Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Csabesz
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006. április 12., szerda 16:45
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Átigazolások

#45041 Hozzászólás Szerző: Csabesz »

Úgy látom meglehetősen felhúzott Téged ez a cikk. :)

[quote="gabops"]hy ugy olvastam drogba nem kell scolarinak? elmehet a f.....ba ha etora akarja cserélni nem is tudja mijen az angol futbal hadja drogbát idén és mikor már látja vagy megszokja scolari az angol bajnokságot pl jövöre igazoljon ha muszáj nem most kell kicserélni az egész csapatot. szerintem ez hülye felfogás a részéröl én azt mondom centerbe senki nem tudja potolni drogbát elég deco meg arsavi esetleg robinho de akkor tényleg senki más drogbát meg hagya lehet seva is rugna 20 golt centerbe ha nem 5 perceket játszana. sevát mindenki leirta de ha teljes mecset játszana és ott ahol drogba akkor szerintem ütös lenne ö is nem kéne csatárt venni felesleges centerbe ot van drogba cserébe seva pizaro+anelka menjen di santo lene a 3 ik csatárunk. inkább anelka menjen mint drogba anelka az eb-n se csinált semmit 1 nagy szar szélsönk + lesz elég drogba + seva+di santo ezek elég a centeres játékra 4-1-4-1 játcik scolari ugy is[/quote]
We're gonna make this a Blue Day!

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#45042 Hozzászólás Szerző: gabops »

hy ugy olvastam drogba nem kell scolarinak? elmehet a f.....ba ha etora akarja cserélni nem is tudja mijen az angol futbal hadja drogbát idén és mikor már látja vagy megszokja scolari az angol bajnokságot pl jövöre igazoljon ha muszáj nem most kell kicserélni az egész csapatot. szerintem ez hülye felfogás a részéröl én azt mondom centerbe senki nem tudja potolni drogbát elég deco meg arsavi esetleg robinho de akkor tényleg senki más drogbát meg hagya lehet seva is rugna 20 golt centerbe ha nem 5 perceket játszana. sevát mindenki leirta de ha teljes mecset játszana és ott ahol drogba akkor szerintem ütös lenne ö is nem kéne csatárt venni felesleges centerbe ot van drogba cserébe seva pizaro+anelka menjen di santo lene a 3 ik csatárunk. inkább anelka menjen mint drogba anelka az eb-n se csinált semmit 1 nagy szar szélsönk + lesz elég drogba + seva+di santo ezek elég a centeres játékra 4-1-4-1 játcik scolari ugy is

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45043 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Az orosz lapok szerint Arshavin már CFC játékos. Átesett a kötelező orvosi vizsgáltaon és akár ma/holnap alá is írhatja a szerződését.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45044 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Joey írta:Épp azért mondom te :D Mert José azt mondja h a nagy csapatok ellen semmi, akkor ezek szerint a Hollandok kis csapat... És a Spanyolok ellen a többi csapat támadói se értek semmit.
Ja ölnézést. :D

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45045 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Épp azért mondom te :D Mert José azt mondja h a nagy csapatok ellen semmi, akkor ezek szerint a Hollandok kis csapat... És a Spanyolok ellen a többi csapat támadói se értek semmit.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45046 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Joey írta:
Hogy egy komolyabban meccsen nullát teljesített.
Itt biztos a Hollandok elleni meccsre gondol... A Spanyol védelem ellen a Németek se értek egy nagy sz***rt se...
Nem, itt a spanyolok elleni meccsre gondol. :D Te láttad az EB-t? :D A hollandok ellen szerinted nullát játszott????? :shock: Meg ha olvasod a cikket, abból egyértelmű.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45047 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Hogy egy komolyabban meccsen nullát teljesített.
Itt biztos a Hollandok elleni meccsre gondol... A Spanyol védelem ellen a Németek se értek egy nagy sz***rt se...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45048 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Most találtam:

Mourinho Arshavinról:

"Arshavin is a fine player. But is he mature enough to play in the strongest leagues? At the Euros he showed a lot of inspiration against Sweden and Holland. But he looked like he was absolutely switched off in the next match against Spain," commented Jose Mourinho.

"At Inter we are looking for players who are capable of playing to the highest of standards not for two to five games in a row, but the entire season."

Háát kb. azt mondja, mint azok, akik ellenne vannak. Hogy egy komolyabban meccsen nullát teljesített.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45049 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Joey írta:Azt olvastam h Robinhot valami szabály miatt 10 millióért ki lehet vásárolni a szerződéséből.
Ha ez igaz, akkor szerintem annyit mindenképp megér. Főleg ha azt nézzük, hogy Arshavin 12 millió.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#45050 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Azt olvastam h Robinhot valami szabály miatt 10 millióért ki lehet vásárolni a szerződéséből.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45051 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Igen, ezzel egyetértek. Mondjuk Pavlyuchenko! :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#45052 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha Arshavin vagy Robinho, esetleg mindkettő jönne, akkor a szélső gond sztem megoldódna...már ha marad a 4-3-3...Eto-Drogba csere az hülyeség, Eto nem tudná pótolni centerben Drogbát, Drogba sokkal jobb center alkat. Meg a következő idényben nem lesz ANC, meg talán a sérülések elkerülik...Eto csak úgy lenne jó, ha Drogba marad, úgyis nagy haverok, 2 ékes játékban meg sztem baromi jól kiegészítenék egymást...
De egy igaz befejezőcsatár még mindenképp szükség van, egy igazi 9-es játékos. Remélem most már itt a chelsea-nél nem egy amolyan "favágó" fogja viselni a 9-es mezt(Sidwell, Boulahrouz), mint korábban 8) Egy igazi 9-es kell!!!!

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#45053 Hozzászólás Szerző: timoboll »

sevát kölcsön akarjuk adni a sampnak:A hírek szerint a „kékek” szívesebben eladnák őt, de a Sampdoria nem hajlandó kifizetni érte a Roman Abramovics által kért hat és fél millió eurót.
50 millióért jött és szinte ingyen megy,és nem az egyetlen nagy üzleti baklövés,pl crespo is két évre kölcsönbe most meg lejár a szerződése,ugyanez lesz weight phillipsel,anelkával,maloudával,és ha jól emlékszem hasselblainket is ingyen engedtük el pedig neki még elő szerződése volt.szégyen h abra mennyire nem foglalkozik az ilyen veszteségekkel

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Átigazolások

#45054 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

nem nem írt alá a bárkához, ezt csak a hülye ,,újságírok" terjesztik, hogy megéljenek valamiből és hogy hülyítsék az embereket.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45055 Hozzászólás Szerző: mourinho »

navegre egy jo igazolas. Arshavin ha jonne:) de nem ugy volt hogy alairt mar a barcahoz?

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45056 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=762104" onclick="window.open(this.href);return false;
Szívni fog a madrid? :D

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45057 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

gabops írta:hello szerintem nem kéne már igazolni senkit. esetleg swp hejett de nem kell nagy név csak egy nagyobb termetü gyors ennyi. drogba meg ne menjen mert szerintem öt senki nem tudná potolni nem hiszem hogy eto jo tudná tartani a labdát mint drogba. etot nem tartom semmire pl asavin jo lenne swp hellyet és ne igazoljon senkit
a jelenlegi kerettel kéne kezdeni deco+ arsavin elég lenne. mert ha esetleg jövre se nyernénk semmit de ne igy legyen akkor megint edzöváltás lesz?
ezt már unom. jelenlegi keret elég igy ahogy van. nálam a kezdö ceh ,bosingva,carvallho , terry ,cole essien arsavin,lampard, deco j cole drogba. b keret: cudicini , ferrera ,alex alcides bridge , mikel maluda , ballack makelele , kalu , seva .
én Deco max a padra tenném...

gabops
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 0:03
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#45058 Hozzászólás Szerző: gabops »

hello szerintem nem kéne már igazolni senkit. esetleg swp hejett de nem kell nagy név csak egy nagyobb termetü gyors ennyi. drogba meg ne menjen mert szerintem öt senki nem tudná potolni nem hiszem hogy eto jo tudná tartani a labdát mint drogba. etot nem tartom semmire pl asavin jo lenne swp hellyet és ne igazoljon senkit
a jelenlegi kerettel kéne kezdeni deco+ arsavin elég lenne. mert ha esetleg jövre se nyernénk semmit de ne igy legyen akkor megint edzöváltás lesz?
ezt már unom. jelenlegi keret elég igy ahogy van. nálam a kezdö ceh ,bosingva,carvallho , terry ,cole essien arsavin,lampard, deco j cole drogba. b keret: cudicini , ferrera ,alex alcides bridge , mikel maluda , ballack makelele , kalu , seva .

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45059 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

1.Én őt hoznám Robinho helyett!
2. :shock: ne fessük az ördögöt a falra...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#45060 Hozzászólás Szerző: Ricko »

http://thechelseablog.wordpress.com/200 ... a-signing/
Ha jön Arshavin meg Robinho akkor ő nem kell, ha az egyik nem sztem akkor se, annyira nem egy jó játékos, akkor már építsünk be inkább vmi ifit, de ő nem hiszem hogy kéne :?
http://www.thefootballnetwork.net/main/ ... 130596.htm
Nem hiszem azt se hogy ide Eto'o kéne... Drogba,Sheva,Kalou,Pizarro sztem ez így jó, vagy jöjjön Villa akkor de ő is csak akkor ha Drogba megy, mert úgyis 1 csatárral fogunk játszani...
http://www.sportingo.com/Football/a9448 ... helsea-bid
:lol:
http://www.whoateallthepies.tv/2008/07/ ... elsea.html
Tökéletes: SWP,Malouda,Sidwell,Ben-Haim,Pizarro ők mehetnek bárhova... de Drogba maradhat vagy mehet ha jön Villa,és ha Pizarro megy akkor vmi 18 éves tehetséget hozhatnánk helyette aki kb. annyit játszik mint ő tavaly...
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... 369940.ece
Portsmouth tökéletes lenne neki :!:
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése