Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49881 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Köszi Zsoca, tényleg köszi!:)

Vissza az eredeti témához: Dani! Miért veszed annyira biztosnak Pantelicet meg Pato-t? Valószínüleg Grimi is a Sunban olvasta...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49882 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Pont akartam írni, amikor még dél körül olvasgattam ezt a vitát, hogy hagyjátok abba, mert az lesz a vége h fölöslegesen megbántjátok egymást. Egy csapatnak szurkolunk, és fogadjátok el, hogy Tore ilyen. Örüljetek hogy van még ilyen ember...

De ez csak az én véleményem. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49883 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Srácok! Túl fáradt vagyok, hogy bármire reagáljak, ráadásul ugyanazokat a köröket futjuk...nincs értelme.
Majd mindenről máshogy vélekedünk, ennyi. Nem értelek titeket, de elfogadom a más nézeteket. Vagy ezt teszitek ti is vagy kizártok a klubból. Megérteném, de nem örülnék neki.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49884 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
ZenZo írta:
ToreAndre írta:ZenZo: És mivan, ha nem indulsz el a csúcsról, hanem lesátorozol, élvezed a tájat és megeszed a babkonzervet?
Ha sokan pályáznak arra a csúcsra, és fel is érnek, lelökdösnek onnan. A csúcson nehéz fent maradni. (egyébként a babkonzervet megettük, sőt, talán még egy lecsót is: dupláztunk, ezt ne felejtsd el!) Jött a MU, széttaposta a kis tábortüzet, és elvágta a sátor köteleit. Az már nem rajta múlt, hogy a szél elsodorta :wink:
Akkor viszont a kitaposott úton kell menni, ugyanazokkal a felszerelésekkel, hisz tudjuk, hogy ezekkel egyszer már feljutottunk oda. Nem más úton, más kötéllel, mert eltévedhetünk és összetörhetjük a bokánkat. Lehet, hogy magasra jutunk így is, de a csúcsra nem.
De minek használjunk elavult felszerelést, ha be tudunk szerezni újat? Minek menjünk ugyanazon az úton, mikor tudjuk, minden út Rómába vezet? Azt sosem tudhatod, mikor és kivel juthatsz vissza a csúcsra. Lehet, hogy aki az első alkalommal felsegített oda, máskor pont ő húz vissza.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49885 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:A siker jó, de millió egy dolog van előtte. Nem jó, ha az vezérel. Nem jó, ha attól vagy boldog, hogy mekkora házad vagy milyen drága kocsid van...
a profi sport, a foci a sikerrol szol. pont. mind a 22 jatekost egy cel vezerel: megnyerni a meccset. akit nem, az motivalatlan es semmi keresnivaloja egy tetmeccsen.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49886 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta: -Ha elérénk, hogy ne utáljanak minket úgy, mint a mosott szart!
ez konnyu, egyszeruen csak nem kell soha tobbet megnyernunk semmit. rogton nem fog utalni minket senki.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49887 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
ZenZo írta:
ToreAndre írta:A siker nem fontos! A boldog élet az. Rég rossz, ha valaki attól lesz boldog, hogy sikeres és boldogtalan, ha nem. Rég rossz!
Jó, általánosítsunk: (ha neked ez kell, aminek én nem látom értelmét, de rendben) a sikertelen ember nem boldog! Aki megbukik minden egyes vizsgáján, az nem boldog! Akit elzavarnak minden munkahelyéről, nem boldog. A siker kell az élethez, a boldogsághoz. Azt nem tudod megmagyarázni, hogy nem!
Akkor teljesen máshogy látjuk a dolgokat.
Megbuktam klimatológiából. Egy csepp boldogtalanságot sem éreztem.
Dolgoztam Tesco-ban, kirúgtak, mert sokat késtem. Egyáltalán nem voltam boldogtalan, sőt!
Jöhetnék édesanyámmal is. Akinek aztán tényleg nem áll sikerekből az élete, mégis teljesen boldog. De ezt majd a levélben hamarosan...
A siker jó, de millió egy dolog van előtte. Nem jó, ha az vezérel. Nem jó, ha attól vagy boldog, hogy mekkora házad vagy milyen drága kocsid van...
Én meg úgy látom, hogy nem érted, vagy nem akarod érteni, amit mondok. Egy vizsgán megbuktál, az egy dolog. Én is megtettem több esetben. Példának ott az összevont szigorlat. Megbuktam egyszer, nem érdekelt. Megbuktam mégegyszer, röhögtem. De amikor hetedjére is megbuktam, és ezért nem tudtam időben államvizsgázni, és egy plusz félévembe került, már rohadtul nem voltam boldog! (egyébként nyolcadjára sikerült :) )

És nem, nem az a lényeg vagy boldogság, hogy mekkora házad vagy milyen autód van. Éppen elég, ha van házad és autód... Reális célok, Tore! Engem sem érdekelnek a milliárdok, habár természetesen gyakran gondolok arra, mit tudnék kezdeni x összeggel. Bőven elégedett lennék, ha az elkövetkezendő öt évben lenne egy saját, hitelre vett házam és autóm. Akkor boldog lennék. Ha viszont nem sikerülne ezt elérni, akkor csalódott és boldogtalan lennék, mert tudom, hogy képes vagyok rá. Mert van munkahelyem, dologzom. Ez siker (főleg a munkahely manapság), és én boldog vagyok. Ha nem lenne munkám, lehet, hogy eleinte nem lennék boldogtalan, de akkor is személyes kudarcnak tekinteném, és bizony attól nem lennék boldog.
Kirúgtak a Tesoból, mert késtél. De nem érdekelt, mert maga az állás sem tett boldoggá. Ha valami megváltozik, ami tök érdektelen számodra, ne várd, hogy a változás után ez érdekes lesz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49888 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Ha neked a PL egyenlő a CC-pal akkor nem tehetek róla...
Simább volt a bajnoki arany a második évben?? Hát, én emlékszem még Boro elleni 3-0-ra meg Fulham elleni 0-1-re, míg az első évben a City elleni vereség volt csak...
Egyértelmű, hogy a 2004/2005-ös évben voltunk a csúcson, azóta csak lefele megyünk. És most ne számadatokkal gyere!
minden evben nem lehet bajnoksagot nyerni, foleg ennyi serulessel. irrealis elvarasaid vannak... es egyebkent is te voltal, aki darabszamra beszelt a trofeakrol.

a masodik ev teljesen egyertelmuen simabb volt. nezd vissza, hogy mindegyik fordulo utan melyik szezonban hogy alltunk a bajnoksagban. 05/06-ban vegig mi vezettuk, senkinek nem adtunk eselyt. ahogy kenyon is mondta, csak egy lo versenyzet...

azt meg vegkep nem ertem, hogy a szamadatok miert tukroznek kevesbe a realitas, mint a te szubjektiv velemenyed a 'jatek kepe' alapjan :p ;)

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#49889 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Geri: Felsorolom
-Ha egy sikeres, győztes csapatból nem zavarnának el 4-5 játékost, hogy helyükre másokat hozzanak
-Ha minden évben max. 3 új játékos érkezne, de a legjobb, ha mondjuk csak 1!
-Ha a már jól bevált taktikát nem állítanánk félre, csakhogy X és Y is játszhasson
-Ha leszarnánk a BL-t és csak a hazai porondra összpontosítanánk
-Több saját nevelt játékos beépítése, legalább 3 évente 1-2!
-Ha elérénk, hogy ne utáljanak minket úgy, mint a mosott szart!

