Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8221 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Blueflag írta:
szpecnaz írta:
Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!
ki mondta hogy vidám vagyok?:)...ejh...játékosok elvágynak innen?...INNEN???:)...ennyit sehol sem keresnek..:D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8222 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Geri, nekem úgy tűnik, hogy az a bajod, hogy José távozása túlzottan felkavarta a fórumot, meg a fórumozókat.

Azért azt ne várd, hogy mindenki elmenjen mellette egy vállrándítással.
Ma egész nap ezen fogunk pörögni, talán még holnap, meg holnap után is.
Aztán majd mindenki megnyugszik. De ha van véleménye, gondolata a dologról, akkor most le fogja írni, akár bulvár, akár pletyka, akár saját elkeseredett, vagy épp jövőbetekintő és optimista a gondolata.

Ez van.
van benne igazság...de nekem semmi bajom a fórumtársaim véleményével...nem is várom el senkitől...én ezt a dolgot racionálisan élem meg (dávid mondta:) )....

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#8223 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Blueflag írta:
szpecnaz írta:
Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!
Szerintem ebben teljesen igaza van Gerynek! Ha Lampard elmegy, tuti nem a Barcába megy, és tuti nem azért, mert Mouri már nincs nálunk!

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8224 Hozzászólás Szerző: Kicker »

nem kell kongatni a vészharangot... most fog kiderülni, hogy Mourinhorol szólt e a Chelsea, vagy Mourinho nélkül is elit klub a Chelsea... én nagyon drukkolok azért, hogy sikereink legyenek, és ne süllyedjünk vissza középcsapattá... erre minden esélyünk meg van, a keret meg van, a motiváció szerintem most még nagyobb, mivel a játékosok meg akarják mutatni, hogy nem szarnak be M. nélkül sem... Chelsea 4ever!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8225 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pont a mu meccs előtt... Nem igaz!!! Miért???? :cry: :cry: :cry:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8226 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Geri, nekem úgy tűnik, hogy az a bajod, hogy José távozása túlzottan felkavarta a fórumot, meg a fórumozókat.

Azért azt ne várd, hogy mindenki elmenjen mellette egy vállrándítással.
Ma egész nap ezen fogunk pörögni, talán még holnap, meg holnap után is.
Aztán majd mindenki megnyugszik. De ha van véleménye, gondolata a dologról, akkor most le fogja írni, akár bulvár, akár pletyka, akár saját elkeseredett, vagy épp jövőbetekintő és optimista a gondolata.

Ez van.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8227 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

szpecnaz írta:
Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8228 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8229 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8230 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:
kdako írta: Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
kérdem én...miért nem?
Chelsea-szurkolóként ez komoly kérdés? az elmúlt három év tükrében ez komoly kérdés?

várom azt a percet, amikor Andy is visszasírja majd Josét!!
szóval mert előre nézek már nem vagyok Chelsea-drukker?:)...most sírjam tele a párnát?...elment, ez a tény...majd lesz másik edző...tudunk ellene csinálni valamit?Nem...már írtam neked...a klubot szeretem..és aklub még áll...egyenlőre nem látom komornak a helyzetet...a keret megvan, abra még a bizniszben van...nem látok okot arra hogy miért ne legyünk sikeresek a továbbiakban is...fantasztikus edző volt, én is szerettem...de elment/kirúgták

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8231 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát ez most szíven ütött! :shock: Valahol belül tudtuk hogy ez lesz,de igazából senki nem számított rá igazán!Én tartom azt az állításom,miszerint Capello is van akkora edző,és akkora személyiség,hogy Josét hosszú távon pótolni tudná.Ha őt elhozzuk,nem lesz keserű a szám íze!Csak nehogy Januárban meglepetés távozók legyenek.. :? :(

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#8232 Hozzászólás Szerző: Wisey »

szpecnaz írta:
kdako írta:Emlékezzetek, nyáron, amikor megkapta a nyakába Grantet, Abra hogy kikelt ellene. Már lehet, hogy tudta, hogy fúrni fogja.
most jön a bulvár rész? :)...találjunk ki valamilyen szaftos sztorit hogy miért ment el és mi lehetett a háttérben.. :)
márpedig lehet alapja. én nem hiszem hogy Terry-vel romlott volna meg a viszonya, inkább elképzelhetőnek tartom hogy valóban egyre inkább beleavatkozott Abramovics a munkájába. és Avram Grant Roman jobbkeze lehetett ebben.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#8233 Hozzászólás Szerző: Wisey »

szpecnaz írta:
kdako írta:
szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
kérdem én...miért nem?
nézd meg a sikereit. nézd meg mekkora egyéniség volt. egy ilyen csapatnál, ilyen játékosok mellett nem dolgozhat akárki.
az edző elég fontos szereplő a klubnál, nehezebb leváltani/pótolni mint egy szélsőt vagy egy jobbhátvédet.
és gondolj bele milyen lehet leülni az utódjának Mourinho helyére. kicsit magasra tette a mércét José...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8234 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:
szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
kérdem én...miért nem?
Chelsea-szurkolóként ez komoly kérdés? az elmúlt három év tükrében ez komoly kérdés?

várom azt a percet, amikor Andy is visszasírja majd Josét!!
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8235 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Zseniális:

"It is omelettes and eggs. No eggs - no omelettes! It depends on the quality of the eggs. In the supermarket you have class one, two or class three eggs and some are more expensive than others and some give you better omelettes. So when the class one eggs are in Waitrose and you cannot go there, you have a problem" :lol: :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8236 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
kérdem én...miért nem?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8237 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#8238 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Azt nem mondtam, hogy kiesünk, sőt, biztos vagyok benne, hogy a csapat továbbra is küzdeni fog (hisz ezért kapják a fizetésüket és ők úgymond profik), de jobb félni, mint megijedni! És azért ez MOST nem igazán jött jól!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8239 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Emlékezzetek, nyáron, amikor megkapta a nyakába Grantet, Abra hogy kikelt ellene. Már lehet, hogy tudta, hogy fúrni fogja.
most jön a bulvár rész?:)...találjunk ki valamilyen szaftos sztorit hogy miért ment el és mi lehetett a háttérben..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8240 Hozzászólás Szerző: kdako »

Emlékezzetek, nyáron, amikor megkapta a nyakába Grantet, Abra hogy kikelt ellene. Már lehet, hogy tudta, hogy fúrni fogja.
GO BLUES!

Válasz küldése