Klubvilágbajnokság

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Klubvilágbajnokság

#21 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Drogbert írta: 2022. február 1., kedd 23:21
emsanya írta: 2022. február 1., kedd 14:52 #Chelsea will experience the latest trial of 'robot referees' at the Club World Cup, with the new technology making automatic offside decisions within half a second.

[Football_LDN]


No erre kiváncsi leszek mire képes.
Merre tart ez a vilag....nem is tudom miert nem robotok jatszanak akkor...
Nyugi, ha az emberiseg nem pusztitja ki magat 100ev mulva, akkor cyberpunk mintara beepitett protezisek lesznek a jatekosokba. Nagyobb ugras rasegito, gyorsabb futas stb. Ez csak scifi, de nem lepodnek meg ha a tavoli jovobe a hatarok feszegetese erdekeben ezt is megelnenk. Mondjuk mi mar nem. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Klubvilágbajnokság

#22 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Drogbert írta: 2022. február 1., kedd 23:21
emsanya írta: 2022. február 1., kedd 14:52 #Chelsea will experience the latest trial of 'robot referees' at the Club World Cup, with the new technology making automatic offside decisions within half a second.

[Football_LDN]


No erre kiváncsi leszek mire képes.
Merre tart ez a vilag....nem is tudom miert nem robotok jatszanak akkor...
Miért is? Inkább továbbra is szívesebben néznéd az inkompetens angol bírókat? :)
211! NEW RECORD!

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Klubvilágbajnokság

#23 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

emsanya írta: 2022. február 1., kedd 14:52 #Chelsea will experience the latest trial of 'robot referees' at the Club World Cup, with the new technology making automatic offside decisions within half a second.

[Football_LDN]


No erre kiváncsi leszek mire képes.
Merre tart ez a vilag....nem is tudom miert nem robotok jatszanak akkor...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Klubvilágbajnokság

#24 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2022. február 1., kedd 15:51 Most úgy gyors átfutottam visszamenőleg az éveket. De jól látom, hogy mi voltunk az egyetlen BL győztes csapat, akik elbukták ezt a kupát? :D
2005ben ill 2006ban is elbukta az akkori BL gyöztes

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Klubvilágbajnokság

#25 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2022. február 1., kedd 15:51 Most úgy gyors átfutottam visszamenőleg az éveket. De jól látom, hogy mi voltunk az egyetlen BL győztes csapat, akik elbukták ezt a kupát? :D
Igen Benitezzel. Szégyen volt.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Klubvilágbajnokság

#26 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2022. február 1., kedd 18:28 Tv fogja adni?
Tudtommal, egyetlen magyar tv csatorna sem vasarolta meg a jogokat. Az Arena 4-et pletykaltak meg nyaron, de nem lett belole semmi.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubvilágbajnokság

#27 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tv fogja adni?

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Klubvilágbajnokság

#28 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2022. február 1., kedd 15:51 Most úgy gyors átfutottam visszamenőleg az éveket. De jól látom, hogy mi voltunk az egyetlen BL győztes csapat, akik elbukták ezt a kupát? :D
Abban a szezonban estünk ki először a csoportból bl cimvédőkent és birtokoltuk első csapatként egyszerre a bl és el serleget :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Klubvilágbajnokság

#29 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Most úgy gyors átfutottam visszamenőleg az éveket. De jól látom, hogy mi voltunk az egyetlen BL győztes csapat, akik elbukták ezt a kupát? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Klubvilágbajnokság

#30 Hozzászólás Szerző: emsanya »

#Chelsea will experience the latest trial of 'robot referees' at the Club World Cup, with the new technology making automatic offside decisions within half a second.

[Football_LDN]


No erre kiváncsi leszek mire képes.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Klubvilágbajnokság

#31 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2021. november 29., hétfő 19:35 Elkészítették a februári klub-vb sorsolását. Illene behúzni, ha már legutóbb szégyenszemre elbohóckodtuk a döntőt, az előző 14 kiírásból 13-at az európai BL-győztese nyert...

Semi-final

Al Ahly or Monterrey vs Palmeiras

Al Hilal or Al Jazira or Auckland City vs Chelsea

https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... -opponents
Világ legnagyobb f*szsága ez. Ennyi erővel a felkészülési tornára is osztogathatnának értékes trófeákat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Klubvilágbajnokság

#32 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Elkészítették a februári klub-vb sorsolását. Illene behúzni, ha már legutóbb szégyenszemre elbohóckodtuk a döntőt, az előző 14 kiírásból 13-at az európai BL-győztese nyert...

Semi-final

Al Ahly or Monterrey vs Palmeiras

Al Hilal or Al Jazira or Auckland City vs Chelsea

https://www.chelseafc.com/en/news/2021/ ... -opponents
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Klubvilágbajnokság

#33 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én például keményen Torresre adom a vereséget, tényleg nem lehet minden meccsen sok helyzetet hozni főleg mostani állapotban nekünk, de akkor azt az 1 vagy 2 ziccert ami 100%-os be kell rúgnia mert muszáj főleg egy csatárnak. De nekünk nincs ilyen csatárunk jelenleg Falcao hasonlìt Drogba-hoz ezért lenne a legjobb választás.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Klubvilágbajnokság

#34 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Blueflag írta:
pulci03 írta:
Blueflag írta:Most beállhatnék a sorba és ekézhetném Torrest, de az övé csak az egyik szar teljesítmény volt a 9-ből. Luiz és Cech a kivétel, bár utóbbi a gólnál... mindegy. Nem vagyunk csapat jelenleg, de egy ilyen edzővel nem is voltak vérmes reményeim. Benítezről az a genius meme jut eszembe, semmi más.

Moses szar volt, az első félidős lövésén kívül legalább 5 olyan elrontott labdaátvétele volt, hogy gólhelyzetet akadályozott meg vele. Szerintem ma ő volt messze a leggyengébb. Második Torres a ziccere miatt, de ne felejtsük el, hogy ha Mata vagy Moses pontosabb, Torres is többször helyzetbe kerül. Igazából nem egyszerű a csatár helyzete, ki van szolgáltatva egy olyan középpályának, ami megint szar volt. Persze, most megint lehet a spanyolon szórakozni napokig-hetekig, hogy mit hagyott ki, de ugye ti sem gondoljátok, hogy egy odapattanó labdával kellett volna egy Chelsea-nek elkapnia a Corinthianst. Ez csak a problémák áthárítása a szar csapategységről a csatárra, nulla ami itt történik. Ivanovic beadásai sem értek el egy középszar Bosingwa színvonalat sem, 40 percig a lecserélését vártam.

Persze kezdjük ott, minek kellett a szerdai csapatot megforgatni? Valószínűleg itt nem nyertünk volna 3:1-re, de abszolút logikátlan döntés volt. Benítez, nagyon szeretlek, de még ennél is jobban szeretném, hogy véget érjen ez a szezon, és visszaküldhessünk téged Liverpoolba... bányásznak.
Tehát azt akarod mondani, hogy egy csatárnak (még Torresnek is) ha 5 méterre a kaputól teljesen üresen elé kerül a labda amivel megmenthetné a csapatot nem kell belőnie??
Én nem ezt mondtam. Én azt mondtam, hogy most Torresre fogjuk a kupa elvesztését, mert nem rúgott be egy odapattant labdát. Pedig azért veszítettük el a kupát, mert mindenki ratyi volt, és egy rendes helyzetet nem tudtunk értékesíteni... és ezért meg nem Torrest kell okolni, mert csomószor jól mozgott, csak Mata meg Moses passzai elakadtak az ellenfélben, és úgy összességében a mai támadásépítési képességeik alapján a Baktalórántháza női U12-es B csapatába se fértek volna be.

Torres fasz volt, mert kihagyta azt a ziccert, de tényleg abban kell látni a csapat eredménytelenségét, hogy egy lepattanót nem rakunk el? Minden meccsen az ilyen lepattanókban kell bízni, vagy inkább építkezni, és kialakítani egy csomó helyzetet? Biztos csak Torres a hibás, és a 90%-nak őt kell fikáznia a komplett csapat helyett?
Ezzel az a gond, hogy ilyen meccsek sokszor egy villanáson egy megpattanó labdán dőlnek valamikor nem a sziporkázó játék dönt hanem egy zseninek, szupersztárnak a megmozdulása!!!

Nem fogunk mindig jól játszani vagy 10 helyzetet kialakítani egy meccsen, ezt azt hiszem mindannyian elfogadjuk, eddig volt egy Drogbánk akinek mindig volt egy ilyen zseniális megmozdulása, számomra egy kérdés van folytatni akarjuk ezt a "ha jó kedvem van és jó lábbal ébredtem" Torres betalál a tét nélküli kis csapatok elleni meccsen vagy megkeressük azt a fenevadot aki képes bármikor, bárhonnan és a fontos meccseken is betalálni!!!!!!!!!

Ha nem találjuk meg akkor folytatjuk ezt a siralmas szenvedést ha sikerül leigazolnunk az még nem oldja meg minden gondunkat de könnyebbé teszi mindenki számára, hogy visszatérjünk a helyes útra nem mellesleg a megfelelő edzővel!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Klubvilágbajnokság

#35 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mindjárt vége ennek a napnak is. Lassan egy évtizede vártam erre a napra, ami lényegében egy érdektelen kupa, de az volt az álmom, hogy egyszer BL győztesként részt veszünk ezen és vidáman, önfeledt játékkal megnyerjük a klubvilágbajnokságot. Mert ehez ugye BL-t kell nyerni...

De ma eljutottam arra a pontra, hogy ezzel a bohóccal a kispadon, meg úgy kompletten mindennel együttm nem érdekelt az egész és ugyanolyan nap volt mint a többi. Nincs már az a tűz, mint anno José idejében, vagy ami a szezon végén volt lángolás és elvitt minket a BL győzelemig...

Egyszer talán újra eljutunk ide, talán...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Klubvilágbajnokság

#36 Hozzászólás Szerző: laczze »

Nincs semmi taktika, csak passzolgatnak és majd lesz valami, Ramires is már nemtudom hányadik percben de 1-0 nál csak áll a labdával, hogy kinek passzoljon vagy egyáltalán mit csináljon és ez gáz, ha meg véletlen átjutunk gyorsan az ellenfél térfelére tuti hogy egyszer még visszakerül a védőkhöz, és ìgy hogy nincs taktika, nem a játékosok hibája az elképzelhetetlen 0 játék, bár Torres attól hozhatta volna a kötelezőt!
Drogba,Lampard,Terry <3

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Klubvilágbajnokság

#37 Hozzászólás Szerző: California Max »

És még annyit, hogy van számomra két teljesen érthetetlen, Chelsea specifikus dolog, amit nem látok máshol normális csapatoknál.

Az egyik az állandó zakózás. Mi mindig elesünk. Csatár, középpálya, bármilyen kontakt van, mi már a földön vagyunk.

A másik a hátvédek közti értelmetlen, időrabló passzolgatások. Most nézem a Barcelona meccset, két hátsó oldalpassz után már küldik előrefelé, és visszajátszani csak a legritkább esetben játsszák a hátvédekig. De olyat, hogy egy támadásnál visszapasszolják védőkig, szintén csak nálunk láttam.

California Max
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012. november 29., csütörtök 0:06

Re: Klubvilágbajnokság

#38 Hozzászólás Szerző: California Max »

Rettentő csalódás volt ez a meccs. Különösen azért, mert az első 15 percben döbbenten néztem, hogy ez lenne az az ellenfél akitől tartottunk? Nem láttam még őket korábban, de most olyan gyenge volt a Corinthians, hogy a Debrecen elverte volna. Tíz méterre üresen a kapu előtt rendre felrúgták a lelátóra. A Monterreynek több helyzete volt.

Ehhez képest még egy ilyen fos csapatot se tudunk megverni, ez okozza a csalódást.

És egyetértek, hogy lehet Torresre kenni az egészet, be kellett volna rúgnia legalább azt a gólt, de mindenki szar volt (Luis kivételével). Mata sajnos rossz passzban volt, Mosest a 20. perc után el kellett volna zavarni a bénázása meg tökörészése miatt, de igazából senki nem csinált semmi kreatívat. Valaki mondta hogy ólommellényben voltak, mintha tényleg abban lettek volna. Annyi eladott labdánk volt, hogy egy erős ellenfél négyszer büntetett volna.

A Monterrey elleni meccs is gyenge volt, de itt mintha a maradék motivációjukat is elvesztették volna. Bármelyik PL top csapat hármat vágott volna ennek a Corinthiansnak. És ez a baj, mi nem vagyunk top csapat már.

Szörnyű, hogy most nézem a Barcelona - Ath. Madrid meccset és azt kell mondanom, hogy végre látok ma normális focit is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Klubvilágbajnokság

#39 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Es ha jol tom Torrestol azt vartak h robbanekony gyors, inditasokbol megveri a vedojet. Na mki nezze meg Falcao mai goljat, ilyennek kene lennie...

Avatar
bence714
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 10:59
Kedvenc játékos: Drogba Sturridge
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole Crespo

Re: Klubvilágbajnokság

#40 Hozzászólás Szerző: bence714 »

A legnagyobb bajom Torressel az, hogy csak kiscsapatok ellen, vagy olyan meccseken képes brillírozni, amikor már tökmindegy, mert amúgy is rúgunk 5 gólt. Tavaly is hintett 3-at a Leicesternek aztán mindenki lehugyozta a lábszárát, hogy Torres élete formájába van. De amikor arra kerül a sor, hogy fontos tét meccsen, ahol egyértelműen szarba van a csapat, meghúzzon valami ujjat, vagy berúgja a saját ziccerét, úgy mozog a kapu előtt, mint egy apáca a sztriptízrúdnál. És oké, lehet, hogy nem tömik óriási passzokkal.. De erre csak egy szót/nevet tudok mondani. Drogba. Ugyanezekkel az emberekkel focizott évekig, és mégis képes volt gólokat rúgni, akkor is ha esetleg nem ugratták ki ziccerbe. És igen.. nem egy lecsorgó, szerencsés labdára kell alapozni egy meccset ez tény.. de a utcalány életbe. 50 millió font.. Valószínű-ha csak nem maffiózóvezér gyermeke valamelyikőtök-a honlap látogatói közül egyikünk sem fog összesen annyi pénzt látni az egész életünkben. Szóval, 50 millió fontot érő csatár, kupa döntőn, hátrányban, zavartalanul,szemben a kapussal, az utolsó percekben igenis rúgja be a kibaszott ziccerét 6 szaros méterről. Nem szép játékkal egyenlítettünk volna, de a Manure 10 éve ezt csinálja, és senkit nem érdekel. A végén egy dolog számít, hogy ki nyert.(A tökéletes példa a mi BL győzelmünk.) Úgyhogy igen, lehet, sőt kell is hibáztatni ezt a csapatot, mert motiválatlanul, szarul játszottak.. de Torresnek már nem lehet egyszerűen két kézen megszámolni, hányszor hagyott ki létfontosságú ziccert.. és ez már jóval több a soknál...
Úgyhogy személy szerint én Őt hibáztatom, azért, hogy ez a meccs végül vereséggel zárult, hiszen persze.. nem ő tehetett a gólról, nem tehet róla, hogy nem halmozzák el jó labdákkal...Ezt elismerem. De az ő kezében/lábában volt az a momentum, amivel játékban tarthatta volna a csapatot, és adhatott volna akkora lelki erőt, lendületet, hogy legyőzhettük volna őket, mert fizikailag sokkal fejlettebbek voltunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence714 2012. december 16., vasárnap 23:04-kor.
Chelsea;Tennessee Titans Are The Greatest Teams Ever

Válasz küldése