Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4641 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem sokan elhagynák a süllyedő hajót, ezért nem számolok például Hazard-ral vagy Courtois-val, ők szerintem tuti lelépnek, és még így is van egy valag kérdőjel. Sajnos Cahillt vagy Maticot nem hiszem hogy el tudjuk passzolni, pedig jó lenne. Pedro nem tudom mennyire érzi jól magát Angliában, így ő is kérdőjeles számomra, az űltalad felsorolt távozókkal meg egyetértek.

Ezeket a játékosokat pótolni kell, és nem tudom mennyire lenne okos újabb zsoldosokat hozni, akik csak az extra gázsi miatt vannak itt, mert máskülönben esélyünk se lett volna szerződtetni őket. Ezek a játékosok színt tudnának vinni a játékunkba, onnantól meg Contén múlik, hogy mit tud belőlük kihozni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4642 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én úgy látom, hogy lepasszoltál egy Kürtőt, Cahill-t, Mikel, Matics, Oscar, Hazard, Pedro-t. Legyen 73+10+10+15+30+90+15=243 milla. +Salah 15-ert tutira a Roma-é, és láthatóan nem számoltál Cuadrado-val és Moses-el, feltételezem őket is eladnád, így 270 milla körül jársz. A többiekről, mint Christensen, MvG, stb. feltételezem, hogy újra kölcsönadnád.

Jövőre nincs nagy terhelés, nem kell klasszis backup kapus, Bego mögé nyugodtan maradhat Amelia és egy ifi vagy Blackman vagy akárki.

Manolas-ról jókat írtatok, feltételezem, hogy beválik, tegyük fel, hogy Zouma szint és hogy októberre a francia is jó formában lesz. Ez kb. az idei Zouma-Terry. Amaviról csak annyit tudok, hogy Aston Villa, aztán onnan túlzásnak érzek bárkit is isteníteni, ott vagyunk vele, mint Cahill-el. Baloldalunk még mindig nincs...

Ezt átszőném a középpályás részhez, mert ha Akét toljuk hátra balbunkóba, akkor marad Nainggolan az egyetlen labdaszerzőnk. Xhaka leépült szerintem(Matics2), Ruben-Fabre-Moutinho pedig inkább a kreatívabb szerepkörökben otthonosak. Itt ugye Moutinho lenne az érkező, akit én nem igazán tudok Oscar-nál előrébb tenni.

Dembele-ről nem tudok semmit, ezért feltételezem, hogy valóban akkora tehetség, de Hazard-al is szenvedünk kreativitás terén, attól, hogy helyére hozunk egy Dembele-t, nem leszünk előrébb, bármilyen kreatív a csávó.

Ha már úgy alakulna a keret, ahogy leírtad, abból a 100 milla feleslegből igazán elférne vagy Pogba vagy Griezmann+valaki duó.

Szerintem Conte a keret nagyrészét megtartja majd. A távozók oldalán Mikel, Remy és max Oscar-al számolok ha jönnek a kínaiak. Érkezők oldalon meg 2-3 emberkével, ilyen Manolas meg Nainggolan-okkal. Amúgy nincs BL, szóval nem feltétlenül kell nézegetni az FFP-t, kell f*sni a pénzt, aztán jövő nyáron még lehet kozmetikázni rajta.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4643 Hozzászólás Szerző: Chester »

Túl sok erősítést jelentő nevet úgy sem fogunk tudni hozni, és Contéra sem ez volt a jellemző a Juvéban. Így se lenne olcsó mulatság ezen játékosok beszerzése.

Guzan szerintem teljesen jó cserekapusnak, olcsó, ráadásul HG, másrészt Amelia > Blackman. A védelemben már az erősítés, ha Iva nem játszik, Baba meg megérdemelne egy esélyt, talán nem kéne az első hibája után jegelni... :roll: Amavi meg isten, Diks baromi olcsó lenne a Vitesse-ből, cserének megteszi, Manolas meg Zoumával hatalmas tanár lehet, végre két viszonylag gyors középhátvédünk lehetne.

Nem lenne szűrés a középpályán? Mindegyik játékos tud védekezni és támadni is, Xhaka és Nainggolan elég hatékonyan, és ők nem ügyetlenek ha náluk van a labda mint Matic, Fabregasnak meg nincs normális cseréje, ez lehetne Moutinho.

Szélsőkkel meg voltam lőve, de egyszerűen nincs olyan név, aki azonnali impact és elérhető, egy Reus vagy Griezmann szerintem álom kategória jelen helyzetünkben, max Teixeira lehetséges még ha megunja a City Wokot. Dembele baszott tehetséges szélső, óriási hiba lenne másnak hagyni, Martial kaliberű igazolás lehetne, Fekir mondjuk nem valószínű hogy olcsó lenne, de jobbat nem tudtam megálmodni, vagy ő vagy Teixeira, esetleg ha tényleg szerelmes Conte Cuadradoba, akkor ő, bár nem tartanám jó ötletnek.

Costa-Traoré egyértelmű, harmadik számú csatárnak meg egy Mitroglou is elég lehetne, bagóért odaadná a Fulham (bár sajna tuti megveszi a Benfica).

Sacc/kb ilyen átigazolási összegekre számítanék:

Guzan: £3M
Manolas: £30M
Diks: £5M
Amavi: £10M
Xhaka: £26M
Nainggolan: £28M
Moutinho: £15M
Dembele: £20M
Mitroglou: £5M
(Fekir: £35M)
---------------------
Összesen: £142M (Fekirrel £177M)

Nem lenne olcsó, de most gondolj bele, hogy szerinted ez a keret nem lenne előrelépés, és így is £142M alsó hangon, mennyit kéne költeni, hogy előrelépést jelentő játékosokat igazoljunk? Nem hiszem, hogy Pogba vagy Griezmann kaliberű játékosokra nekünk most lenne akár pénzünk, akár vonzerőnk (arról nem beszélve, hogy ez a kettő kerülne annyiba mint 9 fenti játékos együtt). Szeretnék olyan játékosokat látni, akik még nem nyerték agyon magukat, de egy rendszerbe azért illenének, nos, szerintem ők azok.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4644 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta:Egy ilyet elnéznék jövőre

Kapusok: Begovic, Guzan, Amelia
Védők: Terry, Zouma, Manolas, Ivanovic; Azpilicueta, Diks; Amavi, Baba
Középpályások: Aké, Xhaka; Nainggolan, Loftus-Cheek, Fabregas, Moutinho
Támadók: Willian, Dembele; Kenedy, Fekir; Costa, Mitroglou, Traoré
Kapusok :lol: :lol: :lol:

Diksről és Amaviról nem sokat tudok, de ez a védelem nekem ugyan olyan leaky, mint a mostani, a középpálya pedig ugyanúgy képtelen lenne a szűrésre. A támadók közül pedig egyik sem igazán képes váratlant húzni. Ezzel a kerettel ott vagyunk, mint idén, csak a nevek cserélődnek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4645 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mentségemre szóljon, hogy bagóért elhozható lenne harmadik számú csatárnak. :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#4646 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chester írta:Egy ilyet elnéznék jövőre

Kapusok: Begovic, Guzan, Amelia
Védők: Terry, Zouma, Manolas, Ivanovic; Azpilicueta, Diks; Amavi, Baba
Középpályások: Aké, Xhaka; Nainggolan, Loftus-Cheek, Fabregas, Moutinho
Támadók: Willian, Dembele; Kenedy, Fekir; Costa, Mitroglou, Traoré
Mitroglou? :lol: :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4647 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy ilyet elnéznék jövőre

Kapusok: Begovic, Guzan, Amelia
Védők: Terry, Zouma, Manolas, Ivanovic; Azpilicueta, Diks; Amavi, Baba
Középpályások: Aké, Xhaka; Nainggolan, Loftus-Cheek, Fabregas, Moutinho
Támadók: Willian, Dembele; Kenedy, Fekir; Costa, Mitroglou, Traoré

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4648 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én egy, esetleg kettő top klasszis transzfert tudok elképzelni és még 3-4 drágább játékost. A felsoroltakból néhányat simán, a klasszis kategóriából Pogba-t vagy Griezmann-t tudnám mint reális nagy pénzes igazolás elképzelni. Griezmann-t azért mert az atletico-val már üzleteltünk néhányszor, Pogba-t meg hátha az olasz kapcsolatokkal. Bármelyikük jön, én örülnék neki!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4649 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kiegészítőembernek tökéletes lenne, az egyedüli aggályom hogy Mendes az ügynöke.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7091
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4650 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:Én meg remélem váltunk 4-3-3-ra, és CM-eket és szélsőket veszünk, arra is van esély, hogy Conte megtartaná Cuadradot, már a Juvéba is vitte volna anno. Digó lévén gondolom dominálni akar a középpályán, azt Götze meg James stílusú játékossal nem jöhet össze, Fabregasnál rosszabbul védekező játékosok megvétele remélem ki lesz zárva. Plusz remélem elhozzuk Moutinhot.
Moutinho nem épült le Monacoban? Én nem látom játszani azért kérdezem. 29 éves utolsó esélye, hogy dobbantson felfelé nyáron.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4651 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én meg remélem váltunk 4-3-3-ra, és CM-eket és szélsőket veszünk, arra is van esély, hogy Conte megtartaná Cuadradot, már a Juvéba is vitte volna anno. Digó lévén gondolom dominálni akar a középpályán, azt Götze meg James stílusú játékossal nem jöhet össze, Fabregasnál rosszabbul védekező játékosok megvétele remélem ki lesz zárva. Plusz remélem elhozzuk Moutinhot.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4652 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Götze nagy fogás lenne, de rodrigueznek is jár egy esély, nagyon nagy lehet még. Higuainról meg annyit, hogy minden igaz amit írtál, de ezek kB Costara is igazak meg amúgy sztem egy volt csatárunk se tudott volna évi 40et lőni, akkor se ha minden labda őt keresi.

Mindegy, hogy kik jönnek ezek közül, de legalább 3 minőségi igazolás kéne, plusz a Francia dembele gyerekhez hasonló tehetségek jöhetnek számolatlanul...

Amúgy Depay is idevehető, nem érzi otthon magát Manchesterben, csakhogy tudjuk milyen a hozzáállása... Én azért megneveltetném Contevel, hátha...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4653 Hozzászólás Szerző: Chester »

Istenem csak jönne össze Manolas, rohannék mezt venni. :D Csak kétlem, hogy lerabolnánk a Romát, pedig Nainggolan és Pjanic is elférne itt. Az, hogy 90-100 millió lenne a Szabi által említett három játékos, az sajnos a mai foci velejárója. Ha igazolni akarunk, akkor muszáj lesz túlfizetni játékosokat, főleg hogy nincs BL.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4654 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Götze eléggé leépült Guardiola alatt a Bayernnél, most a legfrissebb hírek szerint nyáron a Liverpoolhoz igazolhat csökkentett áron, kb. 15-20 millió euró között (ha Ancelotti sem tart rá igényt). Tudjuk a dortmundi időkből, hogy milyen fasza játékos volt 20-21 évesen Klopp kezei alatt, ha megtalálja a formáját, ez akár nagy üzlet lehet ilyen olcsón (ha persze ténylegesen létrejön majd).

Ebből a névsorból Manolast, Nainggolant vagy éppen Iscot szívesen elnézném itt, csak az a baj, hogy ők hárman kerülnének kb. 90-100 millába.

Lacazette tavaly jól nyomta, idén valahogy megállt a góltermelésben, Draxlert én mindig is egy túlértékelt játékosnak tartottam, azóta se győzött meg (a Schalkénál most Sané a Draxler2).
Andersont én imádom, de nem elég kiegyensúlyozott a formája, Rodrigueznek állítólag a hozzáállása nem az igazi. Higuain meg kell a francnak, egy hisztis, idegbeteg, csapatromboló ember, aki komolyabb meccseken rendre besül és totál negatív hős lesz, illetve ha az első 20 percben nem jönnek be a dolgai, akkor elmegy a kedve az egésztől és csak durcizik elöl totál haszontalanul, a gólmutatója meg azért olyan impresszív csak, mert a Frosinone kaliberű csapatok ellen szedi meg magát. Meg olyan csapatban játszik, ahol ő a király, és mindenki neki kaparja ki a gesztenyét.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4655 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Lacazette, Götze, Draxler, J.Rodriguez, Isco, Manolas, F.Anderson, Bacca, Higuain, Cavani, Laporte, Gaya, Diks, Bazoer, Mahrez, Pjanic, Naiggolan, stbstbstb
KB még 30 játékost tudnék írni aki nyáron mozdítható és minőségi erősítést jelentene. Ha idén nem tudunk jól igazolni, akkor nem tudom mikor...

Szerintem izgalmas nyarunk lesz.
Ezekből tényleg lehetne csemegézni, az olaszban játszókat kevésbbé ismerem, de egy Draxler, Isco vagy a csatárok ezek közül, mind mind erősítés lenne. Mahrez sztem amúgy nem fog PL-en belül klubot váltani.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4656 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:Ezeknek kb 10 %-a jelentene igazi minőségi erősítést
A mostani kerethez mérten mindegyik jelentősen hozzátenne. Ki lenne ide kevés ezek közül...?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#4657 Hozzászólás Szerző: béla »

Ezeknek kb 10 %-a jelentene igazi minőségi erősítést

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4658 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lacazette, Götze, Draxler, J.Rodriguez, Isco, Manolas, F.Anderson, Bacca, Higuain, Cavani, Laporte, Gaya, Diks, Bazoer, Mahrez, Pjanic, Naiggolan, stbstbstb
KB még 30 játékost tudnék írni aki nyáron mozdítható és minőségi erősítést jelentene. Ha idén nem tudunk jól igazolni, akkor nem tudom mikor...

Szerintem izgalmas nyarunk lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#4659 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:
emsanya írta:És Hazard a real-ban milyen poszton játszana? Ronaldo cseréje lenne?
Ő mindig is irányító akart lenni, szal 10es poszton.
Kipróbálta José ott is, ott se sokat csinált, mindig mindenhol bal szélen játszott. Meg akkor már csak 2-3 embert kell eltakarítani előle a sorban :D és akkor lehet 100 millioért kísérletezgetni vele az új poszton :D.
Amikor először megkapta a lehetőséget azon a poszton nagyon jól játszott, de nem kimondottan a 10es posztot hozta, annál többet egyénieskedett, inkább olyan árnyékék volt. Szerintem ott is ugyan olyan jó mint balszélen ha megy neki a játék.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4660 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:És Hazard a real-ban milyen poszton játszana? Ronaldo cseréje lenne?
Ő mindig is irányító akart lenni, szal 10es poszton.
Kipróbálta José ott is, ott se sokat csinált, mindig mindenhol bal szélen játszott. Meg akkor már csak 2-3 embert kell eltakarítani előle a sorban :D és akkor lehet 100 millioért kísérletezgetni vele az új poszton :D.

Válasz küldése