Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#6181 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mr-Moss írta:AV ellen volt Mata mégsem voltunk jobbak semmivel sem. Bár pénteken én is kezdetném Oscar helyett, bízva hogy összeszedte magát azóta, de Hazard ott lesz, ebben biztos vagyok.
Megsérült a felkészülés során, így kihagyta az előszezon második felét, az elsőt ugye a conf cup-ra baszta el. Nem csoda hogy szar, valószínűleg fáradt és sérült volt. Inkább most ne játsszon, mint hogy összeszedjen valami komolyabb sérülést.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#6182 Hozzászólás Szerző: langidave »

focimark írta:
Buluska írta:
DomiTheNoob írta:Moses a keretben sincs.
http://www.uefa.com/uefasupercup/season ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Van meg 3 napja eligazolni.
5 napja van, szeptember másodikán zárul az átigazolási időszak
ez így 23 ember, Blackmant mondjuk ne számoljuk akkor meg is van a 22 fő, amit José akart. Moses kimaradt, tehát ő nem fog itt játszani idén, ha jön még egy csatár akkor egynek mennie kell + ugye Willian, akkor lesz még két távozó?

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#6183 Hozzászólás Szerző: focimark »

Buluska írta:
DomiTheNoob írta:Moses a keretben sincs.
http://www.uefa.com/uefasupercup/season ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Van meg 3 napja eligazolni.
5 napja van, szeptember másodikán zárul az átigazolási időszak

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#6184 Hozzászólás Szerző: Buluska »

DomiTheNoob írta:Moses a keretben sincs.
http://www.uefa.com/uefasupercup/season ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Van meg 3 napja eligazolni.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#6185 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Moses a keretben sincs.
http://www.uefa.com/uefasupercup/season ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#6186 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Reporter: "How long will you wait for @WayneRooney to make his feelings known?" Mourinho: "We will wait 24 to 48 hours." #CFC

Chelsea FC ‏@chelseafc
Mourinho says another player will be chosen in next 24 to 48 hours if Wayne Rooney is not coming. #CFC

Mourinho:"We're going to choose another player if Rooney isn't coming" Reporter:"So Eto'o?" Mourinho: "We don't like to speak [smiles]" #CFC

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#6187 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

cfclegend2 írta:
Dante írta:Nem hinném hogy Moses játszana, én KDB-t raknám a szélre, tavaly is jól játszott ellenük, és ha Lukaku végre a kezdőbe kerül nem árt a kettejük összhangja sem- Schürrle egyértelmű kezdő a balon, Mata pedig ha egészséges, nem hulla középen, nagyon hiányzik már a kicsi.
Mondjuk igaz, az Oscar-Hazard duót akár egyben is lelehet ültetni pár meccsre a padra, mert eddig 30 perc volt, amikor fociztak is valamit. Matának meg törött lábbal is kezdőben a helye, mert nélküle egy nagy nulla a passzjátékunk. Oscar eleve nem egy akkora ász, míg Hazard meg hajlamos fölösleges cselekbe bonyolódni.
AV ellen volt Mata mégsem voltunk jobbak semmivel sem. Bár pénteken én is kezdetném Oscar helyett, bízva hogy összeszedte magát azóta, de Hazard ott lesz, ebben biztos vagyok.
Az én kezdőm: Cech- Iva, Cahill, JT, Ash- Rami, Mikel- Schürrle, Mata, Hazard- Lukaku
Torresről: ótvar szar volt, de ma tényleg nem rajta kell elverni a port, a védelemtől felfelé senki nem nyújtott elfogadhatót.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Keret, kezdőcsapat

#6188 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Dante írta:Nem hinném hogy Moses játszana, én KDB-t raknám a szélre, tavaly is jól játszott ellenük, és ha Lukaku végre a kezdőbe kerül nem árt a kettejük összhangja sem- Schürrle egyértelmű kezdő a balon, Mata pedig ha egészséges, nem hulla középen, nagyon hiányzik már a kicsi.
Mondjuk igaz, az Oscar-Hazard duót akár egyben is lelehet ültetni pár meccsre a padra, mert eddig 30 perc volt, amikor fociztak is valamit. Matának meg törött lábbal is kezdőben a helye, mert nélküle egy nagy nulla a passzjátékunk. Oscar eleve nem egy akkora ász, míg Hazard meg hajlamos fölösleges cselekbe bonyolódni.
Why always me?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#6189 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem hinném hogy Moses játszana, én KDB-t raknám a szélre, tavaly is jól játszott ellenük, és ha Lukaku végre a kezdőbe kerül nem árt a kettejük összhangja sem- Schürrle egyértelmű kezdő a balon, Mata pedig ha egészséges, nem hulla középen, nagyon hiányzik már a kicsi.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Keret, kezdőcsapat

#6190 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Tetszik a kezdőd, de ennyi helyen nem fogunk változtatni egy Bayern ellen. Én Mikelt, Matát, és Lukakut tenném be a kezdőbe Lampard, KDB, és Oscar/Hazard helyére. Ramirest nem a mostani teljesítménye miatt hagynám bent, hanem mert hátul megbízhatóbb, és a munkabírása is hasznos lehet. MvG pedig jó lesz, de még nem egy ilyen meccsen dobnám be a mélyvízbe. Luiz meg nem indokolt, látva Cahillt, meg Terryt.
Why always me?

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#6191 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Bayern ellen:

Kép

Cech egyértelmű. Luiz állítólag Péntekre már bevethető lesz, és bár Cahill is egyenlőre teljesen jól tolja a szezonban, Én a brazilt kezdetném, JT pedig ma is tanári volt, megérdemli, hogy kapitányként ott legyen. Mikel engem a mai 5 percével meggyőzött, hogy a kezdőben a helye, Ramirest és Lampsot pedig nem akarom ott látni a teljesítményük után, Essien vagy Marco kezd helyettük mind1. Mosesal nem tudom mi van, ha bevethető lesz, akkor őt kezdetném, Mata egyértelmű és Oscar, Hazard és KDB helyett én a németet kezdetném, ő legalább biztosan hajt. Lukaku is egyértelmű szerintem.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#6192 Hozzászólás Szerző: Dante »

langidave írta:Teljesen pozitív, ilyen embereket kellene a csapatba tenni, aki lelkes és nyerni akar.
csak fiatal németeket? :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#6193 Hozzászólás Szerző: langidave »

GereZsolt írta:
langidave írta:
GereZsolt írta: A félhülye Shürrle is jobban játszotta azt a posztot
Hát komolyan a kedvenc játékosaim közé lépett elő ma :D robotol mint egy barom, megy, mint az állat de akkora Kalou az ember, hogy hihetetlen :D
Lelkes a gyerek és nem vállal olyat amire képtelen. Nem akarja megváltani a világot és nem égeti le magát, meg a klubbot, és az én mentális energiámat sem. Abszolút pozitív a gyerek, néha még voltak elég jó megmozdulásai is.
Teljesen pozitív, ilyen embereket kellene a csapatba tenni, aki lelkes és nyerni akar.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#6194 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

langidave írta:
GereZsolt írta: A félhülye Shürrle is jobban játszotta azt a posztot
Hát komolyan a kedvenc játékosaim közé lépett elő ma :D robotol mint egy barom, megy, mint az állat de akkora Kalou az ember, hogy hihetetlen :D
Lelkes a gyerek és nem vállal olyat amire képtelen. Nem akarja megváltani a világot és nem égeti le magát, meg a klubbot, és az én mentális energiámat sem. Abszolút pozitív a gyerek, néha még voltak elég jó megmozdulásai is.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#6195 Hozzászólás Szerző: langidave »

pulci03 írta:Nem értem miért nem próbálja meg Lukakut itt szenved királylánnyal nem hiszem el, hogy ezzel elégedett lenne vagy Abra keze van ebbe én már nem tudom ebből Eto'o lesz mert rooneyt nem fogják adni...

Rooney mit focizott basszus, nagyon megmutatta mi a helyzet.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#6196 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

pulci03 írta:Nem értem miért nem próbálja meg Lukakut itt szenved királylánnyal nem hiszem el, hogy ezzel elégedett lenne vagy Abra keze van ebbe én már nem tudom ebből Eto'o lesz mert rooneyt nem fogják adni...
Tökmind1 h Eto'o, Ibra és Suarez után a legnagyobb féreg, de inkább játsszon egy patkány elől, aki nem egy impotens lelkisérült, mint h ezt kelljen látni hétről-hétre, mert ennek annyi értelme van h vitaklubbá alakul a fórum. Holott ezt a világ leghülyébb emberének se kell magyarázni, amit ma is láthattunk ettől a szerencsétlentől. Ez már a dühítő kategória.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#6197 Hozzászólás Szerző: langidave »

GereZsolt írta: A félhülye Shürrle is jobban játszotta azt a posztot
Hát komolyan a kedvenc játékosaim közé lépett elő ma :D robotol mint egy barom, megy, mint az állat de akkora Kalou az ember, hogy hihetetlen :D

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Keret, kezdőcsapat

#6198 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nem értem miért nem próbálja meg Lukakut itt szenved királylánnyal nem hiszem el, hogy ezzel elégedett lenne vagy Abra keze van ebbe én már nem tudom ebből Eto'o lesz mert rooneyt nem fogják adni...

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#6199 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Dante írta:
GereZsolt írta:Csak Torrest ne kelljen soha többet chelsea mezben látnom. Nevetséges volt a mai performansza is. Kajak mint a 4 éves unokaöcsém, amikor cselezni próbál és a végén elesik a labdában vagy a lábában... Ennél még Ba is jobb, mert ő legalább tudja h botlábú és nem is akar cselezgetni. Lukaku nemszerepeltetése viszont érthetetlen. Remélem jön Eto'o vagy Böde vagy a fasztérdekel, de ez így békafos.
Jah nem mellesleg a többiek is szarok voltak, csak ők nem ezen a módon. Ez a klasszikus esete, annak amikor én érzem magam kínosan a tv előtt h átesik ez a nyomorult a saját lábán.
Egyetértek. Hihetetlen hogy az ember (lánya) évek óta veszi fel a pénzt a nagy lófaszért cserébe, ráadásul kiidegel a balfaszkodásával.
Úgyis jönnek mindjárt az erényőrei, de ezt nem lehet kimagyarázni. A félhülye Shürrle is jobban játszotta azt a posztot, aki még nekifutásból sem csatár. Ez a nyomrult meg ezt adja elő egy rangadón. Lehet mondani h nem támadtunk, de attól még heti kb. 200k fontért tudjon már 2-t passzolni és labdát vezetni, vagy takarodjon el valami olajországba pénzért.

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Keret, kezdőcsapat

#6200 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Védelmünk az jó volt az tetszett nagyon határozottak voltak
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Válasz küldése