Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7921 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:óvatosan
Inter Milan have contacted Cuadrado's agent, with the player reportedly keen to return to Serie A & be closer to his family (talkSPORT) #CFC

London közelebb van Kolumbiához, mint Milánó :D

Én örülnék ha maradna, de ha menni akar és jó ajánlatot kapunk érte akkor legyen. Esetleg Icardi-val megdobhatának cserébe.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7922 Hozzászólás Szerző: Chester »

óvatosan
Inter Milan have contacted Cuadrado's agent, with the player reportedly keen to return to Serie A & be closer to his family (talkSPORT) #CFC

Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7923 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://talksport.com/football/chelsea-t ... 0529148679" onclick="window.open(this.href);return false;?
Bele lehetne vonni a Pogba üzletbe, jól járnánk. Nem tudom miért, de valamiért úgy érzem, hogy megválunk Oscartól..
Szerintetek?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7004
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7924 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egy jó copa america reméljük kicsit árba hozza.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#7925 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amazing24 írta: Gianluigi Donnarumma érkezhet a Milántól (16 éves "csodakapus"), de a mu is szeretné, ám a játékos a Chelseabe szeretne igazolni. - Gazzetta Dello Sport
Vélhetően tényleg nagy tehetség lehet, mert a Milan meccsek óta nevezi már a felnőtt meccsekre 3-4. számú kapusként, de ha jól emlékszem pár meccsel ezelőtt Diego Lopez eltiltása és egy másik kapus sérülése miatt Abbiati tartalékja volt úgy, hogy '99-es (!) születésű.

A Barca, Bayern duó már rég letett Cuadrado megszerzéséről, amúgy sincs egy olyan klub sem a világon jelenleg, aki mondjuk a vételára felénél többet ajánlana érte, szerintem azzal járnánk a legjobban, ha megpróbálnánk belevonni valamilyen komolyabb transzferbe, hátha valaki lát benne fantáziát...
Николаевич írta:Volt amúgy olyan hír is a héten hogy a Barcának kéne Dani Alves helyére.
Látva Alves második féléves formáját, szerintem megkínálják egy új szerződéssel, amúgy oda Aleix Vidalt emlegetik nagyon, aki mondjuk kb. annyira hátvéd alapjáraton, mint Cuadrado, de emlékezzünk, hogy amikor tavaly a kolumbiait emlegették, ott is azt írták, hogy Enrique jobbhátvédet faragna belőle. (bár Vidal azért a Sevillában játszott már ott többször)
6+8+5+4+1+1+2+1

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7926 Hozzászólás Szerző: mateja »

Николаевич írta:
-Szerintem semmiképpen nem kéne most eladni Cuadrado-t. A gyenge formája miatt nagyot buknánk rajta.
és minél tovább ül a padon annál kevesebbet buknánk, vagy ez hogy jött össze? jahogy mou a selejtet majd úgyis felépíti, értem :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7927 Hozzászólás Szerző: Chester »

alapjáraton én is úgy vagyok vele, hogy megérdemelné a bizalmat a szerencsétlen, de ha a barca, vagy bárki letesz egy legalább akkora összeget mint amennyiért mi hoztuk, nem kérdés hogy elengedném

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7928 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Amazing24 írta:
Érdeklődünk a Stuttgart védője Antonio Rüdiger iránt, 7 millió körül van az ára. - Stuttgarter Zeitung report

Bentekét szeretné Mourinho, de a szerződésében van egy 32,5 millió fontos kivásárlási záradék. - Sunday Express

Cuadrado-t elszeretnénk adni amit állítólag közölt is a játékossal Mourinho. - Kolumbiai hírforrásokat emlegetnek.

Gianluigi Donnarumma érkezhet a Milántól (16 éves "csodakapus"), de a mu is szeretné, ám a játékos a Chelseabe szeretne igazolni. - Gazzetta Dello Sport

Ake a Middlesbroughba mehet kölcsönbe. ez twitteren olvastam.

Ennyi ami érdekes lehet, vannak olyan pletyik is, hogy 4-5 játékos érkezhet nyáron, akkor olyan is, hogy Falcao kész lemondani a fizetése feléről stb

-Rüdiger állítólag elég nagy bakikirály. Fiatal tehetségekkel amúgy is rogyásig vagyunk, inkább egy rutinos, akár harmincas középhátvédet kéne hozni Christensen helyére aki negyedik számú lehet.

-Kétlem hogy 32 millió fontért vennénk csatárt Costa és Rémy mellé.

-Szerintem semmiképpen nem kéne most eladni Cuadrado-t. A gyenge formája miatt nagyot buknánk rajta. Nézzük meg mit tud a következő szezonban, ha akkor sem működik akkor bukó, de ha most eladjuk olcsón és valahol megint elkezd jól játszani akkor duplán szívunk. Az utolsó meccsen már mocorgott benne valami, talán innentől jobb lesz. Volt amúgy olyan hír is a héten hogy a Barcának kéne Dani Alves helyére.


-Aké-nak jót tenne egy kölcsön, támogatnám a Boro-t.

-Falcao-ról már beszéltünk a héten, szerintem kölcsönbe nyomott fizuval jöhetne, szerintem még mindig klasszis.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7929 Hozzászólás Szerző: Chester »

meglepődnék, ha rüdiger ilyen olcsón vihető lenne, bár nem tudom hogy szükségünk lenne-e rá.

a 4-5 igazolás meg nem titok, ezt már mourinho is megerősítette, itt a nevek, de sokkal inkább a távozók lesznek az érdekesek

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7930 Hozzászólás Szerző: mateja »

Amazing24 írta:Napi pletykák:

Cuadrado-t elszeretnénk adni amit állítólag közölt is a játékossal Mourinho. - Kolumbiai hírforrásokat emlegetnek.
az kizárt, mourinho pedagógus a nyáron megtanítja focizni és világklasszis lesz jövőre, kirobbanthatatlan :)

Amazing24
Hozzászólások: 2497
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#7931 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Napi pletykák:

Érdeklődünk a Stuttgart védője Antonio Rüdiger iránt, 7 millió körül van az ára. - Stuttgarter Zeitung report

Bentekét szeretné Mourinho, de a szerződésében van egy 32,5 millió fontos kivásárlási záradék. - Sunday Express

Cuadrado-t elszeretnénk adni amit állítólag közölt is a játékossal Mourinho. - Kolumbiai hírforrásokat emlegetnek.

Gianluigi Donnarumma érkezhet a Milántól (16 éves "csodakapus"), de a mu is szeretné, ám a játékos a Chelseabe szeretne igazolni. - Gazzetta Dello Sport

Ake a Middlesbroughba mehet kölcsönbe. ez twitteren olvastam.

Ennyi ami érdekes lehet, vannak olyan pletyik is, hogy 4-5 játékos érkezhet nyáron, akkor olyan is, hogy Falcao kész lemondani a fizetése feléről stb

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#7932 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www1.skysports.com/football/news ... 516-season" onclick="window.open(this.href);return false;
Egy érdekes okfejtés
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7933 Hozzászólás Szerző: mateja »

ha megnyit a piac mounak egy szavát nem lehet elhinni. emellett az utolsó fordulóban neville-nek is elmondta hogy 2-3 új játékost akar igazolni, nyilván nem nathan féléket mert az úgyis kölcsönbe megy

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7934 Hozzászólás Szerző: Chester »

hát nem is azért estünk ki a psg ellen mert gyenge a keret... :roll:

dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#7935 Hozzászólás Szerző: dacultras »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ni-2416157" onclick="window.open(this.href);return false;
remélem ez csak valami kamu szöveg, ha olyan erősek lennénk akkor nem estünk volna ki egy gyenge psg-től

