Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#6721 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:A mai pletykák szerint Mosesnek,Cuadradonak,Salahnak és Filipe Luisnak elmondta Mourinho hogy nem tart igényt a játékukra.
Így legyen! Bár Luis-al nincs bajom.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#6722 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A mai pletykák szerint Mosesnek,Cuadradonak,Salahnak és Filipe Luisnak elmondta Mourinho hogy nem tart igényt a játékukra.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#6723 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

easy írta:José interjú igazolásokról, Cechről, Falcaoról and so on.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ss-6094235" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezt a nyilatkozatot csak én találom kesze kuszának? Egyébként úgy beszél mintha egy árva vasunk sem lenne igazolni. Nem tudom, hogy honnan jött most ez az agymenés, hogy kb ugyan azzal a kerettel vágjunk neki a szezonnak, de ez veszélyes játék, mert több gyengepontja is van a csapatnak. Persze attól függ kinek milyen elvárásai vannak a csapattal szemben.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#6724 Hozzászólás Szerző: almos »

Ne ezen vitatkozzatok már, inkább örüljön mikor 10 meccs után a 8. helyen fognak rohadni.
LAMPARD#8

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#6725 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:Nem írtam hogy nem fog Benteke 7 gólnál többet lőni (Firminoban már nem vagyok ennyire biztos), hanem hogy papíron erősítés mindkettő, csak Rodgers balf*sz. Megint igazoltak egy valag új embert akiket mire beépítenek, addigra el is ment a top 4. Na meg Rodgers most már rendszeresen nem találja szezon elején a megfelelő felállást és kezdőt, csak november környékén, most sem lesz másképp szvsz. Ettől függetlenül az egymás elleni meccseink nem feltétlen lesznek egyszerűek, de ez a Liverpool messze van a bomba csapattól.
De muszáj volt nekik igazolni, valag embert. Lambert-el meg Balo-val semmire nem mennek és van még egy rakat töltelék ember a pool-nál. Én úgy érzem, mégha csak a támadó szekcióba, de oda jól igazoltak. PL-ben rutinos csatárok, gólvágók (Benteke és Studge), mögöttük kreatív brazilok (Coutinho és Firmino). Ha nem lesznek sérülések, ez istenes lesz nekik tavalyhoz képest :D.

De én is azt mondom, legyen igazad és rohadjanak meg a középmezőnybe! :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6726 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem írtam hogy nem fog Benteke 7 gólnál többet lőni (Firminoban már nem vagyok ennyire biztos), hanem hogy papíron erősítés mindkettő, csak Rodgers balf*sz. Megint igazoltak egy valag új embert akiket mire beépítenek, addigra el is ment a top 4. Na meg Rodgers most már rendszeresen nem találja szezon elején a megfelelő felállást és kezdőt, csak november környékén, most sem lesz másképp szvsz. Ettől függetlenül az egymás elleni meccseink nem feltétlen lesznek egyszerűek, de ez a Liverpool messze van a bomba csapattól.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#6727 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:A Sterling ára erős. Alapból 44 milliót kapnak, az 5 az csak bónusz lesz (ha lesz), ebből 10-et kapásból oda is adnak a QPR-nak, szóval Sterling árából csak Benteke van meg. Alapjáraton nem rossz nevek, de megint az érzem a Liverpoolnál, hogy a nagy nevű lepattanókból kukáztak mint sem a saját elképzelésik szerint hozták volna ezt a két játékost (és amíg az Arsenal ugyanezen az elven hozott egy Özilt és Sánchezt, addig a Liverpool Bentekét és Firminot, azért érezni a különbséget). Mivel erősen hulladék keretük van, persze hogy erősítést jelent ez a két név, de Bentekét pl Rodgers nem fogja tudni normálisan használni, Firmino meg Coutinho 2.0, tőle sem várok olyan számokat amiket Hoffenheimben hozott. A top 4-be ez a csapat nem lesz elég szerintem.
Sterling tavaly 7 gólt termelt. Kizártnak tartom hogy ez a két ember ne duplázza meg ezt a számot (vagy még többet lőnek). És Studge is szinte nem játszott semmit. A támadósoruk így nagyon kemény lesz, lehet. Persze a többi csapatrészt én sem érzem olyan erősnek. Meg a pool is híres arról hogy igazolnak orrba-szájba és a végén mindig bedőlnek valamin...

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#6728 Hozzászólás Szerző: bolnud »

emsanya írta:Benteke - Firmino duó, jónak hangzik a pool-nál. Gólszámban mindenképp és kb Sterling árából :D. Aki midnen csak nem gólerős támadó...

A belga nagy kedvencük lesz, ez fix!
És így most a Poolnak 7 csatára van (Studge, Borini, Balotelli, Lambert, Ings, Origi és most Benteke). Még ha távozik is Borini, Lambert és Balo, akkor is négyen lesznek egy posztra, ugyais tavaly az egycsatáros játékot erőltették. Szvsz INgset felesleges volt nekik így leigazolni, de majd kiderül.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6729 Hozzászólás Szerző: Chester »

A Sterling ára erős. Alapból 44 milliót kapnak, az 5 az csak bónusz lesz (ha lesz), ebből 10-et kapásból oda is adnak a QPR-nak, szóval Sterling árából csak Benteke van meg. Alapjáraton nem rossz nevek, de megint az érzem a Liverpoolnál, hogy a nagy nevű lepattanókból kukáztak mint sem a saját elképzelésik szerint hozták volna ezt a két játékost (és amíg az Arsenal ugyanezen az elven hozott egy Özilt és Sánchezt, addig a Liverpool Bentekét és Firminot, azért érezni a különbséget). Mivel erősen hulladék keretük van, persze hogy erősítést jelent ez a két név, de Bentekét pl Rodgers nem fogja tudni normálisan használni, Firmino meg Coutinho 2.0, tőle sem várok olyan számokat amiket Hoffenheimben hozott. A top 4-be ez a csapat nem lesz elég szerintem.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#6730 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Benteke - Firmino duó, jónak hangzik a pool-nál. Gólszámban mindenképp és kb Sterling árából :D. Aki midnen csak nem gólerős támadó...

A belga nagy kedvencük lesz, ez fix!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6731 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Szerk: közben a Sky szerint Benteke a Poolé.
Még pénteki hír volt asszem, hogy a Liverpool lerakta Benteke kivásárlási árát, szóval ez már akkor eldőlt. Most lesz majd az orvosi, de a hivatalos bejelentés elvileg csak jövő hétre csúszik.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#6732 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
béla írta:De rohadjak meg én ezt nem értem. Ha Salah nem akar a Fiorentinába menni,akkor miért velünk baszakodnak? Akkor nekünk elvileg semmi közünk hozzá.
Ez ugyanaz, mint Alderweireld esete. Volt egy opció, amit ha kifizet a Fio, akkor övék Salah. Ki is fizették volna, de Salah nem akart odaigazolni (mi a f*szért, nem tudom), így a Fio nem tudott élni azzal amihez joga volt, és így lett a Chocapic. Simán megtehette volna, hogy most aláír a Fiohoz, de ettől még idén nyáron dobbanthatott volna onnan, de nem, hát csessze meg... Nem elég, hogy használni sem tudtuk, még meg is szívat minket... Az Atletico pénzt fog adni a Sotonnak hogy ne legyen belőle bírósági ügy, mi meg úgy tűnik játékost, de be is sz*rok, ha az Solanke lesz.

Én sem értem hogy miért lehet ebből jogi procedúra. Mi betartottuk amit vállaltunk a szerződésben. A Fio rögzített áron megvásárolhatja Salah-t, de neki nem kötelessége aláírni hozzájuk. Ettől függetlenül el tudom képzelni hogy valami felesleges játékossal(Romeu, Piazón, Omeruo) kiszúrjuk a szemüket, mert nem vet jó fényt a klubra ha azzal vannak tele az újságok hogy perelnek minket.

