Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42901 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ne nagyon álmodozottak, Scolari a meccs utáni interjúban elmondta, elégedett a kerettel...
GO BLUES!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42902 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Fabianonak örülnék de Youngnak v. Agbonlahornak jobban
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Átigazolások

#42903 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

lacko94 írta:Én inkább arról beszélnék, hogy kik jönnek a télen. Én Owent szívesen látnám a csapatban!
Én nem látok semmi épeszű indokot arra, hogy Owen-t idehozzuk. Ha te esetleg mégis fel tudsz sorolni ilye(neke)t, akkor kérlek oszd meg velem.
-nem lövöldözi a gólokat
-nem gyors
-iszonyatosan sérülékeny
-kiégett

Jakson
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:59
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: nincs

Re: Átigazolások

#42904 Hozzászólás Szerző: Jakson »

Villa egy nagyon jó játékos de Fabiano a én véleményem szerint többet tud nyújtani és szebb játékot mutat nekünk HAJRÁ CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lacko94
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008. szeptember 25., csütörtök 15:45
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Átigazolások

#42905 Hozzászólás Szerző: lacko94 »

Én inkább arról beszélnék, hogy kik jönnek a télen. Én Owent szívesen látnám a csapatban!

Ferenc1986
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008. május 14., szerda 12:25
Kedvenc játékos: Joe Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#42906 Hozzászólás Szerző: Ferenc1986 »

Én személy szerint sajnálom,hogy Bridge elment de Ashley Cole mellett nem tudott játszani,és ehhez képest elég sokáig maradt. Sok szerencsét neki a City-nél,de nem ellenünk!! Go Blues!!!!!!!!!!!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42907 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Megyó írta:nem elég rég óta ha szerinted szar..
Amióta itt van az elég rég?A Portoba is láttam eleget...Egy dologról tudott csak meggyőzni hogy felesleges
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42908 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:
Ricko írta:Istenem... Ferreira nem egy szar játékos ezt jegyezze meg most mindenki, nézzen vissza pár évet vagy olvasson utána vagy tegyen amit akar, Ferreirát azért kell eladni mert túl sok a jobbszélső és jelenleg meccshiány miatt játszik gyengébben, és mivel gyengébb csak 3. számú jobb bekk lett az évek során a csapatban és ez így sok, de ha most Bridge helyére nem jön senki akkor lehet hogy jó lenne tleg AC cseréjének, megfontolandó, sőt valószínű ez lesz...
Láttam eleget játszani bőven elég volt belőle elég régóta figyelemmel követem a meccseinket úgyhogy hidd el tudom és nem véletlenül mondom hogy adjuk el.
nem elég rég óta ha szerinted szar..

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3483
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42909 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Zotya88 írta:ha esetleg Zhirkov jönne akkor azt mondom ha jól jár anyagilag a csapat mehet Ferreira is. de sztem ennyi védő amennyi most van el kell egy olyan csapatnál aki még áll az FA kupában, a BL-ben és a Plben is és mindegyiken győzelemre tör.
de ez nem mi vagyunk : DD
mi nem törünk, hanem süllyedünk.

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Átigazolások

#42910 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

ha esetleg Zhirkov jönne akkor azt mondom ha jól jár anyagilag a csapat mehet Ferreira is. de sztem ennyi védő amennyi most van el kell egy olyan csapatnál aki még áll az FA kupában, a BL-ben és a Plben is és mindegyiken győzelemre tör.

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Átigazolások

#42911 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

én se adnám el Ferreira-t. sztem cserének tökéltes, a bal oldalon is meg fogja állni a helyét AC esetleges sérülésekor.
Jó a védelünk így. Maradjon lehetőleg mindenki, nem ide kell igazolni. viszont a támadó részlegbe nem ártana. és sztem hiba lenne Tuncay-okba gondolkod. a világ egyik legjobb csapata a Chelsea, David Villák és Agüero szintű játékosokba kell gondolkozni. megértem h nincs annyi pénz igazolásokra mint az előző években, de ha okosan gazdálkodunk Villa-t vagy Aguerot el lehetnek hozni. 40 milla körüli az áruk az igaz de gondolom a nyáron lesz már egy 30-40 millás keretünk (muszáj lesz, mert a nyáron visszafogott költekezés volt, és ugyebár itt a télen se lesz nagy költés). A keretet nagyon jónak tartom sztem 2 max 3 ember kell a nyáron ha a télen nem jön egy komoly játékos se. Villa/Aguero és egy jó szélső(pl.Silva, McGeady). ha nem menne senki max Malouda akkor ezzel ki is egyeznék. Arshavint is szívesen látnám mert az egyik kedvencem de jelen pillanatban fölösleges mert 3 nagy név játszik a posztján.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42912 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Ricko írta:Istenem... Ferreira nem egy szar játékos ezt jegyezze meg most mindenki, nézzen vissza pár évet vagy olvasson utána vagy tegyen amit akar, Ferreirát azért kell eladni mert túl sok a jobbszélső és jelenleg meccshiány miatt játszik gyengébben, és mivel gyengébb csak 3. számú jobb bekk lett az évek során a csapatban és ez így sok, de ha most Bridge helyére nem jön senki akkor lehet hogy jó lenne tleg AC cseréjének, megfontolandó, sőt valószínű ez lesz...
Láttam eleget játszani bőven elég volt belőle elég régóta figyelemmel követem a meccseinket úgyhogy hidd el tudom és nem véletlenül mondom hogy adjuk el.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42913 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Istenem... Ferreira nem egy szar játékos ezt jegyezze meg most mindenki, nézzen vissza pár évet vagy olvasson utána vagy tegyen amit akar, Ferreirát azért kell eladni mert túl sok a jobbszélső és jelenleg meccshiány miatt játszik gyengébben, és mivel gyengébb csak 3. számú jobb bekk lett az évek során a csapatban és ez így sok, de ha most Bridge helyére nem jön senki akkor lehet hogy jó lenne tleg AC cseréjének, megfontolandó, sőt valószínű ez lesz...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Átigazolások

#42914 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Ferreirát is elkéne adni. Tényleg hasznosan nem nagyon játszik sose. Ha eladnánk akkor kapnánk érte valamennyi pénzt legalább.
2012. 05. 19.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42915 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Albinho írta:
Chelseafan írta:Hát gondolom Scolarinak azért nem akkora érvágás Bridge, mert pl. a válogatottban is Ferreira volt a balhátvédje... Szóval cserének jó lesz...
Hát ha Ferreira balhátvédet játszik, akkor abba nem lesz köszönet... Több kárt okoz, mint hasznosat tesz
Akárhol játszik abba nincs köszönet szerintem
*knock, and it shall be opened unto you*

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42916 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Chelseafan írta:Hát gondolom Scolarinak azért nem akkora érvágás Bridge, mert pl. a válogatottban is Ferreira volt a balhátvédje... Szóval cserének jó lesz...
Hát ha Ferreira balhátvédet játszik, akkor abba nem lesz köszönet... Több kárt okoz, mint hasznosat tesz
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#42917 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Hát gondolom Scolarinak azért nem akkora érvágás Bridge, mert pl. a válogatottban is Ferreira volt a balhátvédje... Szóval cserének jó lesz...

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Átigazolások

#42918 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

Spring írta:
Zotya88 írta:(rem belevettünk az eladási szerződésbe h nem játszhat ellenünk)
Ilyen csak kölcsönadás esetén van, ha eladjuk akkor másba már nincs beleszólni valónk... :wink:
dehogy nincs! van ilyen! Mo-n pl. Kovács Zoli esete. bele lehet venni, de általába olyan eseteknél fordul elő ha ingyen megy el vki...

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Átigazolások

#42919 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

lacooo95 írta:szerintem Bridge nem fog hianyozni !!! vagyis nem lesz feltuno .hiszen Asley Cole remek format nyujt a csapatbana
Jah, de ha A.Cole esetleg megsérül, vagy eltiltják, akkor gondba leszünk.
2012. 05. 19.

lacooo95
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 14:35
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Lionel Messi

Re: Átigazolások

#42920 Hozzászólás Szerző: lacooo95 »

szerintem Bridge nem fog hianyozni !!! vagyis nem lesz feltuno .hiszen Asley Cole remek format nyujt a csapatbana

Válasz küldése