Szezonértékelés 2011/12

A klubbal kapcsolatos témák.
Lezárt
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Szezonértékelés 2011/12

#1 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

2011/2012 es szezon: 7/10
2011-es félév: 3/10
2012-es félév RdM-től számolom: 9/10
Nagyon vártam AVB-t, és a szezonkezdést. Nem is indult olyannyira rosszul, mint ahogy véget ért AVB ideje. Nem tudhatjuk mi állhat annak a hátterében, hogy ekkora átalakulás legyen a két edző között. RdM jobb edző mint AVB? lehet. AVB jobb edző mint RdM? lehet. szerintem az jelentett sokat, hogy AVB nem vette "haverként" a játékosokat, és így az idősebb játékosok berágtak rá hogy nem tekinti őket partnernek.RdM -el közvetlen volt a kapcsolata a játékosoknak, ráadás volt CFC játékos, tehát a szurkolók is ismerték, szerették. Nem tudhatjuk mi ezt innen, Chelsea fanok Magyarországról, hogy mi történt, valójában hogy is volt. Kíváncsi lettem volna, ha Carlo elvégzi a fiatalítást, és a pár úgymond" öreg " nincs itt az AVB szezon alatt, akkor mi történik. Mi történt volna a bajnokságban, illetve a BL-ben. Ezek már rejtélyek, örülhetünk hogy így alakult. Remélem Robi marad, és megvédi a címét a BL-ben és akkor történelmet írunk Európában. Sajnálom, hogy Terry,Ramires, és Ivanovic nem játszhatott a BL- döntőben, mert úgy érzem hogy ők különösebben megérdemelték volna.(Cech,Lamps,Drogba mellett). A szezonban szerintem a legjobb teljesítményt Mikel, és Ramires nyújtotta. Mikel amikor rendesen megkapta a lehetőséget mindig egyenletesen, stabilan nyújtotta a jó teljesítményét. Ramires robotolt ha baj volt, robotolt ha nem volt muszáj, robotolt ha muszáj volt. Cahill, Mata, és jó pár embert feltudnék sorolni aki jól játszott főleg a második félévben, de ez a félév pazar volt. Gratulálok a csapatnak , a játékosoknak, sajnálom hogy nem értünk el dobogós helyezést a PL-ben, de hát ez van. Majd jövőre. Köszönöm hogy CHELSEA drukker lehetek, HAJRÁ CHELSEA!
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szezonértékelés 2011/12

#2 Hozzászólás Szerző: marknagy »

White írta:Igy utolag rosz dontés volt AVB leultetése,Di Matteo még pont jó kor ult le a padra( nem ugy mint Hiddink).
Voltak fájó távozók: Anelka,Alex.
A bajnokságról annyit hogy AVB korszakban egy Wigan nagy falat volt.Vele el is ment a bajnokság,de szerencsé Roberto és a csapat a FA Cup-ban Birminghamben nyert,és aztán meg se lehetett állitani.Bajnokok Ligája sztory meg már torténelem....
Anelka meg Alex nem volt annyira fájó távozók. Alex lássuk be már nem kapott annyi szerepet, nem becsülték meg itt, és mikor elment jött a helyébe egy angol válogatott védő, aki megállta a helyét. Ráadásul asszem ugyanannyiba került mint amennyiért eladtuk a brazilt.

Anelka meg... nem akarok rosszat írni mert a fórum kisebbik része, mely kedvelte egyből rám írnának úgy hogy nem teszem. Egyébként gondolkoztam azon ha ott lett volna a BL döntőn és ő rúgta volna a tizit Cole helyett, vajon ugyanúgy rúgta volna mint 2008-ban, amolyan panelkásan? :roll:
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Szezonértékelés 2011/12

#3 Hozzászólás Szerző: White »

Igy utolag rosz dontés volt AVB leultetése,Di Matteo még pont jó kor ult le a padra( nem ugy mint Hiddink).
Voltak fájó távozók: Anelka,Alex.
A bajnokságról annyit hogy AVB korszakban egy Wigan nagy falat volt.Vele el is ment a bajnokság,de szerencsé Roberto és a csapat a FA Cup-ban Birminghamben nyert,és aztán meg se lehetett állitani.Bajnokok Ligája sztory meg már torténelem....
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Szezonértékelés 2011/12

#4 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Felemás szezonra sikeredett ez, úgyhogy 8/10.

Kezdjük ott, hogy Abra, mert egy nagyot húzni, és kinevezett egy olyan edzőt, aki nagyon tapasztalatlan, de tehetséges. Ezáltal hatalmas kockázatot vállalt, mivel könnyen lehetett ebből edzőbuktatás, (és lett is), de ha bejön évtizedekre megvan oldva a kispad. AVB amikor idejött négy trófeát ígért a Chelsea szurkolóknak, ennek ellent mondott az, hogy kezdte elveszteni az irányítást. A BL-ben az utolsó fordulóra tartogattuk a továbbjutásunkat, ebből oroszlánrészt vállalt az addig gyengén teljesítő Drogba. Ezen időszakban még úgy tűnt, hogy AVB visszaveheti a kezébe az irányítást, mivel a bajnokságban megvertük a Newcastle-t (0-3), és a listavezető City-t. Azonban a jobb sorozat után jöttek a döntetlenek, kezdődött ez, az akkor még harmatgyengén teljesítő Wigan otthonában. Az évzáró mérkőzés is rosszul sült el 3-1-re vert el a Villa a Bridge-n. A két évnyító meccsünkön még nyerni tudtunk, de aztán megint jött egy gyengébb hullám, köztük a United elleni elszerencsétlenkedett meccsel. A bajnokságban tehát hullámzóan teljesítettünk, de ezek után még a BL-ben, és az FA-kupában is a kiesés szélére kerültünk. Az utolsó szöget pedig a West Brom ütötte bele AVB koporsójába. A nagy reményekből, és a négy trófeából nem lett semmi, de ezt Boas próbálta a fiatalításra fogni, ennek ellenére, sem Lukaku, sem McEachren nem kapott kellő lehetőséget. Ráadásul az öltözőt is elvesztette a tréner, és mocskos módon Anelkát is elkergette a Stamford-ról.

Ekkor még senki sem gondolta, hogy ez lesz a legsikeresebb szezonunk, pláne, hogy a másodedző Di Matteo lett előléptetve. Az olasz azonban egymás után aratta a sikereket, és végül megszerezte a hőn áhított BL-serleget, és a 7. Fa-kupát. Ráadásul sikerült feltüzelni Lampsot, és Drogbát, aki végül egymaga kivégezte a döntőben a Bayern-t, az utolsó Chelsea-mérkőzésén. Filmbe illő történet.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Szezonértékelés 2011/12

#5 Hozzászólás Szerző: Chester »

Úgy voltam vele tavaly nyáron, hogy a 3 nagy kupa közül (BL, PL, FA) egyet nyerjünk meg, mindegy melyiket. Túlteljesítették az elvárásaimat. :D

Boas bejelentése után vártuk a forradalmi újításokat. Jöttek is, csak mellé az eredmények nem. Az, hogy a legendákat padoztatja, az oké, az időpont nem volt megfelelő, mert JT kivételével ők nyerték meg nekünk gyakorlatilag a BL-t. Sajnáltam amikor elküldték, mert egy újabb munkanélkülivel gyarapodott az amúgy sem kicsi halmaz, de muszáj volt, és még időben. Robihoz sem fűztem túl nagy reményeket, a 4. helyet érje el és kész - gondoltam én.

Robi Boas ellentéte volt. Ő a keretre szabott egy taktikát, nem fordítva (hozzátenném, hogy Boasnak ez volt a dolga, csak akkor nem vágom miért nem igazolt hozzá még embert...). Előttem már sokan kielemezték ezt a szezont, úgy gondolom, hogy a BL miatt megadom a 10/10-et, mert senki nem hitte volna, hogy kaloustól meg bosingwastól fogunk BL-t nyerni.

Pozitívumnak tartom a kupák mellett Cahill megszerzését télen, valamint Mataét nyáron. Ramires, Mata és Ivanovic volt az esélyes nálam az év játékosa díjra, mert ők 3-an nyújtottak egész évben jó formát. Valamint Anelka elengedését is pozitívnak találom.

Negatívum nálam Zsirkov nyári elengedése. DM taktikájába olyan jól illett volna, főleg a döntőben Bertrand posztja. Sajnálom, hogy ő, és nem malouda távozott a nyáron, nagyon bírtam a ruszkit. Alex elengedése is negatívum, nem azért, mert elment, hanem mert télen ment el. nem volt már a régi ez tény, de azért 4 belső védővel nyugodtabb tavaszunk lett volna (Iva nálam szélsőbekk). Végül is nem sültünk be vele, ezért talán ez még "megbocsájtható". Az utolsó negatívum pedig a fiatalok mellőzése. Szerencsére Bertrand, Studge és Romeu azért kaptak jópár sanszot, legtöbbször éltek is vele, de hiányoltam Lukakut és Mekit a csapatból.

Eredményesség tekintetében soha rosszabb szezon! :wink:

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Szezonértékelés 2011/12

#6 Hozzászólás Szerző: miller »

Elsőre az jut eszembe, hogy Chelsea-drukkerségem 10-11 évéből talán ez volt eddig az a szezon, ahol egyszerre eljutottam a pokolba, majd a mennybe.

A szezon elején abszolút bizakodó voltam. Bár nyáron nagy bánatomra elküldtük Carlot (azok táborát erősítettem, akik még egy évet adtak volna neki), jött André. Az ajánlólevele jó volt, mindent megnyert, amit meg lehetett a Porto-val, ráadásul fiatal, ambíciózus kis emberkének tűnt. Ez feledtette velem úgy ahogy Carlo menesztését.
A szezon kezdetével sem volt semmi problémám, az 5. fordulóban bekapott 3-1 a Manure-tól belefért nekem. Stabilan ott voltunk a City és a MU mögött.
Abszolút semmi előjele nem volt, legalábbis nekem, hogy október végétől/november elejétől megkezdődik egy nagy hullámvölgy kisebb előfutára. Arsenal, Pool elleni hazai zakó, a QPR elleni elfújt meccs a Loftus-on, BL-ben X idegenben Genkkel, majd cumi Leverkusenben. Ezek a meccsek, amik hirtelen eszembe jutnak ebből a 2 hónapból. Szóval ekkor úgy tűnt, hogy az lesz, ami Carlo alatt 2010/2011-ben..illetve rosszabb, mert itt nem decemberben pukkad ki a csapat, hanem már október végén, vagy novemberben.
Aztán jött egy viszonylag jobb periódus, amikor kezdeti pesszimizmuson eltűnni látszott...vertük idegenben a Castle-t, lezúztuk a Valenciát, és otthon a City-t. Nekem ekkor úgy tűnt h rendben leszünk. André is szimpatikus volt, ahogy együtt élt a meccsekkel. Ahhoz tudnám morbid módon hasonlítani ezt a pár hetes feltámadást, mint amikor a haldokló a vég előtt utoljára összeszedi magát és talpra áll. Sajnos ezeket a meccseket követően kidőltünk. Pokoli december és január következett számunkra. Kezdve a Wigan, Fulham elleni X-eken át, a Villa ellen otthon bekapott 1-3-mal (fasza kis szilveszteri ajándék volt..). Én itt ezen a ponton voltam úgy, hogy legyen. Ez kell a generációváltáshoz? Legyen. 1-2 ilyen szezon kell ahhoz, hogy a Chelsea ismét bivalyerős legyen? Legyen. Ekkor itt már a fórumon és a Lion Rampanton is ment a vita Boas munkájáról. Feljött a szokásos kérdés - amit én speciel és tudom, hogy jópáran vannak még így vele - az edzőváltás. Maradjon-e a portugál vagy menjen? Természetesen mellette áltam. Azt szerettem volna, hogy maradjon és vigye végbe a fiatalítást, illetve legyen végre hosszútávon egy fiatal, jó edzőnk.
A helyzet februárra sem javult sokat, a tabellán egyre jobban estünk vissza, talán 4-5-ek voltunk ekkor? Nem is tudom. Lényeg, hogy az FA-kupában is örültünk kb., h Bridgen leikszeltünk a Birmingham-mel. Feltettem a kérdést magamban, hogy mi lesz velünk így? Féltem, rettegtem a Nápolytól, és be is igazolódott a félelmem, megcsaptak minket rendje és módja szerint. Ekkor mondtam le a BL-ről és kívántam, hogy essünk ki. Minek tovább szenvedni? Koncentráljunk rá a bajnokságra és a 4. helyre, illetve mentsük meg magunkat az FA-ben a totális leégéstől a Birmingham ellen.
Aztán a West Brom elleni cumi után jött az edzőváltás, ami ugyan benne volt elég rendesen a levegőben, én mégsem hittem el, hogy ez megtörténhet. Emlékszem, egész nap dolgom volt, este amikor hazaértem, lakótársam ezzel a mondattal fogadott: "Nincs Boas". Szidtam az eget és minden Boas-párti hülyét...bosszús voltam, mert úgy éreztem, hogy meg sem adjuk a lehetőséget neki (még egy ilyen idény, mint Carlo esetében a tavalyi)..8-9 hónap után búcsút intünk egy portugál bajnokságot, portugál kupát és Európa Ligát egy szezon alatt bezsebelő sztáredzőnek. Ráadásul eléggé bűzlött az öltöző az edzőbuktatás szagától. Azokat a játékosainkat is el tudtam volna küldeni a francba, akikre mindig is "istenként" tekintettem (főleg Lampardra célzok itt elsősorban).
Azon nem agyaltam el ki jön helyette, mert már rögtön megtudtam, h Matteo lett kinevezve ideiglenesen a szezon végéig. Öröm volt az ürömben, hogy legalább egy egykori nagy Chelsea-játékos ül a padon. És elkezdtek szépen lassan jönni az eredmények. A játék nem volt szép, sőt. De sikerült elkerülnünk a Birmingham elleni kiesést és ami az áttörést jelenthette a Nápoly szó szerinti elpicsázása. Ez a meccs volt véleményem szerint az egyik legfontosabb Matteo sikertörténetében. A bajnokságban továbbra sem alkottunk maradandót, viszont a kupákban rendre vettük az akadályokat. Az FA-t teljesen megérdemelten húztuk be. Külön öröm, hogy a Tottenham-et 5-1-re lealáztuk (jövőre remélem hasonló eredmény fog születni, ezúttal a White Hart Lane-en :D) A BL-ben mellénk szegődött 12. játékosnak Fortuna is, ami lehetővé tette, hogy megnyerjük azt. Ezzel az idény végére, pokolból, mely igazán december közepén kezdődött szépen lassan, állomásról állomásra támolyogva eljutottunk a mennyországba.
A bajnokságot úgy vélem Robbie és a csapat már rég feladta a Fulham elleni ikszet követően. Számomra nem mérvadó az, hogy az Újkastély 0-2 vert minket a Bridgen, illetve a Pool ellen elszenvedett 4-1-es blama Turnbull-jokerrel karöltve.

Huh kicsit elragadtattam magam :D Sorry. Mindent összegezve, életem egyik legjobb és egyben legszarabb szezonja ez. Persze most utólag inkább pozitívan látom a BL és FA miatt, de azt látnunk kell, hogy ezzel a csapattal komoly gondok vannak. Egyre sürgetőbb a generációváltás, mert amit itt a Nagyok elértek idén, az nem fog megismétlődni többet. Ez egy korszak hatalmasat robbanó, gyönyörű fináléja volt. De muszáj váltani...

Az idényközbeni edzőváltásról talán annyit: belátom, hogy tévedtem. Abban úgy érzem, hogy igazam volt, hogy Boas jó edző (remélem más bajnokságban és nem a Chelsea kárára, bizonyítani is fogja ezt), de tény, hogy jó döntés volt a menesztése. Reményeim szerint Di Matteo marad. Ki érdemelne meg még egy szezont, ha Ő nem? (én már csak ilyen vagyok...mindenkinek adnék még egy esélyt :D) Megnyerte Abrának a lassan 10 éve várt trófeát, mellé egy FA-kupát. Ha másért nem is, már ezért megérdemelne még egy szezont.

A BL-győzelem jót tett a csapatnak, mint már most olvasható, fiatal sztárjelöltekkel tárgyalunk. Jön Marin, De Bruyne...remélem egy-két fiatalt is elkezdünk ténylegesen beépíteni a csapatba. Jövőre komolyan számolok Bertranddal, több lehetőséget kaphatna Josh, és Lukaku is. És debütálhatna kevésbé rizikós meccseken akár Piazón is.

Mindent összevetve optimistán látok perpill a jövőbe. Minden adott, hogy ismét harcban legyünk a bajnoki címért (én jövőre egy bajnoki címnek sokkal jobban tudnék örülni, mint a BL-címvédésnek). Remélem élni fog a lehetőségekkel Abra és a Vezetőség!

Na, befejeztem...grat annak, aki végigolvassa :D
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Szezonértékelés 2011/12

#7 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Annak idején amikor AVB idejött azt ígérte(?), hogy BL, bajnoki cím, FA-kupa, Ligakupa lesz, a fele ennek a kupáknak meglett, igaz nem neki köszönhetően. Én személy szerint egy nagyon jó szezont reméltem, hittem neki. Jó és támadó futballt (amit a Portonál játszatott) vártam tőle. Én se gondoltam az elején hogy ez a keret nem alkalmas az ő taktikai elképzeléseire. Ez a keret még mindig arra a játékra képes, amit anno Mou kialakított (nem hiába, a csapat gerincét is ő fektette le). Hozzányúlt a legendákhoz, ami először tökösségnek tűnt, később kiderült mégsem az, ráadásul a cseréi sem jöttek be. Viszont taktikailag nagyon felkészült edző, ez látszott, de talán motiválni azt nem tudott. Márciusba kirúgták, eddig nekem hatalmas csalódás volt a szezon (4/10). Az igazsághoz hozzátartozik, hogy talán túl sokáig mérte fel a keretet, nem igazolt több minőségi embert (Mata). Talán a fiatalítás lett volna a feladata, de ez nem sikerült. Ő volt ide fiatal még. Az én meggyőződésem hogy a Portonak az a kiemelkedő szezonja nagy részben neki köszönhető, de ez egy más bajnokság, más csapat(/keret), más elvárások...
Azért vele is volt 2 jó meccsünk: A City elleni otthoni bajnoki, és a kulcsfontosságú Valencia elleni otthoni BL-meccs.

A szezon 2/3-ánál Di Matteo vette át a vezető edzői posztot. Meg kell mondjam őszintén, nem vártam el tőle semmit, de talán a PL 4. helyet. De vele minden megváltozott. Hitet adott a játékosoknak és önbizalmat hogy képesek még ők nyerni akár nagy kupákat is. (Hienrich jól mondta ő a BL Contéja. :) ) A Napoli ellen (szinte) a semmiből álltunk fel, a Barca ellen mindenki leírt mégis továbbjutottunk, a döntőben is idegenben a Bayern ellen is le voltunk írva, mégis mienk a kupa. Di Matteo-nál így utólag azt vettem észre, hogy ő kezdettől fogva a 2 kupára koncentrált, nem érdekelte a 4. hely. És bejött neki :) Az öregeket/legendákat játszatta, akik a régi önmagukat idézték. alapvetően ő is a mourinho-i taktikához nyúlt, de voltak saját húzásai is. Meglepődtem rajta, nagyon jó kis taktikus, pedig azt gondoltam róla hogy nem az. Megnyertünk vele két kupát (FA kupa, BL), ha külön értékelem az ő alatt futott szezont, akkor 10/10 és nem érdekel hogy nem lett meg a 4. hely, a BL bőven kárpótol érte. :D
A legjobb meccsei: Napoli elleni visszavágó, Sp*rs elleni 5-1-re nyert meccs, Barca elleni meccsek, az FA-kupa döntő és a BL döntő.

A szezon egészét értékelve 7/10 (átlagoltam). A legrosszabb szezon volt a bajnokságot nézve, mégis a legjobb mert először nyertünk BL-t! :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Szezonértékelés 2011/12

#8 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Hát ha pontozni kell akkor nálam 8/10. Ha maradt volna a bajnoki 6. hely és nem nyerünk semmilyen kupát akkor nálam is 3/10 lett volna. De a BL és az FA kupa megnyerése hatalmas eredmény, kár hogy a bajnokságban ilyen gyengén teljesítettünk.
Roberto Di Matteo 10/10. Voltak sajnálatos botlások is, de zseniálisan taktikázott a BL-ben, és a semmiből 2 kupát is nyertünk. Perfect!
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Szezonértékelés 2011/12

#9 Hozzászólás Szerző: chiedis »

7/10
AVB-nek köszönhetően lett (a BL és FA kupa nélkül 3/10 lenne), amúgy egy PL 3.hellyel meg a 2 győzelemmel sima 9/10 adtam volna.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Szezonértékelés 2011/12

#10 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Én Anelkát sajnálom kicsit. Igen már mennie kellett, de nem így ahogy AVB elkergette.
Már tavaly nyáron kellett volna igazolni még valakit a kezdőbe.
Azt sajnálom még, hogy Lukaku keveset játszott, Piazont is megnéztem volna így a szezon végére.
De BL-t és FA kupát nyertünk, úgyhogy ez mind levan szarva. :D

Ha nem is a legjobb szezonunk volt, de kihoztuk belőle a maximot, talán még többet is.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Szezonértékelés 2011/12

#11 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Egy év kihagyás után ismét jelentkezik a szezonértékelésről szóló topik! 8)

Íme a 2 évvel ezelőtti kiadás: viewtopic.php?f=1&t=684&start=50 - ahol a topik megnyitásának okai mellett jó pár érdekes szezonértékelésből szemezgethettek. :D

Mint tudjuk, nem akárhogy ért véget ez a 2011/12-es szezon... :) Így írhattok bátran a BL-sikerről, az FA-kupa diadalról, kedves és szomorúbb emlékekről, bármiről, ami az elmúlt szezonhoz tartozik :wink:

Még azoktól is szívesen várom a véleményt, akik a Lion Rampantban már írtak "pár" dolgot a szezonról... :wink:

Lezárt