Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#581 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

The Times szerint ma vagy holnap pontot akarunk tenni az edzokerdes vegere, mert szeretne a vezetoseg, hogy a madridi meccsunkig legyen eleg ideje megismerkedni a jatekosokkal.

https://www.thetimes.co.uk/article/chel ... -j8dqrdtfp

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7052
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#582 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 4., kedd 10:11 Én sem gondolom, hogy megint egy kis névnek kéne jönnie, persze egyéb bajom nincs vele. Annak nagyon örülök, hogy nincs még megegyezés, ez azt mutatja, hogy neme kapkodjuk el. Akárki jön, egy jól átgondolt döntés kell. Mindenki ellen van pro és kontra (Enrique szép foci és sztárokkal siker, de csak azokkal és tragédia; Amorim tehetséges, de csak kis csapattal mutatta meg eddig; Zidane is összerántott egy sztár csapatot, de neki is volt egy prime CR-e; Nagelsmann pedig ment már jót 1 nagyobb és 1 nagy csapattal, de fiatal és csak el lett küldve valamiért), úgyhogy magam részéről akárkit hoznak örülni fogok, sztem mind a négyel elég közel vannak érvek terén, ez az, amit csakis személyesen lehet eldönteni interjúk során. Durva egyébként nem volt még soha a klub történelmében (leglabbis post Abra), hogy ennyi edzőt interjúztattunk volna, nem? Amennyire emlékszem volt 1-2 jelölt max, abból is mindig az egyik egyértelműbb volt és az lett.
Nekem ez szimpatikus, hogy nem kapkodunk. De írták is, hogy Boehlyék még egy mellényúlást nem akarnak ezért inkább kivárnak.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#583 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én sem gondolom, hogy megint egy kis névnek kéne jönnie, persze egyéb bajom nincs vele. Annak nagyon örülök, hogy nincs még megegyezés, ez azt mutatja, hogy neme kapkodjuk el. Akárki jön, egy jól átgondolt döntés kell. Mindenki ellen van pro és kontra (Enrique szép foci és sztárokkal siker, de csak azokkal és tragédia; Amorim tehetséges, de csak kis csapattal mutatta meg eddig; Zidane is összerántott egy sztár csapatot, de neki is volt egy prime CR-e; Nagelsmann pedig ment már jót 1 nagyobb és 1 nagy csapattal, de fiatal és csak el lett küldve valamiért), úgyhogy magam részéről akárkit hoznak örülni fogok, sztem mind a négyel elég közel vannak érvek terén, ez az, amit csakis személyesen lehet eldönteni interjúk során. Durva egyébként nem volt még soha a klub történelmében (leglabbis post Abra), hogy ennyi edzőt interjúztattunk volna, nem? Amennyire emlékszem volt 1-2 jelölt max, abból is mindig az egyik egyértelműbb volt és az lett.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#584 Hozzászólás Szerző: fst200 »

almos írta: 2023. április 4., kedd 8:48
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 21:43 Akkor itt is többen inkább Luis Enrique mellett vagytok és leginkább a barca sikerei miatt. Ez nálam még mindig kérdőjel így, itt közel sincsenek Messi-Suarez-Neymar szintü támadók és értem hogy ezeket a sztárokat is kezelni kell, de én sztem itt nem ez lenne a legfőbb feladata. Meg aggaszto mi volt vele Roma-nal, hamar otthagyta őket. Nálam ő egy Zidane féle zsákbamacska, aki a legnagyobb sikereit ufo játékosokkal érte el és nem bizonyitott máshol (spanyol válogatott mint válogatott munka azért az más jellegű).

Viszont az mellette szólhat, hogy megnyert mindent egy nagy csapattal és ha Boehly-ék kinevezik, azzal nem baszogathatjak őket hogy rutintantalan és nem dolgozott sztárcsapatnál. Ebben elörébb van Nagelsmannal.
Pont ez jár az én fejemben is. Én nem tudom mire fel ez a nagy Enrique imádat, valaki igazán kifejthetné néhány pontban. Azzal a fenomenális Barcával nyert meg mindent, Neymar csúcsformában volt, Suarez élete formájában, Messi meg Messi. Én sose tartottam top edzőnek.
És bennem is felmerül, hogy azt a szörnyű tragédiát, ami érte, fel tudja-e dolgozni.

Nálam Nagelsmann toronymagasan a befutó, de Ruben Amorimot is szívesen látnám a padon. Utóbbi szintén nem életbiztosítás, de nagyon tehetséges edző és a Sportingnál elképesztő munkát végez.
Nagelsmann egy fiatal tehetséges edző, de még nem bizonyított top szinten, BM nél másfél év után kirúgták, fiatal emiatt lehet hogy a tiszteletet kevésbé kapná meg, és probléma volt nála a BM nél is, lehet hogy a fiatal tehetséges játékosoknak pont jól jön egy szintén fiatal tehetséges edző de lehet hogy inkább egy nagyobb név, egy idősebb már bizonyított edző az akire felneznenek, pl Enrique vagy Zidane, mindegyikük nyert már blt, tudott együtt dolgozni sztárokkal ami azért nem csak a jó oldalból áll

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#585 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

almos írta: 2023. április 4., kedd 8:48 Pont ez jár az én fejemben is. Én nem tudom mire fel ez a nagy Enrique imádat, valaki igazán kifejthetné néhány pontban. Azzal a fenomenális Barcával nyert meg mindent, Neymar csúcsformában volt, Suarez élete formájában, Messi meg Messi. Én sose tartottam top edzőnek.
És bennem is felmerül, hogy azt a szörnyű tragédiát, ami érte, fel tudja-e dolgozni.

Nálam Nagelsmann toronymagasan a befutó, de Ruben Amorimot is szívesen látnám a padon. Utóbbi szintén nem életbiztosítás, de nagyon tehetséges edző és a Sportingnál elképesztő munkát végez.
Szerintem nem Enrique imádatról van szó, egyszerűen van egy 4-5 jelöltes lista, akik közül reálisan válogathatunk, hogy melyik illik legjobban a csapathoz, amelyet stílus és eddigi eredmények alapján Nagelsmann és Enrique vezet. Ahogy pár hsz-el korábban említettem, Peppel szemben ugyanez ment, hogy csak a csúcsbarsza miatt nyert, nem top edző stb. De még a sziti meló előtt, amikor Abránál felmerült a neve, akkor is le volt alacsonyítva, hogy a bundást bárki megnyerné, a BLben meg nem tudott bizonyítani, tehát nem top edző. Nem azt mondom, hogy Enrique hasonló utat járhat be a mi padunkon, csak azt, hogy ennek az ellenérvnek elég kis súlya van, objektívebb ellenérvet(taktika, játékos management) még nem olvastam.

Más: Egyrészt jó hír, hogy az új edző kinevezését nem Boehlyék viszik, hanem ha minden igaz a sportigazgatók Stewart és Winstanley. Másrészt úgyfest nem emgedjük el teljesen a szezont, nem nyártól ültetnénk a padra új arcot, hanem a Real meccsre szeretnénk az új edzővel kiállni. Ez szerintem pozitív, kapna + pár hónapot az illető, viszont Nagelsmann esetén állítólag kertész-szabadság van nyárig. Szóval ugyanúgy ki kéne vásárolnunk a Bayerntől, mintha még mindig ő vezetné a bajorokat, ez rontja az esélyeit nálunk.

Potter pedig úgy tűnik elutasítja a Leicestert, inkább tart egy szünetet, minthogy egy kiesés ellen menekülő csapatot átvegyen. Ez tisztelendő, ahogy a lelépési pénzről való lemondás is. Kivánom neki, hogy az edzői képességei is idővel az embersége szintjére emelkedjen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2023. április 4., kedd 10:08-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#586 Hozzászólás Szerző: Pityee »

almos írta: 2023. április 4., kedd 8:48
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 21:43 Akkor itt is többen inkább Luis Enrique mellett vagytok és leginkább a barca sikerei miatt. Ez nálam még mindig kérdőjel így, itt közel sincsenek Messi-Suarez-Neymar szintü támadók és értem hogy ezeket a sztárokat is kezelni kell, de én sztem itt nem ez lenne a legfőbb feladata. Meg aggaszto mi volt vele Roma-nal, hamar otthagyta őket. Nálam ő egy Zidane féle zsákbamacska, aki a legnagyobb sikereit ufo játékosokkal érte el és nem bizonyitott máshol (spanyol válogatott mint válogatott munka azért az más jellegű).

Viszont az mellette szólhat, hogy megnyert mindent egy nagy csapattal és ha Boehly-ék kinevezik, azzal nem baszogathatjak őket hogy rutintantalan és nem dolgozott sztárcsapatnál. Ebben elörébb van Nagelsmannal.
Pont ez jár az én fejemben is. Én nem tudom mire fel ez a nagy Enrique imádat, valaki igazán kifejthetné néhány pontban. Azzal a fenomenális Barcával nyert meg mindent, Neymar csúcsformában volt, Suarez élete formájában, Messi meg Messi. Én sose tartottam top edzőnek.
És bennem is felmerül, hogy azt a szörnyű tragédiát, ami érte, fel tudja-e dolgozni.

Nálam Nagelsmann toronymagasan a befutó, de Ruben Amorimot is szívesen látnám a padon. Utóbbi szintén nem életbiztosítás, de nagyon tehetséges edző és a Sportingnál elképesztő munkát végez.
Amorimot szépen hagyjuk a helyén, vele kapcsolatban totál André Villa Boas érzése van az embernek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Edzőkérdés

#587 Hozzászólás Szerző: almos »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 21:43 Akkor itt is többen inkább Luis Enrique mellett vagytok és leginkább a barca sikerei miatt. Ez nálam még mindig kérdőjel így, itt közel sincsenek Messi-Suarez-Neymar szintü támadók és értem hogy ezeket a sztárokat is kezelni kell, de én sztem itt nem ez lenne a legfőbb feladata. Meg aggaszto mi volt vele Roma-nal, hamar otthagyta őket. Nálam ő egy Zidane féle zsákbamacska, aki a legnagyobb sikereit ufo játékosokkal érte el és nem bizonyitott máshol (spanyol válogatott mint válogatott munka azért az más jellegű).

Viszont az mellette szólhat, hogy megnyert mindent egy nagy csapattal és ha Boehly-ék kinevezik, azzal nem baszogathatjak őket hogy rutintantalan és nem dolgozott sztárcsapatnál. Ebben elörébb van Nagelsmannal.
Pont ez jár az én fejemben is. Én nem tudom mire fel ez a nagy Enrique imádat, valaki igazán kifejthetné néhány pontban. Azzal a fenomenális Barcával nyert meg mindent, Neymar csúcsformában volt, Suarez élete formájában, Messi meg Messi. Én sose tartottam top edzőnek.
És bennem is felmerül, hogy azt a szörnyű tragédiát, ami érte, fel tudja-e dolgozni.

Nálam Nagelsmann toronymagasan a befutó, de Ruben Amorimot is szívesen látnám a padon. Utóbbi szintén nem életbiztosítás, de nagyon tehetséges edző és a Sportingnál elképesztő munkát végez.
LAMPARD#8

Bandi
Hozzászólások: 2757
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#588 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2023. április 4., kedd 1:04
flatley09 írta: 2023. április 4., kedd 0:01 És a gyors szélsők mellett, hogyan érvényesülnének a wingbackjeink erősségei?
Valahogy D.Alves is elevickélt abban a barcában, gondolom ha befele húzódik a szélsőd, akkor terület nyílik előtted. Bár véleményem szerint ez inkább Chilly oldalára igaz nálunk(Puli-Mudrykkal kiegészülve?), Jamest hasznosabbnak tartom, amikor befelé húzódhat és a 16os sarka tájékáról kamatoztathatja a rúgótechnikáját, akkor Sterling is maradhatna klasszik szélső.

Amennyiben téves az eszmefuttatásom, talán akkor is megéri 2 poszt erényeit beáldozni 3-6 másik pozíció felturbózására. :?:
Főleg úgy hogy James általában a szezon felében bevethető csak. Amúgy Gusto-t is megátkoztuk úgy tűnik mert lassan 2 hónapja nem játszik hamstring miatt :D Lesz 2 rokkant jobbhátvédünk jövőre, lehet Azpi-nak megint maradnia kell :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#589 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

flatley09 írta: 2023. április 4., kedd 0:01 És a gyors szélsők mellett, hogyan érvényesülnének a wingbackjeink erősségei?
Valahogy D.Alves is elevickélt abban a barcában, gondolom ha befele húzódik a szélsőd, akkor terület nyílik előtted. Bár véleményem szerint ez inkább Chilly oldalára igaz nálunk(Puli-Mudrykkal kiegészülve?), Jamest hasznosabbnak tartom, amikor befelé húzódhat és a 16os sarka tájékáról kamatoztathatja a rúgótechnikáját, akkor Sterling is maradhatna klasszik szélső.

Amennyiben téves az eszmefuttatásom, talán akkor is megéri 2 poszt erényeit beáldozni 3-6 másik pozíció felturbózására. :?:

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#590 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

AwayRoller írta: 2023. április 3., hétfő 23:42
emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 21:43 Akkor itt is többen inkább Luis Enrique mellett vagytok és leginkább a barca sikerei miatt. Ez nálam még mindig kérdőjel így, itt közel sincsenek Messi-Suarez-Neymar szintü támadók és értem hogy ezeket a sztárokat is kezelni kell, de én sztem itt nem ez lenne a legfőbb feladata. Meg aggaszto mi volt vele Roma-nal, hamar otthagyta őket. Nálam ő egy Zidane féle zsákbamacska, aki a legnagyobb sikereit ufo játékosokkal érte el és nem bizonyitott máshol (spanyol válogatott mint válogatott munka azért az más jellegű).

Viszont az mellette szólhat, hogy megnyert mindent egy nagy csapattal és ha Boehly-ék kinevezik, azzal nem baszogathatjak őket hogy rutintantalan és nem dolgozott sztárcsapatnál. Ebben elörébb van Nagelsmannal.
Kicsit utánanéztem, direkt, kontrákra törő 4-3-3 és 4-1-4-1 et favorizál, zónázva presszingel, széthúzza a pályát és gyors, befelé törő szélsőkre alapoz. A kapuratörő kontrafoci az én szívemhez közel áll, ez egy pirospötty. Elfelejthetnénk a 3 védőt és a középpályásainkhoz nem passzoló duplahatost, megint +1. A jelenlegi szélsőinkhez illene a stílus is(végre vannak gyors szélsőink, és egyáltalán nem építünk rájuk, beküldjük középen darálóba) Sterling, Mudryk, Pulisic mind gyorsak és agilisak +1. A klasszik 3 kpval stabilizálhatnánk az átjáróházat, kihasználhatnánk Mount teherbírását btb-ben, Enzo osztogathatná az áldást mélyről és talán Havertzből is játékos lehetne végre, ha a fő erényét, az üres területekre érkezést vesszük alapul, rotációnak pedig még mindig ott van Kanté, Kova, Chucky, hasonló profilokkal +1. Nem öli le az egész csapatot fullos presszinggel +1 Van egy saját elképzelése a fociról, amiért hajlandó Messiknek meg Tottiknak nekimenni = golyók +1.

Amikor Guardiola távozott a bőrszalonnától kb. ugyanez a történet ment. Csak sztárok miatt nyert és Messi vitte a csapatot, stbstb, azóta pedig ledominálta a bundást és a PLt is ezek az arcok nélkül. Nem vagyok Enrique pártján(bár egyre szimpatikusabb figurának találom), de ha ez a legnagyobb ellenérv, hogy csúcsrajáratott egy sztárokkal tűzdelt csapatot, akkor felőlem jöhet.
És a gyors szélsők mellett, hogyan érvényesülnének a wingbackjeink erősségei?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#591 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2023. április 3., hétfő 21:43 Akkor itt is többen inkább Luis Enrique mellett vagytok és leginkább a barca sikerei miatt. Ez nálam még mindig kérdőjel így, itt közel sincsenek Messi-Suarez-Neymar szintü támadók és értem hogy ezeket a sztárokat is kezelni kell, de én sztem itt nem ez lenne a legfőbb feladata. Meg aggaszto mi volt vele Roma-nal, hamar otthagyta őket. Nálam ő egy Zidane féle zsákbamacska, aki a legnagyobb sikereit ufo játékosokkal érte el és nem bizonyitott máshol (spanyol válogatott mint válogatott munka azért az más jellegű).

Viszont az mellette szólhat, hogy megnyert mindent egy nagy csapattal és ha Boehly-ék kinevezik, azzal nem baszogathatjak őket hogy rutintantalan és nem dolgozott sztárcsapatnál. Ebben elörébb van Nagelsmannal.
Kicsit utánanéztem, direkt, kontrákra törő 4-3-3 és 4-1-4-1 et favorizál, zónázva presszingel, széthúzza a pályát és gyors, befelé törő szélsőkre alapoz. A kapuratörő kontrafoci az én szívemhez közel áll, ez egy pirospötty. Elfelejthetnénk a 3 védőt és a középpályásainkhoz nem passzoló duplahatost, megint +1. A jelenlegi szélsőinkhez illene a stílus is(végre vannak gyors szélsőink, és egyáltalán nem építünk rájuk, beküldjük középen darálóba) Sterling, Mudryk, Pulisic mind gyorsak és agilisak +1. A klasszik 3 kpval stabilizálhatnánk az átjáróházat, kihasználhatnánk Mount teherbírását btb-ben, Enzo osztogathatná az áldást mélyről és talán Havertzből is játékos lehetne végre, ha a fő erényét, az üres területekre érkezést vesszük alapul, rotációnak pedig még mindig ott van Kanté, Kova, Chucky, hasonló profilokkal +1. Nem öli le az egész csapatot fullos presszinggel +1 Van egy saját elképzelése a fociról, amiért hajlandó Messiknek meg Tottiknak nekimenni = golyók +1.

Amikor Guardiola távozott a bőrszalonnától kb. ugyanez a történet ment. Csak sztárok miatt nyert és Messi vitte a csapatot, stbstb, azóta pedig ledominálta a bundást és a PLt is ezek az arcok nélkül. Nem vagyok Enrique pártján(bár egyre szimpatikusabb figurának találom), de ha ez a legnagyobb ellenérv, hogy csúcsrajáratott egy sztárokkal tűzdelt csapatot, akkor felőlem jöhet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Edzőkérdés

#592 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért azt mindenki elfelejti, hogy Luis Enrique elég régóta szabad és miatta mégsem lett kirúgva Potter.

Nagelsmann pár napja szabad és mindjárt beindultak az események, nem véletlenül. Szerintem mindenki levonhatja a konzekvenciót. Majdnem biztos, hogy ő lesz az új edző. Elvileg nyárig nem akart állást vállalni, de sztem így hogy ráfuthatunk a bayernra, fűti őt az esetleges bosszú esélye is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#593 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor itt is többen inkább Luis Enrique mellett vagytok és leginkább a barca sikerei miatt. Ez nálam még mindig kérdőjel így, itt közel sincsenek Messi-Suarez-Neymar szintü támadók és értem hogy ezeket a sztárokat is kezelni kell, de én sztem itt nem ez lenne a legfőbb feladata. Meg aggaszto mi volt vele Roma-nal, hamar otthagyta őket. Nálam ő egy Zidane féle zsákbamacska, aki a legnagyobb sikereit ufo játékosokkal érte el és nem bizonyitott máshol (spanyol válogatott mint válogatott munka azért az más jellegű).

Viszont az mellette szólhat, hogy megnyert mindent egy nagy csapattal és ha Boehly-ék kinevezik, azzal nem baszogathatjak őket hogy rutintantalan és nem dolgozott sztárcsapatnál. Ebben elörébb van Nagelsmannal.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#594 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta: 2023. április 3., hétfő 21:04 Chelsea have held positive talks with Luis Enrique over their vacant manager’s job after sacking Graham Potter in the wake of Saturday’s 0-2 defeat at Aston Villa.

Enrique is Chelsea’s first choice, with Julian Nagelsmann their preferred backup option should talks break down and Zinedine Zidane another on the shortlist. - David Hytner (Telegraph)

Allitolag targyalunk Enriquevel es Nagelsmannal is. Zidane van meg lathataron, de o csak a C terv.
:( Nevető harmadikként még becsúszhat :twisted:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3632
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#595 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Hmm nem hittem volna hogy ennyire nem egyértelmű. Rohadt nehéz döntés nekem nincs egyértelmű favoritom. Aki jön örülni fogok neki alapvetően ha az alul említett nègyes egyike, csak ne kapkodjuk el, nem sürget semmi.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#596 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea have held positive talks with Luis Enrique over their vacant manager’s job after sacking Graham Potter in the wake of Saturday’s 0-2 defeat at Aston Villa.

Enrique is Chelsea’s first choice, with Julian Nagelsmann their preferred backup option should talks break down and Zinedine Zidane another on the shortlist. - David Hytner (Telegraph)

Allitolag targyalunk Enriquevel es Nagelsmannal is. Zidane van meg lathataron, de o csak a C terv.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Edzőkérdés

#597 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Gaba írta: 2023. április 3., hétfő 20:14 The English language could be considered with the next Chelsea manager, people speak very highly of Luis Enrique as a man manager. (@David_Ornstein - The Athletic Football Podcast) #CFC
A szurkoloink korebe toronymagasan Enrique vezet, o nagyon elismert szaktekintely kulfoldon. Barmelyik Chelsea-s oldalra felmesz, legyen az tiktok,facebook,insta,twitter 70% ot akarja. Szerintem nagyon reg nem kezdhetett edzo nalunk ekkora tamogatottsaggal, amilyennel Enrique leulhetne a padra.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#598 Hozzászólás Szerző: Gaba »

The English language could be considered with the next Chelsea manager, people speak very highly of Luis Enrique as a man manager. (@David_Ornstein - The Athletic Football Podcast) #CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7052
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#599 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Edzőkérdés

#600 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta: 2023. április 3., hétfő 19:01 A hiteles forrasok szerint, tobbek kozott Romano szerint is 4 jelolt van a kalapban:

•Nagelsmann
•Luis Enrique
•Zidane
•Ruben Amorium

Szinte 100%, hogy negyujuk kozul kerul ki a befuto.
Na akkor van még remény, de ahogy a többiek is írjak, úgyis a hype fog nyerni...

Lezárt