Klubvilágbajnokság

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
torrres
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2012. november 25., vasárnap 10:08
Kedvenc játékos: torres
Kedvenc exjátékos: drogba
Tartózkodási hely: komárom

Re: Klubvilágbajnokság

#61 Hozzászólás Szerző: torrres »

Sasur írta:Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
na persze :( a chelseában nincs kivétel torres ugyanoan fontoss mint akár mata

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Klubvilágbajnokság

#62 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Az a nap amikor Torres el lesz adva,lesz a legszebb nap a Chelsea Football Club számára.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#63 Hozzászólás Szerző: becus2 »

az utolsó 30 percet láttam. a gól nevetséges chelsea-s. a védők ahelyett, hogy kifelé mozognak, beállnak a kapuba. ez csak nálunk szokás. azt hittem, hogy r.b. elmagyarázza a védőinknek és kapusunknak, hogy hiába ívelgetik hazardra a labdát nem fogja lefejelni a tőle félméterrel magasabb védőket. a hátsó alakzat továbbra is menekül, elbújik a labdakihozataloknál. egyébként az ólommellényt mikor vették fel? a hatvanadik percben már rajtuk volt.
ezt a sportot csatár nélkül nehezen lehet űzni. ez a pali önmaga paródiájává vált. sajna.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Klubvilágbajnokság

#64 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

s_bala30 írta:Torres végül is szerzett gólt, 50 cm-en múlott, hogy most nem lett a csapat hőse:)
Nem a 100000%-os ziccerén múlott amit belerúgott a fekvő kapusba...

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Klubvilágbajnokság

#65 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

Torres végül is szerzett gólt, 50 cm-en múlott, hogy most nem lett a csapat hőse:)

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Klubvilágbajnokság

#66 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Jövőre a szuperkupát behúzzuk mint EL győztesként :D
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#67 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

redrum írta:Fogjátok fel úgy hogy a a BL-t már eleve rohadt nagy mázlival nyertük meg. Nem biztos hogy annyira megérdemeltük volna ennek a trófeának a megnyerését, meg a szuperkupát... Persze én is csalódott vagyok, de ezzel próbálom nyugtatni magam.
Nem nagyon nyer úgy senki BL-t h nincs szerencséje. Minden sportban tényező a szerencse. Én az egyéniséget hiányolom a csapatbol nagyon. Kéne egy vezér akire felnéznek a többiek amilyen Didi vagy Lamps volt. Én 3 elbukott dőntőre emléxek összesen ezt pár hónap alatt sikerült megduplázni. Kell egy csatár sűrgősen Torres mellé ennyi szent. Nagy hiba volt nekiállni egy ilyen brutálisan sűrű szezonnak egy igazi csatárral. De sajnos nem csak ott van gond.
WE ARE ALL CHELSEA

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#68 Hozzászólás Szerző: becus2 »

tomi888 írta:Nem szoktam túl gyakran hozzászólást írni,de most megteszem.Mérhetetlenül csalódott vagyok...Gondolom senki nem erre számított.Azt hittem,behúzzuk ezt a kupát,mert mostanában biztos nem lesz lehetőségünk erre.(Ugyanezt gondoltam a Szuperkupánál is)Ez első félidőben helyenként jól is ment a játék,csak ugye a helyzetkihasználás.Második félidő egyenlő a nullával.1-2 helyzet lélektelen játék,utolsó 25 percben hátrányban vagyunk,és közünk nincs a játékhoz elfogadhatatlan.Moses-t kezdetni Oscar helyett szerintem hatalmas mellényúlás.és ez már a sokadik alkalom.Marint 5 percre beállítani,vagy még annyira sem szintén.Torres 3 méterről belelövi a kapusba?Egy vérbeli csatárnak elég 1 lehetőség egy meccsen amivel eldönthet egy meccset.Akit kiemelnék ma az Luiz,aki ma hatalmasat játszott.Hát srácok,nem tudom miben bízzak ebben a szezonban még.Mik lehetnek még a célok?Bajnokságban meglegyen a Bl indulást jelentő hely?Vagy, hogy megnyerjük az EL-t?Őszintén szólva nem túl reális elvárás.
egy nagy csatárnak még helyzet sem kell.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Klubvilágbajnokság

#69 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Az az igazság be kell érnünk azzal, hogy 2 évente szakítunk nagyot 2010-ben bajnoki dupla, 12-ben meg BL és kupa most ismét várni kell legalább 14-ig amíg nyerünk valami komolyat...

Abrának is el kéne már végre döntenie mit akar, tudjuk Pepet szeretné de az nem fog összejönni szerintem jobb lenne ha hozna egy normális edzőt legjobb lenne José, igazolnánk két csatárt meg egy vkp. és jövőre új lappal indulnánk!!!

Ez az interim manager fos nem vezet semmire főleg nem a dagadt pincérrel most megint szenvedhetünk, hogy meg legyen a BL indulás ha csak nem vásárolunk be januárban és esetleg ráhajtunk a megmaradt kupa lehetőségekre...

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Klubvilágbajnokság

#70 Hozzászólás Szerző: bádika »

Kép
Kép
Kép
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Klubvilágbajnokság

#71 Hozzászólás Szerző: Chester »

redrum írta:Fogjátok fel úgy hogy a a BL-t már eleve rohadt nagy mázlival nyertük meg. Nem biztos hogy annyira megérdemeltük volna ennek a trófeának a megnyerését, meg a szuperkupát... Persze én is csalódott vagyok, de ezzel próbálom nyugtatni magam.
Viszont az egész tavalyi BL menetelésben láttam az alázatot, aminek idén nyomát se veszem észre, ez az elszomorító.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#72 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ez egy nagy szar volt..semmi játékelképzelés..Egésznap fényképeket csinál a 4 brazíl, Mata,Hazard meg ezek de ehelyett inkább focizni kellene! Rafa szerintem nem fogja kibírni szezon végéig..nagyon csalódott, és ideges vagyok. Egyedűl David Luíz küzdött. Ez az a szezon, amikor nem jön össze semmi..talán a Ligakupát behúzzuk, de arra se tennék nagy pénzt
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
tomi888
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. május 11., vasárnap 22:11
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubvilágbajnokság

#73 Hozzászólás Szerző: tomi888 »

Nem szoktam túl gyakran hozzászólást írni,de most megteszem.Mérhetetlenül csalódott vagyok...Gondolom senki nem erre számított.Azt hittem,behúzzuk ezt a kupát,mert mostanában biztos nem lesz lehetőségünk erre.(Ugyanezt gondoltam a Szuperkupánál is)Ez első félidőben helyenként jól is ment a játék,csak ugye a helyzetkihasználás.Második félidő egyenlő a nullával.1-2 helyzet lélektelen játék,utolsó 25 percben hátrányban vagyunk,és közünk nincs a játékhoz elfogadhatatlan.Moses-t kezdetni Oscar helyett szerintem hatalmas mellényúlás.és ez már a sokadik alkalom.Marint 5 percre beállítani,vagy még annyira sem szintén.Torres 3 méterről belelövi a kapusba?Egy vérbeli csatárnak elég 1 lehetőség egy meccsen amivel eldönthet egy meccset.Akit kiemelnék ma az Luiz,aki ma hatalmasat játszott.Hát srácok,nem tudom miben bízzak ebben a szezonban még.Mik lehetnek még a célok?Bajnokságban meglegyen a Bl indulást jelentő hely?Vagy, hogy megnyerjük az EL-t?Őszintén szólva nem túl reális elvárás.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#74 Hozzászólás Szerző: dacultras »

2. helyezett is kap pénzt nem? :D

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Klubvilágbajnokság

#75 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Arra nem vagyunk képesek h egy brazil középcsapatot nyomás alatt tartsunk. Lényegében bárki partiba van ellenünk. Nincs egy retkes cserecsatárunk se. Ráadásul már szinte semmi nem maradt abbol a csapatbol amit megszerettem. Bl címvédőként elbuktunk eddig 3 döntőt, bajnokságot is lassan elfelejthetjük és a BL-ből is kiestünk. Ezt kár szépíteni... ez szégyenletes. Márpedig ebből kell főzni nagyjábol a következő években max még egy csatár fog jönni. Nagyon mélyen magukba kéne nézni. Nem kéne sztárnak képzelniük magukat mert nem azok.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Klubvilágbajnokság

#76 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pat326 írta:
AwayRoller írta:
s_bala30 írta:Lesarkítva annak issza a csapat a levét, amiért 1 db formán kívüli támadóval vágott neki a szezonnak. Torres képtelen fontos meccseket eldönteni, de ma nem csak ő volt fos. Marin jegelését még most sem értem. Lassan el kell fogadni hogy ebben a szezonban nem nyerünk semmit.
De. Rohadt nagyot fogunk nyerni, amikor ez a mutáns pingvin év végén eltakarodik innen :mrgreen:
csak év végén??? :(( :D
Az a 100%os csak... De minél előbb annál jobb :mrgreen:

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Klubvilágbajnokság

#77 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nekem olyan érzésem volt, mintha eleve el lett volna rendelve, hogy itt ne nyerhessünk. Az első félidőben a brazil kapus kb a lehetetlent is fogta, aztán jött a menetrendszerű kapott gól, hogy Torres kihagyja a kihagyhatatlant, Cahilt az isten tudja mire kiállítsák, lőjünk egy lesgólt és 2 másodperccel a meccs vége előtt még pofátlanul kirúgják a gólvonalról a labdát.

Ilyen egy igazi tragikomédia, csak azt sajnálom, hogy a szeretett csapatommal történik ez meg.
211! NEW RECORD!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Klubvilágbajnokság

#78 Hozzászólás Szerző: redrum »

Fogjátok fel úgy hogy a a BL-t már eleve rohadt nagy mázlival nyertük meg. Nem biztos hogy annyira megérdemeltük volna ennek a trófeának a megnyerését, meg a szuperkupát... Persze én is csalódott vagyok, de ezzel próbálom nyugtatni magam.
I'm goin' down down down down

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Klubvilágbajnokság

#79 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:Vesztésre állunk és jobbhátvédet cserél jobbhátvédre :D :D. A rohadt majom anyádat már, te dagadt barom. Szégyen hogy ez az ember az edzőnk...

Hát igen, ez tavaly elment volna, de azért elég jól bevásároltunk a nyáron, behozhatta volna Marint(nem a 86. percben), vagy akár Piazont, szarabbul nem jártunk volna.

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Klubvilágbajnokság

#80 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »

blackjack04 írta:Kezdem irigyelni a Liverpool drukkereket, még nekik is több sikerélményük van, mint amit mi kapunk ezektől a fasztarisznyáktól.
Azért a Liverpool nagyobb gödörben van mint mi, de mi is közelítünk arra a szintre. Ebben a szezonban hozzá kell szokni, más csapatoknál is van ilyen hullámvölgy pl Milan, Arsenal, volt ilyen már a Bayern-nél is, ebből nem pár hónap alatt fog kijönni a csapat az már most látszik, meg nem is Rafa-val:)

Válasz küldése