Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#8921 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Mindkettőt kamunak tartom egyenlőre...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#8922 Hozzászólás Szerző: gerawba »

almos írta:
gerawba írta:José dolgozott már vele...
Mikor? :shock:
Bocs, téves :D
Valamiért úgy rémlett...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#8923 Hozzászólás Szerző: almos »

gerawba írta:José dolgozott már vele...
Mikor? :shock:
LAMPARD#8

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#8924 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bale nem hiszem, hogy esélytelen lenne, a hírekből eléggé úgy tűnik, hogy nem sokáig marad már Madridban. José dolgozott már vele, gondolom szívesen venné ha megszereznénk, pénzünk gondolom lenne rá.

A ManUnited-et hozzák vele a legtöbbször szóba (meg ők még pár klasszis védőt is akarnak igazolni), úgyhogy 1-2 éven belül simán ők lehetnek a fő (vagy egyik fő) esélyesei a bajnokságnak (és szerintem idén is BL helyen végeznek már)


Messi meg az adidas miatt lehet reális, ugye őt az adidas szponzorálja (Barca Nike...), és állítólag beszállnának az árába. Elég komoly lenne mindenesetre.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#8925 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Nyilván esélytelen, de Bale számomra álom kategória, támadásban és védekezésben is párját ritkítja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#8926 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Pletykaszinten felmerült Bale távozása Madridból a MU-hoz. Na őt, sp*rs ide vagy oda, én szívesen elnézném a jobbszélünkön. Nem indulnék ki a madridi időszakából, neki a PL való, vérbeli szélső, a balbekk múltja miatt meg a védőmunkával sem lenne gond. Mondjuk nem 100 millióért kéne...

Nem igazán értem ezeket a pletykákat... Bale jól érzi magát ott, rugdossa a gólokat, Cé imád vele játszani, és se Di Maria, se Isco, se James, se Kroos kedvéért nem került ki a kezdőből. Nem értem miért áldozná be a Real Bale-t Reus-ért..

Az elmúlt két átigazolási ablakban nagyjából nullán állunk, nem hiszem hogy gond lenne kicsengetni egy százast ha akarunk, főleg hogy van pár értékes fiatalunk akiket jó pénzért adhatunk el(Thorgan, Atsu, Bamford, Romeu, Piazon, Omeruo mind érnek pár misit).

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8927 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Én is örülnék neki, beleillene Mourinho rendszerébe is, ráadásul egy félig-meddig hiányposztot töltene be.
Egy ballábas Schürrle gyakorlatilag, pont amire szükség lenne, főleg hogy Salah ekkora homály lett. Nem mintha elégedetlenkednem kéne a jelenlegi felhozatalunkkal, de ha lenne normális lehetőség leigazolni, én nem haboznék, akár Schürrle kárára is. Legalább is inkább őt hoznám mint Messit, ha már őt is felhozták a szennylapok.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8928 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Pletykaszinten felmerült Bale távozása Madridból a MU-hoz. Na őt, sp*rs ide vagy oda, én szívesen elnézném a jobbszélünkön. Nem indulnék ki a madridi időszakából, neki a PL való, vérbeli szélső, a balbekk múltja miatt meg a védőmunkával sem lenne gond. Mondjuk nem 100 millióért kéne...
Én is örülnék neki, beleillene Mourinho rendszerébe is, ráadásul egy félig-meddig hiányposztot töltene be.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8929 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pletykaszinten felmerült Bale távozása Madridból a MU-hoz. Na őt, sp*rs ide vagy oda, én szívesen elnézném a jobbszélünkön. Nem indulnék ki a madridi időszakából, neki a PL való, vérbeli szélső, a balbekk múltja miatt meg a védőmunkával sem lenne gond. Mondjuk nem 100 millióért kéne...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8930 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezzel én is így vagyok, mert bár nem kedvencem Messi, hülye szöveg hogy nem erősödnénk vele. Nem normális az az edző, aki elutasítaná és nem tudná beépíteni...

De nincs realitása ennek, továbbra sem...

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#8931 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Didier90 írta:
marknagy írta:
ChesterB írta:Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.
Én nem nagyon nézem ki ezt Messiből hogy csak ilyen "simán" kiszállna a profi foci legmagasabb szintjéből és elmegy levezetni 31 évesen.
Jöjjön ide! 8) Kapna egyből új impulzust ha magára öltené a Chelsea mezt. Ugy látom csak én vagyok lelkes :D.... Oszt lehet full igazatok van és hülyeség az egész.De nekem Messi álom kategória.

A csúcs barcának vége van, van 3 fantasztikus támadójuk és kb ennyi, a realnak is van, csak ők jobb formába vannak a többi poszton meg nagyon messze le vannak maradva. Sokkal jobb csapat a real. Az edző kérdést se sikerült megoldani Guardiola óta. Míg Ancelottit szerintem itt senkinek se kell bemutatni. Enrique egy 0 carlohoz képest. Én Messi helyébe nem akarnám Ronaldo hátát nézni se a Reálét. Ott már nincs mit bizonyitani. Meg eddig azért mindig azt mondta, hogy sose megy el a barcából, legutóbb már azért sejtelmesebb volt, és nem zárta ki. Tavaly se nyertek semmit, ha idén se fognak szerintem elfog gondolkozni a váltáson. Lehet nem hozzánk de remélem, hogy igenXD
Kb. Messi egy zseni. Lehet szeretni vagy utálni. Ez akkor is így van. Egyedül az utóbbi idők sérülései aggasztanak. Pech, vagy tendencia? Egyébként ezért sincs csúcsformában. Bármint a sérülései miatt.
Egy ilyen kvalitást minden csapatba be lehet gyömöszölni.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#8932 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:A Man.City 20 millió fontért csábítaná vissza Kevin De Bruynet Angliába. Ha ez az üzlet létre jönne és be is válna kicsit frusztráló lenne.
40 alatt nem kapják meg..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#8933 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

A Man.City 20 millió fontért csábítaná vissza Kevin De Bruynet Angliába. Ha ez az üzlet létre jönne és be is válna kicsit frusztráló lenne.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8934 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

marknagy írta:
ChesterB írta:Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.
Én nem nagyon nézem ki ezt Messiből hogy csak ilyen "simán" kiszállna a profi foci legmagasabb szintjéből és elmegy levezetni 31 évesen.
Jöjjön ide! 8) Kapna egyből új impulzust ha magára öltené a Chelsea mezt. Ugy látom csak én vagyok lelkes :D.... Oszt lehet full igazatok van és hülyeség az egész.De nekem Messi álom kategória.

A csúcs barcának vége van, van 3 fantasztikus támadójuk és kb ennyi, a realnak is van, csak ők jobb formába vannak a többi poszton meg nagyon messze le vannak maradva. Sokkal jobb csapat a real. Az edző kérdést se sikerült megoldani Guardiola óta. Míg Ancelottit szerintem itt senkinek se kell bemutatni. Enrique egy 0 carlohoz képest. Én Messi helyébe nem akarnám Ronaldo hátát nézni se a Reálét. Ott már nincs mit bizonyitani. Meg eddig azért mindig azt mondta, hogy sose megy el a barcából, legutóbb már azért sejtelmesebb volt, és nem zárta ki. Tavaly se nyertek semmit, ha idén se fognak szerintem elfog gondolkozni a váltáson. Lehet nem hozzánk de remélem, hogy igenXD
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#8935 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.
Én nem nagyon nézem ki ezt Messiből hogy csak ilyen "simán" kiszállna a profi foci legmagasabb szintjéből és elmegy levezetni 31 évesen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8936 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem teljesen mindegy hol tart, mindig motivált és játszani akar, még a legutolsó kupa meccsen is az utolsó percig is. Nálam is a legtökéletesebb sportember, és többek közt ezért is jobb Messinél...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8937 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Valahogy Ronaldon sosem érezni ezt a "ráunt a futballra" dolgot...
Mert Ronaldo nagyon nagy hangsúlyt fektet az egyéni rekordokra, és ebben Messi még mindig előtte van, és ez motiválja. Ha mindenben ő lenne a csúcstartó, ő is megunná, de egyelőre erről szó nincs. Nem kedvelem Ronaldot, de a tökéletes sportoló mintapéldánya.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#8938 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

emsanya írta:Valahogy Ronaldon sosem érezni ezt a "ráunt a futballra" dolgot...
Ez azért is van szerintem mert ő már kipróbálta magát más ligákban is és ott is bizonyított. Messi csak a spanyol bajnokságban játszott meg ugyanaz a közeg gyerekkora óta..Lehet, hogy Ronaldo is megunná ha Real nevelés lenne. Abszolút meg lehet érteni Messit. Mindent elért amit csak lehet. Erről még nincs szó, de jogos lenne, ha klubot váltana a nyáron.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#8939 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Valahogy Ronaldon sosem érezni ezt a "ráunt a futballra" dolgot...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#8940 Hozzászólás Szerző: Chester »

Túl korán lett sikeres, mindent megnyert már, érthető ha ráun, Quicki nyuszi is ráunt két Aranylabdára meg hogy megnyert mindent, aztán haza is ment bulizni ugyancsak 31 évesen. Messinek már csak a válogatottal hiányoznak a címek, azt meg az argentin bajnokságból is tudná hozni amit eddig hozott.

Mondjuk most valszeg nem kell annyi szerepet vállalnia Suarezzel és Neymarral az oldalán, és szerintem is az a legvalószínűbb, hogy marad Barcelonaban, de egyáltalán nem látom annyira elképzelhetetlennek a fent leírt szituációt.

Válasz küldése