Rafael Benitez

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Rafael Benitez

#661 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Rafa papa sajtótájékoztatót tart ma magyar idő szerint 3:45-től.
RB on Ba "He's a very good player, can score goals, and is doing well in Premier League. He trains today and can play tomorrow"
RB "He gives us a different option upfront. We are very happy with this signing"
RB on Lampard 'He is fully committed, working hard in training, and giving his best for the team'
RB "We know the level of our players, we have to manage them carefully, as we have a lot of games"
RB on Ba "He can pass, he's good in the air, has good movement and can score goals"
RB "Terry did part of the training session today. Mikel was training and Romeu is still having treatment".
RB "The risk of injuries and tiredness is there if players play too many games".

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#662 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bain írta:
emsanya írta:Igen, volt 5 rossz meccse a BL győztes edzőnek, azután hogy új csapatot épít. A BL kiesés lehet fájó, de engem az annyira nem érdekel, hogy a csoportban esünk ki vagy később...

És főleg erre a baromra nem volt szükség, elbaszta a klubVB-t is, meg ilyen szégyenteljes vereségek, a rotáció kapás anyával együtt...
Hát szerintem én meg a helyedbe érdekelne ez a dolog. Ugyan is nekem nem hiányzik az, hogy bárhova megyek a világba,
ezzel cikizzenek az emberek, főleg az ismerősök, s talán e végett nem kellett volna egy ilyen negatív rekordot beállítanunk.
A klub vb-t nem Benítez baszta el, ha nem a játékosok csak hogy tisztázzuk a dolgokat.
Beníteznek kell felmennie a pályára védekezni? Neki is kell gólt rúgnia? Nem hiszem.
Elmondanám neked, hogy ha olyan játékosok lennének a csapatban, akkor akár te vagy én ülnénk le a kispadra,
még akkor is nyerniük kellene s jól játszaniuk. Még B-kerettel is. Ilyen csapat például a Barcelona.
És akkor nem cikiznek, ha továbbjutunk és az első körben kiesünk? :) A MU meg a city-nél is megtörént ez (a city-vel már másodszor) és nem dőlt össze a világ.

Akkor ezek szerint ha a játékosok baszták el a klub vb-t, akkor RDM-et se kellett volna elküldeni, mert ők nem jutottak tovább a BL-ben :D. Sőt sztem edző sem kéne, mert úgysem az edző megy fel gólt rúgni. Teljesen logikus érvelés...

Rohadtul nincs így, hogy akárki leülhet a padra, mert vannak jó játékosok. Nem tudom miért nézed le az edző szerepét egy labdarúgócsapatban :D. És egy edző munkája, nem csak a meccselésből áll hétvégenként :wink:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Rafael Benitez

#663 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Rafa papa sajtótájékoztatót tart ma magyar idő szerint 3:45-től, talán bejelenti Ba érkezését.

Stream ITT

Bain
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. január 3., csütörtök 17:10
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Rafael Benitez

#664 Hozzászólás Szerző: Bain »

emsanya írta:Igen, volt 5 rossz meccse a BL győztes edzőnek, azután hogy új csapatot épít. A BL kiesés lehet fájó, de engem az annyira nem érdekel, hogy a csoportban esünk ki vagy később...

