. Arról nem is beszélve, hogy ha a seggünket a földhöz verjük, akkor sem lesz másképp. Viszont legalább egymást toleráljátok már annyira, hogy elfogadjátok a szurkolótársatokat úgy, ahogy van. Valaki anyázósan, valaki csendben éli meg ezeket a hónapokat. Nyáron jön majd másik edző (de unom már leírni) és reménykedjünk, hogy vele elindulunk a megfelelő úton.

Hogy ki legyen az? Alapvetően mindegy, ha Abra felfogása nem változik. Én biztos vagyok abban, hogy a volt edzőink közül senki nem jön. A favoritomat nem írom le ismét (úgy is tudjátok), de még be is jöhet, ugyanis ez év nyarán lejár a szerződése az Evertonnál...... :P

Szóval fel a fejjel és bízzunk abban, hogy a dobogó meglesz, mert MEG KELL LENNIE!!!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#457 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Wisey írta: Ha ezt meglepne most Abramovics, bebizonyitana, mennyire nem ert az edzök kivalasztasahoz.
Azt hiszem, with all do respect, ezt már nem egyszer, nem kétszer bizonyította.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Rafael Benitez

#458 Hozzászólás Szerző: becus2 »

laczze írta:Az tényleg átgondolandó, hogy minden az edző hibája-e?! Persze a motiválás és a helyes taktikai felállás igen, de mondjuk egy 3. osztályú csapat ellen ugyan mivel kéne őket motiválni ? csak simán szét kell kapni őket csak játszani a játékunkat, ami nincs de akkoris :) Mindenféle taktika nélkül összekellet volna őket vágni, erről csak is a játékosok tehetnek, meg arról is hogy a Swansea ellen 2 meccsen 0!!!! gól sikerült akasztanunk, többek között otthon kicumizni 0-2re, és ha vezetünk is 2-0 ra akkoris x lesz a vége, akkor ott megint nem a taktika elsősorban a hibás egyszerűen a játékosok fejben sehol sincsennek, pedig én se szeretem Benítezt de minden nem az ő hibája, a játékosok is egyáltalán nem tesznek meg mindig mindent, Hazard is elmehet a faszba az a meccs már elúszott a szarnak kapkolódik amikor csak mi basztunk rá vele, inkább az év eleji formáján dolgozna úgy mutassa meg, hogy a csapatba illik, mert a labdaszedő gyerektől én is elveszem a labdát !
Ha nincs a lábadban erő a fejed sem tiszta. Bármint meccs közben.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Rafael Benitez

#459 Hozzászólás Szerző: Wisey »

chelseafan01 írta:
Nem könyvelhetünk el semmit előre, de legalább lesz valami elképzelés a játékunkban, nem bukunk el kupákat lim-lom csapatok ellen (már mi vagyunk a második csapat ,akivel elbukja a klub VB-t). És talán lesz valaki, aki vesztes állásnál, nem jobbhátvédet cserél jobbhátvédre. Mint ez a "nagy bajnok" edző...

A korábbi spanyol munkái nem érdekelnek, ha most nyerne a valenciával 2 bajnoki címet, akkor az érne valamit. Premier league-t soha nem fog nyerni a buzi rotációja miatt. A BL-t meg RDM is megnyerte és kupát is. Az inter-es pusztításáról meg nyílván nem esik szó...

Ja, de egy valamit elkönyvelhettünk, már a kinevezésekkor. Hogy a lehetséges össze kupából ki fogunk esni idén vele. És jó úton halad az öreg harcos...
Tehát mikor győztes edző volt akkor az vak véletlen, szerencse, semmi köze hozzá stb., amikor vesztes akkor minden az Ő hibája, mindenhol csak pusztított... hm.

Na mindegy: mondom ha eltakarítják és az új edzővel nyerni kezdünk, akkor mindenkit megkövetek,bár úgy lenne. Amúgy nem azért rugózok itt a témán mert rohadtul kedvelem a pasit,csak egy min. tisztelet mindenkinek jár, még ha volt is egy -két ízetlen megjegyzése a Chelsea-ről. És egy utolsó mondat a témáról,biztos vagyok benne hogy a kinti és az itteni szurkolók között is van "hallgatag többség" (egy fene kisebbség) akiknek egyáltalán nem tetszenek a szitkozódó rigmusok.
Biztosan nem motivalja a csapatot (igen, a jatekosokat sem), ha korusban szidjak az edzöt. Egy rutinos profi elengedheti a fule mellett (föleg hogy nem közvetlenul neki szolnak), de a 20-22 eves jatekosainkat akar zavarhatja is, föleg ha erzik hogy ök maguk sem jatszanak tul jol.

Ha nem jön közbe semmi (es ezt nagyon remelem), akkor Rafa szepen elköszön a nyaron, es ezert nem is latom ertelmet a folyamatos ellensegeskedesnek. Annak meg vegkepp nem latom ertelmet, hogy Rafat most januar/februarban kirugjuk. Ha ezt meglepne most Abramovics, bebizonyitana, mennyire nem ert az edzök kivalasztasahoz.

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Rafael Benitez

#460 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Nem könyvelhetünk el semmit előre, de legalább lesz valami elképzelés a játékunkban, nem bukunk el kupákat lim-lom csapatok ellen (már mi vagyunk a második csapat ,akivel elbukja a klub VB-t). És talán lesz valaki, aki vesztes állásnál, nem jobbhátvédet cserél jobbhátvédre. Mint ez a "nagy bajnok" edző...

A korábbi spanyol munkái nem érdekelnek, ha most nyerne a valenciával 2 bajnoki címet, akkor az érne valamit. Premier league-t soha nem fog nyerni a buzi rotációja miatt. A BL-t meg RDM is megnyerte és kupát is. Az inter-es pusztításáról meg nyílván nem esik szó...

Ja, de egy valamit elkönyvelhettünk, már a kinevezésekkor. Hogy a lehetséges össze kupából ki fogunk esni idén vele. És jó úton halad az öreg harcos...
Tehát mikor győztes edző volt akkor az vak véletlen, szerencse, semmi köze hozzá stb., amikor vesztes akkor minden az Ő hibája, mindenhol csak pusztított... hm.

Na mindegy: mondom ha eltakarítják és az új edzővel nyerni kezdünk, akkor mindenkit megkövetek,bár úgy lenne. Amúgy nem azért rugózok itt a témán mert rohadtul kedvelem a pasit,csak egy min. tisztelet mindenkinek jár, még ha volt is egy -két ízetlen megjegyzése a Chelsea-ről. És egy utolsó mondat a témáról,biztos vagyok benne hogy a kinti és az itteni szurkolók között is van "hallgatag többség" (egy fene kisebbség) akiknek egyáltalán nem tetszenek a szitkozódó rigmusok.

Lezárt