Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47561 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:
twopac írta:
Bubi írta:Sztem Drenthe kb, mint Kalou! És a posztjuk is hasonló, de jöhet!
Másrészt nem hinném, hogy Cole és bridge olyan kiszoríthatatlan lenne. Nekem A.Cole egy kicsit csalódás, hiába nem játszik rosszul.
drenthe kb mint kalou?nem irtad el?azért drenthe testesebb és drenthe inkább védekező játékos mint támadó,míg kalou csatár!
drenthére visszatérve szerintem nem kéne kiadni megint 30milió eurót egy játékosért,mert olcsóbban nem hiszem hogy megúsznánk!
Azthiszem tévedsz. Kalou egy kicsit balrahúzódó irányító szerepében, vagy pedig bal/jobbszélső játszott mindig is, csak nálunk nem. Drenthe meg Balszélső támadót szeret játszani!Annyi a különbség, hogy Drenthe tud védekezni is, ezzel szemben viszont Kalou akár befejező szerepét is betöltheti! Sztem elégé hasonlóak! A testfelépítésben igazad lehet, de nagy eltérés ott sem hiszem, hogy van.
Bubi megmondta. A végében pedig megerősítem: Drenthe 1,70, és nem sokkal sűrűbb ember, mint Kalou, bár egymás mellé állítva őket valószínűleg ő nyerne.
Kalou pedig tipikus szélső, mégha nem is a klasszikus értelemben vett vonalszélső. Amolyan Robbenes: szélvészgyors, ha jó napja van, mennek a cselek is, már csak a lövés/kapura tartó lövés/gól arányon kellene valamicskét javítani :)
És egy kicsit visszautalva: Drenthe bármily jó játékos is, 10M is bőven elég érte. Tán még sok is. Tehetséges fiatal srác, nem több, bármennyire is kedvelem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9651
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47562 Hozzászólás Szerző: Bubi »

twopac írta:
Bubi írta:Sztem Drenthe kb, mint Kalou! És a posztjuk is hasonló, de jöhet!
Másrészt nem hinném, hogy Cole és bridge olyan kiszoríthatatlan lenne. Nekem A.Cole egy kicsit csalódás, hiába nem játszik rosszul.
drenthe kb mint kalou?nem irtad el?azért drenthe testesebb és drenthe inkább védekező játékos mint támadó,míg kalou csatár!
drenthére visszatérve szerintem nem kéne kiadni megint 30milió eurót egy játékosért,mert olcsóbban nem hiszem hogy megúsznánk!
Azthiszem tévedsz. Kalou egy kicsit balrahúzódó irányító szerepében, vagy pedig bal/jobbszélső játszott mindig is, csak nálunk nem. Drenthe meg Balszélső támadót szeret játszani!Annyi a különbség, hogy Drenthe tud védekezni is, ezzel szemben viszont Kalou akár befejező szerepét is betöltheti! Sztem elégé hasonlóak! A testfelépítésben igazad lehet, de nagy eltérés ott sem hiszem, hogy van.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47563 Hozzászólás Szerző: twopac »

Bubi írta:Sztem Drenthe kb, mint Kalou! És a posztjuk is hasonló, de jöhet!
Másrészt nem hinném, hogy Cole és bridge olyan kiszoríthatatlan lenne. Nekem A.Cole egy kicsit csalódás, hiába nem játszik rosszul.
drenthe kb mint kalou?nem irtad el?azért drenthe testesebb és drenthe inkább védekező játékos mint támadó,míg kalou csatár!
drenthére visszatérve szerintem nem kéne kiadni megint 30milió eurót egy játékosért,mert olcsóbban nem hiszem hogy megúsznánk!
mindörökké chelsea!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47564 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nekem ezzel a drenthe gyerekkel olyan soxi flessem van ! na nem benne látom a 2. le saux-t(sajnos senkibe :( ) csak az univerzitásában ! szerintem az a hajó el ment mert most minket huzzna le arcátlanul a reál mint ahogy mi tettük azt a porcelánlábú robbennél ! :D kiváncsi vagyok idén mennyit játszik ! kb annyit mint duff !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9651
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47565 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sztem Drenthe kb, mint Kalou! És a posztjuk is hasonló, de jöhet!
Másrészt nem hinném, hogy Cole és bridge olyan kiszoríthatatlan lenne. Nekem A.Cole egy kicsit csalódás, hiába nem játszik rosszul.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47566 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

az jó!akkor jöhetne :) :) :P a Sevilla ellni góljára emlékszem az tényleg nagyon nagy volt :wink: de én úgy tudtam, hogy csak nekünk kellett a Real mellett na mind1,köszi az ismertetőt :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47567 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

8Lampard8 írta:Drenthet énis olvastam és örülnék is neki :) de pontosan ő milyen poszton is játszik? szélő? bal-back??mert ha bal-back akkor szerintem fölösleges..Cole meg Bridge mellett nem fog beférni.
Hivatalosan szélső. Egész fiatal korában a Feyenoordnál a junior csapatban szélsőt játszott, majd volt egy kisebb balhéja, ezért a Feyenoord fiókcsapatához, az Excelsiorhoz került. Na itt játszatták védőként, ahol remekül helytállt. Vissza is került a Feyenoordhoz, s a 05/06-os szezonban a felnőtt csapatban lépett pályára, miután a fiatalok kupájában (Otten Cup) a nem túl rossz utánpótlásképzéssel rendelkező Ajaxnak mesterhármast vágott, mint szélső. Annyira lenyűgözte az edzőt, hogy miközben bérelt helye volt a B csapatban, ő lett a csk. Erwin Koeman számított rá először rendszeresen az első csapatban. Három meccsel zárta a 05/06-os szezont. Ketten is voltak a pozíciójára abban az évben, de egy sérülésnek és egy kölcsönadásnak köszönhetően lehetőséghez jutott, amit ki is használt: gyorsan a közönség kedvencévé lett a 06/07-es szezonban, amikoris 26 meccsen lépett pályára hol szélsőként, hol védőként. Igazán akkor kapták fel, mikor a hollandok megnyerték az U21-es EB-t tavaly, és őt pedig a torna játékosává választották. Ekkor kerestük meg mi is, meg a Barca is, de a Feyenoord nem akarta eladni, hisz 2011-ig érvényes szerződése volt. Míg a Barca öt, mi hat millát adtunk volna érte, de a klub hajthatatlan volt, aztán a Real ajánlata (nem hivatalos, de tán 14M eurót adtak érte) meggyőzte a vezetőséget. A Realban a debut meccsén például bal belső középpályást játszott (Lampard posztján) a Sevilla ellen valami spanyol kupán, ahol egy g*cinagy gólt akasztott 28 méterről, bár még így is kikaptak 5-3-ra.
Szóval szélső és védő, de az egész bal oldalt be tudja játszani, már a Real is középpályásként számít rá, mint az írtam az előbb. Idén talán négy meccsen volt kezdő (nem néztem utána) a spanyoloknál. A holland nagy csapatba még nem kapott meghívót.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47568 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Drenthet énis olvastam és örülnék is neki :) de pontosan ő milyen poszton is játszik? szélő? bal-back??mert ha bal-back akkor szerintem fölösleges..Cole meg Bridge mellett nem fog beférni.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47569 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekes. Mert talán csatár poszton a legerősebb a reserves, vagy inkább úgy mondom, hogySinclairnek és Saharnak van a legtöbb esélye a felnőtt csapatban pályára lépni. Bár egy jó csatár sosem rossz vétel, kicsit besokalltam már ettől a "hasonlítgatástól", túlzottan sok Zlatan, Maradona, Ronaldinho és egyéb rohangász már a világban... valaki megcsinál egy jó cselt, vagy lő egy szép gólt, és már ő az új, fiatal Pelé, meg ki tudja. Mondjuk azért ritkán fogok haragudni, ha tehetséges fiatalokat hozunk a csapathoz. Jut eszembe erről, hogy több helyen is olvastam, hogy hiába happolta el tőlünk tavaly a Real Drenthe-t, újra harcba szállunk érte. Mondjuk talán a hollandoktól olcsóbban hozzájuthattunk volna, mint a spanyoloktól, de hát pénz nem számít :) neki örülnék. Jó, tehetséges, fiatal játékos, aki nem sok lehetőséget kapott eddig a Realban Guti, Gago, Diarra és Sneijder mellett, és akkor még ott van Robben, Higuan vagy Robinho. Bár az is igaz, hogy Bernd barátunk nem csinált túl nagy titkot abból, hogy meg kíván válni Diarratól... s ha már Real, még mindig nagy szívfájdalmam, hogy Sneijder oda igazolt...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47570 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Chelsea in for "new Zlatan"

Chelsea are in negotiations with Malmo starlet Marko Mitrovic, the Swedish club's sporting director Hasse Borg has confirmed.
Arsenal, Blackburn Rovers, Internazionale, Feyenoord and PSV Eindhoven have all shown interest in signing forward Mitrovic, but Borg told Sportbladet that the 16-year-old talent wants to move to Chelsea.

"We are in negotiations with Chelsea at the moment, but nothing has been decided yet," Borg said.

"I don't want to comment on any transfer fees."

Mitrovic, who has been likened in the Swedish press to compatriot Zlatan Ibrahimovic and current Stamford Bridge star Didier Drogba, said that he is ready to move to west London.

"I am very flattered. I played in their junior team twice last summer and I guess they liked what they saw", he said.

"I am ready for this. My family supports me in everything I do and it looks like I'm going to England."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47571 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Reméljük Malouda is jó lesz már lassan, ill. Ballack nagy kérdés ugye, hiszen ha ő beindulna(amire azért kevés esélyt látok életkora meg motiválatlansága miatt) akkor azért nagyon jók lennénk!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47572 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

tibi71 írta:
ZenZo írta:A Hamburg sem egyedül Vaartra épül, hanem az erős középpályára: Vaart mellett Castelen, de Jong, Sorin, Jarolin... nem gyenge nevek. Vaart a Hamburgban isten, nálunk ő is csak 1 játékos lenne. Nem szerepelne rosszul, de az elvárásokhoz képest biztosan, és egy fél év-év után mindenki hazaküldené a francba...
szerintem nincs olyan név a piacon aki ide jön és 1böl isten lesz ! itt mindenki bejárt 1 rögös utat(lampi,drogba,terry) vagyis azt hittük seva az lesz,de a chelsea valaha volt legrosszab igazolása lett ! én azt gondolom,hogy se kaka se messi nem tudna rögtön meghatározó lenni ! vaart pedig igen csalóka,söt az egész bundesliga az ! ki gondolta volna,hogy berbatov vagy voronyin sokkal jobban be fog vállni mint ballack aki miután elhagyta németországot majdnem 'beszüntették' a bajnokságot :D mert mindenki arról beszélt,hogy elment az utolsó klasszis ! na bumm :)
Erről beszélek én is. Nálunk jelen helyzetben lehet valaki jó, lehet akár álomszerű a kezdés, de a visszaesés előbb-utóbb eljön (Malouda). Az új játékosoknak kell többnyire fél év-év, hogy beszokjanak a csapatba, az angol fociba, a PL-be, a PL bírókhoz, stb. Talán Robben óta Belletti az, aki igazán az első perctől jól tud teljesíteni, és lényegesen rosszul még nem játszott. De fél év (Mikel) vagy 1 év (Essien) vagy két év (Drogba) után eszméletlen jó játékosaink is tudnak lenni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#47573 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ZenZo írta:A Hamburg sem egyedül Vaartra épül, hanem az erős középpályára: Vaart mellett Castelen, de Jong, Sorin, Jarolin... nem gyenge nevek. Vaart a Hamburgban isten, nálunk ő is csak 1 játékos lenne. Nem szerepelne rosszul, de az elvárásokhoz képest biztosan, és egy fél év-év után mindenki hazaküldené a francba...
szerintem nincs olyan név a piacon aki ide jön és 1böl isten lesz ! itt mindenki bejárt 1 rögös utat(lampi,drogba,terry) vagyis azt hittük seva az lesz,de a chelsea valaha volt legrosszab igazolása lett ! én azt gondolom,hogy se kaka se messi nem tudna rögtön meghatározó lenni ! vaart pedig igen csalóka,söt az egész bundesliga az ! ki gondolta volna,hogy berbatov vagy voronyin sokkal jobban be fog vállni mint ballack aki miután elhagyta németországot majdnem 'beszüntették' a bajnokságot :D mert mindenki arról beszélt,hogy elment az utolsó klasszis ! na bumm :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9651
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47574 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:A Hamburg sem egyedül Vaartra épül, hanem az erős középpályára: Vaart mellett Castelen, de Jong, Sorin, Jarolin... nem gyenge nevek. Vaart a Hamburgban isten, nálunk ő is csak 1 játékos lenne. Nem szerepelne rosszul, de az elvárásokhoz képest biztosan, és egy fél év-év után mindenki hazaküldené a francba...
Honnan tudod ezt ilyen biztosra? Ha a fociban minden ilyen egyszerű és egyértelmű lenne, nem kéne 60ezres stadionokat felhúzni, mert nem nézné senki!

Daniel
Hozzászólások: 2932
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47575 Hozzászólás Szerző: Daniel »

igen de egy irányító ballack helyett és egy jó csatár kéne nagyon..egy diego vagy van der vaart és egy benzema vagy huntellar

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47576 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Hamburg sem egyedül Vaartra épül, hanem az erős középpályára: Vaart mellett Castelen, de Jong, Sorin, Jarolin... nem gyenge nevek. Vaart a Hamburgban isten, nálunk ő is csak 1 játékos lenne. Nem szerepelne rosszul, de az elvárásokhoz képest biztosan, és egy fél év-év után mindenki hazaküldené a francba...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47577 Hozzászólás Szerző: twopac »

elismerem vaart képességeit és még talán örülnék ha ide is jönne!de ki helyére?ha együtt játszik lamparddal nem tudom mi sülne ki belőle szerintem nem érne meg 20milió fontot vagy inkább 30-at!lamps bedig tuti kezdő ugye
mindörökké chelsea!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9651
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#47578 Hozzászólás Szerző: Bubi »

twopac írta:azért lövi a gólókat vaart a hamburgban,mert nincs más aki lőne!egész hamburg varta épül persze hogy lövi a gólokat
Ez semmit se von le az érdemeiből! Nem egy befejező csatár, akinek csak be kell passzolni a labdákat a kapuba. Ha néha nézed, tudod, hogy milyen keresztlabdái vannak, és milyen átlövéseket tud ereszteni...Ráadásul egy két cseltől sem ijed meg!
Másrészt, nem véletlenül épül rá a hamburg, ez bizony így van! Már ahogy odament klasszis teljesítményt tudott nyújtani!

persze ettől még lehet, hogy nem válna be. Én Ballackban és Shevában is bíztam amikor idejöttek!
De hát ilyen alapon ne igazoljunk játékost, nemde?!

Van der Vaartnak nem is kéne 30 gólt lőnie idényenként! De ha olyan labdákat osztogatna, mint német honon, én már megelégednék vele. Másrészt sztem a 10 gólt meglőné idényenként

Egyébként meg Robben első évében, a Chelsea is olyan volt, mint egy egyemberes csapat, ha visszaemlékeztek... Ha Arjen nem játszott, a csapat sem tudott...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47579 Hozzászólás Szerző: twopac »

értem mit akarsz mondani!előbb azt irtad hogy vaart nagyon gólerős és lövöldözi a gólokat a hamburgban,de ha átjönne hozzánk szerintem ballack sorsára jutna mert lampard tuti kezdő,és nem tudom hol lenne a helye a csapatban!
mindörökké chelsea!!

Daniel
Hozzászólások: 2932
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#47580 Hozzászólás Szerző: Daniel »

twopac írta:mindig van akire épül egy csapat ezzel nem értek eggyet!inkább mondjuk ugy mindig van olyan 3-4játékos akik a csapat magja,akik a meghatározó játékosok!chelsea pl:drogba,terry,lamps,cech
manceszter,rooney,ronaldo,scols,ferdinand, és igy tovább!de a hamburgban egyedül vaart emelkedik ki igy természetesen tőle várják mindig az extra teljesitményt,a gólókat!ha vaart átjönne a chelseabe biztos lennék benne hogy fele annyi gólt se rúgna mint a hamburgban!
hát ha nem volt egyértelmű akkor sajnálom,de természetesen nem a nagy csapatokrol beszéltem hanem az ilyenekröl mint pl werder hamburg everton,stb..és asszem ezeknél meg lehet állapítani hogy bizony a legkiemelkedöbb emberre épül a csapat,vicces lenne persze egy mu nál vagy realnál azt mondani..

Válasz küldése