És főleg erre a baromra nem volt szükség, elbaszta a klubVB-t is, meg ilyen szégyenteljes vereségek, a rotáció kapás anyával együtt...
Hát szerintem én meg a helyedbe érdekelne ez a dolog. Ugyan is nekem nem hiányzik az, hogy bárhova megyek a világba,
ezzel cikizzenek az emberek, főleg az ismerősök, s talán e végett nem kellett volna egy ilyen negatív rekordot beállítanunk.
A klub vb-t nem Benítez baszta el, ha nem a játékosok csak hogy tisztázzuk a dolgokat.
Beníteznek kell felmennie a pályára védekezni? Neki is kell gólt rúgnia? Nem hiszem.
Elmondanám neked, hogy ha olyan játékosok lennének a csapatban, akkor akár te vagy én ülnénk le a kispadra,
még akkor is nyerniük kellene s jól játszaniuk. Még B-kerettel is. Ilyen csapat például a Barcelona.
dotta98 írta:Hát igazából én nem utálom,engem nagyon hidegen hagy Benítez.Engem az idegesít,hogy fél évenként edző váltás van és így nem bírom megszokni az edzőket ahogy a csapat tagjai sem.Ezért nem is Benítezre vagyok ideges,mert nem ő tehet róla,hogy elküldték Robiet,csak rajta tudom levezetni ezt feszültéséget,de lehet,ha más jött volna akkor őt nem csípném.Ezért jó lenne leszokni erről a fél évenként cserélgetjük az edzőket felállásról.
Ebben teljes mértékben egyet értek. Ilyen téren tökéletesen példa mutató érték, s irigylésre méltó Sir Alex Ferguson, és a Manchester United közötti örök hűség.
Én nem tudom hogy ott mit csinál az az ember, de hogy akár ki volt ott a tulajdonos, vagy az elnök, (pedig aztán nem egy-kettő fordult ott meg belőlük), s még is 27-éve már
ugyan úgy ő a tréner. 90-es években lehetett utoljára olyanról hallani hogy esetleg elküldik Fergie-t.
S ami még eszméletlen, hogy 86-ban leült a kispadra az öreg, s első két évben nem nyert semmit se a United-el. Vele is esett már ki a United BL csoportkörből nem is 1x,
vele is voltak a Unitednek kő kemény hullámvölgyei, és mai napig imádják a szurkolók, oda mennek aláírásokért meccsek előtt, stb, stb.
Így hát attól tartok hogy csak akkor nem lesz félévenként, évenként edzőváltás ha esetleg más dúsgazdag tulajdonos elé nézünk.
Mert a mi Abramovich-unk nem fog erről leszokni.
Én azt tudom ha én az Orosz milliárdos helyében lennék előbb küldenék el 10 játékost a keretből mint egy edzőt.

edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#665 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Nem, de ha az első kieséses körben esünk ki, akkor maradhat RDM? Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán :).

Tavaly a MU meg a city ugyanígy nem jutott tovább a csoportból, mégse hívták véletlenül sem a dagadt pincért azonnal...

A bajnokság rossz periódusa sem érdekel, új csapatot építünk, főleg támadószekcióban. Azok után meg pláne nem érdekel Benitez, hogy ezzel a fasszal kikapunk a tök utolsótól hazai pályán...
Hát azért akárhogy nézem az ukrán bajnokság nem tartozik európa elit bajnoksági közé, megértem, ha egy loki kiesik ellenük, de ez a Chelsea, aki megnyerte az előző kiírást mondom mégegyszer, szóval, hogy egy ukrán bajnok ellen kiesünk az azért, nem feltétlen vet jó fényt a világ (2.) legerősebb bajnokság élcsapatára.
Ugyanúgy égő volt a MU-nak is, az még egy ennél is gyengébb csoport volt, csak ott nem fogják elküldeni SAF-ot, más felfogás van ott, ami náluk bevált és az öreg azért a világ egyik legjobb edzője, mindig képes húzni valami újat, Robi azért a közelébe sincs és nem is biztos, hogy lesz.
A személyét meg mint volt játékost nyilvánvalóan tisztelem, de az edzői karrierje egyenlőre még nagyon sovány egy ekkora csapathoz ezen szerintem kár vitatkozni. És szerintem pont ez az, ami miatt visszasírják vagy felháborodtak ennyire, ha egy klubhoz nem kötődő személy lett volna, akkor nem lett volna ekkora visszhangja az egész váltásnak.
Tudsz mondani olyan edzőket akik nem szaladtak bele ehhez hasonló botrány vereségekbe? Legalább hamar letudtuk ezt az évi minimum 1 szégyent, innentől már csak jobb lehet :mrgreen:
Ha Robi is rotált volna most nem lennének ennyire meghalva a játékosok..
Engem nem igazán zavar, hogy ő ennyire közel volt a klubhoz, mármint RDM, meg az sem miket nyilatkozgatott Benitez. Én több fantáziát láttam benne, mint edző. Tudott támadófocit is játszani, meg a barca ellen iszonyat jól megszervezte a védekezést is. Sztem azóta sem képes senki úgy lehozni meccset ellenük, mint mi, ráadásul kétszer is...

