Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#4481 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Közben a remekül sikerült ősz után Guddy a kieső jelölt Cercle Brugge-től a bajnokesélyes Club Brugge-ba igazolt.
Amúgy hihetetlen, 8 nyelven beszél már, azt hiszem talán a legtöbb nyelven tudó játékos.
Kép
Only one Di Matteo!

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Egykori játékosaink

#4482 Hozzászólás Szerző: Petee »

"Védőként, ha egy játékos gólt szerez rólam, általában arra gondolok, hogy tehettem volna még valamit. Akkor is, ha az Robin van Persie vagy Wayne Rooney, azonosítani fogok egy pozíciót, amit jobban felvehettem volna, vagy azon fogok gondolkodni, hogy túl szorosan fogtam, vagy csak elaludtam - de
mindenképpen felismerem azt a hibát, ami a gólhoz vezetett.

Akiknél ez nem működik, az Drogba és Henry. Visszanézel egy gólt, és néha tényleg nem volt mit tenni." - Jamie Carragher

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Egykori játékosaink

#4483 Hozzászólás Szerző: tru23 »

ChesterB írta:Ha így halad Studge akkor könnyen utolérheti Torres góljainak számát kevesebb meccsel.
Mondjuk arra lassan nekem is van esélyem innen a tv elől... :D
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Egykori játékosaink

#4484 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én sem őt hibáztatom hogy elment, nem szabad elfelejteni az idei éve mellett AVB alatti félévét sem, ahol jobbszélsőként ért el tízen valahány gólt. A 2012-es éve csapnivalóan szar volt ezt aláírom, de szinte esélyt sem kapott arra az ősszel, hogy bizonyítson. Én megtartottam volna, lehet hogy nem egy világklasszis csatár, de Torres sem az mostmár. Ha így halad Studge akkor könnyen utolérheti Torres góljainak számát kevesebb meccsel.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Egykori játékosaink

#4485 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:És miért akart elmenni? Mert nem kapott játéklehetőséget. És nem Abra rakja össze a kezdőt [egyelőre...], hanem az edző. Robinál sérült volt, de még nála is volt hogy kezdett, nem csak a Ligakupában. Beniteznél egy percet nem játszott.
Valószínűleg akkor már el volt döntve, hogy megy, mert nyáron lejárt volna a szerződése és nem akart ilyen körülmények (Torres mindenképp kezd, Ba jön, Lukaku van, Falcaoról beszélnek...) közt maradni, és ez a fél hónap se változtatott volna semmin. Még tavaly ősszel kellett volna szerződést hosszabbítani vele, akkor talán lett volna jövője a csapatnál, én személy szerint nagyon sajnálom, hogy elment :(

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Egykori játékosaink

#4486 Hozzászólás Szerző: Mister »

ChesterB írta:És miért akart elmenni? Mert nem kapott játéklehetőséget. És nem Abra rakja össze a kezdőt [egyelőre...], hanem az edző. Robinál sérült volt, de még nála is volt hogy kezdett, nem csak a Ligakupában. Beniteznél egy percet nem játszott.
Én tökre megértem.Játszani akart,itt meg volt egy akárhogyan teljesítő egyén aki kirobbanthatatlan volt.Magyarul semmi jövőkép arra,hogy a bekerüljön a kezdőbe.Gondolom válogatott is akar lenni,az meg padról nem nagyon megy.(Aztán ki tudja lehet még hosszabbítani se akartak vele,az meg még egy nyomós ok...)
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Egykori játékosaink

#4487 Hozzászólás Szerző: Chester »

És miért akart elmenni? Mert nem kapott játéklehetőséget. És nem Abra rakja össze a kezdőt [egyelőre...], hanem az edző. Robinál sérült volt, de még nála is volt hogy kezdett, nem csak a Ligakupában. Beniteznél egy percet nem játszott.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Egykori játékosaink

#4488 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Én csak azt nem értem, hogy a padra mi az istenért nem lehetett leültetni decemberben... Érdekes hogy amíg nálunk a keretbe sem volt nevezve, a poolban az első meccsén kezdett. Esélyt sem kapott Benitez alatt, ezért is furcsállom, hogy elengedte. 15 millióért megérte eladni, inkább mint ingyen ez tény, de valahogy nem érzek korrektnek, hogy egy nyárig ittlévő menedzser alakítja a keretet igazolásokkal/eladással. Lehet a következő menedzser számolt volna vele, többször mint torressel.. De ezt már sosem tudjuk meg, mostmár csak abban bízhatunk, hogy Ba nem fog lesérülni, és tartja a mostani formáját.
Benítez-nek pont annyi köze van az igazolásokhoz, mint amennyi szokott lenni nálunk egy edzőnek, azaz semennyi. Sturridge-ot nem elküldtük, hanem szvsz ő akart menni...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Egykori játékosaink

#4489 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én csak azt nem értem, hogy a padra mi az istenért nem lehetett leültetni decemberben... Érdekes hogy amíg nálunk a keretbe sem volt nevezve, a poolban az első meccsén kezdett. Esélyt sem kapott Benitez alatt, ezért is furcsállom, hogy elengedte. 15 millióért megérte eladni, inkább mint ingyen ez tény, de valahogy nem érzek korrektnek, hogy egy nyárig ittlévő menedzser alakítja a keretet igazolásokkal/eladással. Lehet a következő menedzser számolt volna vele, többször mint torressel.. De ezt már sosem tudjuk meg, mostmár csak abban bízhatunk, hogy Ba nem fog lesérülni, és tartja a mostani formáját.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#4490 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ilyen gólokat lőtt nálunk Anelka is, bepasszoltam három méterről... őt miért nem szeretitek ennyire? Sturridge sokkal nagyobb fasz volt a maga Chelsea-s idejében, mint a francia.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Egykori játékosaink

#4491 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ez azért várható volt, hogy Sturridge így fog teljesíteni a poolban, és ha itt is kapott volna két meccset kezdő csatárként, akkor talán máshogy alakul. És azt ne mondjátok nekem, hogy sérült volt, mert amikor éppen egészséges volt, és a MU elleni CL meccsen kezdett volna belelendülni a játékba, akkor a következő Swansea elleni meccsen megint a padon találta magát, az akkor is fosszar teljesítményt nyújtó Torres helyett. RDM valamiért túlságosan mellőzte őt is, meg Romeut is (bár utóbbit nem kedvelem).
Why always me?

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Egykori játékosaink

#4492 Hozzászólás Szerző: langidave »

Dany gólja

http://videa.hu/videok/sport/liverpool- ... yKImk6EufN" onclick="window.open(this.href);return false;

én nagy fanja vagyok és drukkolok neki, hogy lőjőn 20 felett idén és mutassa meg a fa**pó vezetőségnek, hogy miat adtunk el

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Egykori játékosaink

#4493 Hozzászólás Szerző: Mister »

jkopfner írta:Srácok zárjuk már le ezt a Torres témát. Egyszerűen megtört nála valami, lelkibeteg, önbizalomhiányos béna szar, mint csatár. Ha most januárban nem is , de nyáron biztos vagyok benne, hogy távozik.
Hány pezsgő fog durranni te jó ég.... :roll:
One Life,One Love,One Club

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Egykori játékosaink

#4494 Hozzászólás Szerző: albundy »

Sheenka írta:Sturridge megint betalált. Lehet kár voltn eladni..

Ha így folytatja gólkirály is lehet

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#4495 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Srácok zárjuk már le ezt a Torres témát. Egyszerűen megtört nála valami, lelkibeteg, önbizalomhiányos béna szar, mint csatár. Ha most januárban nem is , de nyáron biztos vagyok benne, hogy távozik.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Egykori játékosaink

#4496 Hozzászólás Szerző: Mister »

Petee írta:Én úgy olvastam valahol, Torrest is vinné a Pool. Hát csak hajrá.
Ugyanakkor, bár én voltam az egyik legnagyobb Sturridge ellenes, az el kell ismerni, valami itt nem volt rendben, mert az azért nem véletlen, hogy játszott eddig össz 3 félidőt a Poolban és 3 gólt rúgott, sőt, ha ezt az átlépős cselét nézzük, 2 gólpasszt is adott. Remélem Torres most is bömböl amikor ezt látja, hogyan is kellene egy csatárnak teljesítenie...
Sturridge agyfaszt is kapna ....... :mrgreen:
One Life,One Love,One Club

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egykori játékosaink

#4497 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Petee írta:Én úgy olvastam valahol, Torrest is vinné a Pool. Hát csak hajrá.
Ugyanakkor, bár én voltam az egyik legnagyobb Sturridge ellenes, az el kell ismerni, valami itt nem volt rendben, mert az azért nem véletlen, hogy játszott eddig össz 3 félidőt a Poolban és 3 gólt rúgott, sőt, ha ezt az átlépős cselét nézzük, 2 gólpasszt is adott. Remélem Torres most is bömböl amikor ezt látja, hogyan is kellene egy csatárnak teljesítenie...
Nem is jatszott valami sokat iden, nem csoda h nem lotte a golokat. Valszeg o is menni akart, nem csak mi akartuk kipaterolni, latta h itt nem sok sansza lesz.

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Egykori játékosaink

#4498 Hozzászólás Szerző: Petee »

Torrest nem szolgálják ki? És Sturridge-ot? Egy hangyafasznyival jobb középpályánk van mint a pudliknak, mégsem tud betalálni. Hogy lehet, hogy ilyen Allenek meg Lucasok tudnak segíteni Sturridge-on, Hazardék meg nem tudnak Torresen?

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Egykori játékosaink

#4499 Hozzászólás Szerző: Petee »

Én úgy olvastam valahol, Torrest is vinné a Pool. Hát csak hajrá.
Ugyanakkor, bár én voltam az egyik legnagyobb Sturridge ellenes, az el kell ismerni, valami itt nem volt rendben, mert az azért nem véletlen, hogy játszott eddig össz 3 félidőt a Poolban és 3 gólt rúgott, sőt, ha ezt az átlépős cselét nézzük, 2 gólpasszt is adott. Remélem Torres most is bömböl amikor ezt látja, hogyan is kellene egy csatárnak teljesítenie...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#4500 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

De nem értitek, basszátokmeg, Torrest nem szolgálják ki...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése