Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7001 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Koundénak meg kell lennie. Saúlt annyira nem érzem. Elég hihetetlen ez a kölcsön + opció téma.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7002 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Crap írta: 2021. augusztus 27., péntek 20:15
focimark írta: 2021. augusztus 27., péntek 19:05 Spanyol hírek szerint végül nem sikerült megegyezni az Atleticoval Saulrol es maradni fog madridban.
Spanyol hírek szerint a kounde dealbol se igaz semmi.
Az Sevilla igazgatója, nyilatkozta hogy nem érkezett még ajánlata. Spanyol lapok meg azt írják, hogy 80 millió alatt továbbra se vihető és a Sevilla egyre jobban tartózkodó, így hogy nincs előre haladás.
Kb. ugyanaz a sztori mint legutóbb.
Jules Koundé is leaving for Paris on his private flight to close his transfer to Chelsea. [@blogjavisfc]

Sevillai forrás

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7027
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7003 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2021. augusztus 27., péntek 20:15
focimark írta: 2021. augusztus 27., péntek 19:05 Spanyol hírek szerint végül nem sikerült megegyezni az Atleticoval Saulrol es maradni fog madridban.
Spanyol hírek szerint a kounde dealbol se igaz semmi.
Az Sevilla igazgatója, nyilatkozta hogy nem érkezett még ajánlata. Spanyol lapok meg azt írják, hogy 80 millió alatt továbbra se vihető és a Sevilla egyre jobban tartózkodó, így hogy nincs előre haladás.
Kb. ugyanaz a sztori mint legutóbb.
Biztatoan hangzik, de hat meg Zoumat se adtuk el, addig ugyse jonne Kounde.

Crap
Hozzászólások: 1034
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#7004 Hozzászólás Szerző: Crap »

focimark írta: 2021. augusztus 27., péntek 19:05 Spanyol hírek szerint végül nem sikerült megegyezni az Atleticoval Saulrol es maradni fog madridban.
Spanyol hírek szerint a kounde dealbol se igaz semmi.
Az Sevilla igazgatója, nyilatkozta hogy nem érkezett még ajánlata. Spanyol lapok meg azt írják, hogy 80 millió alatt továbbra se vihető és a Sevilla egyre jobban tartózkodó, így hogy nincs előre haladás.
Kb. ugyanaz a sztori mint legutóbb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#7005 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mbappe árából pedig a Psg viszi Haalandot :lol:

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7006 Hozzászólás Szerző: focimark »

Spanyol hírek szerint végül nem sikerült megegyezni az Atleticoval Saulrol es maradni fog madridban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7007 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bazsi írta: 2021. augusztus 27., péntek 15:06 Chelsea's Faustino Anjorin to Lokomotiv Moscow could be done soon. The London club will get around €10m, the player has been offered a 5-year contract and about €2m/year. :(
Nem baj, csak legyen opció. 10 milla nagyon szép összeg érte. Szerintem különleges játékos lesz belőle.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#7008 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Chelsea's Faustino Anjorin to Lokomotiv Moscow could be done soon. The London club will get around €10m, the player has been offered a 5-year contract and about €2m/year. :(

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#7009 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Manchester United have been in direct contact with Jorge Mendes since yesterday night for Cristiano Ronaldo comeback. Now board talking about figures of the deal, potential salary & also fee for Juventus. #MUFC

Man United are now “seriously interested” - as Man City too.

Na szép kis adok-kapok alakulhat ki :D

fst200
Hozzászólások: 910
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7010 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2021. augusztus 27., péntek 9:27 https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ir-2846515

PSG elfogadta a Madrid ajánlatát Mbappéért, úgy néz ki már ma aláírhat a francia. Azért ez durva, tényleg mintha egy fifa karriermódban lennénk. Úgy néz ki CR-Messi és Mbappe egy átigazolási szezonban vált csapatot :D
Hm, igazuk lett azoknak akik szerint túl nagyképű úgymond Mpabe és nem bírná el, hogy nem ő a fő sztár a csapatban :D nem gondoltam volna, azt hittem marad egy évig hogy játszon Messivel, bár igaz hogy ő CR fan
Remélem CR nem a city be megy, mert ezzel a kerettel kB semmit se fog nyerni a city :D

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7011 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2021. augusztus 27., péntek 9:58 Azért megnéztem volna egy messi neymar mbappe triot. Igy nem sokkal vannak előrébb a párizsiak. Nekem csalódás, azt hittem nyerni akar valamit a psg. :D
Egy francia kupa benne van azért a pakliban :D Amúgy kíváncsi leszek hogy Mbappe lelépésével igazolnak-e még valakit. Röhögnék ha ebből a 170 millióból elvinnék mondjuk Kane-t :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1584
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7012 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Többek között az AS szerint a PSG Ronaldoval pótolná Mbappét. Jobban örülnék ennek a verziónak, mintha a Citybe menne. Egyrészt egyértelműen ne a bánat Cityt erősítse, másrészt biztos vagyok benne, hogy az ennyire fejnehéz PSG nem működne jól. Túl sok a dudás a csárdában, szvsz Poch pedig kevés ehhez, hogy megfelelően kezelje.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3479
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#7013 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért megnéztem volna egy messi neymar mbappe triot. Igy nem sokkal vannak előrébb a párizsiak. Nekem csalódás, azt hittem nyerni akar valamit a psg. :D

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7014 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2021. augusztus 27., péntek 9:27 https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ir-2846515

PSG elfogadta a Madrid ajánlatát Mbappéért, úgy néz ki már ma aláírhat a francia. Azért ez durva, tényleg mintha egy fifa karriermódban lennénk. Úgy néz ki CR-Messi és Mbappe egy átigazolási szezonban vált csapatot :D
Pedig hogy sírt Perez pár hónapja a szuperilga bejelentésekor hogy az UEFA miatt nincs pénz. Azért 170 milliót csak találtak valamelyik fiókban :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6823
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7015 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ir-2846515

PSG elfogadta a Madrid ajánlatát Mbappéért, úgy néz ki már ma aláírhat a francia. Azért ez durva, tényleg mintha egy fifa karriermódban lennénk. Úgy néz ki CR-Messi és Mbappe egy átigazolási szezonban vált csapatot :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2498
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7016 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta: 2021. augusztus 27., péntek 8:45 A PL husdaralo ritmusát hogy veszi fel ujra az lesz a kérdés.

Amugy azt momdták a covid miatt megszorultak a csapatok és nem lesznek nagy igazolások. Ehhez képest...
Igazabol csak mi,City,MU es a PSG tud koltekezni. A Barca most vett fel milliard euros hitelt, a Real is hitelbol-hitelbe maszik. Nemet, olasz csapatok alig koltottek immar 2 eve.

Ha jon Kounde, akkor tobb mint 400 milliot koltottunk 2 nyar alatt es meg Saul is befuthat. Nagyon komoly. :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7017 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A PL husdaralo ritmusát hogy veszi fel ujra az lesz a kérdés.

Amugy azt momdták a covid miatt megszorultak a csapatok és nem lesznek nagy igazolások. Ehhez képest...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6823
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7018 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2021. augusztus 27., péntek 7:43
kecske01 írta: 2021. augusztus 27., péntek 7:27 En azért nagyon nem örülnék, ha odamenne Cr. Így megint lesz egy gólerős csatáruk.
Én valamiért nem tartok tőle annyira, közel sem prime CR ő már, azért mégis csak 36 éves. Plusz nem tudom hogy illik majd Pep rövidpasszos taktikájába, én nem látom magam előtt hogy olyan brutál szezont tudna hozni, Kane-től sokkal inkább tartottam volna.
Pedig még mindig kisujjból kirázza szerintem a 25+ gólt szezononként, úgyh van mitől tartani. Bár ha még behúzzuk a Saul-Kounde duót, akkor nekünk aztán nincs mitől fosnunk ilyen kerettel.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7019 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. augusztus 27., péntek 7:27 En azért nagyon nem örülnék, ha odamenne Cr. Így megint lesz egy gólerős csatáruk.
Én valamiért nem tartok tőle annyira, közel sem prime CR ő már, azért mégis csak 36 éves. Plusz nem tudom hogy illik majd Pep rövidpasszos taktikájába, én nem látom magam előtt hogy olyan brutál szezont tudna hozni, Kane-től sokkal inkább tartottam volna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7027
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7020 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

En azért nagyon nem örülnék, ha odamenne Cr. Így megint lesz egy gólerős csatáruk.

Válasz küldése