Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53921 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Shevának én is örülnék. Crespot nem nagyon tartanám vissza. Viszont Gallas t nagyon sajnálom :( Tevez is jó bár ha jön Sheva és ottvan még Drogba is akkor nem látom értelmét Teveznek. Grimrieper A.Cole jön?? Hol olvastad?

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53922 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Jon Sheva ez igen na vegre .Meg tevez ,Ballack ,es A.Cole mienk a BL , Pl , Fa kupa Igy kell ezt csinalni es az sem erdekel ha azt mondjak hogy vasarolt csapat . Minden csapat az .A fiatalokrol meg annyit hogy mutasd meg hogy jobb vagy ha nem csa .

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53923 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Seva-ban van még 2-3 jó év talán, ha jön csak hasznára válhat a csapatnak. Persze ő is hoppon maradhat, ha nem nyomjuk meg a támadójátékot jobban. A Milan meg godolom kéri Crespo-t és Gallas-t cserébe...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53924 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:És akkor mért nem építünk be?????? MIndegy, én nem örülök sem Teveznek, sem Ballacknak... ENNYI!!!!!!!! :)
kinek örülnél?

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#53925 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nekem ezzel a sok átigazolási pletykával tele van a hócipőm! Ma amúgy is k.szar napom volt, erre még ezek is. Mindenki maradjon ott, ahol van, a portugálok menjenek el a csapatból, Gallasnak adjunk 10 éves szerződést és egy valag lóvét, Drogbát cseréljük le Shevára, ő már játszott Crespoval 1 évet a Milanba, oszt jöjjenek a fiatalok. Slussz passz. A sok okos szenzációhajhász meg húzzon el jó édes anyjába! Na majdnem csúnyát írtam! :oops:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53926 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Már Sheva is bevallotta, hogy távozni készül!

http://home.skysports.com/list.asp?hlid ... Milan+exit

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53927 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

És akkor mért nem építünk be?????? MIndegy, én nem örülök sem Teveznek, sem Ballacknak... ENNYI!!!!!!!! :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53928 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Elegem van!!!! Elegem van abból, hogy kezdünk átmenni Realba... ott milett??????? Teljes csőd!!!! Na én ezt a szeretett csapatomnál nem akarom!!!! Minek Ballack, Tevez, Sheva, és még sorolhatnám... Gallas helyén játszik Carvalho, és felhozunk az utánpótlásból egy védőt, ha csatár megy, szintúgy... nem kell ide tevez, meg ballack... így is nagyon erős a keretünk... Már lassan leváltanám abrat esküszöm :evil:
eddig is vettünk nagy játékosokat....és mi lett???....2 bajnoki cím....és nem avgyunk real...mi posztra igazolunk....és szerinted egy 18 éves fiatallal kellene végigvinni egy szezont...elöszőr be kellene építeni..

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53929 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

a The Sun jókat szokott írni... :lol:

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#53930 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Elegem van!!!! Elegem van abból, hogy kezdünk átmenni Realba... ott milett??????? Teljes csőd!!!! Na én ezt a szeretett csapatomnál nem akarom!!!! Minek Ballack, Tevez, Sheva, és még sorolhatnám... Gallas helyén játszik Carvalho, és felhozunk az utánpótlásból egy védőt, ha csatár megy, szintúgy... nem kell ide tevez, meg ballack... így is nagyon erős a keretünk... Már lassan leváltanám abrat esküszöm :evil:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53931 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nah most már látom a BBC-n is Sheváról a hírt. Tényleg Tevezt hol olvastad?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53932 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

grimrieper írta:Carlos Tevez alairt eloszerzodest a Chelsea csaptaval .22 millioba kerult az Argentinok udvoskeje
hol olvastad?

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53933 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Nah én ennek örülök. Ha Tevez jön akkor a további csatárokat kihúzhatjuk alistáról szerintem.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53934 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Carlos Tevez alairt eloszerzodest a Chelsea csaptaval .22 millioba kerult az Argentinok udvoskeje

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53935 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Mister írta:A Milan elnöke, Silvio Berlusconi egy szurkolónak beismerte, hogy igazak azok a híresztelések, melyek szerint Andrij Sevcsenko az angol bajnokhoz szerződhet.
http://www.sportforum.hu
én is olvastam!
zirko..te nem hallottál semmit abrától? :D ...könyörgöm...itt az uborkaszezon...nem kellene minden hülyeségen csámcsogni... :lol:

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

#53936 Hozzászólás Szerző: Mister »

A Milan elnöke, Silvio Berlusconi egy szurkolónak beismerte, hogy igazak azok a híresztelések, melyek szerint Andrij Sevcsenko az angol bajnokhoz szerződhet.
http://www.sportforum.hu
én is olvastam!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#53937 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ha ez így megy tovább, akkor nagyon nagy változások lesznek a keretben! Gallas, Maniche és Crespo valószínűleg megy, de elképzelhető, hogy Carvalho és Johnson, sőt még Robben is...
Az érkezőkről is sokat lehet tudni. Ballack már biztosan jön, mostmár Shevchenko is valószínű igazolás, de még ott van Salomon Kalou, Eto'o, F. Torres, Tévez, Adriano és még R. Carlos is a listán...
Húú, mi lesz még itt nyáron... :shock:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#53938 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Most olvastam az NSO-n, hogy Shevchenko az angol bajnokságba tart és, hogy a CFC áll a legközelebb a megállapodáshoz. Én örülnék neki, ha jönne, mert szerintem nagyon jó csatár. És sztem kiegyensúlyozottabban játszik, mint pl. Crespo.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53939 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gallas menni akar, de a klub bekeményített és nem engedi el oly könnyen, legalábbis ez a legfrissebb hír.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53940 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem értem a klubbot! Kenyon is azt mondta, hogy törödnek a fiatalokkal és erős utánpótlást építenek ki. Erre mit csinálnak? Eladják az itt nevelkedett tehetséges fiatalokat és inkább vesznek máshonnan!!!!

Most rohadt ideges vagyok Dean Furman miatt! Évközben már járt a Celticnél tesztelésen és most sem véletlen, hogy a Rangers-be igazolt. Nagy játékos lesz, mi meg majd sírhatunk utána. 9 éves kora óta Chelsea játékos volt, nekem hiányozni fog!

undertow: A többiről nem olvastam, te hol hallottál róluk?
Egyébként érdekes, hogy a többi is Chelsea nevelés és nem tavaly igazoltuk őket....:/
Only one Di Matteo!

Válasz küldése