Klubvilágbajnokság

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#41 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

dotta98 írta:In Final Game With Drogba

Chelsea 2 - 1 Liverpool ( Didier Drogba Scored Goal )
Chelsea 1 - 1 Bayern ( Didier Drogba Scored Goal )

In Finale Without Drogba

Chelsea 2 - 3 Manchester City
Chelsea 1 - 4 Ath.Madrid
Chelsea 0 - 1 Cornithians

No DROGBA
No Party
Aha. Meg No BOSINGWA No Party, és No KALOU No Party...

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#42 Hozzászólás Szerző: becus2 »

BlueBlood1993 írta:Utálom Torrest, irritál egyszerűen a szerencsétlenkedése, de nagyon igaz amit írtál Blueflag. Az a szégyen, hogy ezt a lecsorgót kellett volna betennie a győzelemhez, mert más esélyünk nem volt...Mata amúgy azért néha adott szép labdákat, de basszus, ha tavaly védték itt néhányan AVB-t, hogy ilyen kerettel nem lehet mit elvárni, akkor itt az ideinél erről szó sem lehet. Mata, Oscar, Hazard, áruljátok el, melyik hármasban rejlik ekkora potenciál a világon? Egyszerűen kell valaki (José!), aki kihozza belőlük és az világos volt mát az elejétől hogy nem ez a dilettáns lesz...
egy évközi alapozás nélkül jöhet akárki ide. akkor sem biztos. ezek a fijjúk sétálni sem bírnak.
én nem utálom torrest. már az atleticóban is csíptem, de nem az a szégyen, hogy ilyeneket nem rúg be. hanem, hogy eleve nem tud egy váratlan, klasszis gólt vágni. most nézem falcaót. más dimenzió.

Avatar
bence714
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 10:59
Kedvenc játékos: Drogba Sturridge
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole Crespo

Re: Klubvilágbajnokság

#43 Hozzászólás Szerző: bence714 »

dotta98 írta:In Final Game With Drogba

Chelsea 2 - 1 Liverpool ( Didier Drogba Scored Goal )
Chelsea 1 - 1 Bayern ( Didier Drogba Scored Goal )

In Finale Without Drogba

Chelsea 2 - 3 Manchester City
Chelsea 1 - 4 Ath.Madrid
Chelsea 0 - 1 Cornithians

No DROGBA
No Party
ez csak kettő.. hány és hány döntőben rúgott Drogba gólokat ill. győztes gólokat..
Chelsea;Tennessee Titans Are The Greatest Teams Ever

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Klubvilágbajnokság

#44 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Utálom Torrest, irritál egyszerűen a szerencsétlenkedése, de nagyon igaz amit írtál Blueflag. Az a szégyen, hogy ezt a lecsorgót kellett volna betennie a győzelemhez, mert más esélyünk nem volt...Mata amúgy azért néha adott szép labdákat, de basszus, ha tavaly védték itt néhányan AVB-t, hogy ilyen kerettel nem lehet mit elvárni, akkor itt az ideinél erről szó sem lehet. Mata, Oscar, Hazard, áruljátok el, melyik hármasban rejlik ekkora potenciál a világon? Egyszerűen kell valaki (José!), aki kihozza belőlük és az világos volt mát az elejétől hogy nem ez a dilettáns lesz...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubvilágbajnokság

#45 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

pulci03 írta:
Blueflag írta:Most beállhatnék a sorba és ekézhetném Torrest, de az övé csak az egyik szar teljesítmény volt a 9-ből. Luiz és Cech a kivétel, bár utóbbi a gólnál... mindegy. Nem vagyunk csapat jelenleg, de egy ilyen edzővel nem is voltak vérmes reményeim. Benítezről az a genius meme jut eszembe, semmi más.

Moses szar volt, az első félidős lövésén kívül legalább 5 olyan elrontott labdaátvétele volt, hogy gólhelyzetet akadályozott meg vele. Szerintem ma ő volt messze a leggyengébb. Második Torres a ziccere miatt, de ne felejtsük el, hogy ha Mata vagy Moses pontosabb, Torres is többször helyzetbe kerül. Igazából nem egyszerű a csatár helyzete, ki van szolgáltatva egy olyan középpályának, ami megint szar volt. Persze, most megint lehet a spanyolon szórakozni napokig-hetekig, hogy mit hagyott ki, de ugye ti sem gondoljátok, hogy egy odapattanó labdával kellett volna egy Chelsea-nek elkapnia a Corinthianst. Ez csak a problémák áthárítása a szar csapategységről a csatárra, nulla ami itt történik. Ivanovic beadásai sem értek el egy középszar Bosingwa színvonalat sem, 40 percig a lecserélését vártam.

Persze kezdjük ott, minek kellett a szerdai csapatot megforgatni? Valószínűleg itt nem nyertünk volna 3:1-re, de abszolút logikátlan döntés volt. Benítez, nagyon szeretlek, de még ennél is jobban szeretném, hogy véget érjen ez a szezon, és visszaküldhessünk téged Liverpoolba... bányásznak.
Tehát azt akarod mondani, hogy egy csatárnak (még Torresnek is) ha 5 méterre a kaputól teljesen üresen elé kerül a labda amivel megmenthetné a csapatot nem kell belőnie??
Én nem ezt mondtam. Én azt mondtam, hogy most Torresre fogjuk a kupa elvesztését, mert nem rúgott be egy odapattant labdát. Pedig azért veszítettük el a kupát, mert mindenki ratyi volt, és egy rendes helyzetet nem tudtunk értékesíteni... és ezért meg nem Torrest kell okolni, mert csomószor jól mozgott, csak Mata meg Moses passzai elakadtak az ellenfélben, és úgy összességében a mai támadásépítési képességeik alapján a Baktalórántháza női U12-es B csapatába se fértek volna be.

Torres fasz volt, mert kihagyta azt a ziccert, de tényleg abban kell látni a csapat eredménytelenségét, hogy egy lepattanót nem rakunk el? Minden meccsen az ilyen lepattanókban kell bízni, vagy inkább építkezni, és kialakítani egy csomó helyzetet? Biztos csak Torres a hibás, és a 90%-nak őt kell fikáznia a komplett csapat helyett?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Klubvilágbajnokság

#46 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Blueflag írta:Most beállhatnék a sorba és ekézhetném Torrest, de az övé csak az egyik szar teljesítmény volt a 9-ből. Luiz és Cech a kivétel, bár utóbbi a gólnál... mindegy. Nem vagyunk csapat jelenleg, de egy ilyen edzővel nem is voltak vérmes reményeim. Benítezről az a genius meme jut eszembe, semmi más.

Moses szar volt, az első félidős lövésén kívül legalább 5 olyan elrontott labdaátvétele volt, hogy gólhelyzetet akadályozott meg vele. Szerintem ma ő volt messze a leggyengébb. Második Torres a ziccere miatt, de ne felejtsük el, hogy ha Mata vagy Moses pontosabb, Torres is többször helyzetbe kerül. Igazából nem egyszerű a csatár helyzete, ki van szolgáltatva egy olyan középpályának, ami megint szar volt. Persze, most megint lehet a spanyolon szórakozni napokig-hetekig, hogy mit hagyott ki, de ugye ti sem gondoljátok, hogy egy odapattanó labdával kellett volna egy Chelsea-nek elkapnia a Corinthianst. Ez csak a problémák áthárítása a szar csapategységről a csatárra, nulla ami itt történik. Ivanovic beadásai sem értek el egy középszar Bosingwa színvonalat sem, 40 percig a lecserélését vártam.

Persze kezdjük ott, minek kellett a szerdai csapatot megforgatni? Valószínűleg itt nem nyertünk volna 3:1-re, de abszolút logikátlan döntés volt. Benítez, nagyon szeretlek, de még ennél is jobban szeretném, hogy véget érjen ez a szezon, és visszaküldhessünk téged Liverpoolba... bányásznak.
Tehát azt akarod mondani, hogy egy csatárnak (még Torresnek is) ha 5 méterre a kaputól teljesen üresen elé kerül a labda amivel megmenthetné a csapatot nem kell belőnie??
Ha így van akkor nem tudom te mit vársz egy csatártól vagy most komolyan az a cél, hogy mindig meg kelljen magyarázni miért hagy ki minden fontos meccsen 2-3 ziccert ez az ember???
Nem lenne jobb arról beszélni, hogy itt van ez a Falcao, Cavani v. Lukaku és termeli a gólokat...

Az elődöntő amúgy csüt-ön volt nem szerdán nem te vagy az első aki ebben a hitben él már mástól is olvastam.
Amit Benitezről írtál azt osztom!

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: Klubvilágbajnokság

#47 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

In Final Game With Drogba

Chelsea 2 - 1 Liverpool ( Didier Drogba Scored Goal )
Chelsea 1 - 1 Bayern ( Didier Drogba Scored Goal )

In Finale Without Drogba

Chelsea 2 - 3 Manchester City
Chelsea 1 - 4 Ath.Madrid
Chelsea 0 - 1 Cornithians

No DROGBA
No Party
Hajrá Chelsea!

Avatar
dotta98
Hozzászólások: 284
Csatlakozott: 2010. december 29., szerda 22:36
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Mohács
Kapcsolat:

Re: Klubvilágbajnokság

#48 Hozzászólás Szerző: dotta98 »

dacultras írta:csatár kell télen nincs mese, ha 60 milla falcao akkor annyi.
nézzük csak meg a mu-t, rpv nélkül nem tudom hányadikok lennének de első 5 ben tuti nem lennének. (ennyit jelent egy jó csatár)
torres rúgná a gólokat még RDM is itt lenne. egészért Torres a felelős. télen mehet amerre lát, Lukakut vissza és kell egy jó csatár. :roll:
Lukakut nem szabad még visszahozni, főleg,ha megvennénk Falcaot,nem kapna annyi játéklehetőséget,mint a WBA-ba neki még fejlődnie kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dotta98 2012. december 16., vasárnap 21:17-kor.
Hajrá Chelsea!

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#49 Hozzászólás Szerző: dacultras »

csatár kell télen nincs mese, ha 60 milla falcao akkor annyi.
nézzük csak meg a mu-t, rpv nélkül nem tudom hányadikok lennének de első 5 ben tuti nem lennének. (ennyit jelent egy jó csatár)
torres rúgná a gólokat még RDM is itt lenne. egészért Torres a felelős. télen mehet amerre lát, Lukakut vissza és kell egy jó csatár. :roll:

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Klubvilágbajnokság

#50 Hozzászólás Szerző: langidave »

Blueflag írta:
Moses szar volt, az első félidős lövésén kívül legalább 5 olyan elrontott labdaátvétele volt, hogy gólhelyzetet akadályozott meg vele. Szerintem ma ő volt messze a leggyengébb. Második Torres a ziccere miatt, de ne felejtsük el, hogy ha Mata vagy Moses pontosabb, Torres is többször helyzetbe kerül. Igazából nem egyszerű a csatár helyzete, ki van szolgáltatva egy olyan középpályának, ami megint szar volt. Persze, most megint lehet a spanyolon szórakozni napokig-hetekig, hogy mit hagyott ki, de ugye ti sem gondoljátok, hogy egy odapattanó labdával kellett volna egy Chelsea-nek elkapnia a Corinthianst. Ez csak a problémák áthárítása a szar csapategységről a csatárra, nulla ami itt történik.

teljesen mindegy mit mondasz, egy csatárnak, ha egy helyzete van egy meccsen azt be kell rúgni, egy középhátvédnek megbocsátom, hogy onnan kapusba rúgja, de egy csatárna ennél többet kell tudnia a gólról.....

A meccsről meg annyit, hogy lemásolták az atletico madrid játékát, mi meg assistáltunk annyi kivétellel, hogy náluk nem játszik Falcao...

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Klubvilágbajnokság

#51 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Buluska írta:Ahogy olvasom itt a hozzaszolasokat, a nap nyertese szerintem en vagyok h nem lattam a meccset.
Szvsz ez egy nyerhető meccs volt. Nem mintha brillíroztunk vna de volt több ziccerünk.Érzésem szerint mindenki úgy volt vele,h majd a második félidőben betalálunk(én is így gondoltam),de nem így lett.Nem volt kaput eltaláló lövésük a gólon kívül de ez azt mutatja,h ennyi kihagyott ziccert nem lehet büntetlenül kihagyni. Aztán a gól teljesen megfogott minket,ívelgettünk de ,hogy hova azt nem tudom. A negyedik kupa/sorozat,amit nem tudtunk behúzni/kiestünk.

A bajnokságban valahogy tartsuk meg azt a harmadik helyet(legalább)...
Stone haxleader!

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Klubvilágbajnokság

#52 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Ahogy olvasom itt a hozzaszolasokat, a nap nyertese szerintem en vagyok h nem lattam a meccset.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubvilágbajnokság

#53 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Most beállhatnék a sorba és ekézhetném Torrest, de az övé csak az egyik szar teljesítmény volt a 9-ből. Luiz és Cech a kivétel, bár utóbbi a gólnál... mindegy. Nem vagyunk csapat jelenleg, de egy ilyen edzővel nem is voltak vérmes reményeim. Benítezről az a genius meme jut eszembe, semmi más.

Moses szar volt, az első félidős lövésén kívül legalább 5 olyan elrontott labdaátvétele volt, hogy gólhelyzetet akadályozott meg vele. Szerintem ma ő volt messze a leggyengébb. Második Torres a ziccere miatt, de ne felejtsük el, hogy ha Mata vagy Moses pontosabb, Torres is többször helyzetbe kerül. Igazából nem egyszerű a csatár helyzete, ki van szolgáltatva egy olyan középpályának, ami megint szar volt. Persze, most megint lehet a spanyolon szórakozni napokig-hetekig, hogy mit hagyott ki, de ugye ti sem gondoljátok, hogy egy odapattanó labdával kellett volna egy Chelsea-nek elkapnia a Corinthianst. Ez csak a problémák áthárítása a szar csapategységről a csatárra, nulla ami itt történik. Ivanovic beadásai sem értek el egy középszar Bosingwa színvonalat sem, 40 percig a lecserélését vártam.

Persze kezdjük ott, minek kellett a szerdai csapatot megforgatni? Valószínűleg itt nem nyertünk volna 3:1-re, de abszolút logikátlan döntés volt. Benítez, nagyon szeretlek, de még ennél is jobban szeretném, hogy véget érjen ez a szezon, és visszaküldhessünk téged Liverpoolba... bányásznak.

D-vid
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 18:27
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Osgood

Re: Klubvilágbajnokság

#54 Hozzászólás Szerző: D-vid »

marknagy írta:
Sasur írta:Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
2012. május 19. :wink: ...
Teljes mértékben egyet értek!
Már nagyon várom

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubvilágbajnokság

#55 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

torrres írta:igazad van de torres is fontos játékos a chelseában .ha a swanseéban lenne michu helyett lehet hogy o is jo lenne
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Klubvilágbajnokság

#56 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Sasur írta:Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
2012. május 19. :wink: ...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubvilágbajnokság

#57 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

torrres írta:
Николаевич írta:
torrres írta: na persze :( a chelseában nincs kivétel torres ugyanoan fontoss mint akár mata

Most nem azért mert nem kedvelem Torrest de Mata jobb lábát nem éri meg a kölyök. De hogy igazságos legyek 2011 nyara óta, de főleg ebben a szezonban ő a legjobb és legfontosabb játékosunk. Sokszor húzott már ki minket a csávából, az ő jó teljesítménye az egész csapat játékára rányomja a bélyegét.
igazad van de torres is fontos játékos a chelseában .ha a swanseéban lenne michu helyett lehet hogy o is jo lenne
One ball to rule them all!

torrres
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2012. november 25., vasárnap 10:08
Kedvenc játékos: torres
Kedvenc exjátékos: drogba
Tartózkodási hely: komárom

Re: Klubvilágbajnokság

#58 Hozzászólás Szerző: torrres »

Николаевич írta:
torrres írta:
Sasur írta:Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
na persze :( a chelseában nincs kivétel torres ugyanoan fontoss mint akár mata

Most nem azért mert nem kedvelem Torrest de Mata jobb lábát nem éri meg a kölyök. De hogy igazságos legyek 2011 nyara óta, de főleg ebben a szezonban ő a legjobb és legfontosabb játékosunk. Sokszor húzott már ki minket a csávából, az ő jó teljesítménye az egész csapat játékára rányomja a bélyegét.
igazad van de torres is fontos játékos a chelseában .ha a swanseéban lenne michu helyett lehet hogy o is jo lenne

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Klubvilágbajnokság

#59 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

torrres írta:
Sasur írta:Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
na persze :( a chelseában nincs kivétel torres ugyanoan fontoss mint akár mata

Most nem azért mert nem kedvelem Torrest de Mata jobb lábát nem éri meg a kölyök. De hogy igazságos legyek 2011 nyara óta, de főleg ebben a szezonban ő a legjobb és legfontosabb játékosunk. Sokszor húzott már ki minket a csávából, az ő jó teljesítménye az egész csapat játékára rányomja a bélyegét.

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#60 Hozzászólás Szerző: becus2 »

torrres írta:
Sasur írta:Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
na persze :( a chelseában nincs kivétel torres ugyanoan fontoss mint akár mata
szólhatnál neki is.

Válasz küldése