Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4621 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha nem forgatjak vissza a penzt, akkor nekunk tok mindegy mennyiert megy el. A 20-30 millio euro mar egy teljesen jo ar lenne szerintem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4622 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én titkon remélem, hogy a kínaiak megint visszatérnek egy jó 50+ millió fonttal, lehet magam alá pisálok. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4623 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:
emsanya írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2492585

Ebben a cikkben is Oscar-t és olaszországot említik meg. Ott még talán be is futhat...
28 millió euró....vicc :lol:
Oscar a vicc

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4624 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2492585

Ebben a cikkben is Oscar-t és olaszországot említik meg. Ott még talán be is futhat...
28 millió euró....vicc :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#4625 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2492585" onclick="window.open(this.href);return false;

Ebben a cikkben is Oscar-t és olaszországot említik meg. Ott még talán be is futhat...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4626 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egy jó hír mára :D (remélhetőleg van valóságalapja)

Chelsea owner Roman Abramovich is looking to sell Oscar in the next transfer window [Goal Brazil]

A report from Goal in Brazil claims Chelsea owner Roman Abramovich is already looking into selling Oscar this summer.

According to Bruno Andrade, Abramovich is considering a host of squad changes at Chelsea for when Antonio Conte takes charge permanently in the coming months.

Abramovich plans to use Oscar as part exchange in a big deal Chelsea agree this summer. The likes of Juventus, Milan and Napoli are all interested in signing the Brazilian.

Oscar is contracted to Chelsea until 2019 and he rejected a mega offer from China during the January transfer window.

The former Internacional midfielder has played 23 Premier League games for Chelsea this season, scoring three goals.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#4627 Hozzászólás Szerző: almos »

Szabi írta:
kecske01 írta:
almos írta:Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
Sajna esélytelen. Főleg, ha a bl is meg lesz a west ham-nek.
Szerintem meg lehetne szerezni, nekem is nagy kedvencem, tegnap is akasztott egy sz*r gólt szabadrúgásból az oroszoknak. Egy zseni az a gyerek.
Már az OM-ből meg kellett volna venni. Szerintem lenne rá esély, azért egy Chelsea és egy WHU nem összehasonlitható, még a idei szezon után sem. PL-ben már bizonyitott, szerintem nagy fogás lenne, Costának pont ő kellene Fabre mellé kiszolgálónak.
LAMPARD#8

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4628 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: Az év vicce lenne, ha egy ilyen középszerért egy centet is kipengetnénk... :roll: (pedig a vicc kategóriát tekintve idén elég magasan van a léc...)
Nyugi, Emenalo tesz róla, hogy még sokáig emlékezzünk rá :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#4629 Hozzászólás Szerző: Szabi »

mikel12 írta:Most Giaccherinirol irnak az olasz lapok. A Sunderlandbe nem fert be, illetve folyamatosan serult volt. Most a Bolognaban jatszik kolcsonben.
Esetleg Cassano vagy Pazzini?

Az év vicce lenne, ha egy ilyen középszerért egy centet is kipengetnénk... :roll: (pedig a vicc kategóriát tekintve idén elég magasan van a léc...)
kecske01 írta:
almos írta:Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
Sajna esélytelen. Főleg, ha a bl is meg lesz a west ham-nek.
Szerintem meg lehetne szerezni, nekem is nagy kedvencem, tegnap is akasztott egy sz*r gólt szabadrúgásból az oroszoknak. Egy zseni az a gyerek.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#4630 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

almos írta:Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
Sajna esélytelen. Főleg, ha a bl is meg lesz a west ham-nek.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#4631 Hozzászólás Szerző: almos »

Nekem az álmom Payet lenne Hazard (?) és Willian közé.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#4632 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:Most Giaccherinirol irnak az olasz lapok. A Sunderlandbe nem fert be, illetve folyamatosan serult volt. Most a Bolognaban jatszik kolcsonben.

Micsoda erősítés lenne! Giaccherini és Pedro a két szélen, mehet az észjáték!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#4633 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Most Giaccherinirol irnak az olasz lapok. A Sunderlandbe nem fert be, illetve folyamatosan serult volt. Most a Bolognaban jatszik kolcsonben. Nyar vegeig az osszes olasz es Seria A jatekossal ossze fognak minket boronalni. Manolas es Nainggolan mondjuk johet nyugodtan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4634 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyilván, nem az álomcsapatom írtam le, hanem az általam leginkább realisztikusnak tartott forgatókönyvet. Ahogy te is írtad, a selejteket nem tudjuk egykönnyen elpasszolni, és tartom annyira épelméjűnek a klubot(remélem a rohadék Emenalo utolsó húzása nem Terry szélnek eresztése lesz), hogy amíg szerződés köti a belgákat, addig nem engedik el őket megfelelő ajánlat hiányában. Gondolom azért ők is kipróbálnák magukat Conte irányítása alatt, még jól is elsülhet.

Ha a zsoldosoktól akarnánk szabadulni, akkor kb. az egész csapatot el kéne adni :D Ha egy ilyen gyenge szezon után útnak eresztenénk Hazard-t és Kurtit, akkor utána magyarázd meg Costának, Fabregasnak vagy épp Wilinek, hogy itt van jövőjük és nem törjük ketté a karrierjüket.

Conte amúgy se néz ki annak a típusnak, aki a fél keretet lecseréli, de van annyira karizmatikus, hogy a jelenlegiből sokakat maga mellé állíthat. Ha már a címerért b*sznak küzdeni, bár az edzőért tegyék meg. Legalábbis valami ilyenben reménykedek...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4635 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem sokan elhagynák a süllyedő hajót, ezért nem számolok például Hazard-ral vagy Courtois-val, ők szerintem tuti lelépnek, és még így is van egy valag kérdőjel. Sajnos Cahillt vagy Maticot nem hiszem hogy el tudjuk passzolni, pedig jó lenne. Pedro nem tudom mennyire érzi jól magát Angliában, így ő is kérdőjeles számomra, az űltalad felsorolt távozókkal meg egyetértek.

Ezeket a játékosokat pótolni kell, és nem tudom mennyire lenne okos újabb zsoldosokat hozni, akik csak az extra gázsi miatt vannak itt, mert máskülönben esélyünk se lett volna szerződtetni őket. Ezek a játékosok színt tudnának vinni a játékunkba, onnantól meg Contén múlik, hogy mit tud belőlük kihozni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4636 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én úgy látom, hogy lepasszoltál egy Kürtőt, Cahill-t, Mikel, Matics, Oscar, Hazard, Pedro-t. Legyen 73+10+10+15+30+90+15=243 milla. +Salah 15-ert tutira a Roma-é, és láthatóan nem számoltál Cuadrado-val és Moses-el, feltételezem őket is eladnád, így 270 milla körül jársz. A többiekről, mint Christensen, MvG, stb. feltételezem, hogy újra kölcsönadnád.

Jövőre nincs nagy terhelés, nem kell klasszis backup kapus, Bego mögé nyugodtan maradhat Amelia és egy ifi vagy Blackman vagy akárki.

Manolas-ról jókat írtatok, feltételezem, hogy beválik, tegyük fel, hogy Zouma szint és hogy októberre a francia is jó formában lesz. Ez kb. az idei Zouma-Terry. Amaviról csak annyit tudok, hogy Aston Villa, aztán onnan túlzásnak érzek bárkit is isteníteni, ott vagyunk vele, mint Cahill-el. Baloldalunk még mindig nincs...

Ezt átszőném a középpályás részhez, mert ha Akét toljuk hátra balbunkóba, akkor marad Nainggolan az egyetlen labdaszerzőnk. Xhaka leépült szerintem(Matics2), Ruben-Fabre-Moutinho pedig inkább a kreatívabb szerepkörökben otthonosak. Itt ugye Moutinho lenne az érkező, akit én nem igazán tudok Oscar-nál előrébb tenni.

Dembele-ről nem tudok semmit, ezért feltételezem, hogy valóban akkora tehetség, de Hazard-al is szenvedünk kreativitás terén, attól, hogy helyére hozunk egy Dembele-t, nem leszünk előrébb, bármilyen kreatív a csávó.

Ha már úgy alakulna a keret, ahogy leírtad, abból a 100 milla feleslegből igazán elférne vagy Pogba vagy Griezmann+valaki duó.

Szerintem Conte a keret nagyrészét megtartja majd. A távozók oldalán Mikel, Remy és max Oscar-al számolok ha jönnek a kínaiak. Érkezők oldalon meg 2-3 emberkével, ilyen Manolas meg Nainggolan-okkal. Amúgy nincs BL, szóval nem feltétlenül kell nézegetni az FFP-t, kell f*sni a pénzt, aztán jövő nyáron még lehet kozmetikázni rajta.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4637 Hozzászólás Szerző: Chester »

Túl sok erősítést jelentő nevet úgy sem fogunk tudni hozni, és Contéra sem ez volt a jellemző a Juvéban. Így se lenne olcsó mulatság ezen játékosok beszerzése.

Guzan szerintem teljesen jó cserekapusnak, olcsó, ráadásul HG, másrészt Amelia > Blackman. A védelemben már az erősítés, ha Iva nem játszik, Baba meg megérdemelne egy esélyt, talán nem kéne az első hibája után jegelni... :roll: Amavi meg isten, Diks baromi olcsó lenne a Vitesse-ből, cserének megteszi, Manolas meg Zoumával hatalmas tanár lehet, végre két viszonylag gyors középhátvédünk lehetne.

Nem lenne szűrés a középpályán? Mindegyik játékos tud védekezni és támadni is, Xhaka és Nainggolan elég hatékonyan, és ők nem ügyetlenek ha náluk van a labda mint Matic, Fabregasnak meg nincs normális cseréje, ez lehetne Moutinho.

Szélsőkkel meg voltam lőve, de egyszerűen nincs olyan név, aki azonnali impact és elérhető, egy Reus vagy Griezmann szerintem álom kategória jelen helyzetünkben, max Teixeira lehetséges még ha megunja a City Wokot. Dembele baszott tehetséges szélső, óriási hiba lenne másnak hagyni, Martial kaliberű igazolás lehetne, Fekir mondjuk nem valószínű hogy olcsó lenne, de jobbat nem tudtam megálmodni, vagy ő vagy Teixeira, esetleg ha tényleg szerelmes Conte Cuadradoba, akkor ő, bár nem tartanám jó ötletnek.

Costa-Traoré egyértelmű, harmadik számú csatárnak meg egy Mitroglou is elég lehetne, bagóért odaadná a Fulham (bár sajna tuti megveszi a Benfica).

Sacc/kb ilyen átigazolási összegekre számítanék:

Guzan: £3M
Manolas: £30M
Diks: £5M
Amavi: £10M
Xhaka: £26M
Nainggolan: £28M
Moutinho: £15M
Dembele: £20M
Mitroglou: £5M
(Fekir: £35M)
---------------------
Összesen: £142M (Fekirrel £177M)

Nem lenne olcsó, de most gondolj bele, hogy szerinted ez a keret nem lenne előrelépés, és így is £142M alsó hangon, mennyit kéne költeni, hogy előrelépést jelentő játékosokat igazoljunk? Nem hiszem, hogy Pogba vagy Griezmann kaliberű játékosokra nekünk most lenne akár pénzünk, akár vonzerőnk (arról nem beszélve, hogy ez a kettő kerülne annyiba mint 9 fenti játékos együtt). Szeretnék olyan játékosokat látni, akik még nem nyerték agyon magukat, de egy rendszerbe azért illenének, nos, szerintem ők azok.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#4638 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chester írta:Egy ilyet elnéznék jövőre

Kapusok: Begovic, Guzan, Amelia
Védők: Terry, Zouma, Manolas, Ivanovic; Azpilicueta, Diks; Amavi, Baba
Középpályások: Aké, Xhaka; Nainggolan, Loftus-Cheek, Fabregas, Moutinho
Támadók: Willian, Dembele; Kenedy, Fekir; Costa, Mitroglou, Traoré
Kapusok :lol: :lol: :lol:

Diksről és Amaviról nem sokat tudok, de ez a védelem nekem ugyan olyan leaky, mint a mostani, a középpálya pedig ugyanúgy képtelen lenne a szűrésre. A támadók közül pedig egyik sem igazán képes váratlant húzni. Ezzel a kerettel ott vagyunk, mint idén, csak a nevek cserélődnek.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#4639 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mentségemre szóljon, hogy bagóért elhozható lenne harmadik számú csatárnak. :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#4640 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Chester írta:Egy ilyet elnéznék jövőre

Kapusok: Begovic, Guzan, Amelia
Védők: Terry, Zouma, Manolas, Ivanovic; Azpilicueta, Diks; Amavi, Baba
Középpályások: Aké, Xhaka; Nainggolan, Loftus-Cheek, Fabregas, Moutinho
Támadók: Willian, Dembele; Kenedy, Fekir; Costa, Mitroglou, Traoré
Mitroglou? :lol: :lol:

Válasz küldése