Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#53041 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Mindez elkerülhetetlen része a focinak, a jelenlegi Chelseanek és a szurkolásunknak. Guddy igazi Chelsea csillag, de hozzá méltatlan a kispad. Jose meg nem a mi fejünkkel dönt és gondolkozik.

Valamilyen szinten mindenkiben minden átigazolási szezonban lejátszódik ez a folyamat, az érzelmek tombolnak ha egy egy évekig meghatárózó játékosunk távozik vagy egy "vadidegen" érkezik. Ez teljesen érthető. Nekem is hiányozni fog Guddy, nagyon.

De elsősorban mi Chelsea szurkolók vagyunk és nem Gudjohnsen, Gallas vagy éppen Ranieri vagy Mourinho szurkolók. Aki éppen a klubnál van,legyen az játékos vagy gyepmester, elvárjuk, hogy kiköpje a tüdejét (Szpecnaz után szabadon...) a klubért. Ha ez így lesz, akkor nagyon hamar "felejt" még az is aki most nagyon dühös és mérges.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53042 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Tore te ki helyén játszattad volna a tavalyi évben Guddyt José helyében?

Mert Gudjohnsen azért akart elmenni mert nem volt kezdő és a barcában larsson távozásával az lehet. És így el kellett engednünk hiszen ő kezdő akar lenni.

és szerintem amugy sem ballack érkezése miat nem lenne kezdő mert eddig sem volt az....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53043 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

paco83 írta:Amíg itt volt Ranieri 6. volt a legrosszabb helyezés amit elértünk!!Mielőtt megjött volna Abra elértünk Ranierivel 4. helyet ami BL indulást jelentett!!!Ranieri utolsó évében 2.-ak lettünk egy olyan Arsenal mögött akit ha jól emlékszem senki nem tudott megverni!!!Ha szerinted ez rossz akkor nincs miről beszélni!!!
Számomra nem az a legfontosabb hogy mit nyerünk hanem az hogy amit nyerünk azt hogyan nyerjük!!Mióta itt van José azóta igaz lett két bajnoki címünk aminek nagyon örülök de mennyi felesleges igazolást csinált???Ráadásul nem egy jó játékost hanyagolt vagy adott el szerintem teljesen feleslegesen!!!
A tavalyi csapatunk még elég szimpatikus volt az idei már kevésbé a jövő évi meg egyelőre maga a borzadály!!!
Lehet hogy BL-t nyerünk mert az "nekünk" fontos meg preztízs de megkérdezném hogy mi a fontosabb a preztízs vagy a csapat????????
Nincs kialakult csapatunk (sajnos) mert a játékosok jönnek mennek és ezzel az a baj hogy nem csak 1-2 emberről van szó!!!Aki tavaly tavalyelőtt meghatározó játékosunk volt idén szinte nem is játszott!!!
Én szeretem a klubbot csak van egy két dolog amit egész egyszerűen nem tudok megérteni!!!!
Ezen a dolgon pont tegnap gondolkoztam....régebben mindig egy dologra vágytam a csapattal kapcsolatban...arra hogy nyerjenek bajnokságot, hogy esély legyen a bl megnyerésére, hogy ahol elindul a csapat ott esélyes legyen...bevallom néha irigykedve néztem a Mu-t meg az Arsenal-t hogy ők bajnokok....mi meg attól nagyon messze vagyunk...most sikerek vannak és nekem ez tetszik...egyszer ez is megszakad és akkor valószínűleg elkezdődik a letisztulsá folyamata....de most jönnek a sikerek és számomra ez nagyszerű...a másik..számomra az a Chelsea játékos akin Chelsea mez van...ha kiköpi a tüdejét a csapatért akkor én örülök neki....igaz volt ez számomra Huth-ra is!:)....persze az hogy sikereket érünk el és hogyan, egyes embereket zavarhatja...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53044 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szép mi?? Nekem megszakad a szívem...

Kép

Kép

Kép
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#53045 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Látom tökéletesen két részre szakadt a Chelsea tábor...

paco-val teljesen egyetértek. José Mourinho remek edző, baromira ért a játékosok nyelvén, egyszerüen igazolni nem tud.
Mikor fogjátok már fel, hogy azzal nem érünk semmit, ha 3 évente lecseréljük a teljes keretet, és akinek (legyen bármilyen jó játékos) nem megy, egyből továbbadjuk.

Ráadásul rengeteget költünk játékosokra. Így nemhogy 2010-re, de 2020-ra sem lesz nyereséges a klub.
John Mikel Obi 16 millába került. Tényleg ennyit ér? Sheva 30???
Még szerencse, hogy Ballack ingyen jött....(egyébként tegnap rádöbbentem, hogy piszok lassú)

grimrieper: A szentimentalizmus jó dolog, mert eltakarja azt a mocskot és szennyet, ami ebben a világban leledzik. Meg kell értened, hogy vannak emberek, akik nem adnák el a nagyanyjukat, vannak, akik széles mosollyal fekszenek ki egy rétre a csillagok alá és vannak akik megsíratják a kedvenc játékosaik egyikének távozását. Ez van. Én ilyen maradok és nem fogok megváltozni.
Te hogy viselnéd, ha Lampard vagy mondjuk Terry elmenne??

A Gudjohnsen témát dunyha fogalmazta meg a legjobban.
"benne sose csalódtunk , tudtuk a szíve örökké a kékekké , a klubért bármit meg tett és itt ez a lényeg nem az hogy valakit Ballacknak vagy Shevának hívnak"

Lehet, hogy Ranieri nem volt eredményes az első bajnoki évében, de nekem sokkal szimpibb Josénál...
Most már nagyon kíváncsi vagyok a következő évre....

Lahm baromi jó játékos, láttam őt élőben is, még egy 1860München-Stuttgart meccsen. Nagyon szeretem, de Bridge-t jobban...
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#53046 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Én abszolút megértem az igazolásokat. Mourinhot így hívták ide kettő éve, hogy 2 éven belül meg kell lennie a Bajnokok Ligájának. Nem hiába veszi a jobbnál jobb játékosokat ő itt akar maradni és ahhoz lehet, hogy csak egy BL győzelemmel tud. Gudjohnsent én is sajnálom dehát alig játszott a helyében én is elmentem volna. És szerintem elismerhető bármennyire is siratjátok guddyt : Ballack jobb játékos nála.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53047 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Norbert írta:
paco83 írta:Most tuti hogy ezért megint kapni fogok de én egyre jobban kezdem utálni Josét!!!Kegyetlenül nem tetszik az átigazolási politikája!!!
Szerintem Ranieri sokkal jobb átigazolásokat csinált és szebb focit játszatott a csapattal!!!
Meg lehet kövezni ezért de nem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paco és hányszor nyertünk Premiershipet Ranierivel? :?: A Trophy Cabinet míg Raneri edzősködött erősen bepókhálósodott...
Tudom nehéz félretenni az emberi szimpátiát, - mivel könnyebben kedvelünk meg egy látható hús-vér emberen keresztül egy csapatot - de most a klubszeretetnek felül kell emelkednie ezen.
A nosztalgiázóknak a régi idők focija mindig jobb mint a jelenlegi. Ez olyan mint a szilveszteri műsor: a tavalyi jobb volt... :lol:

Amíg itt volt Ranieri 6. volt a legrosszabb helyezés amit elértünk!!Mielőtt megjött volna Abra elértünk Ranierivel 4. helyet ami BL indulást jelentett!!!Ranieri utolsó évében 2.-ak lettünk egy olyan Arsenal mögött akit ha jól emlékszem senki nem tudott megverni!!!Ha szerinted ez rossz akkor nincs miről beszélni!!!
Számomra nem az a legfontosabb hogy mit nyerünk hanem az hogy amit nyerünk azt hogyan nyerjük!!Mióta itt van José azóta igaz lett két bajnoki címünk aminek nagyon örülök de mennyi felesleges igazolást csinált???Ráadásul nem egy jó játékost hanyagolt vagy adott el szerintem teljesen feleslegesen!!!
A tavalyi csapatunk még elég szimpatikus volt az idei már kevésbé a jövő évi meg egyelőre maga a borzadály!!!
Lehet hogy BL-t nyerünk mert az "nekünk" fontos meg preztízs de megkérdezném hogy mi a fontosabb a preztízs vagy a csapat????????
Nincs kialakult csapatunk (sajnos) mert a játékosok jönnek mennek és ezzel az a baj hogy nem csak 1-2 emberről van szó!!!Aki tavaly tavalyelőtt meghatározó játékosunk volt idén szinte nem is játszott!!!
Én szeretem a klubbot csak van egy két dolog amit egész egyszerűen nem tudok megérteni!!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#53048 Hozzászólás Szerző: Norbert »

paco83 írta:Most tuti hogy ezért megint kapni fogok de én egyre jobban kezdem utálni Josét!!!Kegyetlenül nem tetszik az átigazolási politikája!!!
Szerintem Ranieri sokkal jobb átigazolásokat csinált és szebb focit játszatott a csapattal!!!
Meg lehet kövezni ezért de nem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paco és hányszor nyertünk Premiershipet Ranierivel? :?: A Trophy Cabinet míg Raneri edzősködött erősen bepókhálósodott...
Tudom nehéz félretenni az emberi szimpátiát, - mivel könnyebben kedvelünk meg egy látható hús-vér emberen keresztül egy csapatot - de most a klubszeretetnek felül kell emelkednie ezen.
A nosztalgiázóknak a régi idők focija mindig jobb mint a jelenlegi. Ez olyan mint a szilveszteri műsor: a tavalyi jobb volt... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53049 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Most tuti hogy ezért megint kapni fogok de én egyre jobban kezdem utálni Josét!!!Kegyetlenül nem tetszik az átigazolási politikája!!!
Szerintem Ranieri sokkal jobb átigazolásokat csinált és szebb focit játszatott a csapattal!!!
Meg lehet kövezni ezért de nem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#53050 Hozzászólás Szerző: paco83 »

szpecnaz írta:Babayaro nem volt ennyire megsiratva....én Norberttel értek egyet...oszd az igét Norbi atya!!!!
De megvolt csak akkor még nem volt netem!!! :wink: :wink:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#53051 Hozzászólás Szerző: Dani »

grimrieper írta:
dunyha írta:Egyetértek Toreval meg Gyesztivel , ez egyszerűen tragédia, legközelebb ki megy el mert jön egy "sztár" a csapatba, Gudy a klubnak egy színbólma volt, ő még a régi CHELSEAben is játszott és benne sose csalódtunk , tudtuk a szíve örökké a kékekké , a klubért bármit meg tett és itt ez a lényeg nem az hogy valakit Ballacknak vagy Shevának hívnak. :cry:
Lehet , hogy velük erősebb lett a Chelsea, de milyen áron
Megszeretnem kerdezni ti mit szivtok ? Mert valami nagyon jo cucc lehet .Meddig akartatok hogy itt legyen ? Mikor majd Jose egy tolokocsiban guritja ki a kozeppalyara ?Neki is jobb igy .Elment egy jo,neves csapatba .Ti mindannyian a levegoben jartok ha azt hiszitek hogy a mai vilagban van szentimentalizmus.GET A LIFE .GET OVER IT .LIFE GOES ON .
Igen,megértem,hogy elmegy,azt is megértem,hogy egy jó csapatba,de míért pont a Barcelónába???
Vagy csak én vetem meg mérhetetlenül azt a ""csapatot""?! :?

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53052 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ez a Lahm gyerek tényleg jó....nagyon jó..csak pici és gyenge az angol bajnokikhoz...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53053 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Lattatok hogy mit jatszott a Ballack . Es ha igaz hogy Jose utana megy annak a Lahm gyereknek WOW .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#53054 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

dunyha írta:Egyetértek Toreval meg Gyesztivel , ez egyszerűen tragédia, legközelebb ki megy el mert jön egy "sztár" a csapatba, Gudy a klubnak egy színbólma volt, ő még a régi CHELSEAben is játszott és benne sose csalódtunk , tudtuk a szíve örökké a kékekké , a klubért bármit meg tett és itt ez a lényeg nem az hogy valakit Ballacknak vagy Shevának hívnak. :cry:
Lehet , hogy velük erősebb lett a Chelsea, de milyen áron
Megszeretnem kerdezni ti mit szivtok ? Mert valami nagyon jo cucc lehet .Meddig akartatok hogy itt legyen ? Mikor majd Jose egy tolokocsiban guritja ki a kozeppalyara ?Neki is jobb igy .Elment egy jo,neves csapatba .Ti mindannyian a levegoben jartok ha azt hiszitek hogy a mai vilagban van szentimentalizmus.GET A LIFE .GET OVER IT .LIFE GOES ON .

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#53055 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem Gudi jól is tette,hogy el ment és nem is ! Jól mert statisztálni nem kéne a csapatnak akármennyire is kék a szive ! Viszont eligazolt 1olyan csapathoz ahol még ennyit se fog játszani ! Ez a sírás rívás rendesen túl van spirázva,engem jobban elkeserít mikor egy 8 éves kopasz kisfiut látok az mri vizsgálóba a kismaciát szorongatva !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#53056 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Babayaro nem volt ennyire megsiratva....én Norberttel értek egyet...oszd az igét Norbi atya!!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#53057 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ott a pont!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#53058 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Egyetértek Toreval meg Gyesztivel , ez egyszerűen tragédia, legközelebb ki megy el mert jön egy "sztár" a csapatba, Gudy a klubnak egy színbólma volt, ő még a régi CHELSEAben is játszott és benne sose csalódtunk , tudtuk a szíve örökké a kékekké , a klubért bármit meg tett és itt ez a lényeg nem az hogy valakit Ballacknak vagy Shevának hívnak. :cry:
Lehet , hogy velük erősebb lett a Chelsea, de milyen áron

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#53059 Hozzászólás Szerző: undertow »

tore, guddy nem nagyon illik jose elkepzeleseihez, es joideje gyenge formaban van. tobb, mint valoszinu, hogy jovore se jatszana sokat. o meg ugy dontott, hogy itt az ideje valtani, mert rendszeresen akar jatszani. a klub pedig tiszteletben tartotta a donteset.
szomoru, hogy elmegy(egesz nap a L**ds elleni goljat neztem ujra es ujra), de objektiven nezve ez a helyes lepes. minden jot neki. de nem, ne ellenunk.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#53060 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Én megértem Tore-t. Engem ma a velem szemben ülő kollégám hülyének nézett, amikor a monitorra meredve el kezdtem bőgni. Először megijedt, hogy meghalt valaki, de amikor megmondtam miért bőgök lehülyézett. Azt mondta menthetetlen vagyok. Lehet, hogy igaza van, de Drogbát biztos nem sirattam volna meg.

Válasz küldése