Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#7761 Hozzászólás Szerző: putthelime »

"If I can help Falcao to reach his level again I will do it" - idézi Josét egy spanyolajkú lap / tv. Egyelőre nincs hír, hogy kamu lenne.

Remy helyében pedig amúgy én dobbantanék. Bajnok lett és ennél csak kevesebbet fog játszani már, főleg ha jön Falcao. West Ham mellett a Sotonról is lehetett olvasni, mindkettőre vár Európa és egy viszonylag ígéretes közeljövő.
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7762 Hozzászólás Szerző: Chester »

a west ham meg nagyon komolyan rámozdult remy-re, úgyhogy lehet kelleni fog egy cserecsatár is... remélem nem adjuk el, ne kelljen már minden évben 2 támadót cserélni folyamatosan

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#7763 Hozzászólás Szerző: focimark »

James Lee írta:
petr írta:
James Lee írta:Pletyka:
Oscar mehet Pirlo helyére.
Ezt mar egy ideje pletykaljak
pogba-t kell onnan elhozni vhogyan
szepek lennenek torinoba egy khedira-foscar duoval :D
Jó lenne Pogba, de én úgy tudom, a Real akarja vinni. Nem értem, mi a f*sznak oda...
Mert jó drágán meg lehet venni. 40-50 milla lenne Pogba ára, akkor nem kellene nekik.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7764 Hozzászólás Szerző: James Lee »

petr írta:
James Lee írta:Pletyka:
Oscar mehet Pirlo helyére.
Ezt mar egy ideje pletykaljak
pogba-t kell onnan elhozni vhogyan
szepek lennenek torinoba egy khedira-foscar duoval :D
Jó lenne Pogba, de én úgy tudom, a Real akarja vinni. Nem értem, mi a f*sznak oda...

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Átigazolások

#7765 Hozzászólás Szerző: petr »

James Lee írta:Pletyka:
Oscar mehet Pirlo helyére.
Ezt mar egy ideje pletykaljak
pogba-t kell onnan elhozni vhogyan
szepek lennenek torinoba egy khedira-foscar duoval :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7766 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pletyka:
Oscar mehet Pirlo helyére.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7767 Hozzászólás Szerző: Chester »

bamford esetében az eladás valószínűbb, főleg ha mcclarent nevezi ki a kastély (ami kb 99%), aki ugye a derbyben dolgozott bamfordaal.

aké esetében sem hiszem, hogy ne tudtuk volna kölcsönadni, a soton nagyon adná magát. kalast annyiban sajnálom, hogy ő nálunk megmutatta hogy lehetne rá tartalékként számítani, elég jól megfogta a suarezzel felálló liverpoolt, ráadásul ő is többposztos védő, kár, hogy egy boronál jobb csapat nem tart rá igényt kezdőként

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolások

#7768 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Az előnye annak, hogy nem jutottak fel az, hogy egy PL-csapat egy másiktól szerintem csak egy embert vehet kölcsön, szóval ha feljutottak volna, akkor választanunk kellett volna, hogy ki megy oda. Bár talán jobban jártunk volna, ha csak Bamford vagy Aké játszik a PL-ben, mint így, hogy Aké és Kalas mennek a másodosztályba.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7769 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:#Chelsea youngster Tomas Kalas joining #Middlesbrough on loan for entire next season. Full story on way. #CFC #MFC

+ aké is lehet megy a borohoz. itt jön az a pillanat, hogy bazmeg norwich :(
Legalább 36(ellenünk gondolom nem) meccs helyett 46-ot lehetnek a pályán.

+ az FA-ben sem esélytelen a Boro, ha az idei formát hozza.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7770 Hozzászólás Szerző: Chester »

#Chelsea youngster Tomas Kalas joining #Middlesbrough on loan for entire next season. Full story on way. #CFC #MFC

+ aké is lehet megy a borohoz. itt jön az a pillanat, hogy bazmeg norwich :(

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7771 Hozzászólás Szerző: Chester »

azért nem igazolja le értelmes nagycsapat, mert egyrészt a monaco sem engedné ingyen, és utcalány sok a fizetése

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7772 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:de kétlem, hogy egy újabb önmagát kereső csatárt, mint Falcao, jobban elbírna a csapat.
3. számú csatárnak tökéletes lesz
Legyen igazad/igazatok, de szerintem nem hiába van, hogy lassan 30 és még értelmes nagy csapat nem igazolta le...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7773 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:de kétlem, hogy egy újabb önmagát kereső csatárt, mint Falcao, jobban elbírna a csapat.
3. számú csatárnak tökéletes lesz

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#7774 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:
AwayRoller írta:
gerawba írta: 3) Falcao nem egy öntelt bohóc, aki képtelen alkalmazkodni.
3)Ibra sem.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:
A bohóc az DL, meg Bosingwa, stb. Az hogy arrogáns, meg öntelt... hát b+ van mire! Egy csatárnál még jót is tehet, hogy rákúrja 20ról, és nem passzolja le még 5 m-ről is, mint Torres, mert f*sott kapura lőni annyira önbizalomhiányos volt.

Ha leszámítjuk az utóbbi 5 évet, hogy ne legyen esélyegyenlőtlenség, akkor Falcaonak van 10 címe csapatszinten, amíg Ibrának 14+2 elvett scudetto a Juveval.
Összesen +2 cím a Milannal és +8 a PSG-vel. Ezek szerintem nem épp arról árulkodnak, hogy képtelen lenne alkalmazkodni.

A félreértések elkerülése végett én egyiküket sem támogatom, hogy leszerződtessük, mert eleve nem gondolom úgy, hogy csatárra lenne szükségünk, de ha már kettejük közül kell választani, akkor Ibra mérföldekkel jobb. Abban egyetértek, hogy talán nem illene a jelenlegi rendszerünkbe, de kétlem, hogy egy újabb önmagát kereső csatárt, mint Falcao, jobban elbírna a csapat.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#7775 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:3 ember helyett nem tud védekezni ez a csapat. jó helye lenne ibrának a csatár mögött, ebben egyetértek, de még mindig mourinho felfogásával kell gondolkodni, akinél elég egy, max kettő olyan játékos aki helyett el kell végezni a piszkos munkát, 3 már sok.
Eden, Costa, Branna. Ha az idei nemtudasnak számít akkor tényleg nem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7776 Hozzászólás Szerző: Chester »

ibra még mindig tudja fosni a gólokat, nem az a fő baj, hogy ő ezt a ligue 1-ben teszi. az a baj, hogy 34 éves, igen magas fizuval, még nagyobb egoizmussal, egyáltalán nem vagyok benne biztos hogy nem balhézik össze valakivel a csapatból, akár costával is, ami azért pech, mert amíg ibra jó esetben 2 évig használható, costa vagy 5-6-ig legalább.

falcao csapatjátékos, alázatos, costával is jól kijön, nincs benne az a veszély, hogy megbomlasztja az öltözőt, és csak 1 évre jönne, ha nem válik be akkor nem vesszük meg, sokkal kevesebb benne a kockázat

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#7777 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

marknagy írta:
gerawba írta: Aztán ugye már egy vén fasz, a teljesítménye érthető okokból egyre rosszabb (ebben a szezonban messze elmaradt az azt megelőzőtől), nem túl valószínű, hogy majd egy Premier League színvonalú, hajtós bajnokságban fog új életre kelni...
Ez nem teljesen igaz, 30 gólt lőtt a szezonban 34 évesen, 9-el többet mint a mi első számú csatárunk, ráadásul ő is elég sok időt hagyott ki sérülés miatt.

Mourinho Eto'o-t is rávette, hogy beálljon a sorba és csapatember legyen, szélen játszott, védekezett, és a triplázó Inter egyik legjobbja volt. Ibra egyáltalán nincs kiégve és tuti, hogy a BL-győzelem elég nagy motiváció lenne neki, hogy félre tegye az egóját.
Azert nem mindegy, hogy egy olyan csapatban lott 9-el tobbet ahol az ekre epul a jatek ellenben a mi csapatjatekunkkal es az sem mindegy, hogy o ezt a Ligue 1-ban tette ahol azert joval konnyebb, mint a PL-ben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#7778 Hozzászólás Szerző: marknagy »

gerawba írta: Aztán ugye már egy vén fasz, a teljesítménye érthető okokból egyre rosszabb (ebben a szezonban messze elmaradt az azt megelőzőtől), nem túl valószínű, hogy majd egy Premier League színvonalú, hajtós bajnokságban fog új életre kelni...
Ez nem teljesen igaz, 30 gólt lőtt a szezonban 34 évesen, 9-el többet mint a mi első számú csatárunk, ráadásul ő is elég sok időt hagyott ki sérülés miatt.

Mourinho Eto'o-t is rávette, hogy beálljon a sorba és csapatember legyen, szélen játszott, védekezett, és a triplázó Inter egyik legjobbja volt. Ibra egyáltalán nincs kiégve és tuti, hogy a BL-győzelem elég nagy motiváció lenne neki, hogy félre tegye az egóját.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#7779 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Érdekes, én még úgy tudtam, Ibra marad, ezek szerint lemaradtam :D
Torres mikor ideigazolt, csúcsformában volt, míg Falcaonak most van a mélypontja. Szerintem itt visszanyerné a formáját.
Nem mondom azt, ami anno Torres idején több fórumtársnak is elhagyta a száját ("Torres lesz az itteni Benzema" mindezt jó pár szar meccs után, wtf), de szvsz Falcao ideigazolásával/kölcsönzésével megváltozna a koma mentalitása is. Ennél a borzadálynál pedig, amit mostanában láthatunk tőle, már csak feljebb lehet. :D
Ibra meg nem hiszem hogy olyan hű de jól játszana és érezné magát az "eleven babys" között. Nem ide való, nem illik bele a keretbe, és Mou vajon kit dobna ki szerény személye miatt a kezdőből? Mert a padot nem viselné el, az biztos. Elgondolkodtató. Arról nem is beszélve, hogy öreg mint az országút. Szóval kell a faxnak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#7780 Hozzászólás Szerző: Chester »

AwayRoller írta:
gerawba írta: 3) Falcao nem egy öntelt bohóc, aki képtelen alkalmazkodni.
3)Ibra sem.
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:
KenderJ írta:Falcao személyében lenne egy újabb Torresünk.
Ibra pedig jóban van Mourinhoval, nagyon boldog lennénk ha akár 1-2 évre is a csapatunkba láthatnánk! :) Costa úgysem fog végigjátszani 40 meccseket, Ibrától jelenleg nem tudnék jobbat mondani akit szeretnék (jobb van tőle), és ha maradna Remy is akkor ez a hármas nagyon brutál lenne.
csak falcao személyében EGY ÉVIG lenne egy torresünk (már ha), ez a nem mindegy.

én nagyon imádom a svédet, de akkor kellett volna leigazolni, amikor drogba 2012-ben távozott, nem most, 34 évesen. annyi szólna mellette, hogy talán eléggé bassza a csőrét, hogy nem nyert még bl-t, és ez motiválná valamelyest, de aligha hiszem, hogy így lenne. a másik, hogy elvileg igent mondott a milannak

Válasz küldése