Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Premier League

#5461 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

andrewm93 írta:
Bubi írta:Haha, cummantott az Arsenal :twisted:
Papa repül.
Akkor ők is repülnek a tüzközelböl. A fél csapatuk szemétre való.

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Premier League

#5462 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Bubi írta:Haha, cummantott az Arsenal :twisted:
Papa repül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9430
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#5463 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Haha, cummantott az Arsenal :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#5464 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Mourinho megint jó sok hülyeséget mondott a meccs utáni interjújában, Keane jól be is oltotta :D Lassan egy szavát sem lehet már komolyan venni, csak panaszkodni tud. Sajnálom hogy egyre mélyebbre süllyed, a régi José-t azért nagyon bírtam. :|

https://www.youtube.com/watch?v=pQJyJK-0-hs" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5465 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Eddig kb az összes szezonbéli Liverpool pontvesztésnél fogadtam rájuk, úgy látom itt a kötelező. Nyerni még nem nyertem velük. Gyakorlatilag már nem is sportfogadok hanem pénzt adok a liverpooli szopásért.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5466 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Egyébként a hírben csak Manchester szerepelt, az nem, hogy City vagy United... :D Lehet alaptalan az egész. :)
Local Italian newspaper Il Mattino reports that Napoli's top scorer has got some explaining to do after Dries Mertens sent his agents to meet Manchester United.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6295
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5467 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mertens most ugyan középcsatárként tündököl valóban, de ő azért 1v1-ben is baromi jó (bal)szélről indulva, bárkit képes megverni. Na meg a rúgótechnikája is pazar. Egy Hazardéhoz hasonló kötetlen szerep nagyon feküdne neki (bár a Szpesöl úgyse ad ilyet egyik 'szélsőjének' se...), Griezmann és ő Ibra mögött szépen tudnának kombinálni. Nekem ezért is nagy vágyam, hogy igazoljuk le, ez a 3-4-3 szerintem nagyon feküdne neki (Pedronál ügyesebb és jobb játékos Mertens, bár közel se annyira melós), Hazard-ral meg amúgy is elég jól megértik egymást, látva a belga válogatott meccseit. :)

Egyébként a hírben csak Manchester szerepelt, az nem, hogy City vagy United... :D Lehet alaptalan az egész. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5468 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szerintem ez a három ember elférhet egymás mellett elől, Ibra mellett mozgékonyak lennének. Sheva és Torres csak centert játszott, meg sajnos már kiégtek mire ide kerültek (utánunk se tudták hozni már azt a szintet). Mertens es Griezmann azért még inkább felfele menőben vannak karrierileg.

Tudom nincs játékuk, fosok meg minden, de akkor is túl jól nézne ki egy ilyem trió Pogba-val meg ki tudja még kivel megtámogatva. Remélem mindenkit azért nem.igazolnak le.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5469 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
AwayRoller írta:
Szabi írta:Dries Mertens held a two-hour meeting with representatives from Manchester, according to reports in Italy. :?
Pontosabban az ügynöke. Sajnálnám én is, ha egy PL riválishoz kerülne. Plusz JM tuti megölné a folyamatos deff kényszerrel a játékát...
Griezmann és Mertens két szélen, Ibra középen, azért az odabaszna.

Kis FIFA-mentalitás :) Papíron jól néz ko, de Griezmann nem jobbszélsőként ver 30 gólt, Mertens is csatárként vàlt be most, tehát gyakorlatilag három közèpcsatárról van szó. Na meg papíron a Sheva-Drogba meg a Torres-Drogba párosok is nagyon jól néztek ki, gyakorlatban egy meccsre nem emlékszem amikor egyszerre jól jàtszottak.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#5470 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:
AwayRoller írta:
emsanya írta: Griezmann és Mertens két szélen, Ibra középen, azért az odabaszna.
Papíron persze, úgy a Mazacar is jól szólt... csak José nem tudta használni.
Oscar soha nem volt ennek a háromnak a szintjén. De ha összejön három ilyen ember (remélem azért nem), tök mindegy ki az edző, van bennük épp elég potenciál.
Gondolta mindezt a Real Madrid is a 2000-es évek elején.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5471 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta: Griezmann és Mertens két szélen, Ibra középen, azért az odabaszna.
Papíron persze, úgy a Mazacar is jól szólt... csak José nem tudta használni.
Oscar soha nem volt ennek a háromnak a szintjén. De ha összejön három ilyen ember (remélem azért nem), tök mindegy ki az edző, van bennük épp elég potenciál.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5472 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: Griezmann és Mertens két szélen, Ibra középen, azért az odabaszna.
Papíron persze, úgy a Mazacar is jól szólt... csak José nem tudta használni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#5473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
Szabi írta:Dries Mertens held a two-hour meeting with representatives from Manchester, according to reports in Italy. :?
Pontosabban az ügynöke. Sajnálnám én is, ha egy PL riválishoz kerülne. Plusz JM tuti megölné a folyamatos deff kényszerrel a játékát...
Griezmann és Mertens két szélen, Ibra középen, azért az odabaszna.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4851
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#5474 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Dries Mertens held a two-hour meeting with representatives from Manchester, according to reports in Italy. :?
Pontosabban az ügynöke. Sajnálnám én is, ha egy PL riválishoz kerülne. Plusz JM tuti megölné a folyamatos deff kényszerrel a játékát...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6295
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#5475 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dries Mertens held a two-hour meeting with representatives from Manchester, according to reports in Italy. :?
6+8+5+4+1+1+2+1

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#5476 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Николаевич írta:Hazai pályán nem szabad hibázni a Palace, a Sunderlan, a Boro és a Soton ellen, idegenben is nyerni kéne kettőt a Stoke, WBA, Bournemouth hármas ellen, ha ezeken jönnek a pontok akkor nyugodtan szórhatunk pontokat az Everton, MU meg a City ellen.
Azért mondom, hogyha a Stokot verjük, szerintem a maradék 4 általad felsorolt meccsből egyet csak hozunk. Bár nekem meggyőződésem, hogy a City még fog sok pontot veszteni. A Spursnak viszont nagyon jó sorsolása van.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#5477 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hazai pályán nem szabad hibázni a Palace, a Sunderlan, a Boro és a Soton ellen, idegenben is nyerni kéne kettőt a Stoke, WBA, Bournemouth hármas ellen, ha ezeken jönnek a pontok akkor nyugodtan szórhatunk pontokat az Everton, MU meg a City ellen.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Premier League

#5478 Hozzászólás Szerző: becus07 »

rafanadal írta:Általában 10 fordulóval a vége előtt szoktam azt mondani, hogy minden meccs egy pont előnyt igényel ahhoz, hogy egy csapatról biztonságosan ki lehessen jelenteni, hogy ők a favoritok a bajnoki címre. (Persze ez az utolsó két fordulóra nem érvényes, de arról ráér májusban beszélni.) Na most már majdnem ott vagyok, 11 forduló, 10 pont.
Stoke meccs után ,ha nyerünk, már én is ki merném jelenteni.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#5479 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Általában 10 fordulóval a vége előtt szoktam azt mondani, hogy minden meccs egy pont előnyt igényel ahhoz, hogy egy csapatról biztonságosan ki lehessen jelenteni, hogy ők a favoritok a bajnoki címre. (Persze ez az utolsó két fordulóra nem érvényes, de arról ráér májusban beszélni.) Na most már majdnem ott vagyok, 11 forduló, 10 pont.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#5480 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem már csak saját magunk ellenfelei lehetünk. Veszéllyel nincs ránk senki, 10 pont a távolság ami bőven elég azért lassan mondjuk ki.
Ezt más csapat is behúzná innen, nehogy már magunkba kételkedjünk :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára laczze 2017. március 8., szerda 23:57-kor.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése