Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#621 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem is már felfele lóg ki, nem egy olyan szerelése volt meg beugrása az ellenfelek elé ami olyan Kantés volt már, labdaszerzés és abbol tudtunk indulni. Tőle én ezeket várom el árcédulátol függetlenül, nem a lövéseket meg bombagólokat.

A 110 millio fontot ugyanugy megadta volna érte a liverpool is, ők is tudják mit tud, nem mi vagyunk a vakok akiket "lehúztak", kb ennyit az árárol. De amugyis Neymar 222 millios átigazolása ota teljesen fölösleges foglalkozni ezekkel, hogy most 40 milliot ér valaki vagy 70-et, kevésbbé számít már ez.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#622 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2023. november 10., péntek 17:47
Szabi írta: 2023. november 10., péntek 15:11 Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
Mert amúgy eg, 50-60millás játékos aki most 30-40 millás szinten teljesít. Menni fog ez jobban is, de nem annyira sokkal, mert a 100 millió egy nevetséges összeg volt érte.
Én elfogult vagyok vele, de látom, hogy néha vannak még bizonytalanságai. Viszont már most sokkal jobban néz ki, mint szezon elején, de ez egész csapatra igaz, hogy idő kell mire elkezdik érezni egymást. Nyilván nem ér 100-at, ahogy Enzo sem. De minden adottsága megvan, hogy Ő legyen, majd az új Kanténk (szerintem komplexebb is, mint a kis franciánk.)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#623 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. november 10., péntek 15:11 Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
Mert amúgy eg, 50-60millás játékos aki most 30-40 millás szinten teljesít. Menni fog ez jobban is, de nem annyira sokkal, mert a 100 millió egy nevetséges összeg volt érte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#624 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2023. november 10., péntek 15:11 Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
Szerintem nincs meg kello onbizalma ahhoz, hogy tobbet vallalkozzon es ez sokszor latszik is rajta ahogy passzol es izgul amikor nala van a labda. A golja jol megmutatta, hogy amugy tudna loni, mert valljuk be a gyengebbik labaval jol beverte, ezert is orultem volna, ha ervenyes lett volna a gol, mert talan most meg batrabb lenne.

Egyenlore kozel nincs az arahoz, de szerintem nagyreszt onbizalomhiany miatt es idovel le tudja kuzdeni ezt.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#625 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Igen, csak azt a száraz statisztika nem mutatja meg, hogy konkrétan remeg az ember az izgalomtól, amint hozzákerül egy labda. Most az adrenalintól fűtött derbin végre el mert vállani egy lövést kb. először Chelsea-mezben (elvileg nagy lövő hírében áll ugye), ami be is akadt, de előtte a Brentford ellen 18 méterre állt ajtó ablak a kapuval szemben és inkább továbbtette jobbra a felfutó társnak.

Ha ezzel a teljesítménnyel top3-ban volt az elmúlt meccseken (úgy, hogy számtalan labdát passzolt el, elkésett belépőkkel büszkélkedhetett), akkor nagyon alacsonyan van a léc. Nem megbántva senkit, de az, hogy néhány okostojás egy podcastben hogyan vélekedik róla, nem érv nekem. Ugyanannyira hitelt adó egy vitában, mint most az én hozzászólásom, tehát semennyire.

Egyelőre egy 30-40 milliós játékos benyomását kelti, semmi olyan kiemelkedőt nem mutat, ami miatt különösen dicsérni kellene. És nem egy nullkilométeres PL-játékosról beszélünk, amivel pl. Jackson vagy Gusto esetében takarózni lehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#626 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2023. november 9., csütörtök 21:44
kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 17:05 Enzo most is az egyik legjobb kp a ligában. Csak Odegardnak vannak hasonlóan jó passzmutatói. Caicedo meg meccsek óta mindig benne van a 3 legjobb játékosunkban csak ott is azt jegyzik meg sokan, hogy meccsenként van 1-2 rossz labda eladása. 21 meg 22 éves a két játékos
Bocs, te hoztad fel Gallagherrel kapcsolatban az "extra skill"-t, erre reagáltam, hogy a másik két, általad említett fazon "extrája" sem domborodott még ki eddig.

Nem vitatom, hogy Enzo jól passzol és hozza ki a labdákat, csak emellett olyan gyors, mint Jorginho és annyira gólerős, mint Kovacic.
A Caicedo dolgot viszont szerintem hasból mondod, mert nekem nem sikerült olyan stat gyűjtő oldalt találnom, ahol a legjobb 3ban lett volna az értékelése és nem a leggyengébb 3 felé húzott. https://www.whoscored.com/Players/41017 ... 9s-Caicedo
Természetesen szívesen fogadom a forrásaid, ha úgy gondolod sötétben tapogatózok.
Szoktam berakni meccs után a statjait, lion rampant podcastben is mondták ezt amit én is, hogy meccsek óta ott van a legjobbak között. Nyilván egy vkp nagyon ritka, hogy 7-nél magasabb értékeléssel, mert ahhoz már gólok meg gólpasszok kellenek.
Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#627 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 17:05 Enzo most is az egyik legjobb kp a ligában. Csak Odegardnak vannak hasonlóan jó passzmutatói. Caicedo meg meccsek óta mindig benne van a 3 legjobb játékosunkban csak ott is azt jegyzik meg sokan, hogy meccsenként van 1-2 rossz labda eladása. 21 meg 22 éves a két játékos
Bocs, te hoztad fel Gallagherrel kapcsolatban az "extra skill"-t, erre reagáltam, hogy a másik két, általad említett fazon "extrája" sem domborodott még ki eddig.

Nem vitatom, hogy Enzo jól passzol és hozza ki a labdákat, csak emellett olyan gyors, mint Jorginho és annyira gólerős, mint Kovacic.
A Caicedo dolgot viszont szerintem hasból mondod, mert nekem nem sikerült olyan stat gyűjtő oldalt találnom, ahol a legjobb 3ban lett volna az értékelése és nem a leggyengébb 3 felé húzott. https://www.whoscored.com/Players/41017 ... 9s-Caicedo
Természetesen szívesen fogadom a forrásaid, ha úgy gondolod sötétben tapogatózok.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#628 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. november 9., csütörtök 20:59 Kép

Lerántottuk a MU-t ratyihajjal rendesen :lol: A jó öreg 0-0-7-es ügynök.
Pedig kp-n Gallagher posztján megnéztem volna mit tud :D de jó pénzt kaptunk érte. Bl győzelem óta tényleg homály az ember.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#629 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Kép

Lerántottuk a MU-t ratyihajjal rendesen :lol: A jó öreg 0-0-7-es ügynök.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9439
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#630 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Idén van csak jelentősége annak, hogy ki van előrébb a sorban, amúgy annyi meccsünk lesz, hogy minden játékosunk szarrá játszhatja magát ha akarja.

Szerintem Jackson fog kimaradni amúgy, mert perpillanat nem jó befejező.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#631 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hal istennek nincs az angol keretben James, Palmer es Sterling sem. Csak Colwill es Gallagher de hatha ők meg nem fognak jatszani es legalabb az angoljainkkal megússzuk azokat a meccseket.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#632 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2023. november 9., csütörtök 16:12
kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 16:04 Én úgy értettem, hogy akkor 4231-re állunk át esetleg. Ha maradna a 3 kp akkor nyilván Jackson kerülne a padra. Ez egyértelmű, hogy Nkunku kezdő lesz. De nagy csapatok ellen meg valószínű mindig 3 kp-val állnánk ki. Gallaghernek 2 fős kp-n nem lesz helye, mert az egyetlen vkp nem fog padozni aki Caicedo, Enzo meg kell a labdakihozatalok és a szervezés miatt. Gallaghernek úgysincs nagyon extra skillje azon kívül, hogy fut és viszi a szíve előre :D
Ez így papíron rendben van, csak a gyakorlatban egyelőre se Enzo, se Caicedo nem rakta még le azt a performanszot kékben, amire azt mondanám, hogy bármi extra skillt hoz. Enzo sem ugorja át annyira a Jorg/Kova szintet, Caicedo pedig a sérült Kanté-t, hogy nyugodtan kijelenthessük, hogy na ez így már középpálya. A nagy bevásárlások után lassan tényleg ott tartunk, hogy Jamest kell feltolni, hogy elmondhassuk, hogy van egy épkézláb kp-nk, már amikor egészséges.
Enzo most is az egyik legjobb kp a ligában. Csak Odegardnak vannak hasonlóan jó passzmutatói. Caicedo meg meccsek óta mindig benne van a 3 legjobb játékosunkban csak ott is azt jegyzik meg sokan, hogy meccsenként van 1-2 rossz labda eladása. 21 meg 22 éves a két játékos

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#633 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 16:04 Én úgy értettem, hogy akkor 4231-re állunk át esetleg. Ha maradna a 3 kp akkor nyilván Jackson kerülne a padra. Ez egyértelmű, hogy Nkunku kezdő lesz. De nagy csapatok ellen meg valószínű mindig 3 kp-val állnánk ki. Gallaghernek 2 fős kp-n nem lesz helye, mert az egyetlen vkp nem fog padozni aki Caicedo, Enzo meg kell a labdakihozatalok és a szervezés miatt. Gallaghernek úgysincs nagyon extra skillje azon kívül, hogy fut és viszi a szíve előre :D
Ez így papíron rendben van, csak a gyakorlatban egyelőre se Enzo, se Caicedo nem rakta még le azt a performanszot kékben, amire azt mondanám, hogy bármi extra skillt hoz. Enzo sem ugorja át annyira a Jorg/Kova szintet, Caicedo pedig a sérült Kanté-t, hogy nyugodtan kijelenthessük, hogy na ez így már középpálya. A nagy bevásárlások után lassan tényleg ott tartunk, hogy Jamest kell feltolni, hogy elmondhassuk, hogy van egy épkézláb kp-nk, már amikor egészséges.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#634 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Én úgy értettem, hogy akkor 4231-re állunk át esetleg. Ha maradna a 3 kp akkor nyilván Jackson kerülne a padra. Ez egyértelmű, hogy Nkunku kezdő lesz. De nagy csapatok ellen meg valószínű mindig 3 kp-val állnánk ki. Gallaghernek 2 fős kp-n nem lesz helye, mert az egyetlen vkp nem fog padozni aki Caicedo, Enzo meg kell a labdakihozatalok és a szervezés miatt. Gallaghernek úgysincs nagyon extra skillje azon kívül, hogy fut és viszi a szíve előre :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#635 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 13:32 Érdekes lesz, hogy ki fog kikerülni a kezdőből, ha bevethető. Gallagherre tippelnék elsősorban. Meg persze Mudyrknak is nehéz lesz innentől a kezdőbe jutás. Palmer meg Sterlinget nem venném ki, Jackson meg jól érezte Nkunkuval egymást a pre-seasonben.
Hát logika alapján vagy megy Jackson helyére előre, vagy Jackson mögé 10esbe. Viszont akkor Sztörling,Palmer,Mudryk közül valaki kimarad. Sok választás nincs. Nkunku tuti kezdő lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#636 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nálam vagy Nkunku, Palmer-Sterling, Gallagher-Caicedo-Enzo vagy a Jackson, Nkunku-Palmer-Sterling, Enzo-Gallagher. Perpill semmiképp sem padoztatnám Gallaghert Caicedoval szemben, ezt egyelőre semmi észérv nem támasztja alá. Másrészt meg ez sajnos nem egy ki van jobb formában verseny pillanatnyilag, hanem a ki a kevésbé f0s vetélkedő... Palmer, Sterling, Colwill, James és Silva, akik egyelőre kezdő szintű performanszt mutatnak(Chilly és Nkunku sérült ezért nem kiértékelhető), a többi egyelőre nem győzött meg, hogy a létszámon kívül bármivel is többen lennénk, amikor pályára lépnek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#637 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. november 9., csütörtök 13:32 Érdekes lesz, hogy ki fog kikerülni a kezdőből, ha bevethető. Gallagherre tippelnék elsősorban. Meg persze Mudyrknak is nehéz lesz innentől a kezdőbe jutás. Palmer meg Sterlinget nem venném ki, Jackson meg jól érezte Nkunkuval egymást a pre-seasonben.
Szerintem fel lehet tolni Nkunku-t is befejezonek. A Palmer-Sterling-Nkunku hármas sok mozgással nagyon jól is kinézhet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#638 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Érdekes lesz, hogy ki fog kikerülni a kezdőből, ha bevethető. Gallagherre tippelnék elsősorban. Meg persze Mudyrknak is nehéz lesz innentől a kezdőbe jutás. Palmer meg Sterlinget nem venném ki, Jackson meg jól érezte Nkunkuval egymást a pre-seasonben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#639 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. november 8., szerda 13:41 Chelsea will take no risk with Christopher Nkunku. The idea of the club is to look for both present and future. He will be ready after the international break. (via @FabrizioRomano)

Nagyon várom
November vege vagy december eleje amikor visszatérhet. Mint egy uj igazolas, nagyon kell már.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7049
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#640 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea will take no risk with Christopher Nkunku. The idea of the club is to look for both present and future. He will be ready after the international break. (via @FabrizioRomano)

Nagyon várom

Válasz küldése