Kizártnak tartom hogy Solanke-t odaadjuk. A küszöbön áll a HG-szabály szigorítása, nem fogjuk az egyik legtehetségesebb angol játékosunkat elpazarolni. Szerintem hamarabb adnánk egy Bogát vagy egy Musondát, de szerintem nincs annyi ebben hogy egy ígéretes játékost elpazaroljunk, angolt meg végképp nem fogunk beáldozni ezért.

Szerk: közben a Sky szerint Benteke a Poolé.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolások

#6733 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

easy írta:José interjú igazolásokról, Cechről, Falcaoról and so on.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ss-6094235" onclick="window.open(this.href);return false;
ez az egész egy nagy hülyeség. mi az hogy nem engedheti meg magának pl Pogbát? Jön ezzel a FFP-vel amit jövőre teljesen eltörölnek, csak kifogás az egész. Ha majd esetleg nem nyerünk semmit, mert belehülyült a keretbe, majd lenyomja ezt a sajnálkozós dumát, hogy ő nem tudott igazolni, közbe a city meg a mu meg pool tudott. 130 millió fontot költhetünk ezen a nyáron, úgy hogy kb +3 millió profittal zárunk....hányok az ilyesfajta dumáktól...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6734 Hozzászólás Szerző: Chester »

mateja írta:szerinted.. a fior beint akkor baszhatja, nem egyoldalú a döntés
Ez esetben... https://www.youtube.com/watch?v=lBWo0BwqR5o" onclick="window.open(this.href);return false;

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#6735 Hozzászólás Szerző: mateja »

ChesterB írta:még idén nyáron dobbanthatott volna onnan, de nem, hát csessze meg...
szerinted.. a fior beint akkor baszhatja, nem egyoldalú a döntés

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#6736 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:De rohadjak meg én ezt nem értem. Ha Salah nem akar a Fiorentinába menni,akkor miért velünk baszakodnak? Akkor nekünk elvileg semmi közünk hozzá.
Ez ugyanaz, mint Alderweireld esete. Volt egy opció, amit ha kifizet a Fio, akkor övék Salah. Ki is fizették volna, de Salah nem akart odaigazolni (mi a f*szért, nem tudom), így a Fio nem tudott élni azzal amihez joga volt, és így lett a Chocapic. Simán megtehette volna, hogy most aláír a Fiohoz, de ettől még idén nyáron dobbanthatott volna onnan, de nem, hát csessze meg... Nem elég, hogy használni sem tudtuk, még meg is szívat minket... Az Atletico pénzt fog adni a Sotonnak hogy ne legyen belőle bírósági ügy, mi meg úgy tűnik játékost, de be is sz*rok, ha az Solanke lesz.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#6737 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:
mateja írta:Gazzetta dello Sport in Italy claim that #Chelsea will sell Dominic Solanke to Fiorentina as compensation for Moh Salah.
LOL, eddig Romeuról volt szó, ami még érthető is lenne valahol. Azért b*ssza meg Salah is... :roll:
De rohadjak meg én ezt nem értem. Ha Salah nem akar a Fiorentinába menni,akkor miért velünk baszakodnak? Akkor nekünk elvileg semmi közünk hozzá.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#6738 Hozzászólás Szerző: easy »

José interjú igazolásokról, Cechről, Falcaoról and so on.

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... ss-6094235" onclick="window.open(this.href);return false;

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#6739 Hozzászólás Szerző: becus3 »

cech19960320 írta:
becus3 írta:
HazardFan512 írta:Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones
Az Everton egy szemét banda. Inkább tönkreteszik.
Neeem.... Messze nem olyan szemetek mint a csirkék pl ;)
Ugyan olyanok( Pont ők jutottak még eszembe), csak ezek még két bajnoki címet is elvettek tőlünk. Igaz tisztességes csatában . De akkor is utálom őket.

cech19960320
Hozzászólások: 3860
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#6740 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

becus3 írta:
HazardFan512 írta:Sky Sports Football @SkyFootball 29p 29 perccel ezelőtt
TRANSFER CENTRE: Jose Mourinho confirms Chelsea bid for Everton's John Stones
Az Everton egy szemét banda. Inkább tönkreteszik.
Neeem.... Messze nem olyan szemetek mint a csirkék pl ;)

Válasz küldése