De tudod jól, hogy elsősorban nem a Chelsea-vel, hanem a sikeréhes, pénzorientált, undorító világgal van a bajom, ahol az emberi és természeti értékek háttérbe szorulnak. Az a menő és az az Isten, akinek pénze, hatalma van.
1.Ha egy sikeres,győztes csapatból elzavarnak 4-5 embert,valószínüleg azért,mert nem nyújtottak megfelelő teljesítményt.
Ez nem csak nálunk van,ez tök természetes.
2. Igazolunk,ez is normális,bár eddig tényleg egy kicsit,ismétlem kicsit,fejetlenül,ez kezd megváltozni,és az eleinte"fejetlennek" tűnt igazolásokat(emlékszem miket mondtál Drogbáról és Essienről...ne is tagadd!) nézd meg most... :wink:
3. a Jól bevált taktika rövid ideig jól bevált,emlékezz csak a gyors sélső játékunkra :wink: a végére úgy kiismerte a legutolsó csapat is,hogy csak úgy néztünk,változtatni kell,vele jár.
4.Leszarni a BL-t neagy isten az UEFA-t?
beteg vagy?! minden focista álma.
Már felültünk Anglia trónjára,nem egyszer,míg a BL/UEFA hiányzik.
(Nem azt mondom,nekem is többet ér a PL mint a BL de ne jelents ki ilyen abszúrdumokat!
5. Több saját nevelés?!
ezt pont most írod,amikor kezdünk fiatalokat beépíteni?!
jó nem mind saját nevelés,de akkor is...nekes semmi sem elég?! :)
6.Engem baromira nem érdekel,hogy utálnak minket.
Én szeretem a csapatom,ha szarúl játszik,ha kikapunk/kiesünk mindenhonnan,ha mákkal nyerünk,történjék bármi én Szeretni fogom a csaapatomat,azoknak a véleményét meghallgatom,akik nem szeretik,mindaddíg,amíg kultúrált hangnemben teszik és vagy elgondolkodok rajta,vagy magasról le...om,
ergó baromira nem érdekel,hogy most épp 2en vagy 2 milliárdan utálják a csapatom,ha én szeretm.
És nem csak én vagyok így vele,nem csak én vagyok Chelsea drukker.

Tore,ha mindebbe még ezen felűl belekötsz,nem azon kéne elgondolkodnod,hogy nem a Chelsea-t szereted-e,hanem egyáltalán magát a Focit mint Sportot/Sportágat,mert van más sport a világon,ha nem tetszik,nem kell ehez ragaszkodni!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49890 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:ZenZo: És mivan, ha nem indulsz el a csúcsról, hanem lesátorozol, élvezed a tájat és megeszed a babkonzervet?
Ha sokan pályáznak arra a csúcsra, és fel is érnek, lelökdösnek onnan. A csúcson nehéz fent maradni. (egyébként a babkonzervet megettük, sőt, talán még egy lecsót is: dupláztunk, ezt ne felejtsd el!) Jött a MU, széttaposta a kis tábortüzet, és elvágta a sátor köteleit. Az már nem rajta múlt, hogy a szél elsodorta :wink:
Akkor viszont a kitaposott úton kell menni, ugyanazokkal a felszerelésekkel, hisz tudjuk, hogy ezekkel egyszer már feljutottunk oda. Nem más úton, más kötéllel, mert eltévedhetünk és összetörhetjük a bokánkat. Lehet, hogy magasra jutunk így is, de a csúcsra nem.
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49891 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:A siker nem fontos! A boldog élet az. Rég rossz, ha valaki attól lesz boldog, hogy sikeres és boldogtalan, ha nem. Rég rossz!
Jó, általánosítsunk: (ha neked ez kell, aminek én nem látom értelmét, de rendben) a sikertelen ember nem boldog! Aki megbukik minden egyes vizsgáján, az nem boldog! Akit elzavarnak minden munkahelyéről, nem boldog. A siker kell az élethez, a boldogsághoz. Azt nem tudod megmagyarázni, hogy nem!
Akkor teljesen máshogy látjuk a dolgokat.
Megbuktam klimatológiából. Egy csepp boldogtalanságot sem éreztem.
Dolgoztam Tesco-ban, kirúgtak, mert sokat késtem. Egyáltalán nem voltam boldogtalan, sőt!
Jöhetnék édesanyámmal is. Akinek aztán tényleg nem áll sikerekből az élete, mégis teljesen boldog. De ezt majd a levélben hamarosan...
A siker jó, de millió egy dolog van előtte. Nem jó, ha az vezérel. Nem jó, ha attól vagy boldog, hogy mekkora házad vagy milyen drága kocsid van...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49892 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:ZenZo: És mivan, ha nem indulsz el a csúcsról, hanem lesátorozol, élvezed a tájat és megeszed a babkonzervet?
Ha sokan pályáznak arra a csúcsra, és fel is érnek, lelökdösnek onnan. A csúcson nehéz fent maradni. (egyébként a babkonzervet megettük, sőt, talán még egy lecsót is: dupláztunk, ezt ne felejtsd el!) Jött a MU, széttaposta a kis tábortüzet, és elvágta a sátor köteleit. Az már nem rajta múlt, hogy a szél elsodorta :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49893 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Geri: Felsorolom
-Ha egy sikeres, győztes csapatból nem zavarnának el 4-5 játékost, hogy helyükre másokat hozzanak
-Ha minden évben max. 3 új játékos érkezne, de a legjobb, ha mondjuk csak 1!
-Ha a már jól bevált taktikát nem állítanánk félre, csakhogy X és Y is játszhasson
-Ha leszarnánk a BL-t és csak a hazai porondra összpontosítanánk
-Több saját nevelt játékos beépítése, legalább 3 évente 1-2!
-Ha elérénk, hogy ne utáljanak minket úgy, mint a mosott szart!

De tudod jól, hogy elsősorban nem a Chelsea-vel, hanem a sikeréhes, pénzorientált, undorító világgal van a bajom, ahol az emberi és természeti értékek háttérbe szorulnak. Az a menő és az az Isten, akinek pénze, hatalma van.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49894 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:A siker nem fontos! A boldog élet az. Rég rossz, ha valaki attól lesz boldog, hogy sikeres és boldogtalan, ha nem. Rég rossz!
Jó, általánosítsunk: (ha neked ez kell, aminek én nem látom értelmét, de rendben) a sikertelen ember nem boldog! Aki megbukik minden egyes vizsgáján, az nem boldog! Akit elzavarnak minden munkahelyéről, nem boldog. A siker kell az élethez, a boldogsághoz. Azt nem tudod megmagyarázni, hogy nem!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49895 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo: És mivan, ha nem indulsz el a csúcsról, hanem lesátorozol, élvezed a tájat és megeszed a babkonzervet?
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49896 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Nagyon szereted sarkítani a dolgokat és másfele viszed el a vitát. Arra gondoltam, hogy nem normális dolog, ha irracionális dolgokat cselekszel a siker érdekében. Nem jó dolog, ha megveszel két 30 évest, csak, mert sok BL meccsen játszottak és akkor majd nálunk is jók lesznek. Nem normális dolog, ha a siker érdekében évente lecseréled a keret 20%-át! (legalább)
A példáid is elég szélsőségesek. Én pl. nem azért járok egyetemre, mert annyira szeretnék egy diplomát vagy mert cégigazgató akarok lenni, nem azért zenélek, hogy több ezer ember előtt tegyem, stb.
A szurkolói focin is teljesen értetlenül álltam Csaba előtt a múltkor, amikor a Chelsea 'A' játszott a Chelsea 'B' ellen. Ki volt akadva, hogy szar voltam. Amikor ez csak játék, ráadásul teljesen tétnélküli.
A siker nem fontos! A boldog élet az. Rég rossz, ha valaki attól lesz boldog, hogy sikeres és boldogtalan, ha nem. Rég rossz!
Tore, te mit szeretnél látni a Chelsea-tól? Mi tenne téged boldoggá? (erre légyszi most komoylan válaszolj, kíváncsi vagyok rá!)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49897 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nagyon szereted sarkítani a dolgokat és másfele viszed el a vitát. Arra gondoltam, hogy nem normális dolog, ha irracionális dolgokat cselekszel a siker érdekében. Nem jó dolog, ha megveszel két 30 évest, csak, mert sok BL meccsen játszottak és akkor majd nálunk is jók lesznek. Nem normális dolog, ha a siker érdekében évente lecseréled a keret 20%-át! (legalább)
A példáid is elég szélsőségesek. Én pl. nem azért járok egyetemre, mert annyira szeretnék egy diplomát vagy mert cégigazgató akarok lenni, nem azért zenélek, hogy több ezer ember előtt tegyem, stb.
A szurkolói focin is teljesen értetlenül álltam Csaba előtt a múltkor, amikor a Chelsea 'A' játszott a Chelsea 'B' ellen. Ki volt akadva, hogy szar voltam. Amikor ez csak játék, ráadásul teljesen tétnélküli.
A siker nem fontos! A boldog élet az. Rég rossz, ha valaki attól lesz boldog, hogy sikeres és boldogtalan, ha nem. Rég rossz!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49898 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Ha neked a PL egyenlő a CC-pal akkor nem tehetek róla...
Simább volt a bajnoki arany a második évben?? Hát, én emlékszem még Boro elleni 3-0-ra meg Fulham elleni 0-1-re, míg az első évben a City elleni vereség volt csak...
Egyértelmű, hogy a 2004/2005-ös évben voltunk a csúcson, azóta csak lefele megyünk. És most ne számadatokkal gyere!
Hát, azt tudtad te is, meg más is, hogy a 2004/05 szezonban a csúcsra értünk. De a csúcsról bármerre indulsz, csak lefelé lehet menni. A kérdés mindössze annyi, hogy a lejtő lankás vagy meredek, és hogy utána újabb csúcs jön, vagy a szakadék... (annyira filozófikus leszek itt a végén, hogy már arra sem emlékszem, miről beszélünk :) ).

A második bajnoki arany meg sima volt, a mutatott játéktól függetlenül. Még az is belefért, hogy az idény végét elbohóckodjuk... az meg, hogy idén csak "majdnem lett meg" a PL trófea, legkevésbé José hibája. Hacsak nem ő rúgdosta le Robbent meg JC-t edzésen :) Arról sem tehet, hogy a MU idén 110%-ot tudott kihozni magából. Viszont ha reálisan nézzük dolgokat, most is egyedül nekünk volt esélyünk a bajnoki címre a MU mellett. Az meg, hogy a végén Carvalho helyett Boulah-t kellett játszatni 2 hónap kiesés után, megintcsak nem JM hibája. Tudom, tudom, a mutatott játék a lényeg, nem az eredmény, tudom, de azért ez a keret is tudott meglepően jól és szépen játszani, ami mutatja, hogy mire lettek volna képesek a sérülések töredékével.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49899 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Malouda nyilatkozta a L'Equipe-nek, hogy a Chelsea és a Pool is érdeklődik iránta.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=470850&CPID

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49900 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Egy probléma van veletek srácok! A siker mindenekfelett áll nálatok. Ez nem normális, agresszívá tesz sokszor. Szerintem a túl sok hús az oka!:)

A vitából én ezennel kiszállnék, pár dolgot leszámítva egyetértek bilhacicával. (SWP szerintem kell ide, baromi jó volt idén, illetve Scotty már bizonyított, játszatni kell)
Tore, Tore. A siker mindenek felett? Hát persze. Ez az értékmérője annak, hogy amit csinálsz, jó vagy benne. Minek csinálsz bármit is, ha nem megy? Jókedvből? Egyszer talán. De ha folyamatosan gyatra vagy valamiben, azt előbb, mint utóbb, de már nem csinálod jókedvből, mert idegsíteni fog. Főzöl, mert szeretsz, de nem tudsz? Annak mi értelme? A kaja ehetetlen, éhenhalsz, elpazarolsz egy csomó időt és pénzt, de nem baj, mert jól érzed közben magad? Vagy hogy közelítsünk egy kicsit: zenélsz, de botkezű vagy. Szeretsz teszem azt gitározni, de egy tökéletes antitalentum vagy. Azért csinálod tovább és tovább, nem baj, ha fals, ha nem jó, mert jól érzed magad. De amikor már kétszázadjára sem tudod lejátszani a számot, akkor téged az nem idegesít? Annyira, hogy a földön verd szét a gitárt, és kész, sőt, meg is taposd. -> kell a siker, annélkül nincs értelme semminek.

Egyébként Bilha is azért hőbörög, nem csak mi, hogy a csapat nem sikeres eléggé. akkor vele hogy érhetsz egyet? :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése