Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6301 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta: 2022. május 12., csütörtök 16:47
focimark írta: 2022. május 12., csütörtök 15:44 Chelsea are going to be pretty busy this summer, Marcos Alonso is going to leave the club, Chelsea are ready to work on Kounde but it depends on the price, Sevilla wanted €80m clause last summer, let’s see if Chelsea negotiate or they try to include players.
Christian Pulisic and Romelu Lukaku want to discuss with Thomas Tuchel what his plans are because both players want to be regular starters in Chelsea’s team.
(FabrizioRomano)

Érdekes nyár elé nézhetünk, nem hiszem, hogy tudná nekik garantálni Tuchel a kezdő helyet, ha esetleg Puli megy Raphinhat szerintem olcsón meglehet szerezni, ha kiesik a L**ds.
Raphina-ra szerintem mindenképpen le kellene csapni.
L**ds ha kiesik akkor szerintem 20-30m-ért lehetne hozni,de lehet még olcsóbban is.
Én egyébként Dennist is elnézném itt a Watfordból, elég jó szezonja volt és minket is szopatott rendesen, de gondolom nem a kieső csapatokból akarjuk feltölteni a keretet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#6302 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta: 2022. május 12., csütörtök 15:44 Chelsea are going to be pretty busy this summer, Marcos Alonso is going to leave the club, Chelsea are ready to work on Kounde but it depends on the price, Sevilla wanted €80m clause last summer, let’s see if Chelsea negotiate or they try to include players.
Christian Pulisic and Romelu Lukaku want to discuss with Thomas Tuchel what his plans are because both players want to be regular starters in Chelsea’s team.
(FabrizioRomano)

Érdekes nyár elé nézhetünk, nem hiszem, hogy tudná nekik garantálni Tuchel a kezdő helyet, ha esetleg Puli megy Raphinhat szerintem olcsón meglehet szerezni, ha kiesik a L**ds.
Raphina-ra szerintem mindenképpen le kellene csapni.
L**ds ha kiesik akkor szerintem 20-30m-ért lehetne hozni,de lehet még olcsóbban is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6303 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

focimark írta: 2022. május 12., csütörtök 15:44 Chelsea are going to be pretty busy this summer, Marcos Alonso is going to leave the club, Chelsea are ready to work on Kounde but it depends on the price, Sevilla wanted €80m clause last summer, let’s see if Chelsea negotiate or they try to include players.
Christian Pulisic and Romelu Lukaku want to discuss with Thomas Tuchel what his plans are because both players want to be regular starters in Chelsea’s team.
(FabrizioRomano)

Érdekes nyár elé nézhetünk, nem hiszem, hogy tudná nekik garantálni Tuchel a kezdő helyet, ha esetleg Puli megy Raphinhat szerintem olcsón meglehet szerezni, ha kiesik a L**ds.
Még hogy kezdő Puli, jó vicc. Mehet Isten hírével, de Lukaku is. Egytől tartok, hogy utóbbiért max 30-at kapnánk most...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#6304 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea are going to be pretty busy this summer, Marcos Alonso is going to leave the club, Chelsea are ready to work on Kounde but it depends on the price, Sevilla wanted €80m clause last summer, let’s see if Chelsea negotiate or they try to include players.
Christian Pulisic and Romelu Lukaku want to discuss with Thomas Tuchel what his plans are because both players want to be regular starters in Chelsea’s team.
(FabrizioRomano)

Érdekes nyár elé nézhetünk, nem hiszem, hogy tudná nekik garantálni Tuchel a kezdő helyet, ha esetleg Puli megy Raphinhat szerintem olcsón meglehet szerezni, ha kiesik a L**ds.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#6305 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pityee írta: 2022. május 6., péntek 10:05
Dante írta: 2022. május 6., péntek 9:50
AwayRoller írta: 2022. május 6., péntek 9:26 Ki a heréről van szó? Carragher megdugta Gallaghert?
Nem figyeled Gonor Callagher-t a Prystal Calace-ban? Egyik legjobb kölcsön játékosunk... :D
hahaaa ez jó volt :lol: Sorry az elírásért, Gallagherre gondoltam igen :mrgreen:
Én is elírtam, édes fütykösöm... 🤦‍♂️😆
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6306 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Jó lenne, ha az átigazolási időszakban végre egyszer az életben okosan ÉPÍTKEZNÉNK és motivált saját nevelésekkel plusz radar alatti játékosokkal töltenénk fel a keretet. Az se érdekel, ha ismét csak a top 4 a cél (sztem reálisan jelenleg amúgy sem lehet más), csak felejtsük el a Jorginho-Alonso-Azpi féle lassú faékeket (én a spanyolt is elküldeném most már kapitányság ide vagy oda, ideje levezetni otthon).

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#6307 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta: 2022. május 6., péntek 10:45
Dante írta: 2022. május 6., péntek 9:50 Nem figyeled Gonor Callagher-t a Prystal Calace-ban? Egyik legjobb kölcsön játékosunk... :D
Pityee írta: 2022. május 6., péntek 10:05 hahaaa ez jó volt :lol: Sorry az elírásért, Gallagherre gondoltam igen :mrgreen:
Taps mindkettőtöknek, örülök, hogy ilyen közösségünk van :wink: :D
Csatlakozom, én is jót derültem a péntek reggeli irodai nihilizmus közben.

Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6308 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2022. május 6., péntek 9:50 Nem figyeled Gonor Callagher-t a Prystal Calace-ban? Egyik legjobb kölcsön játékosunk... :D
Pityee írta: 2022. május 6., péntek 10:05 hahaaa ez jó volt :lol: Sorry az elírásért, Gallagherre gondoltam igen :mrgreen:
Taps mindkettőtöknek, örülök, hogy ilyen közösségünk van :wink: :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#6309 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gallagher erdekes lesz de biztos be tud epulni. Ő valahol a 6os es 8as pozicio kozott mozog, ezert nehezebb nalunk megtalalni a helyét.

De az biztos hogy orrverzesig tud futni es agressziv. Kante szinten nyomja idén ezt a "mindenhol ott vagyok" dolgot es támadasban siman erősebb mint barmelyik 6osunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6310 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2022. május 6., péntek 9:50
AwayRoller írta: 2022. május 6., péntek 9:26 Ki a heréről van szó? Carragher megdugta Gallaghert?
Nem figyeled Gonor Callagher-t a Prystal Calace-ban? Egyik legjobb kölcsön játékosunk... :D
hahaaa ez jó volt :lol: Sorry az elírásért, Gallagherre gondoltam igen :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6311 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta: 2022. május 6., péntek 9:26 Ki a heréről van szó? Carragher megdugta Gallaghert?
Nem figyeled Gonor Callagher-t a Prystal Calace-ban? Egyik legjobb kölcsön játékosunk... :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#6312 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ki a heréről van szó? Carragher megdugta Gallaghert?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#6313 Hozzászólás Szerző: Anti »

Jorginho se nagyon az.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#6314 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Anti írta: 2022. május 5., csütörtök 23:56 Bárcsak távozna ez a két kutyaütő. Ott van Callagher is, aki a miénk. Alonso helyére kell egy padot elviselő de nála jobb opció Chilwell mögé.
Callagher okés, de ő nem ütköző középpályás. Kell valaki, aki tehermentesíti Kantét. Szóval minden követ meg kell mozgatni Rice leigazolásáért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#6315 Hozzászólás Szerző: Anti »

Bárcsak távozna ez a két kutyaütő. Ott van Callagher is, aki a miénk. Alonso helyére kell egy padot elviselő de nála jobb opció Chilwell mögé.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6316 Hozzászólás Szerző: Dante »

Anti írta: 2022. május 5., csütörtök 23:11 Most hogy kiszopott a West Ham az EL-ből, és lesz biztos tulaj, most kéne lecsapni Rice-ra...
Lehet válogatni a nevekből. Rice, Kounde, Gvardiol - mindegyikőjükre szükség lenne. Illetve a további távozókat is pótolni kell, remélhetőleg Alonso, Jorginho.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#6317 Hozzászólás Szerző: Anti »

Most hogy kiszopott a West Ham az EL-ből, és lesz biztos tulaj, most kéne lecsapni Rice-ra...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#6318 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bár a klub a megszűnéshez közelebb áll, mint a nagy nyári bevásárláshoz, de azért remélem, hogyha minden kiegyenesedik, akkor Pau Torres-t mihamarabb elfelejtik az átigazolásokért felelősek. Kb Christensen szintű szerencsétlenség amit ma mutat a Liverpool ellen és sok helyen azt írják róla, hogy nyomás alatt rengeteget hibázik, tehát nem csak egyszeri alkalom a mai meccs.

Ha közte és Gvardiol között dőlne el az új baloldali középhátvéd sorsa, akkor sokkal inkább a horvátot preferálnám - de leginkább Colwill-t nézném meg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9437
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#6319 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én is elgondolkoztam Rashfordon, de ha csak nem most jár le a szerződése én nem hiszem, hogy elengednék. Ha még is akkor vagy hülyék vagy van valami baja ami miatt ilyen szarul játszik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#6320 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Rashford nagy vétel lenne. Miattam jöhet. Nagyon motivalt és tényleg a sportra és a focira koncentral, kevés az ilyen manapság.

Válasz küldése