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7936 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Én amúgy idén nagyon megkedveltem Falcao-t. Az angol MU-fórumokon nagyon dicsérik őt, a kevés gólja ellenére nagyon odatette magát, többször is láttam hogy a lecserélésekor állva tapsolták az OT-n. Szerintem simán benne van a pakliban hogy Hazard-dal és Fabregas-sal egy csapatban - akik annyi helyzetet alakítottak ki mint az összes MU-játékos együtt véve - jól működne együtt.
torres ugyan ez volt nálunk, innen nézve jogos a párhuzam. torrest is mindig éltette a bridge közönsége, az ő mentalitására sem lehetett sose panasz, de ez nem elég már ilyen szinten, főleg ha első számú csatárnak lett hozva egy vagyonért. falcao esetében ez nem áll fent, de őt pont úgy taccsra vágta a sérülése mint torrest 2010-ben, semmivel sem tűnik kevésbé sérülékenynek mint costa vagy remy. nem törvényszerű, hogy nálunk is besül vagy lesérül, de ne egy ilyen magas fizetésű játékossal kockáztassuk meg ezt, a mu-nak is olyan 15-20 millió közötti értékbe fájt idén ffp szempontból, ennyit nem ér 1 évre.
Николаевич írta:Főleg hogy Moses kéne nekik eléggé. Mondjuk én eléggée csodálkoznék ha Begovic aláfirkantana hozzánk, kb. 10 csapat van a világon ahol nem lenne kezdő.
azért annyira nem jó kapus, hogy bárhova beférne. lehet úgy van vele, hogy a válogatottba akkor is behívják, ha nálunk lenne cserekapus, egy ekkora klub nem mindennap akarja leigazolni, így meglovagolja ezt az esélyt. de igazából nekem mindegy, csak ne green jöjjön cserekapusnak, mert az egy bohóc

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#7937 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

andrewm93 írta:
Az ilyen általánosításokat annyira bírom.. Mi a tököm köze van Torres-nek Falcao-hoz? Nando-t négy éve megvettük, flop lett, és ebből vonod le a következtetést hogy Falcao is az lenne? Mert mindketten spanyol ajkúak? Fábregas is egy "szar formában érkező latin" volt.
Eléggé félreértettél :D A hangsúly azon volt, hogy mindkettő szar formában van/volt, és így nem lenne a legbölcsebb igazolás idehozni Falcaot, miután láttuk mi lett Torresszel. Fabregas más tészta, ő előtte 5-6 éven át bizonyított, hogy jó játékos, mind az angoloknál, mind a spanyoloknál.

Akárhogy is, Torres az Torres, Falcao meg Falcao, semmi köze nincs egyiknek a másikhoz. Attól hogy Torres flop volt még nem lenne Falcao is az.
AwayRoller írta:
Nem andrew érvelését akarom erősíteni, hanem egy teljesen más aspektust, mégpedig, hogy a poachereknek leáldozott. Defoe eltűnt, Bent eltűnt, stb... talán épp Tereza volt az utolsó aki klasszis szinten tudta magát hasznosítani valameddig, de Pippo volt az allstar.

Falcao ugyanez a típus, ezért egy normális mai védelem ellen 'elvileg' semmi esélye, mert megölik a játékát. Persze ettől még beválhat, mint Kaká Madridban... ja nem, ő is akkor ment oda amikor a 10es poszt kihalt. :)

Hááát, én baromi erősnek érzem poacher-nek hívni, egy kalap alá vonni Defoe-val meg Darren Bent-tel meg főleg. ŐK egyszerűen közepes, szar játékosok, felesleges beszélni róluk. Pályafutásuk csúcsán elvitte őket a Sp*rs és ennyi.... Én egyáltalán nem mondanám, hogy Falcao poacher. Ha ő az akkor Costa is az. Torres 2010 óta nem játszott igazán jól, Falcao meg 2013-ban a világ egyik legjobbja volt, már csak ezért sem működik amit írsz.

