Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6101 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem vagyok szerelmes pepbe, de fél szezon után leírni és lepojácázni szerintem kicsit elhamarkodott... Majd jövőre meglátjuk mit tudnak miután leigazolta azokat akikre szüksége van. De már lehet télen kinyílik a pénztárca...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6102 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mindenképpen nyerni kell ma, de nem azért hogy egy estere elsők lehessünk, hanem hogy a szezon vegen képben legyunk. Egyszerűen ki kell használni minden pontveszteset a többi bajnok esélyesnek, főleg hogy adtunk 6 forduló előnyt.
Remélem nekik esunk, azt akarom látni hogy nem tudja az everton milyen rendezvényen van.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Premier League

#6103 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ezaz! :D Nyerni kell ma! :D
Külön örülök annak, hogy végre bebizonyosodott Pep se egy agyaúristen. Kezdeti lendület elfogyott, örülök, hogy anno nem hozzánk jött ez a pojáca. Angliába sokaknak beletört már a bicskája. 8) 8) 8)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#6104 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kakas19 írta:Ez az teee, a city X elt otthon. Ha nyerunk elsok vagyunk.
ugyanezt akartam írni. :D
remélem ez extra motiváció lesz a fiúknak és simán nyerünk ma.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Premier League

#6105 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Ez az teee, a city X elt otthon. Ha nyerunk elsok vagyunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6106 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Rosszul van feltüntetve az oldalon a meccs kezdete a menetrend menüpontban. 17:30ra van kiírva, én meg itt csodálkozok, hogy az összes streamen csak a 60. percben jár a city, 10 perc múlva meg meccs lenne...:))
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6107 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kurkoalajos írta:Valaki tudnak segíteni? Szeretném megnézni a mai meccset , de nem lesz időm csak majd késő este. Addig mebpróbálom nem megtudni az eredményt . Hol tudnám megnézni? köszi
http://www.fullmatchesandshows.com/

Avatar
kurkoalajos
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2012. április 17., kedd 19:55
Kedvenc játékos: Hazard Lampard Mata
Kedvenc exjátékos: Ballack Drogba
Tartózkodási hely: Csikszentdomokos, Hargita, Kolozsvar

Re: Premier League

#6108 Hozzászólás Szerző: kurkoalajos »

Valaki tudnak segíteni? Szeretném megnézni a mai meccset , de nem lesz időm csak majd késő este. Addig mebpróbálom nem megtudni az eredményt . Hol tudnám megnézni? köszi

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6109 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

kecske01 írta: Oh de kár, hogy Cuadradoval megutáltattuk magunkat...
Még nagyobb baj, hogy Ő utáltatta meg magát velünk.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#6110 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta:
AwayRoller írta:
Bandi írta: Azpi-ról kinek mi a véleménye? Mert wing back-nek nem elég jó támadó szerintem, viszont a padon sem látnám szívesen. Elég jó most ő is, de nem biztos hogy a mostani posztja a legideálisabb. Lehet hogy hosszabb távon ő lesz a nagy vesztese ennek a formációváltásnak :|
Ha Iva lehet wingback, akkor bőven lehez Azpi is :lol: Amíg nem lesz 3 atom kh-nk, addig nem lesz ő vesztese ennek a formációváltásnak. Őszintén várom, hogy abba a periódusba érjünk, hogy csapaton belül a legnagyobb probléma az legyen, hogy hova férne be Azpi :D

Véleményem szerint meg Azpinak nagyon fekszik ez a poszt. :) érzi mikor lépjen ki, mikor vissza, összessègében nagyon jól kiegészítik egymást :) szerintem hosszútàvon is lehet ez az új posztja..
Egyébként Ivát is direkt figyeltem a beállása után.. ebben egész türhető volt, Moses cseréjének elmegy :)
Összjáékban rendben volt, nem rajta múlik ott a vèdekezés nagyrészt, így tűrhető
Csak lassú oda, de nagyon arra a posztra. Oh de kár, hogy Cuadradoval megutáltattuk magunkat...

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#6111 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta:
Bandi írta: Azpi-ról kinek mi a véleménye? Mert wing back-nek nem elég jó támadó szerintem, viszont a padon sem látnám szívesen. Elég jó most ő is, de nem biztos hogy a mostani posztja a legideálisabb. Lehet hogy hosszabb távon ő lesz a nagy vesztese ennek a formációváltásnak :|
Ha Iva lehet wingback, akkor bőven lehez Azpi is :lol: Amíg nem lesz 3 atom kh-nk, addig nem lesz ő vesztese ennek a formációváltásnak. Őszintén várom, hogy abba a periódusba érjünk, hogy csapaton belül a legnagyobb probléma az legyen, hogy hova férne be Azpi :D
Ezért írtam hogy hosszabb távon lehet ő a vesztes. Moses nálam betonbiztos kezdő wing back-ként, a másik oldalra pedig szintén olyan játékos kell, aki támadásban is használható és Azpi nem ilyen. Alonso egész jó, ha támadásban tud javulni, akkor megragadhat a kezdőben. Szóval nálam Azpi-nak nincs helye egyik szélen sem, ha meg igazolunk klasszis kh-et, akkor onnan is kiszorulhat.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#6112 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
Bandi írta: Azpi-ról kinek mi a véleménye? Mert wing back-nek nem elég jó támadó szerintem, viszont a padon sem látnám szívesen. Elég jó most ő is, de nem biztos hogy a mostani posztja a legideálisabb. Lehet hogy hosszabb távon ő lesz a nagy vesztese ennek a formációváltásnak :|
Ha Iva lehet wingback, akkor bőven lehez Azpi is :lol: Amíg nem lesz 3 atom kh-nk, addig nem lesz ő vesztese ennek a formációváltásnak. Őszintén várom, hogy abba a periódusba érjünk, hogy csapaton belül a legnagyobb probléma az legyen, hogy hova férne be Azpi :D

Véleményem szerint meg Azpinak nagyon fekszik ez a poszt. :) érzi mikor lépjen ki, mikor vissza, összessègében nagyon jól kiegészítik egymást :) szerintem hosszútàvon is lehet ez az új posztja..
Egyébként Ivát is direkt figyeltem a beállása után.. ebben egész türhető volt, Moses cseréjének elmegy :)
Összjáékban rendben volt, nem rajta múlik ott a vèdekezés nagyrészt, így tűrhető

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6113 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Szerintem támadásban és védekezésben is jobb mint Alonso, ráadásul jóval gyorsabb. Szerintem kikerül baloldalra vagy jobboldalra, attól függ hova igazolunk.
Dave nem kerül szerintem többet a baloldalra. Nem véletlen hogy az előző meccsen is Aina játszott ott.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6114 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: Azpi-ról kinek mi a véleménye? Mert wing back-nek nem elég jó támadó szerintem, viszont a padon sem látnám szívesen. Elég jó most ő is, de nem biztos hogy a mostani posztja a legideálisabb. Lehet hogy hosszabb távon ő lesz a nagy vesztese ennek a formációváltásnak :|
Ha Iva lehet wingback, akkor bőven lehez Azpi is :lol: Amíg nem lesz 3 atom kh-nk, addig nem lesz ő vesztese ennek a formációváltásnak. Őszintén várom, hogy abba a periódusba érjünk, hogy csapaton belül a legnagyobb probléma az legyen, hogy hova férne be Azpi :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6115 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bandi írta:
Bubi írta:Így van, elférne Christensen mellett is. Ehhez a 3-4-3hoz 4 valamirevaló középső védő minimumnak is kevés. Zouma, Luiz, Christensen alap, emellé egy Van Dijk és Cahill simán elfér. Előbbi rotálva, utóbbi cserének.
Azpi-ról kinek mi a véleménye? Mert wing back-nek nem elég jó támadó szerintem, viszont a padon sem látnám szívesen. Elég jó most ő is, de nem biztos hogy a mostani posztja a legideálisabb. Lehet hogy hosszabb távon ő lesz a nagy vesztese ennek a formációváltásnak :|
Szerintem támadásban és védekezésben is jobb mint Alonso, ráadásul jóval gyorsabb. Szerintem kikerül baloldalra vagy jobboldalra, attól függ hova igazolunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#6116 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:Így van, elférne Christensen mellett is. Ehhez a 3-4-3hoz 4 valamirevaló középső védő minimumnak is kevés. Zouma, Luiz, Christensen alap, emellé egy Van Dijk és Cahill simán elfér. Előbbi rotálva, utóbbi cserének.
Azpi-ról kinek mi a véleménye? Mert wing back-nek nem elég jó támadó szerintem, viszont a padon sem látnám szívesen. Elég jó most ő is, de nem biztos hogy a mostani posztja a legideálisabb. Lehet hogy hosszabb távon ő lesz a nagy vesztese ennek a formációváltásnak :|

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6117 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Így van, elférne Christensen mellett is. Ehhez a 3-4-3hoz 4 valamirevaló középső védő minimumnak is kevés. Zouma, Luiz, Christensen alap, emellé egy Van Dijk és Cahill simán elfér. Előbbi rotálva, utóbbi cserének.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#6118 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Van Dijkről mi a vélemény? Nem gyengén teljesít idén...
Már évek óta fal a csávó, tavaly előtt is év csapata tag volt és úgy összességében az egyik legjobb PL védő szerintem. Ha nem lenne Christensen, már régóta kampányolnék mellette, bár így is lehetne helye.

Bertrand vissza hozatalát most jobban kultiválnám, egész meccs alatt arra gondoltam hogy Alonso helyett milyen jó lenne. (még akkor is ha ma, sérülésből visszatérve nem volt az igazi) Nem forgatnák úgy mint a spanyolt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#6119 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na ez már nem csak fellángolás. Jók vagyunk!:)

Maticot el lehet kezdeni dícsérgetni, mert rendesen kikupálódott Kanté mellett. Pedro pedig jelenleg nem jobb és nem is rosszabb mint Willian (sajnos).

Van Dijkről mi a vélemény? Nem gyengén teljesít idén...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#6120 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta:Kajak 4-0 lett? LOL :D
8 volt, csak 4-et elengedtünk, hogy ne legyen 'humiliating' :wink: :D

Válasz küldése