Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#7821 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Simon Johnson ‏@sjstandardsport 6m6 minutes ago
Can confirm that Eden Hazard is out of tonight's game at Sunderland with a minor injury. Should be back for Palace #cfc

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7822 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Cesar Azpilicueta has today signed a new three-and-a-half-year contract, keeping him at Chelsea until 2020. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#7823 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Spring írta:Na srwcok jelen voltam a mai meccsen és direkt figyeltem Costat és azt kell, Hogy mondjam, hogy le a kalappal előtte, próbálták hergelni többször is aprosagokkal, főleg Evans, de bármit csináltak vele csak mosolygott és pacsizott mindenkivel. Szerintem egy ilyen Costa a védőknek is sokkal idegesítőbb, aki nem veszi fel a provokációt. Akinek nekem nagyon bejott a játéka az Cahill, fantasztikusan játszott, áthatolhatatlan volt Luizal és Azpival. Szegény Rondon nagyon labdába se ért mellettük. Alonso is nagyon hasznos, TVben annyira nem jön át, de jól játszott ma nagyon. Amikor Iva bejott mindenki elkezdett panikolni, nem értem mért kell játszani a szerbet, látszott is rajta, hogy érzi ő is, hogy már nem ez a szint, bár azért hasznos volt a végén
Iva a végén nagyon sok beívelt labdát kifejelt, gondolom ezért küldte be őt Conte. Tudta, hogy a WBA már csak ívelgetni fog és Iva fejjátékban még mindig az egyik legjobb.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7824 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na srwcok jelen voltam a mai meccsen és direkt figyeltem Costat és azt kell, Hogy mondjam, hogy le a kalappal előtte, próbálták hergelni többször is aprosagokkal, főleg Evans, de bármit csináltak vele csak mosolygott és pacsizott mindenkivel. Szerintem egy ilyen Costa a védőknek is sokkal idegesítőbb, aki nem veszi fel a provokációt. Akinek nekem nagyon bejott a játéka az Cahill, fantasztikusan játszott, áthatolhatatlan volt Luizal és Azpival. Szegény Rondon nagyon labdába se ért mellettük. Alonso is nagyon hasznos, TVben annyira nem jön át, de jól játszott ma nagyon. Amikor Iva bejott mindenki elkezdett panikolni, nem értem mért kell játszani a szerbet, látszott is rajta, hogy érzi ő is, hogy már nem ez a szint, bár azért hasznos volt a végén
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7825 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Tényleg rengeteget változott Costa viselkedése. Néha baromira elegem volt belőle amikor egész meccsen jártatta a pofáját, aljas odacsúszásai voltak, hisztizett még az edzők felé is. A képességekkel nem volt baj soha, de most végre csak a játékra koncentrál és látszik az eredménye. A prime Drogbára emélkeztet, ő hozott nekünk nagyon sok ilyen nehéz meccset 1-0-ra klasszis megmozdulásokkal. Egy bajnoki cím behúzásához nagyon kellenek az ilyen emberek.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#7826 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

AwayRoller írta:
koni0725 írta:Costara lassan nincsenek szavak... :shock:
A KLASSZIS azért enyhén passzol rá, nem? :D
Ám legyen! :D
Elképesztő az a változás, ami vele kapcsolatban végbement. A gólokkal igazából soha nem volt adós, de míg korábban "csak" egy nagyon jó befejezőnek tartottam, így, hogy eltűntek a magatartásbeli faszságai és egyre többet mutat meg a klasszisából mind a mezőnymunkájával, mind a küzdőszellemével, számomra a nagybetűs CSATÁR-ként kezd megtestesülni. Drogba óta nem volt olyan játékosunk, aki egy nehéz meccsen, ha nem megy a játék, képes a vállára venni a csapatot. Igazi vezér lett. Hát ha még tudna angolul is! :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7827 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta:Costara lassan nincsenek szavak... :shock:
A KLASSZIS azért enyhén passzol rá, nem? :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#7828 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Costara lassan nincsenek szavak... :shock:
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7829 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta: Bárcsak erősödne még jobban a nevünk. A Barcaba és a Realba gyakorlatilag mindenki ilyen motivációval igazol. :/
Onnan el is... :lol: :mrgreen:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7830 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Conte reports John Terry is still recovering from his injury and Oscar is sick. He expects the rest to be available for Sunday.

Megérte lerúgni Luizt 4 meccsért, mi? :lol:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7831 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:Willian has revealed how he almost joined Tottenham in 2013, before making his “dream” move to Chelsea.

"I don't know how I can explain that moment," he told the club's official YouTube channel. "But it was the best moment I think in my life when I signed with Chelsea because it was my dream to come here.

“When I came I am very, very happy to play for Chelsea, to win titles here, so I am very, very happy.

"Yes, it was difficult (to turn down Tottenham). But I didn't sign. When at the last moment Chelsea call me, I say I'm sorry but I go to Chelsea, that's my dream. I have to go there, I don't care. I go there."
:oops:
Bárcsak erősödne még jobban a nevünk. A Barcaba és a Realba gyakorlatilag mindenki ilyen motivációval igazol. :/

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#7832 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Willian has revealed how he almost joined Tottenham in 2013, before making his “dream” move to Chelsea.

"I don't know how I can explain that moment," he told the club's official YouTube channel. "But it was the best moment I think in my life when I signed with Chelsea because it was my dream to come here.

“When I came I am very, very happy to play for Chelsea, to win titles here, so I am very, very happy.

"Yes, it was difficult (to turn down Tottenham). But I didn't sign. When at the last moment Chelsea call me, I say I'm sorry but I go to Chelsea, that's my dream. I have to go there, I don't care. I go there."
:oops:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#7833 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Tudni már mi van Luizzal?
Meccs utan o tolmacsolt Costa es a Sky kozt szoval nagy baja nem lehet.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#7834 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudni már mi van Luizzal?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#7835 Hozzászólás Szerző: emsanya »

putthelime írta:Nem tudom, hogy a párizsiaktól tanult önmérsékletet vagy pusztán az eltelt idő alatt nőtt be a feje lágya, de az a David Luiz, aki már távozásakor is hatalmas csapatember és remek védő volt, most igazi captain material-ként tért vissza. Mind a pályán, mind azon kívül példát mutat, múltja van a csapattal, de mégse nyert még meg mindent. Remek választás lehet a jövőben.
Világklasszis ahogy tolja és olyan Luiz-osan lazán, de mégse bohóckodik, élmény nézni. Ha kell keményen odavág, ha kell köténnyel hozza ki a labdát, olvassa a játékot. Fejben nagyon rendben van Costa-val együtt. Pedig ők aztán egymást is darálták, meg mindent és mindenkit és most együtt küzdenek!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#7836 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

putthelime írta:Nem tudom, hogy a párizsiaktól tanult önmérsékletet vagy pusztán az eltelt idő alatt nőtt be a feje lágya, de az a David Luiz, aki már távozásakor is hatalmas csapatember és remek védő volt, most igazi captain material-ként tért vissza. Mind a pályán, mind azon kívül példát mutat, múltja van a csapattal, de mégse nyert még meg mindent. Remek választás lehet a jövőben.
Pontosan. Pedig mennyien hurrogtak amikor leigazoltuk.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#7837 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nem tudom, hogy a párizsiaktól tanult önmérsékletet vagy pusztán az eltelt idő alatt nőtt be a feje lágya, de az a David Luiz, aki már távozásakor is hatalmas csapatember és remek védő volt, most igazi captain material-ként tért vissza. Mind a pályán, mind azon kívül példát mutat, múltja van a csapattal, de mégse nyert még meg mindent. Remek választás lehet a jövőben.
They do now.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#7838 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... bout-pedro
Néhol mások a vélemények. Én magam is rühellem Pedro-t, legalábbis amikor a barcában játszott őt és buszkeccet gyűlöltem a földön élő focisták közül a legjobban (jó még alonso is ide tartozik), de valamennyi igazság akkor is van az irományban és így, hogy nálunk kötött ki azért be kell látni, hogy igazából nem egy ellenszenves figura.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#7839 Hozzászólás Szerző: almos »

Moses lett a hónap játékosa.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#7840 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:
broduer írta:
Николаевич írta:A Ligakupában összeszedett sárgák is számítanak, nem? Ebben az esetben Luiz már négy sárgás.
Az legalább akkora veszteség lenne ,mint Costa, mert jobb híján Iva játszana a helyén (Zouma már igazán visszakerülhetne legalább a padra ,bár a lényeg ,hogy teljesen meggyógyuljon), és az Iva-Cahill (Alonso) baloldalt már lehet nem bírná el a csapat :D.
Attól félek, hogy Zouma januárban kölcsön lesz adva valahova :|

Nem biztos hogy az baj.. Azért ne felejtsük el hogy Zouma február óta nem játszott tétmeccset, majdnem egy éve, az baromi sok. Szerintem nem ártana neki egy kölcsönjáték. Itt most eléggé összeált a védőhármas, és csak heti egy meccsünk van, vszeg nem kapna elég lehetőséget hogy újra formába lendüljön és magabiztossá váljon. Szerintem jobb lenne ha játszana 20 meccset tavasszal, nyáron pedig jó erőben és jó formában térne vissza. Mindegy hogy angol, francia vagy más topliga, csak kapjon sok játékpercet.

Válasz küldése