Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#49841 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Tavaly átáltunk egy olyan játékrendszerre amiben valóban Guddy lett volna a legjobb, de az tény hogy már nagyon lassú volt, (kb. mint Shevcsenko) bár vallom hogy a földön nincs még egy ember aki annyira lát a pályán mint ő.
Azt gondolom, hogy Muri a tempoja miatt hozta Ballackot, meg a harcossága miatt. Uj csapatban jatszik, uj ligában, és már sok játékosnál beigazolódott, hogy az első szezon rosszul sikerul altalaban.
És nem szabad elfelejtetni, hogy tavaly alapjaiban megváltozott a csapat taktikaja, es szerkezete is, uj emberek jottek, akiknek be kellett epulniuk a csapatba, és ezeket figyelembe véve nem volt rossz idény, csak nagyon nagy az elvárásotok. És itt az ellent mondás!!!
Tore mindig hangsúlyozod, hogy számodra az FA Cup a legfontosabb, ami megvan, megis mindig fanyalogsz. Ami persze nem baj, különben tök unalmas lenne ez a fórum.
Mégis én azt gondolom, hogy jó uton vagyunk, idén már nem lesznek nagy átalakitások, tehát a pohár egyértelműen félig TELI van!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49842 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:joey kisse elveszettnek tunt, ahanyszor ebben a szerepkorben probalta ki ot jose.
hozzaszokott mar a szelso szerepehez, inkabb azt lehet mar az igazi posztjanak nevezni. megjegyzem, jobb is ott. trukkos srac, a kezdosebessege sem rossz(de nem kulonosebben gyors), de nem lat annyira jol a palyan, hogy eszrevegye a lehetosegeket azokra a gyilkos passzokra, ami a lenyege lenne a posztnak. (ebben guddy volt zsenialis, o viszont nem egy cselgep, es sajna lassu is kisse.)
Tudom, erre emlékszem, az idei szezonban is volt rá példa (asszem egyszer), hogy Joey megmutathatta volna magát irányítóként, és a meccsértékelésnél írtam is, hogy ettől jóval többet vártam JC-től, mert gyakorlatilag alig lépett kapcsolatba a labdával. Guddy ász volt, de elment. Ballack képes ilyenekre, csak eddig nálunk nem nagyon mutatta meg. Robben tud még fantasztikus labdákat adni, csak 1. ő tipikus szélső 2. a passzolás nem kifejezetten az erőssége :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49843 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:de nem lat annyira jol a palyan, hogy eszrevegye a lehetosegeket azokra a gyilkos passzokra, ami a lenyege lenne a posztnak.
jajajaa, ez a baj sajna vele amugy én sem felejtettem el hogy Ő van nekünk, számolok is vele de nem irányito szerepkörben...
nagyszerü játékos, de a játék inteligenciája és a szeme "nem elég jo" ahhoz hogy eredményesen tudjon ott játszani.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49844 Hozzászólás Szerző: undertow »

joey kisse elveszettnek tunt, ahanyszor ebben a szerepkorben probalta ki ot jose.
hozzaszokott mar a szelso szerepehez, inkabb azt lehet mar az igazi posztjanak nevezni. megjegyzem, jobb is ott. trukkos srac, a kezdosebessege sem rossz(de nem kulonosebben gyors), de nem lat annyira jol a palyan, hogy eszrevegye a lehetosegeket azokra a gyilkos passzokra, ami a lenyege lenne a posztnak. (ebben guddy volt zsenialis, o viszont nem egy cselgep, es sajna lassu is kisse.)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49845 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az általam beírt kis sutkának nagyjából ugyanez a lényege: egy ugyanazon dolgot két, teljesen más szemszögből is lehet magyarázni, az eredmény a tényeken nem változtat. De jó, talán a te példád jobb ilyen szempontból. Sallangmentesebb. Kérdésedre a válasz: ha netán Abra levesz némi kényszert JM-ről, így úgy igazolhat, mint más sztáredző, és mondjuk teszem azt Ballack távozna, nem járnék örömtáncot, de könnyes búcsú sem lenne belőle. Most Chelsea játékos, de még nem tett le az asztalra annyit, hogy a padot verve tiltakozzam a távozása ellen. Azzal pedig, hogy Van der Vaart milyen kvalitásokkal bír, nagyjából tisztában vagyok, bár ettől függetlenül annyira nem vagyok benne biztos, mint te, hogy egy csapásra megoldaná a problémáinkat. Legalábbis az első évében ő sem biztos, hogy jobban teljesítene, mint a német. Amire én jelenleg kíváncsi lennék inkább, hogyha végre Joey egészséges lenne, akkor ő mit alkotna a gyémánt tetején, Ballack szerepkörében. Kapnának 6-7 mérkőzést fejenként, és ha Joey jobb, Ballack felőlem mehet akár már a télen. De azért csalódott lennék, hogy egy jó játékost elvesztegetünk, mert nem tudunk motivációt adni alá. Pedig ha valaki, JM ebben profi. Na mind1. Én még bízom benne, hogy jó lesz, de ha nem, nem ragaszkodnék hozzá fele annyira sem, mint mondjuk Duffhoz vagy Gallashoz, akár Guddyhoz tavaly.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49846 Hozzászólás Szerző: Megyó »

jajj amugy tegnap este eszembe jutott még vmi :) esténként amikor lefekszek megáradnak a gondolataim nem tok mit tenni ... :D
nah ugye van ez a dolog hogy nincs technikás játékosunkbol több meg nincs kiszolgálás stbstb...
nah és azon gonoldkodtam hogy ha a támado középpályásokat nézzük és a szélsőket, akkor azt állapithatjuk meg hogy ilyen játékosbol hozzánk Muri egyet igzolt :) Robbent ugy Ranieri igazolta. és swp az egyetlen akit Muri vett, mert ballack kk, szervező. Kalou meg egyértelmü hogy ék. Ő tényleg olyan csatár lesz hogy bepattan rola bármikor a labda, és bármennyire is tetszik neki a cselzgetés a mezőnybe sztem semmi a kapu előtt nyujtott teljesitményéhez képest. szal ez lesz Muri 3. átigazolási időszaka és 1 azaz 1 játékost ("játékost", swp.. tom hogy szereted Tore, de én nagyon nem... sajnos nem tud focizni és ez nagy baj egy focicsapatban...) vett.
hmm, nem halmoz el minket a cselgépekkel az biztos :D
amugy arra is kerestem a választ akkor hogy hogy idáig jo volt a középpálya akkor idén mi történt ami ennyire szembeötlö volt. és.. megtaláltam a választ... volt nekünk támado középpályásunk.. csak elment... sztem nem gyengén meg látszott idén hogy ballack és nem Gudi volt a csatárok (előző 2 évben csak csatár) mögött.
sztem minden bizonnyal az Ő hiánya a legnagyobb és Őt nem tudtuk (tudnánk... qrva egyszerüen..) potolni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49847 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem meg marhaság a mi "vitánk" szempotjábol...
a két gyerek két különbözö dolgot néz pesszimista és optimista szempontbol.
mi egy azonos dolgot (embert) nézünk különbözö oldalkrol.
tehát az én példám sokkal jobban tükrözi: ha egy pohárban félig van viz a pesszimista azt mondja félig üres, az optimista félig tele van...
de a lényegen nem változtat, tehát a pohárban igy is ugy is félig van a viz.
mi is tök mind1 it irunk ballackrol a lényeget a számok tükrözik. meg a szakértők véleménye nem a mienk...
meg amugy is... az a mondat amibe ballack neve és a "jo" szo szerepel vagy mult idejü vagy jövö idejü josolgatás...

de Zenzo van egy kérdésem :)
ha pl ugy alakulna hogy Muri megörül (tehát ugy igazolna mint az összes többi sztár edző...) és a nyáron ballack véletlenül eltünne és helyett mondjuk jövöre Van der Vaart lenne a Drogba és Kalou mögött az irányito akkor Te nyugodtabban várnád az augusztust vagy nem vagy semleges?
amugy csak megjegyzem Vaart pont olyan tulajdonságokkal és képességekkel rendelkezik amire nekünk most szükségünk lenne. egymaga megoldaná a problémánkat... erős, gyors, dianamikus, jol cselez, önzetlen, fiatal és a lényeg hogy még szinte nem nyert semmit--> motivált....

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49848 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
bilhacica írta:nah ennyi... nem vagyok pesszimista, de álmodozo sem... 2 harminéves játékos bele dobni a plbe akik sosem játszottak ott örültség... 31 évesen miért lennének jobbak?... Zola egy volt... nem kell mindenkiről azt hinni hogy olyan lesz csak mert Ő pont Chesleas volt.. az csoda volt az hogy jövöre ballack és seva szarok maradnak természetes...(de a mondani valom lényege most nem az Ő bántásuk volt mert tulképp sajnálom Őket.. bár nem tesznek meg mindent a siker érdekében, de biztos nem szarják le a témát... remélem...)
A többire most nem reagálok, ezt a kört már végigfutottuk, neked ez a véleményed, az enyém - ha nem is merőben, de - más. De nem hiszem, hogy álmodozó lennék, mert bízom Seva és Ballack beépülésében, formajavulásában. A PL-ben is relatíve sokan játszanak 30 év fölött. Az, hogy ők most kezdték, hát, valahol el kell kezdeni. Nem modnom, hogy esetükben olyan és annyira látványos lesz ez, mint Drogbánál vagy Essiennél, de lesz. Erre én azt mondom, ezt nem várni pesszimizmus, te pedig azt, hogy ezt várni álmodozás. Nah ez a különbség kettőnk közt.
Van erre is egy kis vicc:
Egy anyának van két gyermeke, egy pesszimista és egy optimista. Karácsonykor nem tudja, hogyan tehetné boldoggá őket, de úgy gondolja, hogy a pesszimistát elhalmozza ajándékkal, az optimistának meg ad egy zacskó lószart. A gyerekek megkapják az ajándékokat:
- Nézd, kaptam egy rakat dolgot, de minek. Kaptam egy villanyvasutat, de megráz az áram. Kaptam egy barkácskészletet, de csak megsebesíteném vele magam. Kaptam egy kerékpárt, de nem is tudok kerékpározni. Te mit kaptál? - kérdezi a zacskót szorongató testvérét.
- Szerintem egy lovat, de nem találom sehol...
Zenzo ez a vicc ez kész :D :D :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49849 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:nah ennyi... nem vagyok pesszimista, de álmodozo sem... 2 harminéves játékos bele dobni a plbe akik sosem játszottak ott örültség... 31 évesen miért lennének jobbak?... Zola egy volt... nem kell mindenkiről azt hinni hogy olyan lesz csak mert Ő pont Chesleas volt.. az csoda volt az hogy jövöre ballack és seva szarok maradnak természetes...(de a mondani valom lényege most nem az Ő bántásuk volt mert tulképp sajnálom Őket.. bár nem tesznek meg mindent a siker érdekében, de biztos nem szarják le a témát... remélem...)
A többire most nem reagálok, ezt a kört már végigfutottuk, neked ez a véleményed, az enyém - ha nem is merőben, de - más. De nem hiszem, hogy álmodozó lennék, mert bízom Seva és Ballack beépülésében, formajavulásában. A PL-ben is relatíve sokan játszanak 30 év fölött. Az, hogy ők most kezdték, hát, valahol el kell kezdeni. Nem modnom, hogy esetükben olyan és annyira látványos lesz ez, mint Drogbánál vagy Essiennél, de lesz. Erre én azt mondom, ezt nem várni pesszimizmus, te pedig azt, hogy ezt várni álmodozás. Nah ez a különbség kettőnk közt.
Van erre is egy kis vicc:
Egy anyának van két gyermeke, egy pesszimista és egy optimista. Karácsonykor nem tudja, hogyan tehetné boldoggá őket, de úgy gondolja, hogy a pesszimistát elhalmozza ajándékkal, az optimistának meg ad egy zacskó lószart. A gyerekek megkapják az ajándékokat:
- Nézd, kaptam egy rakat dolgot, de minek. Kaptam egy villanyvasutat, de megráz az áram. Kaptam egy barkácskészletet, de csak megsebesíteném vele magam. Kaptam egy kerékpárt, de nem is tudok kerékpározni. Te mit kaptál? - kérdezi a zacskót szorongató testvérét.