Jó játékosokat is vett, értelmesen próbált összerakni vmit. És ha már elküldjük, ami sztem hülyeség volt, legalább ne ezt az embert hozták volna. Pont a rotálás miatt alkalmatlan bajnokságra. José sem nagyon rotál, az ő stílusa tetszik a legjobban és ő marad örökre a legnagyobb.
Azt nem tudjuk, hogy ki igazol itt, nem minden esetben kérik ki a vezetőedző véleményét sajnos, de amennyiben tényleg RDM igazolta őket természetesen nagyon okosan csinálta.
José idei eredményeit figyelembe véve nem biztos, hogy őt kéne előhozni szerintem, elég gyászos az idei szezonja, főleg, hogy szerintem a MU kiejti majd a BL-ből is őket.
Nagyon nagyra van magával egy ekkora klubnál, mint a Real túl sokat képzel magáról szerintem, nem biztos, hogy tudja hol van. De ez csak az én véleményem, amit itt elért az megsüvegelendő, főleg annak tükrében, hogy nem 1 edző vitte tovább az ő általa felépített taktikát eredményesen.
emsanya írta:De ha egy ukrán bajnokot így lekezelsz, akkor mivel magyarázod egy brazil középcsapat elleni vereséget? :D Annál nagyobb szégyen nem volt...
Csak amíg a klub vb döntőben nem volt lehetőség javítani, addig a BL-ben játszottunk 6 meccset, amin megszerezhettük volna a 2 továbbjutást érő hely egyikét.
Gondolod, hogy, ha lett volna visszavágó akkor is a brazilok nyerik meg? Szerintem nem, de ezt tényleg fel lehet hozni ellene, mint ellenérv, azt illett volna behúzni, csakúgy, mint a tegnapit. De ez benne van, minden szezonra jut legalább egy csapat aki oda-vissza leszopat, miközben mások tropára verik. Idén ők voltak a mumusok. De viszont, ha úgy nézed, hogy simán benne volt, hogy evertonnál szopunk, akkor a 3 pont 2 meccsen megvan...na jó ezt csak viccnek szántam :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#666 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
Pat326 írta:
Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán .
Föleg, hogy mielött meg nem vertük a shaktart, valami 20 meccses veretlenségi sorozata volt, vagy gyözelmi, mittomén....
Kik ellen érték el ezt a sorozatot? BL-ben Arsenal, Barca, Porto, Zenit mind elverték, az ezelőtti kiírásban csoportutolsók voltak, idén Juve is elverte, miről beszélünk? Azt én magasról leszarom, hogy ukrán megye1 ellen felállítanak ilyen sorozatokat, ha a nagy csapatok elkenik őket.. Dortmund is hazaküldi őket, úgy ahogy illik.
De ha egy ukrán bajnokot így lekezelsz, akkor mivel magyarázod egy brazil középcsapat elleni vereséget? :D Annál nagyobb szégyen nem volt...

edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#667 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pat326 írta:
Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán .
Föleg, hogy mielött meg nem vertük a shaktart, valami 20 meccses veretlenségi sorozata volt, vagy gyözelmi, mittomén....
Kik ellen érték el ezt a sorozatot? BL-ben Arsenal, Barca, Porto, Zenit mind elverték, az ezelőtti kiírásban csoportutolsók voltak, idén Juve is elverte, miről beszélünk? Azt én magasról leszarom, hogy ukrán megye1 ellen felállítanak ilyen sorozatokat, ha a nagy csapatok elkenik őket.. Dortmund is hazaküldi őket, úgy ahogy illik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#668 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:Nem, de ha az első kieséses körben esünk ki, akkor maradhat RDM? Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán :).

Tavaly a MU meg a city ugyanígy nem jutott tovább a csoportból, mégse hívták véletlenül sem a dagadt pincért azonnal...

A bajnokság rossz periódusa sem érdekel, új csapatot építünk, főleg támadószekcióban. Azok után meg pláne nem érdekel Benitez, hogy ezzel a fasszal kikapunk a tök utolsótól hazai pályán...
Hát azért akárhogy nézem az ukrán bajnokság nem tartozik európa elit bajnoksági közé, megértem, ha egy loki kiesik ellenük, de ez a Chelsea, aki megnyerte az előző kiírást mondom mégegyszer, szóval, hogy egy ukrán bajnok ellen kiesünk az azért, nem feltétlen vet jó fényt a világ (2.) legerősebb bajnokság élcsapatára.
Ugyanúgy égő volt a MU-nak is, az még egy ennél is gyengébb csoport volt, csak ott nem fogják elküldeni SAF-ot, más felfogás van ott, ami náluk bevált és az öreg azért a világ egyik legjobb edzője, mindig képes húzni valami újat, Robi azért a közelébe sincs és nem is biztos, hogy lesz.
A személyét meg mint volt játékost nyilvánvalóan tisztelem, de az edzői karrierje egyenlőre még nagyon sovány egy ekkora csapathoz ezen szerintem kár vitatkozni. És szerintem pont ez az, ami miatt visszasírják vagy felháborodtak ennyire, ha egy klubhoz nem kötődő személy lett volna, akkor nem lett volna ekkora visszhangja az egész váltásnak.
Tudsz mondani olyan edzőket akik nem szaladtak bele ehhez hasonló botrány vereségekbe? Legalább hamar letudtuk ezt az évi minimum 1 szégyent, innentől már csak jobb lehet :mrgreen:
Ha Robi is rotált volna most nem lennének ennyire meghalva a játékosok..
Engem nem igazán zavar, hogy ő ennyire közel volt a klubhoz, mármint RDM, meg az sem miket nyilatkozgatott Benitez. Én több fantáziát láttam benne, mint edző. Tudott támadófocit is játszani, meg a barca ellen iszonyat jól megszervezte a védekezést is. Sztem azóta sem képes senki úgy lehozni meccset ellenük, mint mi, ráadásul kétszer is...

Jó játékosokat is vett, értelmesen próbált összerakni vmit. És ha már elküldjük, ami sztem hülyeség volt, legalább ne ezt az embert hozták volna. Pont a rotálás miatt alkalmatlan bajnokságra. José sem nagyon rotál, az ő stílusa tetszik a legjobban és ő marad örökre a legnagyobb.

edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#669 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Nem, de ha az első kieséses körben esünk ki, akkor maradhat RDM? Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán :).

Tavaly a MU meg a city ugyanígy nem jutott tovább a csoportból, mégse hívták véletlenül sem a dagadt pincért azonnal...

A bajnokság rossz periódusa sem érdekel, új csapatot építünk, főleg támadószekcióban. Azok után meg pláne nem érdekel Benitez, hogy ezzel a fasszal kikapunk a tök utolsótól hazai pályán...
Hát azért akárhogy nézem az ukrán bajnokság nem tartozik európa elit bajnoksági közé, megértem, ha egy loki kiesik ellenük, de ez a Chelsea, aki megnyerte az előző kiírást mondom mégegyszer, szóval, hogy egy ukrán bajnok ellen kiesünk az azért, nem feltétlen vet jó fényt a világ (2.) legerősebb bajnokság élcsapatára.
Ugyanúgy égő volt a MU-nak is, az még egy ennél is gyengébb csoport volt, csak ott nem fogják elküldeni SAF-ot, más felfogás van ott, ami náluk bevált és az öreg azért a világ egyik legjobb edzője, mindig képes húzni valami újat, Robi azért a közelébe sincs és nem is biztos, hogy lesz.
A személyét meg mint volt játékost nyilvánvalóan tisztelem, de az edzői karrierje egyenlőre még nagyon sovány egy ekkora csapathoz ezen szerintem kár vitatkozni. És szerintem pont ez az, ami miatt visszasírják vagy felháborodtak ennyire, ha egy klubhoz nem kötődő személy lett volna, akkor nem lett volna ekkora visszhangja az egész váltásnak.
Tudsz mondani olyan edzőket akik nem szaladtak bele ehhez hasonló botrány vereségekbe? Legalább hamar letudtuk ezt az évi minimum 1 szégyent, innentől már csak jobb lehet :mrgreen:
Ha Robi is rotált volna most nem lennének ennyire meghalva a játékosok..

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#670 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán .
Föleg, hogy mielött meg nem vertük a shaktart, valami 20 meccses veretlenségi sorozata volt, vagy gyözelmi, mittomén....

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#671 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta:
emsanya írta:
chiedis írta:Ne tekints el attól, hogy tavaly is szopókázás volt, még ha elcsalt meccsel is. Nekünk ők a gyengéink, ahogy az Everton otthonába se győzni jártunk.
Igen, volt 5 rossz meccse a BL győztes edzőnek, azután hogy új csapatot épít. A BL kiesés lehet fájó, de engem az annyira nem érdekel, hogy a csoportban esünk ki vagy később...

És főleg erre a baromra nem volt szükség, elbaszta a klubVB-t is, meg ilyen szégyenteljes vereségek, a rotáció kapás anyával együtt...
Akkor szerinted egy Chelseanek az EL-ben a helye? Pont, hogy egy BL győztes csapatnak nem szabadna a következő kiírásban már a csoportban kiesni, azért egy Shakhtar ellen nehogy már ne lehessen továbbjutni, valamint a Juve sem egy világverő csapat attól függetlenül, hogy hazájuk bajnokságában jók..nem is tudom mikor volt ilyen, hogy az előző kiírást megnyerő csapat a következőben már a csoportból búcsúzik..minimum egy második helyet el kellett volna érni és nem valószínű, hogy most itt lenne Benitez. De egyébként a bajnokságban se szárnyaltunk eközben.
Nem, de ha az első kieséses körben esünk ki, akkor maradhat RDM? Az olasz és az ukrán-brazil bajnokcsapatot én nem nézném le egyáltalán :).

Tavaly a MU meg a city ugyanígy nem jutott tovább a csoportból, mégse hívták véletlenül sem a dagadt pincért azonnal...

A bajnokság rossz periódusa sem érdekel, új csapatot építünk, főleg támadószekcióban. Azok után meg pláne nem érdekel Benitez, hogy ezzel a fasszal kikapunk a tök utolsótól hazai pályán...

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#672 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

Hát igazából én nem utálom,engem nagyon hidegen hagy Benítez.Engem az idegesít,hogy fél évenként edző váltás van és így nem bírom megszokni az edzőket ahogy a csapat tagjai sem.Ezért nem is Benítezre vagyok ideges,mert nem ő tehet róla,hogy elküldték Robiet,csak rajta tudom levezetni ezt feszültéséget,de lehet,ha más jött volna akkor őt nem csípném.Ezért jó lenne leszokni erről a fél évenként cserélgetjük az edzőket felállásról.
Hajrá Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Rafael Benitez

#673 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:
chiedis írta:Ne tekints el attól, hogy tavaly is szopókázás volt, még ha elcsalt meccsel is. Nekünk ők a gyengéink, ahogy az Everton otthonába se győzni jártunk.
Igen, volt 5 rossz meccse a BL győztes edzőnek, azután hogy új csapatot épít. A BL kiesés lehet fájó, de engem az annyira nem érdekel, hogy a csoportban esünk ki vagy később...

És főleg erre a baromra nem volt szükség, elbaszta a klubVB-t is, meg ilyen szégyenteljes vereségek, a rotáció kapás anyával együtt...
Akkor szerinted egy Chelseanek az EL-ben a helye? Pont, hogy egy BL győztes csapatnak nem szabadna a következő kiírásban már a csoportban kiesni, azért egy Shakhtar ellen nehogy már ne lehessen továbbjutni, valamint a Juve sem egy világverő csapat attól függetlenül, hogy hazájuk bajnokságában jók..nem is tudom mikor volt ilyen, hogy az előző kiírást megnyerő csapat a következőben már a csoportból búcsúzik..minimum egy második helyet el kellett volna érni és nem valószínű, hogy most itt lenne Benitez. De egyébként a bajnokságban se szárnyaltunk eközben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Rafael Benitez

#674 Hozzászólás Szerző: emsanya »

chiedis írta:Ne tekints el attól, hogy tavaly is szopókázás volt, még ha elcsalt meccsel is. Nekünk ők a gyengéink, ahogy az Everton otthonába se győzni jártunk.
Igen, volt 5 rossz meccse a BL győztes edzőnek, azután hogy új csapatot épít. A BL kiesés lehet fájó, de engem az annyira nem érdekel, hogy a csoportban esünk ki vagy később...

És főleg erre a baromra nem volt szükség, elbaszta a klubVB-t is, meg ilyen szégyenteljes vereségek, a rotáció kapás anyával együtt...

Bain
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. január 3., csütörtök 17:10
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Rafael Benitez

#675 Hozzászólás Szerző: Bain »

Pat326 írta:
Bain írta:
albundy írta:Útálom Benitezt
De miért? Nagyon szépen megkérek mindenkit hogy írjátok le nekem ki miért utálja annyira Benítezt?
Erre nagyon kíváncsi lennék!
Áruljátok már el nekem, hogy mi olyan dolgot, vagy rossz bűnt követett el ez az ember még a Chelsea-be ide jövetele előtt amiért mindannyian
gyűlölitek, utáljátok őt?
gondolom te nem olyan rég követed a Chelsea-t :)
nem egy nyilatkozata volt még pool menedzserként mikor rendesen szidta a Chelseat és a szurkolokat...
na meg az ellenünk elért eredmények se szimpik szàmomra :D meg ugy amugy is egy elég unszimpatikus ember... VéLEMéNYEM SZERINT
15-éve követem a Chelsea Football Club-ot, s szurkolok a csapatnak.
Ezért kérdeztem hogy miért utáljátok annyira őt. :)

Azt mondjátok hogy szidta több nyilatkozatba a csapatot és a drukkereket mikor még a Liverpoolnál dolgozott.
Azt hiszitek más edző nem csinált ilyeneket? Sőt! A nagy Mourinhonk szavából is hallottam már ilyen
nyilatkozatokat nem is 1x. És? Még is akár hova ment eddig a játékosok de leginkább a szurkolók imádják!
Egyáltalán nem értem a Benítez iránti gyűlöleteteket.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rafael Benitez

#676 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Bain írta:
albundy írta:Útálom Benitezt
De miért? Nagyon szépen megkérek mindenkit hogy írjátok le nekem ki miért utálja annyira Benítezt?
Erre nagyon kíváncsi lennék!
Áruljátok már el nekem, hogy mi olyan dolgot, vagy rossz bűnt követett el ez az ember még a Chelsea-be ide jövetele előtt amiért mindannyian
gyűlölitek, utáljátok őt?
gondolom te nem olyan rég követed a Chelsea-t :)
nem egy nyilatkozata volt még pool menedzserként mikor rendesen szidta a Chelseat és a szurkolokat...
na meg az ellenünk elért eredmények se szimpik szàmomra :D meg ugy amugy is egy elég unszimpatikus ember... VéLEMéNYEM SZERINT

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Rafael Benitez

#677 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Bain írta:
albundy írta:Útálom Benitezt
De miért? Nagyon szépen megkérek mindenkit hogy írjátok le nekem ki miért utálja annyira Benítezt?
Erre nagyon kíváncsi lennék!
Áruljátok már el nekem, hogy mi olyan dolgot, vagy rossz bűnt követett el ez az ember még a Chelsea-be ide jövetele előtt amiért mindannyian
gyűlölitek, utáljátok őt?
Idejött, ez az első, lemoshatatlan bűn
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Bain
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. január 3., csütörtök 17:10
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Rafael Benitez

#678 Hozzászólás Szerző: Bain »

albundy írta:Útálom Benitezt
De miért? Nagyon szépen megkérek mindenkit hogy írjátok le nekem ki miért utálja annyira Benítezt?
Erre nagyon kíváncsi lennék!
Áruljátok már el nekem, hogy mi olyan dolgot, vagy rossz bűnt követett el ez az ember még a Chelsea-be ide jövetele előtt amiért mindannyian
gyűlölitek, utáljátok őt?

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Rafael Benitez

#679 Hozzászólás Szerző: Keppi »

albundy írta:
Bain írta:Üdvözlök mindenkit! Nagyon elvagyok keseredve hogy bajnok csapat, BL címvédőként annyira nem voltunk képesek hogy egy QPR-t megverjünk otthon.
Ez kész tragédia ami nálunk van, és én azon a véleményen vagyok hogy erről se Benítez tehet.
Sőt! Ha évek óta a klubnál volna akkor se őt venném elő ha a csapat vereséget szenved.
Én azt kell hogy mondjam hogy azok ritka Chelsea drukkerek közé tartozom aki kiáll Benítez mellett.
Útálom Benitezt,de az tény hogy arról nem tehet hogy Hazard csak lézeng sokszor a pályán, és nem hajtja ki a belét, de mondhattam volna mást is csak én 40 misiért többet várok, vagy lehet hogy ő meg azt gondolja néha elviszem a labdát az oldalvonal mellett 1-2 passz és ennyi a dolgom.Egy Unitednél sose látok ilyet,nem tudom az alkoholista mivel tuningolja őket de mindig úgy mennek ki a pályára hogy még szar helyzetből is nyernek, mi meg össze veszünk mindenkit és ha mázlink van 3-ak leszünk
Minek hajtsák ki a belüket? Mert egy edző - aki még pár hónapig az - azt mondja? Ugyan már. Ha tudnák, hogy Rafa marad (ne adja az ég), akkor biztos vagyok benne, hogy jobban hajtanának. Tartalékolnak, és nem csak Hazard lézeng a pályán, hanem mindenki. A Unitednél az a más, hogy ott aki nem hajt, azt Alkesz kidobja, és tudják, hogy csak rajta múlik a csapatba kerülésük. Van neki évtizedes respectje a klubnál, ez a különbség.
:)

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Rafael Benitez

#680 Hozzászólás Szerző: albundy »

Bain írta:Üdvözlök mindenkit! Nagyon elvagyok keseredve hogy bajnok csapat, BL címvédőként annyira nem voltunk képesek hogy egy QPR-t megverjünk otthon.
Ez kész tragédia ami nálunk van, és én azon a véleményen vagyok hogy erről se Benítez tehet.
Sőt! Ha évek óta a klubnál volna akkor se őt venném elő ha a csapat vereséget szenved.
Én azt kell hogy mondjam hogy azok ritka Chelsea drukkerek közé tartozom aki kiáll Benítez mellett.
Útálom Benitezt,de az tény hogy arról nem tehet hogy Hazard csak lézeng sokszor a pályán, és nem hajtja ki a belét, de mondhattam volna mást is csak én 40 misiért többet várok, vagy lehet hogy ő meg azt gondolja néha elviszem a labdát az oldalvonal mellett 1-2 passz és ennyi a dolgom.Egy Unitednél sose látok ilyet,nem tudom az alkoholista mivel tuningolja őket de mindig úgy mennek ki a pályára hogy még szar helyzetből is nyernek, mi meg össze veszünk mindenkit és ha mázlink van 3-ak leszünk

Lezárt