Én amúgy idén nagyon megkedveltem Falcao-t. Az angol MU-fórumokon nagyon dicsérik őt, a kevés gólja ellenére nagyon odatette magát, többször is láttam hogy a lecserélésekor állva tapsolták az OT-n. Szerintem simán benne van a pakliban hogy Hazard-dal és Fabregas-sal egy csapatban - akik annyi helyzetet alakítottak ki mint az összes MU-játékos együtt véve - jól működne együtt.
putthelime írta:A Bournemouth pedig kölcsönbe vinné Atsu-t. A Sky szerint a küszöbön az üzlet.


Nagyon helyes. Szerintem nagyon jó kis játékos Atsu. Jó volt a Poto-ban és a Vitesse-ben is, az Evertonban meg semmi lehetőséget nem kapott. Ha nálunk nem is lesz kerettag arra jó lehet ez a kölcsön hogy dobjon az értékén.
ChesterB írta:Stoke meg vett egy kapust, igy varhatoan ismet jonnek majd a begovic pletykak

Főleg hogy Moses kéne nekik eléggé. Mondjuk én eléggée csodálkoznék ha Begovic aláfirkantana hozzánk, kb. 10 csapat van a világon ahol nem lenne kezdő.

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#7938 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:van gaal 4-3-3-ban képzeli el a jövőt, és ehhez is alakítja a keretét, nem hiába, holland, a tavaszt szinte kivétel nélkül így nyomták le. most a 4-3-3-hoz nem árt szélső is, és ha neked csak januzajod, youngod meg valenciád van erre a posztra, az nem túl biztató, és gondolom náluk is lesz legalább annyi távozó mint érkező, minden posztra várható hozzájuk érkező, talán a csatárt kivéve, és mind indokolt. idővel ki fog alakulni a keretük, a legnagyobb vetélytársaink ők lesznek jövőre szvsz
ilyen eszetlen folyamatos játékos váltogatás/fizetések mellett dehogy lesznek. és a kiscsapatok fogják megint szívatni a nagy arcukat.
viszont ha végre vesz szűrőt meg egy jó hátvédet wanker akkor ők szorosan ott kulloghatnak utánunk

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7939 Hozzászólás Szerző: Chester »

van gaal 4-3-3-ban képzeli el a jövőt, és ehhez is alakítja a keretét, nem hiába, holland, a tavaszt szinte kivétel nélkül így nyomták le. most a 4-3-3-hoz nem árt szélső is, és ha neked csak januzajod, youngod meg valenciád van erre a posztra, az nem túl biztató, és gondolom náluk is lesz legalább annyi távozó mint érkező, minden posztra várható hozzájuk érkező, talán a csatárt kivéve, és mind indokolt. idővel ki fog alakulni a keretük, a legnagyobb vetélytársaink ők lesznek jövőre szvsz

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7940 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:
Dante írta:
SKY SPORTS írta:UNITED AGREE £21M GAITAN DEAL
Nem mintha bánnám, de nekik minek még egy szélső? Megint idióták, szerencsére....
miért, te elégedett lennél, ha valencia és young lenne a két szélső a chelseaben? ugye hogy nem, érhető, ha depay után még egyet akarnak hozni, di maria meg inkább am mint szélső "mostmár", úgyhogy vele sem lennénk kisegítve szvsz a jobbszélen
Egyik hátvédet, másik cm-et játszott az utóbbi időben. A szélsőket középre rakosgatja az öreg, az irányítókat szélre (Mata). Van nekik egy rakás mindkettőből. Az más kérdés hogy a régi selejt jobb teljesítményt nyújt mint a drágán vett újak, de egyszer csak a helyükre kerülnek és akkor lesz egy rakás padozó szélsőjük.

Válasz küldése