Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4661 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

béla írta:
Dante írta: Hogy ne csak okoskodás legyen a hsz, azt hozzátenném, hogy szerintem sincs világ vége, nem ez a legszarabb Chelsea az Abra-éra alatt, de nem is a legjobb.
Viszont az fontos különbség,hogy általában a szar idényeinkben a játékosok öregedése vagy a jó játékosok szar formája volt a fő tényező, most inkább az,hogy a keretünk ezt tudja. Most nem az utolsó két meccsre gondolok, mert az nagyon wtf volt. De ezzel a kerettel a reális cél a top4, a bajnoki címhez tényleg 120% kell mindenkitől,és lehet,hogy az sem elég. Aztán amikor a 120% visszaesik 80-ra, akkor van az,hogy nagyon kaparni kell a 4. helyért.
Ha csak 80%-ra esett volna vissza... A legnagyobb probléma a keret minőségétől teljesen függetlenül az, hogy mintha senkinek sem lenne kedve focizni. Ez a "fent vagyok a pályán, de minek?" kítűnő példája.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#4662 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta: Hogy ne csak okoskodás legyen a hsz, azt hozzátenném, hogy szerintem sincs világ vége, nem ez a legszarabb Chelsea az Abra-éra alatt, de nem is a legjobb.
Viszont az fontos különbség,hogy általában a szar idényeinkben a játékosok öregedése vagy a jó játékosok szar formája volt a fő tényező, most inkább az,hogy a keretünk ezt tudja. Most nem az utolsó két meccsre gondolok, mert az nagyon wtf volt. De ezzel a kerettel a reális cél a top4, a bajnoki címhez tényleg 120% kell mindenkitől,és lehet,hogy az sem elég. Aztán amikor a 120% visszaesik 80-ra, akkor van az,hogy nagyon kaparni kell a 4. helyért.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#4663 Hozzászólás Szerző: Dante »

tutaj írta:Egy Walker mitől jobb 60 millióért?
Zappa-val annyi baj van, hogy buta. Elszaladgál a szélen, néha lecsúszik a beadása és abból gól lesz, de ezeken kívül semmiben nem jó. Moses, támadó szélső létére jobban helyezkedik hátul. Walker-hez hasonlítani pedig végképp kár, a liga egyik legjobb szárnyhátvédje, bár a léc nem magas. A tudása nyilván nem ér 50 milliót, de Zappa-é sem 25-öt.

Hogy ne csak okoskodás legyen a hsz, azt hozzátenném, hogy szerintem sincs világ vége, nem ez a legszarabb Chelsea az Abra-éra alatt, de nem is a legjobb. A legnagyobb gond a fejekben van, valami nagyon eltört tél elejére és a sajtó is szétcincálja a játékosokat. Hazard-ék szerződés ügye nyilván nem segít, ahogy a Luíz balhé sem, valószínűleg az öltöző sem egységes. (DL adta a gólpasszt Hazard-nak a watford ellen, a belga peddig ignorálta Luízt)
Nálunk mindig balhé van egyébként, úgy néz ki ez a siker kulcsa. Ahogy itt már többször is szó volt róla, olyan ez a csapat mint egy őrült barátnő.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Premier League

#4664 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Gallion írta:Conte 95% hogy lelép, ha időközben nem menesztik. Hazard és Courtois még mindig nem hosszabbított. Nyáron a középszer Moses helyére egy még középszerebb Zappacostát, és 30+ millióért egy Drinkwatert vettünk. Megeshet, hogy top4-en kívül és EL-ben folytatjuk jövőre. Én egyelőre úgy látom, hogy örülhetünk annak is, ha jövőre nem gyengülünk.
Zappaval mi baj van? Egy hajtós kis játékos akinek nem derogál, ha ülnie kell a padon. Egy Walker mitől jobb 60 millióért? Drinkwater is tökéletes kiegészítő ember. Fellaini vagy aza durva Herrera jobbak? Itt a nagy kérdés Hazard. Viszont ha Zidane megy, akkor Hazard nem hiszem, hogy odamenne, főleg hogy ott most generációváltás lesz, évekig el lehet felejteni ezt a Realt.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Premier League

#4665 Hozzászólás Szerző: Gallion »

tutaj írta:Ha nyerünk holnap, márpedig nyerünk
Nem tudom ezt mire alapozod ennyire magabiztosan, és ezt nem csak az elmúlt 2 meccs fényében mondom, hanem hogy az egész csapat egy rakat f*s lett. Morata off, egy sérülésből felépülő még labdaidegen Giroud van éknek, aki egyáltalán nem biztos, hogy kezdő lesz. És egy tipikusan kőkeményen defenzív, betömörülő kieső csapattal játszunk, ami köztudottan impotenssé teszi a csapatot elől.
tutaj írta:mi pedig bőven jobbak leszünk
Conte 95% hogy lelép, ha időközben nem menesztik. Hazard és Courtois még mindig nem hosszabbított. Nyáron a középszer Moses helyére egy még középszerebb Zappacostát, és 30+ millióért egy Drinkwatert vettünk. Megeshet, hogy top4-en kívül és EL-ben folytatjuk jövőre. Én egyelőre úgy látom, hogy örülhetünk annak is, ha jövőre nem gyengülünk.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Premier League

#4666 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Na most akkor, ha már a vészharangot kongatja mindenki.
Megint minősíthetetlen, 0 játékkal kapott ki a Józsi féle tehénhorda 800 millió fontból. Ha nyerünk holnap, márpedig nyerünk, 3 pontra leszünk mögöttük.
Van még a Pool meg a Tottenham. Ezek közül a Pool eladta a legjobb játékosát és nem pótolta, a védelmük egy kabaré. A Tottenham nem rossz, sőt az egyik legjobb modell náluk van egész Angliában. A City költekezése és ők akik előttünk járnak. A többihez képest bőven jók vagyunk. Szerintem Ruben és Zouma jövőre be lesz építve. Utóbbi Cahill helyett akár. A City jövőre meg sem fogja közelíteni ezt az idei játékot az is biztos, mi pedig bőven jobbak leszünk, idén csak arra ment el 3 meccs, hogy a londoni kiscsapatokkal az edzőváltásuk után játszottunk idegenben. Egy Bmouth sem fog 3-at rúgni még egyszer a Bridgen.
Ja és a verhetetlen Barca is nem először mutatott be impotens játékot egy spanyol kiscsapat ellen, úgy hogy a Getafeban se Hazard se Willian se Kanté. Tehát nagyon korai ez, hogy temeti mindenki a csapatot, jövőre meg fogjátok látni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4667 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Drogbert írta:
emsanya írta:Tegnap a Sp*rs is a győzelemmel beugrott elénk a tabellán. Ha nem leszünk 4-ben, akkor az EL hely azért jó lenne. Igaz egy fos az europa liga, de lehet kapnának játéklehetőséget a fiatalok, meg a loan army-bol ha jönnének emberek.

BL-ben meg úgyse sok beleszolásunk lenne a dolgokba.
Az iden megnyerjuk a BLt. az szent 8) es az FA kupa is meglesz. Fel a fejjel annyi eleg is lesz :)
Így legyen! Drukkolok én is persze, de sztem ha barca ellen gólt kapunk az első meccsen, akkor ki is estünk. FA kupára van reális esély, legalább döntőre.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1305
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4668 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

emsanya írta:Tegnap a Sp*rs is a győzelemmel beugrott elénk a tabellán. Ha nem leszünk 4-ben, akkor az EL hely azért jó lenne. Igaz egy fos az europa liga, de lehet kapnának játéklehetőséget a fiatalok, meg a loan army-bol ha jönnének emberek.

BL-ben meg úgyse sok beleszolásunk lenne a dolgokba.
Az iden megnyerjuk a BLt. az szent 8) es az FA kupa is meglesz. Fel a fejjel annyi eleg is lesz :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4669 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

koni0725 írta:
emsanya írta:.

Szóval sztem egyáltalán nem állunk úgy, hogy kötelezően BL indulásokkal számolni kéne, kemény dió az első 5-6 csapat.
Azért hadd várjam már el a tavalyi bajnoktól, hogy induljon jövőre a BL-ben. Remélem a csapatnál nem estek le ennyire az elvárások. Plusz ha nem lenne meg a BL akkor a nyári erősítésről megint lemondhatunk, azt pedig szerintem nem kell magyaráznom, hogy milyen körülményekkel járna.
szerintem nem, amúgy is lemondhatunk a nyári erősítésekről.
ahogy az utóbbi időben mennek a dolgok (átigazolási szempontból), nem sok reményt fűzök ahhoz, hogy értékelhető játékos fog érkezni.
Pedig lehetne sok tehetséges játékost venni a sok majmot meg eladni.
de az én meglátásom szerint túl nagy rendet kéne tenni.
a védelemben pl. Cahill és Rüdiger sem az a szint aminek a Chelseaben a helye, és oda kapásból visszakéne hozni Zouma-t és mondjuk megvenni Michael Keane-t és ha Conte marad akkor gondolom Luiz is megy az ő helyére meg jöhetne De Vrij (állítólag 30m euróért vihető lenne)!
a középpályára kéne a legnagyobb erősítés mert ott csak Kante van, de mellé kéne egy box in box játékos akit nem nagyon tudok mondani Vidalon és Nainggolan-on kívül, de sajnos egyik sem megszerezhető és mind a kettő rövidtávú megoldás lenne mert egyikőjük sem fiatal, de azért egy Nainggolan-tól eldobnám az agyam az tuti. :D
a támadósor a legnagyobb kérdőjel mert itt minden Hazard-on múlik, mert ha ő marad akkor Willian(bármennyire is csípem) Pedro őket el kell engedni és venni helyettük mást én akiben sok fantáziát látok az Fekir (bár ő inkább irányító mint szélső), Leon Bailey, Mahrez, Insigne, Lemar, Martial, Samu Castillejo, Depay, Zaha!
csak sajnos ezekért a játékosokért aki minőségi játékos sajnos sokat kell fizetni amit a klub nem akar ezért én nem is várom az átigazolási szezont, hogy megint vegyünk semmire kellő barmokat akik még a padra sem jók, mert ha beállnak akkor semmi pluszt nem tudnak hozzátenni a játékhoz.
kell a minőség és ha lesz BL ha nem jövőre, a vezetőség ezt nem hiszem, hogy felfogja, mert ők csak üzleti szempontól nézik ezt a dolgot azért kéne ide is olyan sportigazgató akinek nem a profit az elsődleges szempont hanem a csapat sikeressége, mondjuk egy Lampard, Drogba vagy Terry tökéletes lehetne!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#4670 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

emsanya írta:.

Szóval sztem egyáltalán nem állunk úgy, hogy kötelezően BL indulásokkal számolni kéne, kemény dió az első 5-6 csapat.
Azért hadd várjam már el a tavalyi bajnoktól, hogy induljon jövőre a BL-ben. Remélem a csapatnál nem estek le ennyire az elvárások. Plusz ha nem lenne meg a BL akkor a nyári erősítésről megint lemondhatunk, azt pedig szerintem nem kell magyaráznom, hogy milyen körülményekkel járna.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4671 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Norbertoo írta:
emsanya írta: ...és akarnak venni még klasszis támadót a Sané-Salah duo mellé.
Úgy érted Mané?
Igen, ő rá gondoltam, sorry.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Premier League

#4672 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

emsanya írta: ...és akarnak venni még klasszis támadót a Sané-Salah duo mellé.
Úgy érted Mané?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4673 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Játékban a Spurstől fényévekre vagyunk, legélvezetesebb focit tolják. Kreatívak, gyorsak és náluk van a legjobb csatár.

A pool már erősíti a védelmet (ugye a világ legdrágább védöjével), jövőre már Keita is beszáll hozzájuk és akarnak venni még klasszis támadót a Sané-Salah duo mellé.

Szóval sztem egyáltalán nem állunk úgy, hogy kötelezően BL indulásokkal számolni kéne, kemény dió az első 5-6 csapat.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#4674 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Bele se akarok gondolni, hogy mi lesz, ha nem javul a játékunk, és holnap is kikapunk. Conte repül, lecsúszunk a Top 4-ből, kiesünk a BL-ből, Hazard elmegy...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Premier League

#4675 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Legyen csak meg a Bl. Így vagy úgy azért egy Sp*rs meg egy Pool ne legyen már előttünk. Főleg a Poolnak nincs semmi keresnivalója a Bl-ben.
Szerintem a Sp*rs meg a Pool is jobb focit játszik sajnos mint a Chelsea!
Ha nem kapják magukat össze a srácok és nem érnek oda a top 4-be akkor nem is fogják megérdemelni a BL-t.
ami baj az az, hogy a huzó embereket gondolom annyira nem érdekli hogy jövőre a Chelsea BL-ben lesz vagy sem mert ha nem akkor lelépnek a faszba és ők ott lesznek Drinkwater Barkley féléknek meg tökmindegy azokkal jobb is ha nem indulunk a BL-be.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4676 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:Legyen csak meg a Bl. Így vagy úgy azért egy Sp*rs meg egy Pool ne legyen már előttünk. Főleg a Poolnak nincs semmi keresnivalója a Bl-ben.
Ezek csak érzelmi alapú megállapítások. A pool mivel lenne rosszabb, mint mi?
Az van előttünk, aki megharcol érte. Csak játékosokat lehet venni, győzelmet nem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7026
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#4677 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Legyen csak meg a Bl. Így vagy úgy azért egy Sp*rs meg egy Pool ne legyen már előttünk. Főleg a Poolnak nincs semmi keresnivalója a Bl-ben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#4678 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tegnap a Sp*rs is a győzelemmel beugrott elénk a tabellán. Ha nem leszünk 4-ben, akkor az EL hely azért jó lenne. Igaz egy fos az europa liga, de lehet kapnának játéklehetőséget a fiatalok, meg a loan army-bol ha jönnének emberek.

BL-ben meg úgyse sok beleszolásunk lenne a dolgokba.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#4679 Hozzászólás Szerző: laczze »

Troy Deeney-t nem tiltották el amiért bemutatott a Chelsea szurkolóknak a gólja után.
Egy igazi börtönviselt suttyó, olvastam élettörténetés és sok szempontból szimpatikus, de az ilyen megmozdulása egy gyökér.
Mutogathat de ezen kívül sok sikere nincs az évben.
Plusz ha ez nálunk csinálja valaki ne adj isten annó Costa... minimum 3 meccs.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#4680 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Gallion írta:Mike Dean has shown more red cards than any Premier League club has ever received.

Mike Dean: 89
Everton: 88
Arsenal: 84
Newcastle: 80
Chelsea: 78

Micsoda értelmes összehasonlítás!

Válasz küldése