Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Stargazer
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. január 24., szombat 19:15
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#42521 Hozzászólás Szerző: Stargazer »

Nagy kár érte... Kifejezetten kedveltem, jó kapus volt. Remélem a Tottenham nem kispadmelegítőnek szánja.
Blue is the colour, football is the game

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#42522 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Spring írta:
kdako írta:Egyébként ezen a szinten mindegy, hogy 1 millió vagy ingyen, nem ebből veszünk meg bárkit is...
Így van, pontosan erről van szó...
Még egy valamire való fiatalt se tudnánk ebből igazolni... És nem hiszem, hogy akkora érvágás lenne a klubnak már az az 1 milla...
a csapatnak lehet h nem, de Abranak igen! tudod meg kell valamiből venni a mindennapi kaját :D

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42523 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Hát ez is megtörtént...Cudicini távozott,de ez mondjuk várható volt.Ő annál jóval többre hivatott,minthogy a kispadot melegítse
Peace Carlo!!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#42524 Hozzászólás Szerző: Spring »

kdako írta:Egyébként ezen a szinten mindegy, hogy 1 millió vagy ingyen, nem ebből veszünk meg bárkit is...
Így van, pontosan erről van szó...
Még egy valamire való fiatalt se tudnánk ebből igazolni... És nem hiszem, hogy akkora érvágás lenne a klubnak már az az 1 milla...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#42525 Hozzászólás Szerző: undertow »

lennon? minek? nem volt elég egy swp? :wink:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42526 Hozzászólás Szerző: kdako »

Természetesen mi sem azon bánkódunk, hogy a csapat ténylegesen mennyit gyengült, hiszen Carlo keveset játszott az utóbbi időben, hanem azon, hogy 10 év után elhagyja a Chelsea-t.

Egyébként nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lesz valami biznisz a háttérben ezért cserébe, és valakit majd elengednek hozzánk a nyáron (Lennon jöhetne...).

Egyébként ezen a szinten mindegy, hogy 1 millió vagy ingyen, nem ebből veszünk meg bárkit is...
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#42527 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Hát hetek óta 1-1,5 millárol cikkeztek erre Carlot elengedjük ingyen!
Imádom h mindenkivel ilyen gavallérok vagyunk(Veron,Seva,Crespo stb...)
Pizzaronak is megy mint állat meg lehetne kérni az árát de ide a rozsdást h év végén "elajándékozzuk" ingyen...

Már a második ember igazol el ,elég furi h évek óta hívták Cudit és Bridge-t is de pont most mennek el!Remélem nem a süllyedő hajó effektus...
ZenZo írta:Németh a Liverpool tarcsijából 1 hónapra a Blackpoolhoz került kölcsönbe.
Kb. ez a realitás neki!De 1hónap háát :roll:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42528 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Németh a Liverpool tarcsijából 1 hónapra a Blackpoolhoz került kölcsönbe.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42529 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megyó írta:Én továbbra is azt mondom, hogy kár megíratni. Olyan távol volt a kezdőtől, mint Makó Jeruzsálemtől.

Miért ment ingyen? Hát szerintem, annyira nem meglepő. Mondhati, hogy abszolút formán kivűl volt hisz alig játszott és már 36 éves.. Mégis milyen megalázó pénzmennyiséget lehetett volna érte kérni? 500 000Ł?

Amugy, ami sokkal aggasztóbb, hogy 2 játékost adtunk el eddig, az amúgy sem bőnek mondható keretből és ráadásul azóta le is sérült egy hiányposzton lévő játékosunk és senkit nem vettünk még. Mindjárt lezárul a transferwindow... nem rossz, nem rossz...
Nem is kezdőként kellett nekünk mostanában Carlo, de nála jobb cserét nehéz elképzelni. És hát ő már majd' történelmi alakja a Chelseanek, egy fantasztikus generációval játszott együtt, és tudása nem kopott meg, max hiányzik egy kicsit a meccsrutin.

Csak szólok, hogy Carlo még csak 35 éves. Ami azt jelenti, hogy bőven van még benne 3 jó év. 3 szezon. Az nagyon sok. Már vagy két éve értetlenül állok az előtt, miért nem vitte el a Milan...

Na ezzel egyetértek. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy vegyünk bárkit is, sőt, de az, hogy az így is szűk keretünkből két kiváló játékost adtunk el, akik ugyan nem számítottak alapembernek az utóbbi időben, de több, mint kitűnő csereemberek, ezt nehéz felfognom. Mi ez az agyatlan spórolás? Keret nélkül nem lehet nyerni semmit. Mi lesz, ha újra jön egy sérüléshullám??? Semmi bajom PF-fel vagy Hilarioval, de Bridge és Carlo nálam egyel magasabb szintet képviselnek. Vagy akkor mostmár tényleg jönnek a fiatalok?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42530 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:A klub ingyen elengedte, mert ennyivel tartoztunk neki a hűségéért. Szerintem úgy ment oda, hogy kezdő akar lenni és erre minden esélye megvan Gomez mellett, gondolom nem kell magyarázni miért. :D
Ez azért nem ilyen egyszerű, hogy elengedjük ingyen, mert tartozunk neki... ez kőkemény üzlet. (ennél fogva érthetetlen, hogy egy ilyen kapust hogyan engedhettünk el ingyen a városi riválisnak)

Gomes pedig egyébként remek kapus, kicsit még szoknia kell a csapatát, de én még emlékszem arra a PSV-re, akik a BL menetelésüket lényegében két embernek köszönhették: a mi Alexünknek és pontosan ennek a Gomesnek. Olyan bravúrokra képes, mint kevesen mások. Pár lepke benne volt már neki Hollandiában is, itt most kicsit több, de a meccsenkénti egy potyát azért általában egalizálta egy-két bravúrral.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42531 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én továbbra is azt mondom, hogy kár megrígatni. Olyan távol volt a kezdőtől, mint Makó Jeruzsálemtől.

Miért ment ingyen? Hát szerintem, annyira nem meglepő. Mondhati, hogy abszolút formán kivűl volt hisz alig játszott és már 36 éves.. Mégis milyen megalázó pénzmennyiséget lehetett volna érte kérni? 500 000Ł?

Amugy, ami sokkal aggasztóbb, hogy 2 játékost adtunk el eddig, az amúgy sem bőnek mondható keretből és ráadásul azóta le is sérült egy hiányposzton lévő játékosunk és senkit nem vettünk még. Mindjárt lezárul a transferwindow... nem rossz, nem rossz...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42532 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A klub ingyen elengedte, mert ennyivel tartoztunk neki a hűségéért. Szerintem úgy ment oda, hogy kezdő akar lenni és erre minden esélye megvan Gomez mellett, gondolom nem kell magyarázni miért. :D

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42533 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kdako írta:Mivel lesz neki jobb a Sp*rs kispadján ülni (mert Gomes előbb-utóbb felépül), mint egy bajnokesélyes, BL-résztvevő csapat kispadján? nagyon sajnálom, nem értem, miért akart menni, mert itt ugye nem arról van szó, hogy a csapat nem ragaszkodott hozzá...Örülök, hogy láttam élőben is védeni SuperCarlót!
egyetértek... de amit Gomes művel, az egyenlő a bűzölgő trágyával, szal lehet, h kezdő is lesz... nah mind1... 8)
de különben is...
Cudicininak nem járt le a szerződése, ugye? :( :shock:
mert elvileg csak akkor mehetett volna ingyen

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42534 Hozzászólás Szerző: Dízel »

hát ez érthetetlen :cry:
és ingyen... még ha a klub hasznot akart volna húzni rajta esetleg, mondom esetleg ok!
de csak így a spurshöz...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42535 Hozzászólás Szerző: kdako »

Mivel lesz neki jobb a Sp*rs kispadján ülni (mert Gomes előbb-utóbb felépül), mint egy bajnokesélyes, BL-résztvevő csapat kispadján? nagyon sajnálom, nem értem, miért akart menni, mert itt ugye nem arról van szó, hogy a csapat nem ragaszkodott hozzá...Örülök, hogy láttam élőben is védeni SuperCarlót!
GO BLUES!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1591
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42536 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szerintem Cudicininak nem kellett volna elmennie...
Hilario nem fogja pótolni.
A pályafutását sztem a Chelsea-ben kellett volna befejeznie... :(

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#42537 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Nem is olyan hülyék. Sajnos igaz a hír: a .com is hírül adta, már megírtam a .hu-ra is a rövidet: Carlo Cudicini mától (ráadásnak ingyen!!!) a Sp*rs játékosa. :( :(
több, mint szomorú. megértem, hogy játszani akar, na de a spuds? :s
na mindegy, minden jót neki - a focipályán kivül. jövőre remélem a championshipben folytatja.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42538 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Megyó írta:
ZenZo írta:Nem is olyan hülyék. Sajnos igaz a hír: a .com is hírül adta, már megírtam a .hu-ra is a rövidet: Carlo Cudicini mától (ráadásnak ingyen!!!) a Sp*rs játékosa. :( :(
Észrevehetetlen veszteség.

Csak a múlt alapján fájhat ez, de ha Cech nem sérült, akkor nincs esélye játszani...
Azért 1. kiváló hálóőrt vesztettünk 2. sajnos Cech mostanában (mondjuk a tavalyi szezont alapul véve pölö) többször sérült, s amúgy sem áll mostanában a helyzet magaslatán és végül 3. a Sp*rs fájó pont. (az meg, hogy ingyen, főleg)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#42539 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Nem is olyan hülyék. Sajnos igaz a hír: a .com is hírül adta, már megírtam a .hu-ra is a rövidet: Carlo Cudicini mától (ráadásnak ingyen!!!) a Sp*rs játékosa. :( :(
Észrevehetetlen veszteség.

Csak a múlt alapján fájhat ez, de ha Cech nem sérült, akkor nincs esélye játszani...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#42540 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem is olyan hülyék. Sajnos igaz a hír: a .com is hírül adta, már megírtam a .hu-ra is a rövidet: Carlo Cudicini mától (ráadásnak ingyen!!!) a Sp*rs játékosa. :( :(
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése