Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#46201 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Most kell rájuk lecsapni !!!!!
A kiesés szélére sodródott Valencia klub megválik legjobbjaitól a nyári átigazolási időszak alatt.
"Immár egyetlen játékosunk sem eladhatatlan, valahogy rendbe kell tennünk az anyagi helyzetünket" - utalt Juan Sanchez menedzser arra, hogy a nemrég még bajnokaspiránsként emlegetett egyesület a szezonban 50 millió eurót költött futballistákra és további 10 milliót a négy, nála szerencsét próbáló vezetőedzőre.
A tabella 15. helyén tanyázó és a kiesőzónától csak 4 pontra lévő Valencia sürgősen meg kíván szabadulni a válogatott David Villától, Joaquintól és David Silvától, valamint fontolgatja a német kapus, Timo Hildebrand eladását is. Utóbbi esetben nyártól komoly gondok adódhatnak hátul, ugyanis a másik "portás", a 38 éves Santiago Canizares az idény végén visszavonul.
http://index.hu/sport/foci/fhirek/351328/

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46202 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Erről az Essien-es dologról azért nem lehet annyit hallani, mint Drogbáról, Sheváról vagy Lampardról. Szóval szerintem nincs realitása, ráadásul Essien imád itt játszani. Nem hiszem, hogy elmenne innen.

Invest
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008. február 3., vasárnap 20:26
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#46203 Hozzászólás Szerző: Invest »

Lehet sokan lefognak szólni most, hogy ez csak egy pletyka, amit nem érdemes komolyan venni, de már eléggé régóta hallom ezeket és már nagyon idegesít.

Essienről lenne szó és az ő esetleges Madridba való igazolásáról. Én is nagy baromságnak tartottam az egészet eddig, de már annyit olvastam róla, hogy kezdek megijdeni. Mijatovic ott volt tegnap a Pool elleni meccsen és állítólag nagyon szeretnék Essient ( nah persze ki nem ? ). Nagyon remélem, hogy csak " illendőségből " állnak vele szóba egyáltalán és valami olyasmit gondolhattak, hogy " na ültessük le a hülye gyereket a díszpáholyba, aztán küldjük haza "

Nagyon nem bírnám elvilseni, ha el menne innen. A vezetőség nem lehet olyan ostoba, hogy elengedjék a talán jelenlegi legjobb játékosukat. És Essien sem akarhat elmenni abba a sztár temetőbe...

Ezt csak úgy azért írtam le, hogy kiadjam magamból ezeket a rémes gondolatokat :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46204 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Bambino írta:Tudja esetleg vki hogy mi a helyzet manapság a két legutóbbi igazolásunkkal :?: Di Santo-ra és Ivanovic-ra gondolok. Ifisták vagy mit csinálnak :?:
Di Santo szórja a gólokat a tartalékok között, Ivanoicról meg nem sokat hallani. Szeritnem ő is szokott játszani, de fene se tudja. :D

Avatar
Bambino
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 22:29
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Desailly
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#46205 Hozzászólás Szerző: Bambino »

Tudja esetleg vki hogy mi a helyzet manapság a két legutóbbi igazolásunkkal :?: Di Santo-ra és Ivanovic-ra gondolok. Ifisták vagy mit csinálnak :?:
...COS CHELSEA, CHELSEA IS OUR NAME!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46206 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, tegnap már én is olvastam ezt a hírt, de ennek semmi realitása. Ki lenne az a hülye, aki egy ilyen szezon után többet ad a franciáért, mint mi egy éve? (főleg az Inter nem lesz olyan hülye, amikor tudja, hogy ingyen is simán megkaphatja :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#46207 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Inter Milan are preparing a major bid for forgotten Chelsea winger Florent Malouda.

Malouda has hardly featured in his first season at Chelsea and the Daily Express says Inter will offer £15 million to take him to Italy in the summer.


Ennyiért mehetne sztem.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#46208 Hozzászólás Szerző: Oziris »

DjNeo92 írta:
Oziris írta:
kdako írta: Querasmán kívül én is szívesen látnám őket. Agbonlahor baromi jó, McGeady is nagyon ügyes, érdemes lenne lecsapni rájuk.
Aiden McGeady

http://www.youtube.com/watch?v=RW_-BQRF ... re=related

Azért nemcsak a brazilok tudnak cselezni :wink:
Szélsőnek tökéletes lenne... és az ő megszerzésére lenne a felsorolásból a legtöbb sanszunk sztem!
McGeady-t nem tartom sokkal jobbnak mint Gera Zolit!
Ennyi erővel ő is jöhetne! :D :roll: :wink:
Hát azért 7-8év korelönye van Gerával szemben,meg egyébb más is:D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46209 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Oziris írta:
kdako írta:
Chelseafan írta:Ashley Young, Agbonlahor, Ribéry, Quaresma, McGeady. Jöhetne vmelyik... :)
Querasmán kívül én is szívesen látnám őket. Agbonlahor baromi jó, McGeady is nagyon ügyes, érdemes lenne lecsapni rájuk.
Aiden McGeady

http://www.youtube.com/watch?v=RW_-BQRF ... re=related

Azért nemcsak a brazilok tudnak cselezni :wink:
Szélsőnek tökéletes lenne... és az ő megszerzésére lenne a felsorolásból a legtöbb sanszunk sztem!
McGeady-t nem tartom sokkal jobbnak mint Gera Zolit!
Ennyi erővel ő is jöhetne! :D :roll: :wink:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#46210 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:
Chelseafan írta:Ashley Young, Agbonlahor, Ribéry, Quaresma, McGeady. Jöhetne vmelyik... :)
Querasmán kívül én is szívesen látnám őket. Agbonlahor baromi jó, McGeady is nagyon ügyes, érdemes lenne lecsapni rájuk.
Aiden McGeady

http://www.youtube.com/watch?v=RW_-BQRF ... re=related

Azért nemcsak a brazilok tudnak cselezni :wink:
Szélsőnek tökéletes lenne... és az ő megszerzésére lenne a felsorolásból a legtöbb sanszunk sztem!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46211 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Szélső posztra: GERA!!! :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Átigazolások

#46212 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Hát én szeretném is meg nem is hogy Rona itt játsszon. Nem tudom hogy feküdne e neki a hajtós kemény bajnokság :?:
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46213 Hozzászólás Szerző: Anti »

Hát igen, nem mindegy... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46214 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Antifiu írta:
Norbert írta:
Rajzfilm kutyus nagy lapátfogakkal --- Ronaldinho (ahogy Grimi mindja rohadtdinnye) :lol:
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
http://community.travelchinaguide.com/p ... 351112.jpg
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2310
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46215 Hozzászólás Szerző: Anti »

Norbert írta:
Rajzfilm kutyus nagy lapátfogakkal --- Ronaldinho (ahogy Grimi mindja rohadtdinnye) :lol:
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46216 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Norbert írta:
DjNeo92 írta:
ZenZo írta:Belinkeltem régebben, hogy Abra 100M fontot ígért átigazolási pénznek, a Sun és társai pedig már meg is találták a helyét - na nem kell nagy meglepetésre számítani: 55M elhozzuk Kakát, majd 35M-ért meg Goofyt. Utóbbiról már Rijkaard is úgy nyilatkozott a tv-ben (tehát még csak a sajtó sem magyarázhatta félre), hogy Ronaldinho már lejátszotta utolsó meccsét a Barcaban. A kérdés már csak az, hogy együtt távoznak, vagy a holland kap még 1 sanszot - aminek persze függvénye a BL szereplés. Csak most azt nem értem (persze sok más mellett), hogy akkor ha jön az adott két brazil, akkor Lampardot meg Ballackot leültetjük a padra?! :) Mert még hogy Riberyt és Messit emlegetik, az olyan szempontból ok, hogy szélsőkre égető szükségünk van, mindkét oldalra.
Ez a Goofy ki?
Gudjohnsen?
Rajzfilm kutyus nagy lapátfogakkal --- Ronaldinho (ahogy Grimi mindja rohadtdinnye) :lol:
JAAAAA!
Én meg nem tudtam kire gondolt ZenZo!! :lol: :lol: :lol:

De sztem nem ide hanem a Milánhoz megy!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46217 Hozzászólás Szerző: Norbert »

DjNeo92 írta:
ZenZo írta:Belinkeltem régebben, hogy Abra 100M fontot ígért átigazolási pénznek, a Sun és társai pedig már meg is találták a helyét - na nem kell nagy meglepetésre számítani: 55M elhozzuk Kakát, majd 35M-ért meg Goofyt. Utóbbiról már Rijkaard is úgy nyilatkozott a tv-ben (tehát még csak a sajtó sem magyarázhatta félre), hogy Ronaldinho már lejátszotta utolsó meccsét a Barcaban. A kérdés már csak az, hogy együtt távoznak, vagy a holland kap még 1 sanszot - aminek persze függvénye a BL szereplés. Csak most azt nem értem (persze sok más mellett), hogy akkor ha jön az adott két brazil, akkor Lampardot meg Ballackot leültetjük a padra?! :) Mert még hogy Riberyt és Messit emlegetik, az olyan szempontból ok, hogy szélsőkre égető szükségünk van, mindkét oldalra.
Ez a Goofy ki?
Gudjohnsen?
Rajzfilm kutyus nagy lapátfogakkal --- Ronaldinho (ahogy Grimi mindja rohadtdinnye) :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46218 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ZenZo írta:Belinkeltem régebben, hogy Abra 100M fontot ígért átigazolási pénznek, a Sun és társai pedig már meg is találták a helyét - na nem kell nagy meglepetésre számítani: 55M elhozzuk Kakát, majd 35M-ért meg Goofyt. Utóbbiról már Rijkaard is úgy nyilatkozott a tv-ben (tehát még csak a sajtó sem magyarázhatta félre), hogy Ronaldinho már lejátszotta utolsó meccsét a Barcaban. A kérdés már csak az, hogy együtt távoznak, vagy a holland kap még 1 sanszot - aminek persze függvénye a BL szereplés. Csak most azt nem értem (persze sok más mellett), hogy akkor ha jön az adott két brazil, akkor Lampardot meg Ballackot leültetjük a padra?! :) Mert még hogy Riberyt és Messit emlegetik, az olyan szempontból ok, hogy szélsőkre égető szükségünk van, mindkét oldalra.
Ez a Goofy ki?
Gudjohnsen?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#46219 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Belinkeltem régebben, hogy Abra 100M fontot ígért átigazolási pénznek, a Sun és társai pedig már meg is találták a helyét - na nem kell nagy meglepetésre számítani: 55M elhozzuk Kakát, majd 35M-ért meg Goofyt. Utóbbiról már Rijkaard is úgy nyilatkozott a tv-ben (tehát még csak a sajtó sem magyarázhatta félre), hogy Ronaldinho már lejátszotta utolsó meccsét a Barcaban. A kérdés már csak az, hogy együtt távoznak, vagy a holland kap még 1 sanszot - aminek persze függvénye a BL szereplés. Csak most azt nem értem (persze sok más mellett), hogy akkor ha jön az adott két brazil, akkor Lampardot meg Ballackot leültetjük a padra?! :) Mert még hogy Riberyt és Messit emlegetik, az olyan szempontból ok, hogy szélsőkre égető szükségünk van, mindkét oldalra.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46220 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

tibi71 írta:ha tud úgy focizni én letojom ! elegem van a 'szimpatikus balfaszokból' (sidwel,swp) :wink:
Ebben is van igazság, de azért ne olyan emberi nullákat igazoljunk mint Ronaldo. Mert olyan nem kell, akármilyen jó focista is.

Válasz küldése