Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#4821 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta: 2023. április 4., kedd 23:00 Az összes létező ellenszenvemet félretéve sem tudom felfogni, Havertz hogy a fenébe játszhat végig MINDEN egyes rohadt meccset, még akkor is, mikor olyan semmirekellően rossz, mint ma. Miért nem lehet nevezni Auba-t vagy leginkább Fofanát a padra, és néha beállítani őket? Az kéne tényleg, hogy valaki lerúgja fél évre, és akkor rá lenne kényszerítve az aktuális edző, hogy mást is kipróbáljon a helyén, mivel ennél impotensebbek úgysem lehetünk. Vérlázító és szánalmas.
Számból vetted ki a szót! Komolyan már nem is volt kedvem nézni mi történik, mikor Havertznál volt a labda. És tényleg az a vicc, hogy ezzel a teljesítménnyel is minden meccset végigjátssza. Emlékszem Fofana a VB után pár meccsen kapott pár percet, és tök agilis volt, jól mozgott és magabiztos volt. Most meg hetek, de lehet hónapok óta full eltűnt. Ezen meccsen is megérdemelt volna egy 20-25 percet, de Auba is Havertz helyett (pedig őt kimondottan rühellem).
LAMPARD#8

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#4822 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gaba írta: 2023. április 5., szerda 6:15 Az még mindig érthetetlen számomra, hogy ha már ide hoztuk Aubameyang-ot, akkor miért nem használjuk...Persze nyilván megvannak a korlátai a játékának, közel sem olyan gyors már mint volt, de egy jó edző ki tudna találni egy olyan rendszert, amiben működtetne, legalább idén! Ilyen helyzeteket amiket Havertz is kihagy meccsről meccsre, csukott szemmel is berúgna!
Én inkább Fofana eltűnését nem értem. Ha jól rémlik a VB után volt pár meccs ahol lehetőséget kapott és voltak ígéretes megmozdulásai de egy ideje teljesen eltűnt, néha az U21-ben szoktam látni hogy játszik de ennyi. Nincs csatárunk, full tét nélküli bajnoki meccseket játszunk, nem értem miért nem lehet játszatni, legalább kiderülne hogy van-e benne fantázia...

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#4823 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az még mindig érthetetlen számomra, hogy ha már ide hoztuk Aubameyang-ot, akkor miért nem használjuk...Persze nyilván megvannak a korlátai a játékának, közel sem olyan gyors már mint volt, de egy jó edző ki tudna találni egy olyan rendszert, amiben működtetne, legalább idén! Ilyen helyzeteket amiket Havertz is kihagy meccsről meccsre, csukott szemmel is berúgna!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4824 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. április 4., kedd 23:10 Szokasos kb 10 perc alatt 3-0 lehetett volna, a kutyat nem erdekli ki az edző, mindig ez lesz. Pool-nak koze nem volt a meccshez, mint a villanak se hetvegen, nagyon erett a pool gol a semmibol.

Lehetne sorolni kik jatszottak jol, többen is pl Fofana mekkora tanar de tok folosleges, nem nyerhetunk.

Mindig minden golert kuzdenunk kell es sosem kapunk ajandek ongolokat, luftot rugo kapusokat, megpattanos szar okadek golokat.
Egész addig ez lesz, amíg nem lesz egy bivaly csatárunk aki gólokkal fogja szárazon megkúrni a kapusokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#4825 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Félix szerintem zseniális, csak a gól hiányzik a játékából. Én nem hasonlítanám Havertzhez, szintekkel felette van. A Benficában szarta a gólokat, remélem, hogy itt is elkapja a fonalat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#4826 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szokasos kb 10 perc alatt 3-0 lehetett volna, a kutyat nem erdekli ki az edző, mindig ez lesz. Pool-nak koze nem volt a meccshez, mint a villanak se hetvegen, nagyon erett a pool gol a semmibol.

Lehetne sorolni kik jatszottak jol, többen is pl Fofana mekkora tanar de tok folosleges, nem nyerhetunk.

Mindig minden golert kuzdenunk kell es sosem kapunk ajandek ongolokat, luftot rugo kapusokat, megpattanos szar okadek golokat.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#4827 Hozzászólás Szerző: focimark »

En eddig altalaban vedtem Havertzet, de amit ma produkalt attol hanyni tudnek. Nem tudom mikor lattam utoljara ilyen nulla semmi teljesitmenyt valakitol, mint ma tole. Auba legalabb nem ert labdaba amikor jatszott, de Kai sajnos folyton beleert es elhalt rajt az osszes letezo tamadas vagy kurvara lelassitotta a forgolodasaval, ha meg ra jott ki a ziccer azt belebaszta Alissonba...szanalmas produkcio volt ma tole.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4828 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. április 4., kedd 23:00 Az összes létező ellenszenvemet félretéve sem tudom felfogni, Havertz hogy a fenébe játszhat végig MINDEN egyes rohadt meccset, még akkor is, mikor olyan semmirekellően rossz, mint ma. Miért nem lehet nevezni Auba-t vagy leginkább Fofanát a padra, és néha beállítani őket? Az kéne tényleg, hogy valaki lerúgja fél évre, és akkor rá lenne kényszerítve az aktuális edző, hogy mást is kipróbáljon a helyén, mivel ennél impotensebbek úgysem lehetünk. Vérlázító és szánalmas.
Egyébként van benne valami. Legalább amikor ilyen fosul játszik és kihagyja a világ összes helyzetét akkor igazán le lehetne cserélni és mondjuk beküldeni aubát ha már ide lett hozva… De egyébként én Joao Felixben sem látom azt a pluszt ami miatt el kellene hozni 100 misiért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4829 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az összes létező ellenszenvemet félretéve sem tudom felfogni, Havertz hogy a fenébe játszhat végig MINDEN egyes rohadt meccset, még akkor is, mikor olyan semmirekellően rossz, mint ma. Miért nem lehet nevezni Auba-t vagy leginkább Fofanát a padra, és néha beállítani őket? Az kéne tényleg, hogy valaki lerúgja fél évre, és akkor rá lenne kényszerítve az aktuális edző, hogy mást is kipróbáljon a helyén, mivel ennél impotensebbek úgysem lehetünk. Vérlázító és szánalmas.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#4830 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Mi voltunk jobbak vagy a pool volt nagyon rossz
Majd a köv meccs eldönti

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#4831 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mintha Potter meccselt volna. Gallagher be, Havertz meg kihagyja a világ összes ziccerét de pályán marad.

Vicc, hogy ma is miket hagytunk ki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#4832 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Pityee írta: 2023. április 4., kedd 22:30 Tehát ott a padon Mudryk, sztörling,Madueke,Mount és jön Gallagher, értem :D potter adja neki headseten a tanácsokat?
Johet akarki itt mert teljesen impotensek vagyunk elol...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7003
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#4833 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Simán verhető lett volna ez a Pool. Helyet is cserélhetnének velünk a tabellán kb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4834 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tehát ott a padon Mudryk, sztörling,Madueke,Mount és jön Gallagher, értem :D potter adja neki headseten a tanácsokat?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#4835 Hozzászólás Szerző: Izland »

Moldván írta: 2023. április 4., kedd 22:19 Most már komolyan takarítsa le Havertzet a pályáról. A többi vért ízzadva tartja meg a labdát, ez meg a beleszarom stílussal azonnal eladja.
Nincs kit hozni a helyére a padról sajnos.
Épp ezért nem értettem már nyáron sem, hogy függetlenül Werner problémáitól, formájától, hogyan adhattuk el úgy, hogy nem jött értelmes játékos a helyére.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#4836 Hozzászólás Szerző: Dante »

Havertz tökéletes játszótársra lelt Felix személyében. Két veszélyesen mozgó, de befejezni képtelen poszt nélküli örök ígéret. Esélytelen, hogy gólt szerezzenek, semmi másban nem reménykedhetünk, minthogy egyszer Chilwell vagy James tudja befejezni a támadást.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#4837 Hozzászólás Szerző: almos »

Moldván írta: 2023. április 4., kedd 22:19 Most már komolyan takarítsa le Havertzet a pályáról. A többi vért ízzadva tartja meg a labdát, ez meg a beleszarom stílussal azonnal eladja.
Igen, próbálja állandóan lezser megoldásokkal színesíteni a játékát, de közbe megy egy talicska trágya az ember a pályán ma is.
LAMPARD#8

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#4838 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Most már komolyan takarítsa le Havertzet a pályáról. A többi vért ízzadva tartja meg a labdát, ez meg a beleszarom stílussal azonnal eladja.

paliczandras
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#4839 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

cech19960320 írta: 2023. április 4., kedd 22:13
paliczandras írta: 2023. április 4., kedd 22:12
cech19960320 írta: 2023. április 4., kedd 22:10

De hogy a gecibe van már most ez a szabály?????
Hát test előtt volt a keze, magához húzva...
Most akkor támadó szempontból bármilyen apró és vétlen érintés szabálytalan?
Igen, támadó esetében mindig szabálytalan
már elvesztettem a fonalat, annyi apró változtatás volt ebben az elmúlt években...
Ugyanez volt Alonso gólja tavaly a Real ellen

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#4840 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

paliczandras írta: 2023. április 4., kedd 22:12
cech19960320 írta: 2023. április 4., kedd 22:10
almos írta: 2023. április 4., kedd 22:09 Ennyire fosul nem lehet "befejezni" a támadásainkat. Komolyan ez már egy paródiára kezd hasonlítani!
De hogy a gecibe van már most ez a szabály?????
Hát test előtt volt a keze, magához húzva...
Most akkor támadó szempontból bármilyen apró és vétlen érintés szabálytalan?
Igen, támadó esetében mindig szabálytalan
már elvesztettem a fonalat, annyi apró változtatás volt ebben az elmúlt években...

Válasz küldése