Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#6301 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Azért a Premiere League-ben továbbra is minősíthetetlen a bíráskodás. Sose fogja kinőni ezt a betegségét. Amúgy jó meccs volt, csak ha nem autista a bíró még nyerhettünk volna...
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6302 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Fú, de jó meccs volt. Volt itt minden, mint a búcsúban.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Premier League

#6303 Hozzászólás Szerző: bNc »

rafanadal írta:Tehát köszönettel tartozunk neki szerinted:
- igen, mert volt vele 3 bajnoki címünk, 1 FA kupánk, 2 Ligakupánk és egy Community Shieldünk
- nem, mert eladta a kedvenc játékosaimat erőfitogtatásból (Lukaku) meg kretén kifogások miatt (De Bruyne, Lukaku)
- nem, mert emberileg egy arrogáns fajankó
- nem, mert egyhuzamban bírózik és mindig mások a hibások
- nem, mert 13 éve amióta ismerem a Chelsea csapatát sikeresen eljuttatta a legnagyobb mélységekbe
- nem, mert 13 éve sikeresen a legundorítóbb focit sikerült produkálnia a Chelseavel a tavalyi szezon során

Igen, egy hatalmas edző VOLT annak idején amikor a Portoval vitézkedett és velünk és végezetül az Interrel. Azóta egy arrogáns paraszt, semmire kellő játékkal és kretén döntésekkel. Ilyen emberből köszönöm szépen sem a való életben, sem tv-n keresztül nem kérek és semmi jót nem tudok kívánni neki. Az ilyen embernek csak azt tudom kívánni, hogy pont azok üssék ki a ringben akikkel ő aljas módon elbánt, mert fontosabb volt neki az ő saját neve és személyes háborúja az FA-vel, mint a csapat.
Tegnapi meccsen volt egy jelenet ami nekem nagyon tetszett. Pont a kispadokhoz közel felrúgtak egy city játékost, és egy képen mutatta a kamera a két edzőt a bírót és a szabálytalanságot. Amíg Pep a saját játékosaival kezdett el pörölni, hogy a rossz passzok miatt tudtak ellenük szabálytalankodni, addig Jose egyből a bírónak kezdett el magyarázni. Meccs után is a bírót szidta a meg nem adott büntetők miatt, nem azzal kezdte hogy az első félidőben lefocizta őket a city. Az első félidőben a MU pont úgy játszott mint mi tavaly. Ötlettelenül,bátortalanul, lelketlenül, igaz a második félidőre hatalmasat javultak köszönhetően Rashfordnak. Ha nem is nyerünk más edzővel semmit, akkor se fogom Josét visszasírni mert az a focit amit megpróbál az aktuális csapataira ráerőltetni az borzalmas. Csóri Pogba azt se tudta melyik univerzumban van úgy meg volt zavarodva tőle hogy Jose odaragasztotta a védelem elé. Kétlem hogy sikeres lehet az UTD-vel hosszabb távon. Rövid távon, 100 milliós igazolásokkal előbb utóbb hozni fog valamit, de nem ő lesz Fergie utódja az is biztos (szerintem).

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6304 Hozzászólás Szerző: Megyó »

rafanadal írta:Tehát köszönettel tartozunk neki szerinted:
- igen, mert volt vele 3 bajnoki címünk, 1 FA kupánk, 2 Ligakupánk és egy Community Shieldünk
- nem, mert eladta a kedvenc játékosaimat erőfitogtatásból (Lukaku) meg kretén kifogások miatt (De Bruyne, Lukaku)
Ennek az igen/nem játéknak eddig van értelme.
- A címeket nem ő szerezte, hanem a csapat együtt, mindenki.
- Lukaku meg De Bruyne fájópont, igen. Van olyan edző, aki nem hibázik? Tudjuk a pontos részleteket miért mentek el?
rafanadal írta: - nem, mert emberileg egy arrogáns fajankó
- nem, mert egyhuzamban bírózik és mindig mások a hibások
- nem, mert 13 éve amióta ismerem a Chelsea csapatát sikeresen eljuttatta a legnagyobb mélységekbe
- nem, mert 13 éve sikeresen a legundorítóbb focit sikerült produkálnia a Chelseavel a tavalyi szezon során.
Innentől nem igazán.
- Nem tartozunk neki köszönettel, mert arrogáns fajankó? Nem, de ennek stilisztikailag sincs értelme. Nem kell megköszönni senkinek, hogy arrogáns vagy nem.
- Had bírózzon.. 1%-ot nem számított ez, amikor nyertünk ...
- A legmélyebb ponton akkor volt a csapat amikor az a sok szerencsétlen edző félévente cserélődött. Ő a legmagasabb pontra juttatta el.
- A tavalyi év gondolom mindeni számára egyértelmű, hogy nem edzői utasítás volt. "srácok, légyszíves szabotáljatok minden idénybeli elképzelést és meccset, és folyamatosan kapjatok ki."
rafanadal írta: Igen, egy hatalmas edző VOLT annak idején amikor a Portoval vitézkedett és velünk és végezetül az Interrel. Azóta egy arrogáns paraszt, semmire kellő játékkal és kretén döntésekkel. Ilyen emberből köszönöm szépen sem a való életben, sem tv-n keresztül nem kérek és semmi jót nem tudok kívánni neki. Az ilyen embernek csak azt tudom kívánni, hogy pont azok üssék ki a ringben akikkel ő aljas módon elbánt, mert fontosabb volt neki az ő saját neve és személyes háborúja az FA-vel, mint a csapat.
Pont azt csináljátok vele mint Ivanoviccsal. Amíg futott a szekér "Forever JM". Majd utána félre dobjuk, mint egy rongyot.
Mindegy, mindenkinek a saját joga úgy érezni, ahogy akar. Én nem tudok rá haragudni. Nem minden ízében emészthető ember, de ki az? Conte sem az, Guardiola sem és Simeone sem az. Anno Capello és Vicente del bosque is ilyen volt. Ez a "leader-i" jellemző, kicsit őrült, kicsit anti szoc, de ezért vezér.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Premier League

#6305 Hozzászólás Szerző: Ricco »

A pénz egy dolog. Európa térképre Mou rakott fel. A City-t pl még mindig nem lehet komolyan venni, pedig van pénz.

Mou úgy jött ide másodszor, hogy hosszú távra tervez. Abra is úgy tervezett vele. Én is. Itt elsősorban a játékosokban kell keresni a hibát, akik mozdíthatatlannak hiszik magukat, és hogy bármit megcsinálhatnak. Hiszen ők a sztárok. A Portoban ő csinált sztárokat a senkikből. Az első érában sem volt ilyen gondja. Internél sem. Csak ott, ahol a sztárok voltak. Kíváncsi leszek a MU-ra, de van egy olyan érzésem, hogy ott nem lesz ilyen gondja. Ezerszer inkább egy Ibra-féle sztár, mint pl egy Hazard-féle. Én is adtam volna még időd neki. A 10. hely meg elsősorban annak köszönhető, hogy azok a bizonyos sztárok nem akartak focizni. Mert ha akarnak, akkor még edző nélkül is top 5 meg kéne legyen. Érdekes módon most megint fociznak. Conte tanította meg őket újra pár hét alatt? Mou alatt elfelejtették, ő meg most újra megtanította nekik. Bámulatos.

Volt néhány megkérdőjelezhető húzása, főleg néhány igazolással kapcsolatban, de már sosem tudjuk, hogy hosszú távon őt igazolták volna-e ezek a döntések. Guardiola ugyanezt csinálta/csinálja ahova megy. És még nagyon sokan.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6306 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Tehát köszönettel tartozunk neki szerinted:
- igen, mert volt vele 3 bajnoki címünk, 1 FA kupánk, 2 Ligakupánk és egy Community Shieldünk
- nem, mert eladta a kedvenc játékosaimat erőfitogtatásból (Lukaku) meg kretén kifogások miatt (De Bruyne, Lukaku)
- nem, mert emberileg egy arrogáns fajankó
- nem, mert egyhuzamban bírózik és mindig mások a hibások
- nem, mert 13 éve amióta ismerem a Chelsea csapatát sikeresen eljuttatta a legnagyobb mélységekbe
- nem, mert 13 éve sikeresen a legundorítóbb focit sikerült produkálnia a Chelseavel a tavalyi szezon során

Igen, egy hatalmas edző VOLT annak idején amikor a Portoval vitézkedett és velünk és végezetül az Interrel. Azóta egy arrogáns paraszt, semmire kellő játékkal és kretén döntésekkel. Ilyen emberből köszönöm szépen sem a való életben, sem tv-n keresztül nem kérek és semmi jót nem tudok kívánni neki. Az ilyen embernek csak azt tudom kívánni, hogy pont azok üssék ki a ringben akikkel ő aljas módon elbánt, mert fontosabb volt neki az ő saját neve és személyes háborúja az FA-vel, mint a csapat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6307 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Megyó írta:
dankodavid írta:Nélküle ki tudja, lenne-e egyáltalán még Chelsea FC.
Ha a pénzügyeket nézzük, akkor teljes mértékben igazad van, de amiket írtam ez nem bírálja felül. Kár Mourinhon bármit is megtorolni, mert nincs mit. És ez nem bálványozás a részemről, csak korrekt és objektív látásmód.
Azt a részt már hogyne bírálná felül, ahol azt írod, Josénak köszönhető a közelmúltunk? Hiszen pont ezt írtam, ha nincs Abramovich, José a büdös életben be nem teszi a lábát a Stamford Bridge-re, ergo amit írtál, az egyszerűen nem igaz. Ha Abramovich nem Josét választja, hanem mást, mered teljes bizonyossággal állítani, hogy olyan mennyiségű pénzzel és ambícióval nem értünk volna el hasonló sikereket? Ha százalékosítani kéne, akkor nagyjából úgy 80-20-ra adnám, és véletlen sem Mourinho javára.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6809
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#6308 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
rafanadal írta:
Chester írta:Külön örülök, hogy De Bruyne kente el a száját, bár a City is majdnem ellúzerkedett egy agyonnyert meccset. Persze a lényeg, hogy holnap mi is nyerjünk.
Remélem mi és Lukaku is csatlakozunk a listához. Tőlünk például Hazard lőhetne egy mesterhármast nekik, hogy lássa milyen az amikor egy játékos motivált.
:)

Nem teljesen értem mire jó ez. Amikor Ranierit elküldték Jose miatt, akkor fanyalogtam, de látva milyen lelkes és vezéregyéniség volt a Porto élén, amikor 2004 ben megnyerték a Bl-t, akkor azért duzzogva rábólintottam. Jose első távozása után akkora, de akkora űr keletkezett, amit nem tudtam, hogy fogunk betömni. Nem is sikerült. Azóta sem, egy szezon erejéig sem állt vissza a játékunk arra a szinte, mint amit alatta produkáltunk. Szinte verhetetlenek voltunk és a Blben minden évben úgy indultunk neki, hogy top 3 esélyesek vagyunk. Ancelotti volt az egyetlen, akinek a kinevezésekor élénken elkezdtem újra érdeklődni a csapat mindennapjai iránt, de sajnos nem tudta azt a szintet hozni mint a Milannal. Mourinho visszatérése, az elmúlt 5 év egyik leglelkesítőbb pillanata volt és meg is lett az eredménye. Én a mai napig nem értem, hogy következhet be ilyen, hogy a világ orra előtt, hétről-hétre nyomon lehetett követi a médiában, hogy a játékosok (alkalmazottak) elárulják/szabotálják a vezetőjüket (menedzsert) és közvetetten a kenyéradójukat is (euro milliós fizetések és Abramovich).
Őszintén srácok, a legtöbbetek nyilván már dolgozik, de legalább nyári melót már végeztetek. Nálatok elképzelhető, hogy látványosan nem dolgozol, mindezt azért, hogy a közvetlen felettesed kirúgják? :) Úgy kibasznának egytől egyik mindenkit, hogy a lába nem érné a földet. Azért mert ők focisták és aranyosnak kell velük lenni, hisz olyan ügyesen labdáznak? A legtöbbjük mindent feltett erre, hisz nem is volt másuk. Hány focista diplomás és 22 évesen elgondolkodik, "áh nem is tudom, mérnek legyek vagy focista"? A nagy részük az utcáról lesz milliomos ünnepelt sztár.
Szürreális Mourinhot azzal vádolni, hogy ő egoista, meg goromba. Igen, az. Miért, a világ egyik legjobbja milyen legyen? C Ronaldo netán félénk és visszahúzódó? :) Emlékszik valaki Capellora? Gardiola vagy Simeone milyennek tűnik? Állítólag Beckham azért is jött el a Mu-ból, mert Ferguson fejbe dobta egy cipővel, mert unta, hogy a melírozott hajával nyavalyog 24-25 évesen .

Szerintem bízni kellett volna benne és nagyon megbüntetni a játékosokat: teljes fizetés megvonás stb. Nem tudom Conte szokta-e kérdezgetni Fabregast, hogy szomorú-e, hogy nem játszik a világ egyik legjobbjaként?

Hosszú hsz: a lényeg, mit akartok Mourinhon megtorolni? Neki köszönhetjük, hogy van nevünk és hogy legalább a közelmúltunk (12 év) alapján a világfociban komolyan vesznek minket.
Ezt az egész csozé ügyet kifejtettük nemrégiben egy másik topicban, szóval nem szívesen mennék bele újra. Egyébként senki nem veszi el tőle azt amit nálunk felépített és elért, de a sikereken kívül rengeteg szart is köszönhetünk neki. Olyan játékosok elzavarását akik valószínű meghaltak volna a címerért. Hidd el továbbra is mindenki pozitívan gondolna rá, ha nem lépte volna meg azt amit nyáron meglépett, kész. Hátba szúrta a szurkolóinkat és egy jó nagy köpött az eddig felépített "szobrára" nálunk. Azt pedig elhiheted, hogy ő akar minket a legjobban megtorolni és ha esetleg sikerül neki, akk abban nem lesz köszönet :) De reméljük mi fogjuk nézni a bárgyú képét egy jó kis méretes zakó után amit csakis neki készít a csapat 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6309 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

dankodavid írta:Roman Abramovichnak hívják. Ha ő nincs, nincs Lampard.
Ezt úgy érted, hogy Abramovics az apja Lampardnak?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6310 Hozzászólás Szerző: Megyó »

dankodavid írta:Nélküle ki tudja, lenne-e egyáltalán még Chelsea FC.
Ha a pénzügyeket nézzük, akkor teljes mértékben igazad van, de amiket írtam ez nem bírálja felül. Kár Mourinhon bármit is megtorolni, mert nincs mit. És ez nem bálványozás a részemről, csak korrekt és objektív látásmód.
Mr-Moss írta: Áruld már el, hogyan képzeled azt a teljes fizetés megvonást szerződés szegés nélkül.
Megbocsáss, de nem értem. A szerződésben van olyan kitétel, hogy nem muszáj játszani? Amúgy téged személy szerint, nem bosszant, hogy szinte 1 embert leszámítva tavaly detto ez a kezdő volt és az első 6 ban sem voltunk benne? Szerinted lehet olyat csinálni, hogy egy játékos tudatosan nem akar játszani?

Biztos Conte miatt nem 0-3 a statisztikánk eddig, nem azért, mert hirtelen megtanult focizni mindenki.

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#6311 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Megyó írta:
rafanadal írta:
Chester írta:Külön örülök, hogy De Bruyne kente el a száját, bár a City is majdnem ellúzerkedett egy agyonnyert meccset. Persze a lényeg, hogy holnap mi is nyerjünk.
Remélem mi és Lukaku is csatlakozunk a listához. Tőlünk például Hazard lőhetne egy mesterhármast nekik, hogy lássa milyen az amikor egy játékos motivált.
:)

Nem teljesen értem mire jó ez. Amikor Ranierit elküldték Jose miatt, akkor fanyalogtam, de látva milyen lelkes és vezéregyéniség volt a Porto élén, amikor 2004 ben megnyerték a Bl-t, akkor azért duzzogva rábólintottam. Jose első távozása után akkora, de akkora űr keletkezett, amit nem tudtam, hogy fogunk betömni. Nem is sikerült. Azóta sem, egy szezon erejéig sem állt vissza a játékunk arra a szinte, mint amit alatta produkáltunk. Szinte verhetetlenek voltunk és a Blben minden évben úgy indultunk neki, hogy top 3 esélyesek vagyunk. Ancelotti volt az egyetlen, akinek a kinevezésekor élénken elkezdtem újra érdeklődni a csapat mindennapjai iránt, de sajnos nem tudta azt a szintet hozni mint a Milannal. Mourinho visszatérése, az elmúlt 5 év egyik leglelkesítőbb pillanata volt és meg is lett az eredménye. Én a mai napig nem értem, hogy következhet be ilyen, hogy a világ orra előtt, hétről-hétre nyomon lehetett követi a médiában, hogy a játékosok (alkalmazottak) elárulják/szabotálják a vezetőjüket (menedzsert) és közvetetten a kenyéradójukat is (euro milliós fizetések és Abramovich).
Őszintén srácok, a legtöbbetek nyilván már dolgozik, de legalább nyári melót már végeztetek. Nálatok elképzelhető, hogy látványosan nem dolgozol, mindezt azért, hogy a közvetlen felettesed kirúgják? :) Úgy kibasznának egytől egyik mindenkit, hogy a lába nem érné a földet. Azért mert ők focisták és aranyosnak kell velük lenni, hisz olyan ügyesen labdáznak? A legtöbbjük mindent feltett erre, hisz nem is volt másuk. Hány focista diplomás és 22 évesen elgondolkodik, "áh nem is tudom, mérnek legyek vagy focista"? A nagy részük az utcáról lesz milliomos ünnepelt sztár.
Szürreális Mourinhot azzal vádolni, hogy ő egoista, meg goromba. Igen, az. Miért, a világ egyik legjobbja milyen legyen? C Ronaldo netán félénk és visszahúzódó? :) Emlékszik valaki Capellora? Gardiola vagy Simeone milyennek tűnik? Állítólag Beckham azért is jött el a Mu-ból, mert Ferguson fejbe dobta egy cipővel, mert unta, hogy a melírozott hajával nyavalyog 24-25 évesen .

Szerintem bízni kellett volna benne és nagyon megbüntetni a játékosokat: teljes fizetés megvonás stb. Nem tudom Conte szokta-e kérdezgetni Fabregast, hogy szomorú-e, hogy nem játszik a világ egyik legjobbjaként?

Hosszú hsz: a lényeg, mit akartok Mourinhon megtorolni? Neki köszönhetjük, hogy van nevünk és hogy legalább a közelmúltunk (12 év) alapján a világfociban komolyan vesznek minket.
Áruld már el, hogyan képzeled azt a teljes fizetés megvonást szerződés szegés nélkül.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6312 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem, nem Mourinho az, akinek meg kell köszönni; ezt az embert Roman Abramovichnak hívják. Ha ő nincs, nincs Drogba, nincs Lampard és nincs első Mourinho-éra sem. Nincsenek bajnoki címek, BL győzelem és egy halom FA-kupa. Nincs biztonság, de ami a elgfontosabb: nincs a világ leghihetetlenebb tulaja. Jó esetben lenne valami arab olajmilliárdos, aki szarik amúgy a klubra, csak kell valami a gyémántberakásos Rolls-Royce és a benne lévő albínó gepárd mellé, amivel villoghat a hasonszőrű spanjai előtt. Sosem látnánk azt, hogy egy ötéves kissrác infantilis rángatózásaira emlékeztető mozgáskultúrával üljön a lelátón hétről-hétre, hogy tényleg minden egyes gólt ugyanazzal a gyermeki örömmel ünnepeljen és minden kudarcot a saját, személyes kudarcának tekintsen. Ha bálványozni akarsz valamit, legyen Roman. Nélküle ki tudja, lenne-e egyáltalán még Chelsea FC.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6313 Hozzászólás Szerző: Megyó »

rafanadal írta:
Chester írta:Külön örülök, hogy De Bruyne kente el a száját, bár a City is majdnem ellúzerkedett egy agyonnyert meccset. Persze a lényeg, hogy holnap mi is nyerjünk.
Remélem mi és Lukaku is csatlakozunk a listához. Tőlünk például Hazard lőhetne egy mesterhármast nekik, hogy lássa milyen az amikor egy játékos motivált.
:)

Nem teljesen értem mire jó ez. Amikor Ranierit elküldték Jose miatt, akkor fanyalogtam, de látva milyen lelkes és vezéregyéniség volt a Porto élén, amikor 2004 ben megnyerték a Bl-t, akkor azért duzzogva rábólintottam. Jose első távozása után akkora, de akkora űr keletkezett, amit nem tudtam, hogy fogunk betömni. Nem is sikerült. Azóta sem, egy szezon erejéig sem állt vissza a játékunk arra a szinte, mint amit alatta produkáltunk. Szinte verhetetlenek voltunk és a Blben minden évben úgy indultunk neki, hogy top 3 esélyesek vagyunk. Ancelotti volt az egyetlen, akinek a kinevezésekor élénken elkezdtem újra érdeklődni a csapat mindennapjai iránt, de sajnos nem tudta azt a szintet hozni mint a Milannal. Mourinho visszatérése, az elmúlt 5 év egyik leglelkesítőbb pillanata volt és meg is lett az eredménye. Én a mai napig nem értem, hogy következhet be ilyen, hogy a világ orra előtt, hétről-hétre nyomon lehetett követi a médiában, hogy a játékosok (alkalmazottak) elárulják/szabotálják a vezetőjüket (menedzsert) és közvetetten a kenyéradójukat is (euro milliós fizetések és Abramovich).
Őszintén srácok, a legtöbbetek nyilván már dolgozik, de legalább nyári melót már végeztetek. Nálatok elképzelhető, hogy látványosan nem dolgozol, mindezt azért, hogy a közvetlen felettesed kirúgják? :) Úgy kibasznának egytől egyik mindenkit, hogy a lába nem érné a földet. Azért mert ők focisták és aranyosnak kell velük lenni, hisz olyan ügyesen labdáznak? A legtöbbjük mindent feltett erre, hisz nem is volt másuk. Hány focista diplomás és 22 évesen elgondolkodik, "áh nem is tudom, mérnek legyek vagy focista"? A nagy részük az utcáról lesz milliomos ünnepelt sztár.
Szürreális Mourinhot azzal vádolni, hogy ő egoista, meg goromba. Igen, az. Miért, a világ egyik legjobbja milyen legyen? C Ronaldo netán félénk és visszahúzódó? :) Emlékszik valaki Capellora? Gardiola vagy Simeone milyennek tűnik? Állítólag Beckham azért is jött el a Mu-ból, mert Ferguson fejbe dobta egy cipővel, mert unta, hogy a melírozott hajával nyavalyog 24-25 évesen .

Szerintem bízni kellett volna benne és nagyon megbüntetni a játékosokat: teljes fizetés megvonás stb. Nem tudom Conte szokta-e kérdezgetni Fabregast, hogy szomorú-e, hogy nem játszik a világ egyik legjobbjaként?

Hosszú hsz: a lényeg, mit akartok Mourinhon megtorolni? Neki köszönhetjük, hogy van nevünk és hogy legalább a közelmúltunk (12 év) alapján a világfociban komolyan vesznek minket.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#6314 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta:Külön örülök, hogy De Bruyne kente el a száját, bár a City is majdnem ellúzerkedett egy agyonnyert meccset. Persze a lényeg, hogy holnap mi is nyerjünk.
Remélem mi és Lukaku is csatlakozunk a listához. Tőlünk például Hazard lőhetne egy mesterhármast nekik, hogy lássa milyen az amikor egy játékos motivált.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6315 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:
emsanya írta:
Amúgy simán uralta a játékot a city, főleg az első félidőben, gyakorlatilag lenullázták a MU-t,Pogba meg csalódás, mintha le lenne lasuslva az ember. És ha még Aguero és Kompany is van, meg az újak közül is alig játszottak náluk (Gündogan, Sané cserébe). Nagyon durva Guardiola, hogy már ennyi idő alatt tudja hozni a labdatartásos játékát, insane...
Mivan? Milyen uralom és milyen labdatartós játék...? Nem volt olyan 5 másodperc, hogy tartották volna a landát...

Debruyne jelentette a különbséget, ő focizott egyedül, egyébként mindkét csapat nulla volt előre és hátul is bizonytalan...
Az első félidőben ki is volt írva, nagyjából 100-al többet passzolt a city így idegenben. Amúgy sztem egy élvezhető meccs volt, lehet mert a középpályák szelősek voltak :D, de inkább ilyen legyen, mint egy unalmas 0-0...
Utánanéztem ITT , valóban, meccs végére 200al többet passzolt a city, de ettöl függetlenül ez rohadt távol van a guardiola féle labdatartós játéktol. Kb többször pattant hozzájuk a labda.

Amúgy voltak olyan időszakok a meccsben amikor mentek odavissza a kontrák és élvezhető volt, de nem volt ez nagy cucc egyik csapattol sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6316 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:
Amúgy simán uralta a játékot a city, főleg az első félidőben, gyakorlatilag lenullázták a MU-t,Pogba meg csalódás, mintha le lenne lasuslva az ember. És ha még Aguero és Kompany is van, meg az újak közül is alig játszottak náluk (Gündogan, Sané cserébe). Nagyon durva Guardiola, hogy már ennyi idő alatt tudja hozni a labdatartásos játékát, insane...
Mivan? Milyen uralom és milyen labdatartós játék...? Nem volt olyan 5 másodperc, hogy tartották volna a landát...

Debruyne jelentette a különbséget, ő focizott egyedül, egyébként mindkét csapat nulla volt előre és hátul is bizonytalan...
Az első félidőben ki is volt írva, nagyjából 100-al többet passzolt a city így idegenben. Amúgy sztem egy élvezhető meccs volt, lehet mert a középpályák szelősek voltak :D, de inkább ilyen legyen, mint egy unalmas 0-0...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9414
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6317 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Amúgy simán uralta a játékot a city, főleg az első félidőben, gyakorlatilag lenullázták a MU-t,Pogba meg csalódás, mintha le lenne lasuslva az ember. És ha még Aguero és Kompany is van, meg az újak közül is alig játszottak náluk (Gündogan, Sané cserébe). Nagyon durva Guardiola, hogy már ennyi idő alatt tudja hozni a labdatartásos játékát, insane...
Mivan? Milyen uralom és milyen labdatartós játék...? Nem volt olyan 5 másodperc, hogy tartották volna a landát...

Debruyne jelentette a különbséget, ő focizott egyedül, egyébként mindkét csapat nulla volt előre és hátul is bizonytalan...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#6318 Hozzászólás Szerző: galferenc »

rafanadal írta:Valami Mourinho nyilatkozat? Bírók? Csalás? Ő tökéletes volt csak mindenki más kibaszott vele?
Emsanya válasz: 17:10 :mrgreen:

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Premier League

#6319 Hozzászólás Szerző: galferenc »

dankodavid írta:Ebben az esetben sorry, igen, én vagyok a fasz :D




Nem trollkodok :mrgreen: .

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#6320 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:Valami Mourinho nyilatkozat? Bírók? Csalás? Ő tökéletes volt csak mindenki más kibaszott vele?
Sokkal jobbak voltak nálunk – mondta José Mourinho, a Manchester United menedzsere a mérkőzés után. – Rosszul kezdtünk, az elvárható szint alatt. Ilyen a labdarúgás, a játékosok néha csalódást okoznak a menedzsernek, néha pedig meglepetéssel rukkolnak ki. Mivel én vagyok a menedzser, én állítottam össze a csapatot, ez az én hibám.”

Amúgy simán uralta a játékot a city, főleg az első félidőben, gyakorlatilag lenullázták a MU-t,Pogba meg csalódás, mintha le lenne lasuslva az ember. És ha még Aguero és Kompany is van, meg az újak közül is alig játszottak náluk (Gündogan, Sané cserébe). Nagyon durva Guardiola, hogy már ennyi idő alatt tudja hozni a labdatartásos játékát, insane...

Válasz küldése