Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47321 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Anelka jönne szívesen. A Bolton 19 millió fontot kérne érte...

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 38,00.html

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

#47322 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem Anelka minőségi csatárnak számít, attól hogy kezelhetetlen, még lehet vki jó játékos...nem véletlen, hogy a francia válogatottban bent van, és előtte csak azért nem volt, mert rosszban volt az edzővel...
Sheva legalább 30 meccsen nem csinált semmit, én elhiszem, hogy nagy klasszis, nagyon remélem hogy belendül, és újra olyan lesz mint régen...de az is lehet, hogy csak egy fellángolás volt, és lehet majd megint eltünik meccsekre...de nagyon remélem nem...
Kalou-t én továbbra sem tartom tipikus középcsatárnak, akármennyire annak mondjátok, csak végsőszámításban szokott azt játszani...(mint most, Seva és Drogba sérült, Pizzaronal meg alapból jobb)Ha mindenki egészséges, véletlenül se játszik középen...meg egyébként a chelsea legtöbbször, sőt mindig 4-3-3-at játszik(ahol nincs klasszikus vonalszélső), ahol a két szélső ember sokat bemegy középre, befele cselez(elég csak a barcára nézni, Messi ballábas jobb oldalt, Ronnie, ha játszik pont fordítva)...
A 4-4-2-es felállásban valószínű nem játszana szélen...mert akkor komolyabban kellene védekezni..
Én is annak örülnék, ha jönne Anelka, és Pizza valahogy menne, kölcsönbe vagy bármi...de ezt nem hiszem, hogy be fog következni...valahogy jobbnak látom Pizzánál...
És még mindig azon vagyok, egy ilyen csapatnak több csatárra van szüksége...a MU is venne csatárt(pedig Saha is általában padozik)...rengeteg meccs van és a csatárokkal lehet variálni...

Engem még inkább az aggaszt, hogy védekező kp. poszton ki fog mostanában játszani...Mikel és Essien elmegy afrika kupára, Sidwell sztem gyenge a chlsea-hez, marad Makalele, aki sérült...egy használható középső kp. van, és az Ballack...és ő se annyira szeret védekezni...

Szélső érkezése várható a legkevésbbé, sztem...de még bármi megtörténhet

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47323 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zenzo, ha már ennyire kérted, én Bentley-t olvastam ma...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47324 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Doyle csatár :) Amúgy nekem is Sidwellt jutott eszembe, teljesen fölösleges őt megvenni, mert minek. Jönni fog Anelka, ez 99% szerintem, eladni senkit nem fogunk (szerintem, max 1-2 loan kifelé), így meg Doyle leigazolása butaság lenne. Ha nem jönne Anelka, akkor mondjuk nem lenne rossz, csak nem tudom mennyi lehetőséget kapna. Pizarro is alig játszik, hozunk még1 csatárt, akkor az mennyit fog???

Vegyünk egy normális szélsőt könyörgöm...
Jó tévedtem :) de csatár szintén zenész. Ahogy írtad is, annyit jutna szóhoz, mint Sidwell. Pizarronál kb 2 perccel játszana kevesebbet meccsenként. Egy újabb derékba tört karrier.(és titkon még mindig azért szurkolok, hogy Anelka is maradjon ott, ahol van, vagy menjen oda, aki viszi)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47325 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Az hogy Grant azt nyilatkozza: "Több minőségi támadóra van szükség", ott a minőségi szón van a hangsúly...mert az egy dolog, hogy 4 csatár van, abból Kalou, aki nem is befejező csatár, csak ritkán játszik középen, inkább szélső(és megy afrika kupára), Drogba aki sérült(és megy afrika kupára), Sheva aki most kezd formába lendülni, előtte szinte alig mutatott valamit(szintén sérült és nem nevezném mostanság klasszisnak) valamint még Pizzaro, akitől én még jó megoldásokat nem is nagyon láttam, a gólokról nem is beszélek...tudom kevés lehetőséget kap, de amit kezdőként az aston villa ellen mutatott, az nagyon gyenge volt...lassú, körülményes, és egyáltalán nem gólveszélyes, egyedül a Valenci B elleni tét nélküli meccsen mutatott valamit(nem véletlen, hogy a bayern ingyen elengedte...)

Úgyhogy én egy minőségi, jó formában lévő támadónak örülnék...de kettő az tényleg sok, az sztem nem fog bekövetkezni...
És
1. Anelka minőségi csatár? Ha Seva számodra nem az, akkor nem értem, miről beszélünk... egy dolog, hogy nálunk most kezd formába lendülni, de attól egy erős klasszissal jobb, mint a francia
2. Kalou nem szélső
3. Az Afrika Kupa 1 hónap, nem 1 év. Ha visszajönnek mit csinálunk 15 csatárral?
4. Pizarrot a Bayern nem elengedte ingyen, hanem ingyen megvásárolható volt. Az utóbbi időben már nem volt stabil kezdő a bajoroknál, de 49 bajnokok ligája mérkőzéssel a háta mögött nem lehet egy rossz csatár... :wink: padra jött, csinálj csodát 3 perc alatt. Bár lassan azért vághatna gólt is, ha akar valamit ebben a csapatban.
5. A Villa ellen sokkal boszantóbb, amit a védelem mutatott

számomra még mindig meglepő, hogy egy szélsővel sem hoztak össze minket, csak csatárral. De hát lehet (úgy néz ki) én látom rosszul a dolgokat...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

#47326 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az hogy Grant azt nyilatkozza: "Több minőségi támadóra van szükség", ott a minőségi szón van a hangsúly...mert az egy dolog, hogy 4 csatár van, abból Kalou, aki nem is befejező csatár, csak ritkán játszik középen, inkább szélső(és megy afrika kupára), Drogba aki sérült(és megy afrika kupára), Sheva aki most kezd formába lendülni, előtte szinte alig mutatott valamit(szintén sérült és nem nevezném mostanság klasszisnak) valamint még Pizzaro, akitől én még jó megoldásokat nem is nagyon láttam, a gólokról nem is beszélek...tudom kevés lehetőséget kap, de amit kezdőként az aston villa ellen mutatott, az nagyon gyenge volt...lassú, körülményes, és egyáltalán nem gólveszélyes, egyedül a Valenci B elleni tét nélküli meccsen mutatott valamit(nem véletlen, hogy a bayern ingyen elengedte...)

Úgyhogy én egy minőségi, jó formában lévő támadónak örülnék...de kettő az tényleg sok, az sztem nem fog bekövetkezni...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#47327 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Figyelem: az NSO szerint Essien nem afriaki


ctrl c; ctrl v és rofl

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#47328 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Doyle csatár :) Amúgy nekem is Sidwellt jutott eszembe, teljesen fölösleges őt megvenni, mert minek. Jönni fog Anelka, ez 99% szerintem, eladni senkit nem fogunk (szerintem, max 1-2 loan kifelé), így meg Doyle leigazolása butaság lenne. Ha nem jönne Anelka, akkor mondjuk nem lenne rossz, csak nem tudom mennyi lehetőséget kapna. Pizarro is alig játszik, hozunk még1 csatárt, akkor az mennyit fog???

Vegyünk egy normális szélsőt könyörgöm...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47329 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én Doyle és Sidwell közt nem sok különbséget látok... szerintem ugyanarra a sorsra jutna, mint a már nálunk lévő játékos. Különben is középpálya... olyan, mintha Fülöp Marcit megvennénk a kapuba...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#47330 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta: Valószínüleg én vagyok az egyetlen, aki örülne neki...
Nem éppen, szerintem ő jó megoldás lenne, nem sztár, de jó játékos és nem duzzog ha egy Chelsea-ben nem kezdő, fasza lenne...Amúgy én még régebben láttam valami angol másodosztályú csapatban játszani kupa meccsen akkor nagyon jó volt... meg a tavalyi szezonja sem volt gyenge...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47331 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Figyelem: az NSO szerint Essien nem afriaki, vagy csak nem indul az Afriaki Nemzetek kupáján :) szerintük ugyanis csak három játékosunk távozik ezen esemény kapcsán: Kalou, Drogba és Mikel... lehet, hogy tudnak valamit?? :lol:
Egyébként idézgetik össze-vissza Grant nyilatkozatát, miszerint ugye egy ilyen csapatnak, mint a Chelsea, több minőségi támadóra van szüksége. Könyörgöm, hova, minek?! 1 posztra van jelenleg is Drogba-Kalou-Seva-Pizarro, szóval min. 4 játékos. No meg amúgy is minek, ha leültet 3 csatárt a padra, aztán egyet sem küld pályára? Nem értem...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47332 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Chelseafan írta:Az újabb jelölt: Kevin Doyle.

http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=532383
Számomra egy álom lenne! Imádom Doyle-t és végre újra játszana egy irishman a csapatban...(Bár Connor Clifford-ról sem feledkezzünk meg!)
Valószínüleg én vagyok az egyetlen, aki örülne neki...
Bár változatlanul állítom, nincs szükség új játékosra, hacsak nem adunk el helyette mást!
Only one Di Matteo!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#47333 Hozzászólás Szerző: twopac »

szerintem elkéne adni shevát amig még lehet,kapnánk érte körülbelül 15milió eurót szerintem a milan viszais venné mert shevával nagyon ment nekik,de azóta katasztrófa a játékuk a bajnokságban!
és sheva meg robben árából megkéne venni BERBATOVOT!drogba és berbatov elől szerintem...zseniálisak lennének!
mindörökké chelsea!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#47334 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »


Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#47335 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Berbatov szerintem a ManU-ba megy...
Anelka meg jön hozzánk...de minek?? 29 éves, de már játszott 7 csapatban...vajon miért küldték el mindenhonnan??
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#47336 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megvan a harmadik out a mai napon:
WestHam -> QPR : Hogan Ephraim (szélső)

Ivanovicsot már én is olvastam, mint ahogy Grant nyilatkozatát análka és berbatov véleményezéséről. Nem is tudom. Én meg Drogba fan vagyok... :wink: mindkettejük érkezése szerintem kizárt, mégha el is mennek egyen-ketten.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#47337 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

lares írta:én nem szeretem a Kanálkát...., nem kell. - szerintem :wink:
Berbi gyerek meg ....hmm.. akkor már inkább ő...
Náluink csak Anyádkának hívjuk :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#47338 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ivanovics érkezésére egyre nagyobb az esély:

http://sport.setanta.com/en/Sport/News/ ... o-Chelsea/
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#47339 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Zsoca87 írta:Meanwhile, The Daily Mirror reckons Keano will try and get Steve Sidwell on loan, and with Chelsea looking like spending big in January, that could be a runner.

Ez érdekes, szerintem van rá esély... A szunnyadó oroszlánt elviszik alvás közben? :D :D

Előkészítik a 9es mezt Berbatovnak XDXD :lol:

lares
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007. december 13., csütörtök 21:18
Tartózkodási hely: Szombathely

#47340 Hozzászólás Szerző: lares »

én nem szeretem a Kanálkát...., nem kell. - szerintem :wink:
Berbi gyerek meg ....hmm.. akkor már inkább ő...

Válasz küldése