Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#841 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Remelem h kicsit javulnak majd aprilistol, felbecsulhetetlen lenne ha megint elegedettek lennenek es megint elodaznak a jatekos igazolasokat. Igazan ugy fog a korhadt csapatuk lesullyedni
Fergiet meg ne szopjuk mar fel, abbab volt zseni h kezeben voltak a birok es meg a maradekot is meg tudta felemliteni. Clattenburg-fele meccsek, 7 perces hosszabbitasok, kamu tizenegyesek. Megoszto vagyok de nala tisztessegtelenebb edzo sem sok dirigalt az utobbi evtizedekben. Ferguson az edzok bayernje (amelyik klub meg pofatlan lerabolja a rivalisait, igaz en kedvelem azt a csapatot)
Nyugodj bekeben Mister !

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#842 Hozzászólás Szerző: langidave »

ChesterB írta:Lehet ha tud télen/nyáron igazolni kedve szerint akkor jobbat tud alkotni, de ez tényleg gyenge. Nem akartam elhitetni magammal hogy az öreg ekkora mágus volt, és azt tippeltem év elején hogy megvédi a címét a MU [persze még bejöhet], de egyértelmű mostmár a visszaesés.

Ez a keret erre való, az EL helyekért harcolni, nem tudom hogy lettek csoportelsők a BL-ben, főleg Moyes-szal, de hatalmas mákuk van hogy az Olympiacost kapták. Ettől függetlenül hazain úgy is továbbjutnak a Sunderland ellen, ezt az egy kupát nyerhetik meg idén, és biztos rá fognak hajtani.

Mindenesetre én nem vagyok szomorú hogy itt tartanak, de ha nagyon örülök akkor ez vissza fog ütni a későbbiekben. Remélem nem ellenünk támadnak fel...
De ez a keret már évekkel ez előtt is erre való volt, ezért volt ekkora zseni SAF a Munak már jó néhány éve a 4. helyért kellene küzdenie e helyett bajnokságokat nyertek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#843 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elvileg az hamis tény hogy döngette Moyes lányát, de akkor meg miért nem játszatja? :D :D Érthetetlen az a döntés is, egy valamit köszönhetnek neki a MU drukkerek, hogy Januzaj-t beépíti, ebből még sokat profitálhatnak a jövőben.

Bírtam mint edzőt, jó munkát végzett az Evertonnál, de úgy tűnik még sem akkora edző mint ahogyan azt gondolták, főleg a UK-ben. Martinez Evertonja sokkal jobb, pedig az egyik kulcsemberét elvesztette Fellaini személyében, a MU pedig Moyes-szal egyelőre lefelé halad. Nem szomorkodtam volna hogyha nálunk kötött volna ki, de talán jobb hogy nem így történt.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Ligakupa

#844 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

emsanya írta:Amúgy pont Giggs akit már totál nem kéne erőltetetni szvsz. Tudom, óriási legenda meg minden, de olyan szinten lassú az ember és használhatatlan, hogy teljesen fölösleges már a játéka...
És akkor egy Zahat például egész évben padoztat, mikor benne bőven lenne potenciál, sőt szvsz a legjobb szélsőjük lehetne.
Why always me?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Ligakupa

#845 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lehet ha tud télen/nyáron igazolni kedve szerint akkor jobbat tud alkotni, de ez tényleg gyenge. Nem akartam elhitetni magammal hogy az öreg ekkora mágus volt, és azt tippeltem év elején hogy megvédi a címét a MU [persze még bejöhet], de egyértelmű mostmár a visszaesés.

Ez a keret erre való, az EL helyekért harcolni, nem tudom hogy lettek csoportelsők a BL-ben, főleg Moyes-szal, de hatalmas mákuk van hogy az Olympiacost kapták. Ettől függetlenül hazain úgy is továbbjutnak a Sunderland ellen, ezt az egy kupát nyerhetik meg idén, és biztos rá fognak hajtani.

Mindenesetre én nem vagyok szomorú hogy itt tartanak, de ha nagyon örülök akkor ez vissza fog ütni a későbbiekben. Remélem nem ellenünk támadnak fel...

morfium
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 21:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Ligakupa

#846 Hozzászólás Szerző: morfium »

Én észrevettem már hogy javul az MU, 5perc hosszabbítás a semmire és a 97. percben fejeződik be a meccs, ez mintha a régi lenne, tanul az öregtől Mojsz?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#847 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

marknagy írta:Azért azt ne felejtsetek el, hogy tavaly ilyenkor Fergie ugyanezzel a kerettel (-Fellaini) utcahosszal vezette a bajnokságot, itt látszik mekkora edzozseni volt az öreg...
Mintha nem lett volna sérült Rooney és RVP szinte folyamatosan...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#848 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:Azért azt ne felejtsetek el, hogy tavaly ilyenkor Fergie ugyanezzel a kerettel (-Fellaini) utcahosszal vezette a bajnokságot, itt látszik mekkora edzozseni volt az öreg...
Meg harmat gyenge volt a PL az ideihez kepest. Talan elmult 10 esztendo leggyengebb szezonja volt, szoval a 20.at feldughatjak
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Ligakupa

#849 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Azért azt ne felejtsetek el, hogy tavaly ilyenkor Fergie ugyanezzel a kerettel (-Fellaini) utcahosszal vezette a bajnokságot, itt látszik mekkora edzozseni volt az öreg...
We are the famous, the famous Chelsea!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#850 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Tehát akkor egyértelmű rosszabb edző mint Fergie, el kell ismerni. Az öreg ennyit nem égett volna soha, akármennyi sérültje van (és volt is ilyen időszak nála). A türelem lesz a kérdés, de megérdemlik végre már ezt...
Fergie alatt sose volt egyszerre sérült RVP és Rooney, valamelyik mindig kisegítette a MU-t. Moyes sokkal tapasztalatlanabb, mint Fergie, szvsz nem való egy nagy csapathoz, de én még mindig úgy gondolom, hogy itt a kerettel nagyobb a baj, mint az edző személyével, elég csak ránézni a mai kispadra, de még a kezdő 11 is nagyon szánalmas. Egy 40 éves Giggs kezd, meg Welbeck az egyedüli csatár? Vicc... Ide nem 1 vagy 2 játékost kell igazolni, hanem vagy 5-öt nagyon sürgősen, mert ha így folytatják ebből nem hogy BL nem lesz, de még EL se.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Ligakupa

#851 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amúgy pont Giggs akit már totál nem kéne erőltetetni szvsz. Tudom, óriási legenda meg minden, de olyan szinten lassú az ember és használhatatlan, hogy teljesen fölösleges már a játéka...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#852 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Az erveket elfogadom es joreszt osztom is, de sztem ennyit giggs jatekosedzokebt is ki tudna hozni vagy solksjaer. Abszolut benne volt a pakliban a visszaeses na de ennyire, sracok ? Ez felelmetes, meg mindig meglepodok h rosszabbak tudnak lenni, mint az elozo veresegnel. Oriasi, erre vart UK vagy 20 eve
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Ligakupa

#853 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tehát akkor egyértelmű rosszabb edző mint Fergie, el kell ismerni. Az öreg ennyit nem égett volna soha, akármennyi sérültje van (és volt is ilyen időszak nála). A türelem lesz a kérdés, de megérdemlik végre már ezt...

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Ligakupa

#854 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

rafanadal írta:
chiedis írta:
zzzzz írta:Szerencsétlen Moyest már komolyan sajnálom (a csapatát viszont egy cseppet sem). A Sunderland utoljára 2000. novemberében tudta megverni a Unitedet, akkor is csak hosszabbításban.
Mert tonkrebaszott egy sikeres csapatot ?
Megnézném melyik edző "nem baszta volna tönkre" ezt a csapatot SAF távozása után. Elég megnézni a keretet. Már évek óta nincsenek benne a világ legjobb 5, de talán még 10 csapatában sem keret alapján. Csak és kizárólag az öreg tartotta őket azon a szinten és akármennyire is egy paraszt volna azt el kell ismerni, hogy hatalmas edző volt.
A keret sem épp a legjobb, ráadásul nem kevés sérültje is van a MU-nak. Fergie se hiszem, hogy sokkal többet ki tudna hozni egy Ferdinand-Rooney-RVP trió távollétében.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Ligakupa

#855 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

chiedis írta:
zzzzz írta:Szerencsétlen Moyest már komolyan sajnálom (a csapatát viszont egy cseppet sem). A Sunderland utoljára 2000. novemberében tudta megverni a Unitedet, akkor is csak hosszabbításban.
Mert tonkrebaszott egy sikeres csapatot ?
Asszem ezt a fejet vágja most is mint avatarodban egy héten belül kikapni otthon spurstől majd kiesni FA kupából majd megint kikapni ligakupában ez azért nagyon durva...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Ligakupa

#856 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

chiedis írta:
zzzzz írta:Szerencsétlen Moyest már komolyan sajnálom (a csapatát viszont egy cseppet sem). A Sunderland utoljára 2000. novemberében tudta megverni a Unitedet, akkor is csak hosszabbításban.
Mert tonkrebaszott egy sikeres csapatot ?
Megnézném melyik edző "nem baszta volna tönkre" ezt a csapatot SAF távozása után. Elég megnézni a keretet. Már évek óta nincsenek benne a világ legjobb 5, de talán még 10 csapatában sem keret alapján. Csak és kizárólag az öreg tartotta őket azon a szinten és akármennyire is egy paraszt volna azt el kell ismerni, hogy hatalmas edző volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#857 Hozzászólás Szerző: chiedis »

zzzzz írta:Szerencsétlen Moyest már komolyan sajnálom (a csapatát viszont egy cseppet sem). A Sunderland utoljára 2000. novemberében tudta megverni a Unitedet, akkor is csak hosszabbításban.
Mert tonkrebaszott egy sikeres csapatot ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Ligakupa

#858 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Szerencsétlen Moyest már komolyan sajnálom (a csapatát viszont egy cseppet sem). A Sunderland utoljára 2000. novemberében tudta megverni a Unitedet, akkor is csak hosszabbításban.

dacultras
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Ligakupa

#859 Hozzászólás Szerző: dacultras »

de ez 2 meccses, igaz mu otthon szarabb mint idegenben :D

Avatar
Discipline
Hozzászólások: 406
Csatlakozott: 2012. január 23., hétfő 23:47
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#860 Hozzászólás Szerző: Discipline »

ééés a Szunderland vezet! :D
Terrace Lost Its Soul

Válasz küldése