Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#47361 Hozzászólás Szerző: findex »

Ricko írta:Kettő közül nekem mind1, de inkább egyik se, hanem amint már írtam hogy félévre S. Inzaghi vagy hasonló... Mert minek? Drogba,Kalou,Sheva,Kalou,Sinclair itt van ez így 5 és általában 1 vagy 2 csatárral kezdünk és még így is van akkor 3 csere... Ja és még Sahar is a mienk...
Drogba,Kalou,Sheva,Kalou? hn... érdekes :lol:
Carefree, wherever we may be

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#47362 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Kettő közül nekem mind1, de inkább egyik se, hanem amint már írtam hogy félévre S. Inzaghi vagy hasonló... Mert minek? Drogba,Kalou,Sheva,Kalou,Sinclair itt van ez így 5 és általában 1 vagy 2 csatárral kezdünk és még így is van akkor 3 csere... Ja és még Sahar is a mienk...
Yes, We BLUE!!!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#47363 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

medicine_man írta:Hát Berbatov 10x annyit ér :) Seva visszavonulhatna ha Berbatov idejönne..
Chelseafan írta:Exclusive: £10m Nicolas Anelka to Chelsea!

A Times nem nagyon szokott hazudni!

Chelsea in £26million Berba swoop

A Sun meg Berbatovot írja. Hmm, vajon kivel járnánk jobban, ez itt a kérdés. Anelka vs. Berbatov. :roll:

Szerintem Anelka egója probléma lehetne hosszú távon....nekünk alapvetően szerintem olyan új igazolás kell, aki kiegyensúlyozottan képes teljesíteni, nem úgy, hogy egyik héten parádézik, aztán két meccs alatt észrevehetetlen. Inkább ne legyen technikailag annyira képzett, mint egy aranylabdás, de utcalány nagy szívvel játszon és ne egy sinusgörbe legyen az első dolog, ami a formájáról eszébe jut az embernek. :)
Birth, CHELSEA, Death

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47364 Hozzászólás Szerző: twopac »

andá a jó isten hogy berbatovot leigazoljuk,egyszerűen imádom mindenben jó!drogbával nagyon durvák lennének
mindörökké chelsea!!

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#47365 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Hát Berbatov 10x annyit ér :) Seva visszavonulhatna ha Berbatov idejönne..
Chelseafan írta:Exclusive: £10m Nicolas Anelka to Chelsea!

A Times nem nagyon szokott hazudni!

Chelsea in £26million Berba swoop

A Sun meg Berbatovot írja. Hmm, vajon kivel járnánk jobban, ez itt a kérdés. Anelka vs. Berbatov. :roll:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47366 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Berbatov szeritnem jobb lenne a kettő közül, de mondjuk szerintem egy normális szélső kéne inkább.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47367 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Exclusive: £10m Nicolas Anelka to Chelsea!

A Times nem nagyon szokott hazudni!

Chelsea in £26million Berba swoop

A Sun meg Berbatovot írja. Hmm, vajon kivel járnánk jobban, ez itt a kérdés. Anelka vs. Berbatov. :roll:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47368 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:De vedd a többi csapatot is, ne csak minket! Talán Saha az, aki valamennyire bevált a ManU-nak...
engem nem erdekel a tobbi csapat ;)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47369 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Evra is bejött a manchesternek szerintem. Meg Vidic is.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47370 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Vegyük meg Aiden McGeady-t a Celtic-től! Nagyon jó szélső és nem is lenne drága szerintem. Ő meg tudná verni egy az egyben a védőket! 8)

Aiden McGeady - The Irish Magician

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47371 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

De vedd a többi csapatot is, ne csak minket! Talán Saha az, aki valamennyire bevált a ManU-nak...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47372 Hozzászólás Szerző: undertow »

igen, de nem is szoktunk telen igazolni. nagyon kevesen jottek eddig januarban.

kettejukon kivul volt meg thome, bosnich es jarosik. illetve weah es maniche jottek kolcsonbe. ez az utobbi 10 ev.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47373 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Parker, akármennyire is szeret(t)em, nem volt jó igazolás. Grönks meg 2001-ben jött. 7 éve!!! Tehát az utolsó elfogadható téli igazolásunk 7 éve volt???
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47374 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Emlékszik valaki, hogy utoljára milyen jó, téli átigazolásunk volt?
en ugyan vitatkoznek, de neked szerintem eleg jok lesznek :)
parker es gronkjaer is januari igazolas.

illetve hat magat az istent is ideny kozben igazoltuk, igaz az novemberben tortent.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47375 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

The Israeli coach refused to give much away in a press conference ahead of Chelsea’s local derby with London neighbours Fulham and remained coy on the possibility of Anelka moving south.

He did though insist that he was not looking for any short-term replacements for the injured Didier Drogba, or departing players heading off to the African Cup of Nations.

“No news for the moment,” he said. “They [the media] link us to 2000 players, Anelka is one of them. When we have news we will tell you.

“We are following players, but we don't want only to bring players for the next two months, we want to look for more than this.”


Hmm, érdekes. Akkor minőségi játékos érkezhet, nem csak tartalék. :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47376 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Puti írta: És akkor a kérdés: Drogbán kívül ki rúgja a gólokat?

Az átigazolásokat úgy sem mi döntjük el. Mi csak vitatkozhatunk itt róla.
1. Drogba egy ideje már nem játszik (dec 8. a Sunderland ellen már nem lépett pályára), azóta mégis lőttünk pár gólt: 7 meccsen 12 találat, szóval annyira nem szörnyű a helyzet. Nagy érvágás a hiánya, de szerintem ebben nincs vita: sok csatárunk van. Csak akkor van értelme igazolni, ha elküldünk valakit. Akkor pedig minőségi cserét kell találni.

2. igen, épp ezt tesszük :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#47377 Hozzászólás Szerző: Puti »

ToreAndre írta:E

A keretünk nagyon jó, NEM KELL TÚLTELÍTENI!!!
Igazoljunk nyáron, ha akarunk, most felesleges!
És akkor a kérdés: Drogbán kívül ki rúgja a gólokat?

Az átigazolásokat úgy sem mi döntjük el. Mi csak vitatkozhatunk itt róla.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47378 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Drenthe szélső, méghozzá baloldali.
drenthe inkabb wingback. azaz nem is szelso es nem is fullback, valahol a ketto kozott. nem hiszem, hogy ra lenne szuksegunk. inkabb jatszon gyakrabban sinclair. barcodes ellen parszor lefutott 2-3 vedot es meg a labda is nala maradt. orom volt nezni, robben ota nem lattam ilyet...
korábbról:
ZenZo írta:
8Lampard8 írta:Drenthet énis olvastam és örülnék is neki :) de pontosan ő milyen poszton is játszik? szélő? bal-back??mert ha bal-back akkor szerintem fölösleges..Cole meg Bridge mellett nem fog beférni.
Hivatalosan szélső. Egész fiatal korában a Feyenoordnál a junior csapatban szélsőt játszott, majd volt egy kisebb balhéja, ezért a Feyenoord fiókcsapatához, az Excelsiorhoz került. Na itt játszatták védőként, ahol remekül helytállt. Vissza is került a Feyenoordhoz, s a 05/06-os szezonban a felnőtt csapatban lépett pályára, miután a fiatalok kupájában (Otten Cup) a nem túl rossz utánpótlásképzéssel rendelkező Ajaxnak mesterhármast vágott, mint szélső. Annyira lenyűgözte az edzőt, hogy miközben bérelt helye volt a B csapatban, ő lett a csk. Erwin Koeman számított rá először rendszeresen az első csapatban. Három meccsel zárta a 05/06-os szezont. Ketten is voltak a pozíciójára abban az évben, de egy sérülésnek és egy kölcsönadásnak köszönhetően lehetőséghez jutott, amit ki is használt: gyorsan a közönség kedvencévé lett a 06/07-es szezonban, amikoris 26 meccsen lépett pályára hol szélsőként, hol védőként. Igazán akkor kapták fel, mikor a hollandok megnyerték az U21-es EB-t tavaly, és őt pedig a torna játékosává választották. Ekkor kerestük meg mi is, meg a Barca is, de a Feyenoord nem akarta eladni, hisz 2011-ig érvényes szerződése volt. Míg a Barca öt, mi hat millát adtunk volna érte, de a klub hajthatatlan volt, aztán a Real ajánlata (nem hivatalos, de tán 14M eurót adtak érte) meggyőzte a vezetőséget. A Realban a debut meccsén például bal belső középpályást játszott (Lampard posztján) a Sevilla ellen valami spanyol kupán, ahol egy g*cinagy gólt akasztott 28 méterről, bár még így is kikaptak 5-3-ra.
Szóval szélső és védő, de az egész bal oldalt be tudja játszani, már a Real is középpályásként számít rá, mint az írtam az előbb. Idén talán négy meccsen volt kezdő (nem néztem utána) a spanyoloknál. A holland nagy csapatba még nem kapott meghívót.
Drenthe wingback? ok, végülis. De Sinclair is jó nekem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47379 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Na meg ott van Nouble is, akit én már év végén kipróbálnék!! Hihetetlen a srác!
Sinclair-nek meg egyedül esély és lehetőség kell. Nem jó, ha azon izgul a srác, hogy ne rontson el semmit, mert görcsös lesz. Felszabadultan kell játszania és istenkirály lesz! Remélem holnap is játszik, akár a kezdőben a gyenge SWP vagy Joe helyett!
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#47380 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Drenthe szélső, méghozzá baloldali.
drenthe inkabb wingback. azaz nem is szelso es nem is fullback, valahol a ketto kozott. nem hiszem, hogy ra lenne szuksegunk. inkabb jatszon gyakrabban sinclair. barcodes ellen parszor lefutott 2-3 vedot es meg a labda is nala maradt. orom volt nezni, robben ota nem lattam ilyet...

Válasz küldése