Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46121 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ramos4 írta:Értem Tore bromlémáját, azért a hozzáértésnél meg kell említeni, hogy anno mindenki meghökkent a Robben-ért, Essien-ért, Drogba-ért kiadott órisái összegeken, most, mindegyikük legalább egy 10 millióval többet ér, mint amennyiért vettétek. (Robben-en ugy kerestetek 16 milliót, Essien mai piaci ára 50 millió körül lehet.)

Én ebben látom az semleges, és néhány CFC drukker ellenszenvének okát:
Tegyük fel a következőt:
XY csapatnál emberek százai, és ezrei dolgoznak azon, hogy a klubot népszerúsítsék, ne 190,000 hanem 220,000 mezt adjanak el, szakértők tucatjai vitatkoznak hónapokat a TV-s társaságokkal, hogy ne évi 12, hanem 14 millió fontot adjanak a jogokért, és még sorolhatnám az apróbb részletekig.
Ennek a csapatnak összegyűlik 9 millió fontja igazolásokra, amit felajánlanak egy 6,5 milliós játékosért cserébe, akire nagy szükségük van, már úgy néz ki, hogy megveszik, és aztán jön Abramovic, és ad érte 15 milliót, és tönkrevágja annak az 1000 embernek az éves munkáját egy olajszőkítésből, és anno, katonaként seftelésből meggazdagodott ember, aki nemhogy 1000 ember éves munkájaként előteremtett összeget ajánl, hanem egy olyat, amiért a kisújját sem mozdította senki. Rettentő bosszantó és igazán sportszerűtlen dolog ez, nem hiába téma ez az összes UEFA-gyűlésen.
Bocsi hogy írok!
Nem vitatkozni akarok de a többi "nagy" csapat pont ugyanezt csinálja!
A reál 26 millát leperkált robbenért most 125öt akar croniért!
a Barca se a fiatal tehetségeket favorizálja!(kivétel mostanában pl. Messi,dos santos krkic)
Tehát csak azt akartam éreztetni hogy nem a Chelsea az egyedüli "gazdag" csapat!
És még valami: Honnan tudod hogy a reál,barca,milan,mu meg mittudomén milyen csapatnak a tulajai honnan szerezték a pénzt?!?!?!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#46122 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

tore
1; milyen Mikel problema? mielott beirsz valamit ide gyozodj meg rola hogy mi tortent. a Mikel ami jatekosunk volt eloszor is csak a norveg csapatnal volt leteve mi fizettunk£400.000 nekik hogy ott fejlodjon. erre jott a manur es megprobalta ellopni. a kocsog kapzsi norveg meg eladta nekik. na most akkor ki volt a geci ??????????

a Grant en meg most is azt mondom hogy o nem egy edzo hanem egy patsi ,egy madar egy babu. a legujabb forras szerint az ev vegen megy vissza a board of director-ok koze.

ramos4
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007. április 15., vasárnap 21:35
Tartózkodási hely: Nagy-Magyarország, Csepel
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46123 Hozzászólás Szerző: ramos4 »

Értem Tore bromlémáját, azért a hozzáértésnél meg kell említeni, hogy anno mindenki meghökkent a Robben-ért, Essien-ért, Drogba-ért kiadott órisái összegeken, most, mindegyikük legalább egy 10 millióval többet ér, mint amennyiért vettétek. (Robben-en ugy kerestetek 16 milliót, Essien mai piaci ára 50 millió körül lehet.)

Én ebben látom az semleges, és néhány CFC drukker ellenszenvének okát:
Tegyük fel a következőt:
XY csapatnál emberek százai, és ezrei dolgoznak azon, hogy a klubot népszerúsítsék, ne 190,000 hanem 220,000 mezt adjanak el, szakértők tucatjai vitatkoznak hónapokat a TV-s társaságokkal, hogy ne évi 12, hanem 14 millió fontot adjanak a jogokért, és még sorolhatnám az apróbb részletekig.
Ennek a csapatnak összegyűlik 9 millió fontja igazolásokra, amit felajánlanak egy 6,5 milliós játékosért cserébe, akire nagy szükségük van, már úgy néz ki, hogy megveszik, és aztán jön Abramovic, és ad érte 15 milliót, és tönkrevágja annak az 1000 embernek az éves munkáját egy olajszőkítésből, és anno, katonaként seftelésből meggazdagodott ember, aki nemhogy 1000 ember éves munkájaként előteremtett összeget ajánl, hanem egy olyat, amiért a kisújját sem mozdította senki. Rettentő bosszantó és igazán sportszerűtlen dolog ez, nem hiába téma ez az összes UEFA-gyűlésen.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#46124 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Zsoca87 írta:
Ricsi93 írta:Viszont a manurénál több (8) az angol játékos, mint nálunk (7). :( :o
Azért mert nekik eggyel több van, nem kell felvágni az ereidet. :D
Isten ments! :lol:
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46125 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ricsi93 írta:Viszont a manurénál több (8) az angol játékos, mint nálunk (7). :( :o
Azért mert nekik eggyel több van, nem kell felvágni az ereidet. :D
Egyébként szerintem ezen a téren mi elég jók vagyunk, tehát itt nincs mit szégyenleni. Főleg ha pár ifis kap lehetőséget jövőre.

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#46126 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Viszont a manurénál több (8) az angol játékos, mint nálunk (7). :( :o
Reach out touch blue (faith)

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46127 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta: A MU gerince még mindig angol Rooney-Carrick-Scholes-Rio... Emellé jól igazolnak latin labdazsonglőröket! Mi meg vagtában megveszünk mindenkit, akinek jó éve volt vagy épp aranylabdás...
Te ...!!!!
A mi csapatunknak nem angolok alkotják a gerincét???(Terry.Lamps,Cashley,Joey)
És még azt is nézzük meg hogy a manure se nevelte ki az általad említett játékosokat hanem vették őket!(rooney-everton ; rio-L**ds vagy west ham(mittudomén :) ) ; carrick-tottenham)
Ezek után ne mondd nekem hogy csak mi vásárolgatunk!!!
Annyi saját nevelésű játékosunk van mint a többi elit klubbnak!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46128 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Najó! Tisztázzunk pár dolgot, megpróbálok sorrendben haladni!

twopac:
Az, hogy Abramovics ilyen rohadt gazdag, nem feltétlenül jelenti azt, hogy full intelligens, körültekintő és értelmes ember. Inkább azt mondanám, hogy ügyes és érti a dolgát! Azt meg gondolom senki sem hiszi, hogy mindent tisztességesen szerzett! Jó ember, mert sokat adományoz, Csucskföldön pedig istenként tisztelik. Viszont a focihoz buta! Idehozta 30 millióért azt a Sevcsenkót, akiről tudni lehetett, hogy nem fog megélni. Most 80 milliót akar adni Messiért... Ezekkel a cselekedeteivel szépen felveri a világpiaci árakat, ami szépen lassan tönkre teszi a focit. Persze, nem csak Ő a hibás, de az élen van.... Semmi bajom Messivel, de Ő Barca játékos, ott nevelkedett, Istenként tisztelik. Ha elhagyja a pénzért Barcelonát, máris egy undorító, pénzéhes patkány lesz a szememben, mégha a Chelsea-be is igazol. Valahogy úgy, mint cashley!

grimi:
1. Nem mondtam, hogy Abramovicsnak bármi köze lenne a sorsoláshoz, de, ha abból indulunk ki, hogy ti is megállásnélkül összeesküvéselméleteket gyártotok mondjuk arról, hogy a csapatok lefekszenek a MU előtt, minket meg megszívatnak, akkor miért ne hihetné sok ellendrukker, hogy nem véletlenül kaptunk a moszkvai BL döntő elött egyenes utat két gyenge ellenféllel?? Teljesen jogos hipotézis! Én hajlok afelé, hogy nincs köze Abrának ehhez, de ki tudja? Benne van a pakliban. Évekig állították, hogy a Latimeria (bojtosúszójú hal) kihalt, aki azt állította, hogy nem, bolondnak nézték. Aztán megtalálták...benne volt a pakliban...de ez már filozófia!:)
2. A ManU-nak Rio és Rooney is sokba került, de azért beláthatod, hogy mi mindenkinél többet költöttünk az elmúlt 5 évben... Egyenként is aránytalanul sokat! A Verón-Crespo féle kölcsönadások pedig egyszerűen szánalmasak! Mind egytől egyig Kenyon és Abramovics hibája! Csakúgy, mint a Mikel ügy...
3. Jó eredmények?? Egész tavasszal szídtuk a csapatot, Grant-et, Te magad is. Még is összejött egy BL döntő meg esély a PL-re... kicsit ellentmondásos, nem??? Alig tudunk Man of the year-t választani!!! Ez egy szar év volt! Mégis minden összejött! Mázli! Joséval már megnyertük volna a bajnokságot mellesleg!
4. Ilyen jól játszunk?? A ManU meg a Liverpool ellen jól játszottunk! Mondj még pár jó meccset az elmúlt pár hónapból!! Nyögvenyelős győzelmek szar, lélektelen játékkal!
Jószerivel szegény Pat Lampard halála kellett hozzá, hogy feltűzelődjön a csapat! TI MAGATOK IS SZIDTÁTOK EZT A TAVASZT!!
5. Én ennél intelligensebb vagyok!

emsanya: Mint már írtam, nem mondom, hogy csalás volt, szerintem nem, de benne van a pakliban! Mindenekesetre gyanús, mint az a remete, aki ismeri a menetrendet!:)
10 éve vagyok Chelsea szurkoló, sokszor csak teletextről, nemzeti sportból követtem az eseményeket. Kibírnám ezentúl is. Mellesleg van már Championship közvetítés!;)

Tibi: Ez nem mazoizmus, egyszerűen csak nem vagyok hajlandó beletörődni semmibe! Vannak elveim, ami mellett kiállok és megpróbálom felnyitni az emberek szemét! Sosem fogom azt mondani, hogy "Hát igen, a foci már csakis a pénzről szól és ez így is marad!" Ennek változnia kell! Szerencsére Platinitől meg az UEFA-tól látni kezdeményezéseket! Nagyon remélem, hogy változik is majd a rendszer pár év múlva! A G14 meg le van szarva, vastagon! Az 5+6 rendszer remélem már belép 2010 környékén!
Sosem mondtam mellesleg, hogy sajátnevelésű fiatalokból szeretnék csapatot! De be kell őket vetni néha, már csak azért is, mert minden más sikeres csapat is megteszi! Ráadásul a mi fiaink jók!! De ezt Te sosem fogod megérteni, ami már csak azért is fura, mert, ha jól tudom pont gyerekekkel foglalkozol...
A MU gerince még mindig angol Rooney-Carrick-Scholes-Rio... Emellé jól igazolnak latin labdazsonglőröket! Mi meg vagtában megveszünk mindenkit, akinek jó éve volt vagy épp aranylabdás...:/ És jéé?? Ezáltal a mi keretünk erősebb a MU kereténél. De nálunk ritkán mükődik a csapategység, az egyéniségek döntik el a meccseket. Tisztelet a kívételes meccseknek persze!
Nem dühöngök, csak nem törödöm bele! Az a gyengék dolga!

Geri:
Rengetegszer visszafogom magam, de sokszor nem bírom! Idegesít pár fórumozó buta véleménye! Tele lettünk Képes Sporton felnővő, a játékot nem tisztelő "szurkolóval"...
Egy szóval vagy elfogadjátok, hogy néha lázadok vagy letiltotok!:) (Az utánpótlás topikot kívéve)

Amúgy én szeretném a legjobban, ha újból szurkolhatnék úgy igazán a csapatnak! Ehhez okos, intelligens vezetés, hozzáértő menedzser és normális igazoláspolitika szükséges! Addig nehéz lesz! Az én értékrendem merőben más!
ÉRTSE MEG A VEZETÉS, HOGY NEM A KERET ERŐSSÉGÉVEL VAN A GOND, HANEM A HOZZÁÁLLÁSSAL ÉS A HOZZÁÉRTÉSSEL!!!

Béka!
Only one Di Matteo!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46129 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta:Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Ennyi erővel a Barcának se véletlen jöttek a könnyű ellenfelek????
A sorsolásnál valaki könnyeb valaki nehezebb ellenfelet kap!
Sztem nem csak a Chelsea tulajdonosa gazdag hanem a mu,barca,real,arsenal,pool...stb. csapatoké is!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46130 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Amúgy meg nincs senki a piacon, aki többet érne 25 millió fontnál!!! Ha bárkiért 30-nál többet adunk rohadt ideges leszek! Abramovics egy idióta állat! A focihoz buta, gátlástalan gazember!
ez a gatlastalan ,buta,idiota,allat,gazember elerte azt amit eddig senki bejutottunk a dontobe . give him some respect.
Elérte??:) Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Azt meg te is bevallhatod, hogy
1. nem ért a focihoz
2. gazember
3. gátlástalan
A BL döntőt szarom le, ha megnyerjük, ha nem. Főleg úgy, hogy inkább látnám a csapatot a Championshipben, mint ilyen buzigazdagon, de tisztességtelenül.
Az Abramovics félék tették az utóbbi években hatalmas üzletté a focit, kapják be egytől egyig!
80 millió egy játékosért??? Örület!
Tore...mint ember semmi bajom sincsen veled, de mint szurkoló...légyszíves fogadd el hogy itt senki sem vallja a nézeteidet...szóval vagy ne irogass ilyeneket vagy ha ez nem megy akkor a mu fórumján irogass...

Avatar
Takee26
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2008. március 18., kedd 20:01
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Write-Philips
Tartózkodási hely: Túrkeve

Re: Átigazolások

#46131 Hozzászólás Szerző: Takee26 »

Igazad van és szerintem jövőre az új játékosoktól jobb lesz a csapat és főleg hoszabb lesz a kispad és estleges sérülés esetén lesz jó játékosunk arra a posztra :!:
WE ARE THE CHAMPIONS

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#46132 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Amúgy meg nincs senki a piacon, aki többet érne 25 millió fontnál!!! Ha bárkiért 30-nál többet adunk rohadt ideges leszek! Abramovics egy idióta állat! A focihoz buta, gátlástalan gazember!
ez a gatlastalan ,buta,idiota,allat,gazember elerte azt amit eddig senki bejutottunk a dontobe . give him some respect.
Elérte??:) Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Azt meg te is bevallhatod, hogy
1. nem ért a focihoz
2. gazember
3. gátlástalan
A BL döntőt szarom le, ha megnyerjük, ha nem. Főleg úgy, hogy inkább látnám a csapatot a Championshipben, mint ilyen buzigazdagon, de tisztességtelenül.
Az Abramovics félék tették az utóbbi években hatalmas üzletté a focit, kapják be egytől egyig!
80 millió egy játékosért??? Örület!
tudod Tore néha nekem az az érzésem,hogy neked a chelsea szurkolás valami egyfajta mazoizmus ! szeretnél 1 csóró csapatot ami ugye sose lesz a chelsea ! ha nem ambra akkor valaki más fogja felkarolni ezt a klubbot ! szeretnél sajátnevelésű fiatalokból álló csapatot látni a pályán :roll: na ez sem a chelsea ! és tegyük hozzá soha nem is volt ilyen !! nem hinném 2008-ban kezdenénk erre ráállni mikor a többi csapat is ugyanoyan keményen költ játékos vásárlásra mint mi ! nem erre fele tart a világ és ez nem ambra és kenyon hibája ! angolok sem fognak tolongani a csapatba csak úgy mint a mu-nál ahol nem sokára rooney-nak meg kell tanulni portugálul,ha szótakar érteni a csapattársaival :D ! az egész világ erre megy és nem csak a foci ! lehet dühöngeni 1 életen át,de minek ?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#46133 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Amúgy meg nincs senki a piacon, aki többet érne 25 millió fontnál!!! Ha bárkiért 30-nál többet adunk rohadt ideges leszek! Abramovics egy idióta állat! A focihoz buta, gátlástalan gazember!
ez a gatlastalan ,buta,idiota,allat,gazember elerte azt amit eddig senki bejutottunk a dontobe . give him some respect.
Elérte??:) Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Azt meg te is bevallhatod, hogy
1. nem ért a focihoz
2. gazember
3. gátlástalan
A BL döntőt szarom le, ha megnyerjük, ha nem. Főleg úgy, hogy inkább látnám a csapatot a Championshipben, mint ilyen buzigazdagon, de tisztességtelenül.
Az Abramovics félék tették az utóbbi években hatalmas üzletté a focit, kapják be egytől egyig!
80 millió egy játékosért??? Örület!
Igen, Olimpiakosz-Fener, kérlek magyarázzd el, hogyan húzták ki a sorsolásnál a golyókat, hogy ezek a csapatok jöjjenek ki? Ha tudod a megoldást, akkor sztem próbálkozz vele az UEFA-nál...
Jó azt már tudjuk, hogy téged nem érdekel a BL(szar egy sorozat, az biztos), inkább a jó kis coca cola liga, fasza kis "kick and rush" szintű csapatokkal(ahol a magyarok a kiskirályok)...
Én azért nem szeretném ha kiesne a csapat a Championshipbe, mert még közvetítésbe se lehetne látni őket, és én nem az a fajta vagyok, aki olvass vkiről, vagy valamilyen csapatról 2 sort, és ennyi...szeretem legalább közvetítések alapján látni a csapatot...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#46134 Hozzászólás Szerző: Puti »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:
grimrieper írta: ez a gatlastalan ,buta,idiota,allat,gazember elerte azt amit eddig senki bejutottunk a dontobe . give him some respect.
Elérte??:) Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Azt meg te is bevallhatod, hogy
1. nem ért a focihoz
2. gazember
3. gátlástalan
A BL döntőt szarom le, ha megnyerjük, ha nem. Főleg úgy, hogy inkább látnám a csapatot a Championshipben, mint ilyen buzigazdagon, de tisztességtelenül.
Az Abramovics félék tették az utóbbi években hatalmas üzletté a focit, kapják be egytől egyig!
80 millió egy játékosért??? Örület!
ember te nagyon sotet vagy.1;mi koze Abranak a sorsolasokhoz.
2;te kitomott majom mit gondolsz a manurnak a rio,a rooney,stb mibe kerult?
3;meg amikor ilyen jo eredmenyeket erunk el akkor sem a csapatott elteteted hanemvalami iszonyu baromsagot firkalsz ide
4;ha nem tetszik hogy ilyen jol jatszunk akkor menjel szurkolni a QPR-nak ok is kekek es ott jatszik egy par udvosked
5; FUCK YOU SMUCK


Igazad van. Aki állandóan fikázza a Chelsea-t az menjen máshová szurkolni. Idegesítő!

Go Blue!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#46135 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Amúgy meg nincs senki a piacon, aki többet érne 25 millió fontnál!!! Ha bárkiért 30-nál többet adunk rohadt ideges leszek! Abramovics egy idióta állat! A focihoz buta, gátlástalan gazember!
ez a gatlastalan ,buta,idiota,allat,gazember elerte azt amit eddig senki bejutottunk a dontobe . give him some respect.
Elérte??:) Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Azt meg te is bevallhatod, hogy
1. nem ért a focihoz
2. gazember
3. gátlástalan
A BL döntőt szarom le, ha megnyerjük, ha nem. Főleg úgy, hogy inkább látnám a csapatot a Championshipben, mint ilyen buzigazdagon, de tisztességtelenül.
Az Abramovics félék tették az utóbbi években hatalmas üzletté a focit, kapják be egytől egyig!
80 millió egy játékosért??? Örület!
ember te nagyon sotet vagy.1;mi koze Abranak a sorsolasokhoz.
2;te kitomott majom mit gondolsz a manurnak a rio,a rooney,stb mibe kerult?
3;meg amikor ilyen jo eredmenyeket erunk el akkor sem a csapatott elteteted hanemvalami iszonyu baromsagot firkalsz ide
4;ha nem tetszik hogy ilyen jol jatszunk akkor menjel szurkolni a QPR-nak ok is kekek es ott jatszik egy par udvosked
5; FUCK YOU SMUCK

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#46136 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Amúgy meg nincs senki a piacon, aki többet érne 25 millió fontnál!!! Ha bárkiért 30-nál többet adunk rohadt ideges leszek! Abramovics egy idióta állat! A focihoz buta, gátlástalan gazember!
ez a gatlastalan ,buta,idiota,allat,gazember elerte azt amit eddig senki bejutottunk a dontobe . give him some respect.
Elérte??:) Tehát benned is felmerült, hogy az Olimpiakosz-Fener nem véletlenül jött??:)
Azt meg te is bevallhatod, hogy
1. nem ért a focihoz
2. gazember
3. gátlástalan
A BL döntőt szarom le, ha megnyerjük, ha nem. Főleg úgy, hogy inkább látnám a csapatot a Championshipben, mint ilyen buzigazdagon, de tisztességtelenül.
Az Abramovics félék tették az utóbbi években hatalmas üzletté a focit, kapják be egytől egyig!
80 millió egy játékosért??? Örület!
Te jo Ég!Te mirol beszélsz?fener meg az olimpiakos nem véltelen jött hanem mer a Abrapapa...
meg szarom le a Bl döntöt...pf...
agggyatok munkát!!!!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#46137 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Amúgy ezt már tényleg nem lehet tudni. Már nagyon megváltozott a PL. Torrest is hogy lesajnálták itt sokan, most meg... Ha egy Benayoun tud játszani a PL-ben, akkor egy Messi vagy Quaresma miért nem? :roll:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Átigazolások

#46138 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

jaja, jól megetette a védőket.Messitől nem könnyű szabályosan labdátszerezni amúgy. :D

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#46139 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

ToreAndre írta:Pár kulcsszó: Robbie Savage, Paul Dickov, Lucas Neill, Ibrahima Sonko, Joey Barton....
Nem neki való az angol bajnokság, 80 millió fontért pláne (komolyan nonszensz ez az ár!)
Ennyi erővel akkor ne jöjjön a pl-be:
180nál alacsonyabb
70 kilónál könnyebb
Argentín,Spanyol,Brazil játékos!
Tore te is gondolom jós vagy hogy előre megmondod mi lesz Messivel!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#46140 Hozzászólás Szerző: twopac »

most nézem barca valencia meccset,messi hihetetlen,5emberen simán vitte végig,aztán buktatták,büntetőt pedig berugta
mindörökké chelsea!!

Válasz küldése