- Szerintem egy lovat, de nem találom sehol...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49850 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Minden elismerésem. Tulajdonképpen leírtad, amire nekem nem volt erőm!:) Csak 1-2 dologban nem értek egyet!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49851 Hozzászólás Szerző: Megyó »

leirom mi a véleményem az elmult 3 évről mint trofa gyüjtésről és szépjátékrol.
sztem 04/05ben volt a legjobb a csapat. A Plben ugye egy ellenfelünk volt az Arsenal aki sztem olyan erős volt mint idén a mu. ugye az azelötti évben nyertek veretlenül Pl-t és sztem (mind láttuk) átmentették a lendületet. de azért tudtunk még is nyerni mert több rangadot nyertünk (szinte mind) és a kis csapatokat megöltük...
a Blben meg... a legszebb és legkedvesebb emlék (ha nagyon nem megy a csapatnak akkor visszanézem azokat a golokat..., "feltöltödésként"...)
mondta ugye Rijkard 2006 ban, hogy tanultak a hibáikbol, nem nyilnak ki blabla... de nem ők voltak jobbak...mi voltunk a rosszabbak. 3-1es összesitéssel ment tovább a barca, az előtte évben 5-3 al mi.... ők ugyan ugy 3at rugtak mi -4 :o ugye mind 2 évben volt egy egy kiállitás és a 2005ös még abban is durvább volt hisz ott idegenben állitottak ki Chelseast és ugye Drogbat... és a visszavágon se volt ott... akármennyire is szar volt akkor de a Blben ment neki és Őt vhogy nehezebb volt már akkor is potolni mint azt a harcsa száju del oh not.
ha csak ezt az egy párharcot vesszük alapul is látszik a visszaesés.
a bayern évek ota nem kapott 4 golt... mi rugtunk nekik...
1 meccset vesztettünk el a plben az sem volt egy egyszerü történet...
05/06 már leirtam a bl szereplésünket talán még annyit hagytam ki hogy a csoport mérközések alatt is látszott, ez már nem a tavalyi Chelsea...
a plben azért nyertünk simábban mert nem volt ellenfelünk... a mu meg a pool nevetség volt egész évben az arsenal meg csak a blre koncentrált.
06/07 sérülések.. hmmm.. igazat adok abban mindenképp hogy ha nem sérül le a védelem jobb eredmény érünk el a plben, de tegyük hozzá hogy pl a pool ellen nem a gol kapással volt a baj... 0át rugtunk az akkor is 0 ha ott van Terry... meg amugy is... hány szor volt az évvégén hogy botlott a mu ÉS szinte mindig tudták előre a fiuk hisz mindig hamarabb játszottak a vörös hörcsögök, de még is mi mindannyiszor buktunk párhuzamosan :evil: hu de qrva idegesitő volt :evil: ....
a blben idén a csoport meccseken Drogba és Lapms vitte a csapatot, majd a kiesés szakaszban seva és ballack... DE el ne tévedjünk azért! nem ők vitték a csapatot a szellemfociukkal, hanem ők szerezték a golokat... jokor jo helyen álltak. (egy támadás volt egész évben amikor megtapsoltam Őket és "büszke" voltam rájuk a porto elleni ballack golnál. na igen az a foci kell nekünk!)
amugy még a porto és a valencia meccsekről annyit hogy a továbbjutás az utolso pillanatig kérdés volt és esetleges volt a játékunk mind a 4 meccsen...
a 2 kupa meg idén? háát... egy rakat alsobb osztályu csapatot elpáholtunk meg volt 4 pl ellenfelünk. Sp*rs, rovers.. qrva sima meccsek voltak... épphogy megvertük őket... nah a 2 döntö amikor szépen játszottunk! csak az a 2 meccs, a pl ben otthon a pool ellen és a blben a 2 barca meccs volt Chelseahez mélto...

azért szurkolok angol csapatnak mert nem szeretem a bohockodást, amikor játszok a haverokkal akkor is a kemény játékot részesitem előnyben, de azért lássuk be.. amikor 2005ben a támadoink formában voltak és motiváltak voltak sokkal jobbak voltunk. ami nem nagy találmány... hisz támadás nélkül nehéz golt löni...
sztem 06ban nem ismerték ki a 4-3-3at... évvégére leeresztet a csapat addig meg megvert mindenkit... ha évvégén is motivált azokat a meccseket is megnyerte volna...
de nincs baj a 4-1-2-1-2 vel sem (tom Zenzo hogy lentébb rosszul irtam :) ) csak nincs hozzá játékosunk. jok, és sok vannak, de ehhez a taktikához kevés jo van... ebbe a felállásba vagy mindenki sztár és mindenki teszi a dolgát vagy nem müxik... ha ballack jol játszott volna idén sem változott volna Kaká stilusu játékossá szal nem állt volna ott Drogba és seva mögött az ütempasszaival és akármennyire is jo Diarra nincs két normális szélső védönk ehhez a taktikához.. még egyszer mondom itt nincs szélső középpályás tehát vagy felmennek a hátvédek és qrva nagy emberfölényt teremtenek a középpályán vagy ez a taktika halott... még azt se lehet mondani áá francot ott a zseni irányitonk aki majd kicselezi a fél csapatot...
nem tom mit irjak összegzésként mert még midig ua a véleményem hogy taktikailag Muri egy zseni de Ő bassza el a csapatot és a szép játékot..
még is mibe bizik amugy jövöre? ballack meg seva a nyáron átváltozik pl csapat ölövé? :) vagy hogy Robben csontjai vasbol lesznek?.. vagy, hogy ga 4-3-3 lesz a taktika ujra akkor majd swp sztár lesz? másfél év alatt tanult meg labdát kezelni majd tuti jövöre kezdő lesz... amibe érdemes bizni az irom mi (tehát amibe sztem van logika a csodafaktoron kivül):
Lamps, Terry ujra csucsformában játszanak, Drogba és Essien átmenti a formáját, Mikel nem tér le erről a meredeken felfelé vezetö utrol amire Muri rápofozta (hamarosan Viera szintü lesz vagy vmi ilyesmi), és hogy azért olyan játékos aki szinte sose sérült nem sérül le 3* egy évben... ja meg hogy idén nem terrorizálják a játékosainkat K1 fejrugásokkal...
nah ennyi... nem vagyok pesszimista, de álmodozo sem... 2 harminéves játékos bele dobni a plbe akik sosem játszottak ott örültség... 31 évesen miért lennének jobbak?... Zola egy volt... nem kell mindenkiről azt hinni hogy olyan lesz csak mert Ő pont Chesleas volt.. az csoda volt az hogy jövöre ballack és seva szarok maradnak természetes...(de a mondani valom lényege most nem az Ő bántásuk volt mert tulképp sajnálom Őket.. bár nem tesznek meg mindent a siker érdekében, de biztos nem szarják le a témát... remélem...)
jah és többet senki ne irja azt légyszi hogy seva profiként áll hozzá :D
tényleg!? :D még jo hogy nem fejlődött vissza agyilag is Mikel év eleji szintjére és még jo hogy nem Murinak kell megtanitani egy 30 éves arany labdást hogy kelljen viselkednie :) még jo hogy formában akar lenni ez a munkája... én is jo tanulto akarok lenni a fősulin attol még hogy a tanulás néha fáraszto...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49852 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:A Sky információi szerint Geremi a Middlesbrough-ba tart.
"Middlesbrough have ruled out suggestions that they are planning to lure former loan signing Geremi (28) back to the Riverside from Chelsea."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49853 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
Nehéz lenne vitatni, hogy az a szezon legtöbbünknek igen kedves emlék, ha nem több. De akkor is voltak mostani szemmel nézve szar meccseink, de akkor a legkevésbé sem érdekelt, hogyan, csak nyerjünk. Reális esélyünk volt a bajnoki elsőség megszerzésére (mert ugye később meg is nyertük), így nem érdekelt, hogyan, csak győzzünk, legyünk bajnokok. A fősikolán körül voltam véve MU és Arsenal szurkerekkel, de még Pool-os is több akadt, mint Chelsea drukker, ugyanis szobatársammal ketten igyekeztünk valamiféle erőt képviselni. Az összes BL meccset együtt néztük bandában, ami rohadt jó volt, mert akadt persze Inter és Milan, Juventus és természetesen Barca szurkolótábor is. (ezredszer is, marhára hiányzik a fősulis élet :) ). Valahol ott tartottam, hogy azóta nőttek az elvárások is. Ha ezt a játékot produkáljuk a 04/05-ös szezonban, szerintem mindannyian - én legalábbis mindenképp - elégedett lennék, ezért is vagyok az most is. Leírtam már azt is, hogy természetesen én is szívesen látnék helyenként jóval szórakoztatóbb játékot, simább győzelmeket, harmadik PL trófeát, BL serleget, de nem vagyok telhetetlen. Tudom, hogy a csapatban benne volt a siker, benne volt a szezonban, hogy meglesz a nagy négyes, mint ahogyan az is, hogy nem nyerünk semmit. Meglett két serleg, de ami fontos, hogy az FA kupa is, amivel 3 év alatt minden angol trófea bekerült a dicsőség vitrinjébe. Elment a BL és a PL a körülmények és néhány hibás döntés miatt. De ennek ellenére eredményesen zártuk a szezont és én büszke vagyok a csapatra, csakúgy, mint két éve. Néha kemény szavakkal illetem a csapatot, vagy egy-egy játéksot, pl. Lampardot, de összességében nézve elnézem neki a helyenként gyengébb játékot, mert évek óta rengeteg mérkőzésen lép pályára (a legutóbbi szezonban 71 mérkőzés, 22 gól), mégis képes elképesztő számokat produkálni. És ki merem jelenteni, hogy ha Terry és Cech nem dől ki a sorból, a PL címet is simán behúzzuk. Persze ez is elgondolkodtató, hisz Terry és Cech nélkül is képesek voltunk meccseket nyerni, nem is akármilyen derbiket, de összességében azt hiszem, az ő hiányuk volt, ami megpecsételte a sorsunkat, hisz végig versenyben voltunk, de a végén nem jött össze. És taktika és igazolások ide vagy oda, ezért nem hibáztatható JM. Senki nem számíthatott erre. Azt meg Abra pénztárcája sem bírja el, hogy egy Cech szintű hálóőr jöjjön Hilario helyére. Asszem röviden ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49854 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
04/05ben 50 ev utan lettunk bajnokok. ezt az euforiat nehez uberelni ;)

de akkor ilyen seruleshullammal semmit nem nyertunk volna.
iden 433ban valoszinuleg szinten. tavaly tavasszal lathattuk, hogy nagyon kiismertek mar, nem volt eleg hatasos. valamit valtoztatni kellett. ez a diamond lett. ami teny, hogy nem olyan szep latvany, de szinten hatasos, ha nem hianyzik az alapeberek fele. de megint nyertunk 2 kupat, es a bajnoksagban is vegig versenyben voltunk. ujabb bl elodonto. en ezt nem neveznem rossz szezonnak.
es ezt ugy, hogy szinte semmit nem pihentek a jatekosok tavaly nyaron. vb, aztan egy rovid es gyenge pre-season.

jose meg soha nem fog a tamadojatekra alapozni. ez van, szokd meg vagy szokj meg ;)
de hozzatennem rengeteg ilyen topedzo van, talan nem veletlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára undertow 2007. június 9., szombat 14:23-kor.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49855 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
Nekem is az tetszett a legjobban. Csak azt sajnálom, hogy akkor nem nyertük meg a BL-t, mert talán mi érdemeltük volna meg a legjobban... Csak hát akkor is keresztbe tett a Pool...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49856 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én ezzel tisztában vagyok, ha visszanézed, azokat is mind (vagy nagytöbbségében) én (is) írtam be ide. Ha biztos lennék a dologban, már a főoldalon lenne a cikk. Ezt mindössze azért írtam be, mert tegnap valaki írta itt, hogy már aláírta az 5 éves kontraktust. Egyébként most a legjelentősebb kérő a Real, a Bayern már csak másodhegedűs. Kíváncsi leszek viszont, idén lesz e valami a Real-ügyből...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49857 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Robben még nem írt alá hozzánk, de:
Hans Robben (az apa és menedzser):
"We're nearly finished negotiating with Chelsea, Arjen will stay another five years with the club."
Az apjának nem lehet hinni,már a Bayernbe igazolást is mondta:)
Mindennap mást nyilatkozik az öreg,lehet szeret szerepelni :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49858 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49859 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:ez most vicc tore?
talaljunk ugy rendszert, hogy nekunk legyen igazunk? :)
Inkább lássátok be, hogy nekem van!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49860 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez most vicc tore?
talaljunk ugy rendszert, hogy nekunk legyen igazunk? :)

Válasz küldése