Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Edzőkérdés

#4201 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Chucky írta:
ParanoidAndroid írta:a thechels.org-on olvastam,hogy a CFC megkereste Alekoszt és felajánlották Neki a menedzseri poziciot,aki egyből igent mondott, azzal a feltétellel,hogy Olivér lesz a másodedző.
Természetesen ez a döntés nem befolyásolja a jelenleg is futó párválasztó műsor jövőjét!

marha:D:D:D:D:D

ember ez mekkora :D
Stone haxleader!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4202 Hozzászólás Szerző: Chucky »

ParanoidAndroid írta:a thechels.org-on olvastam,hogy a CFC megkereste Alekoszt és felajánlották Neki a menedzseri poziciot,aki egyből igent mondott, azzal a feltétellel,hogy Olivér lesz a másodedző.
Természetesen ez a döntés nem befolyásolja a jelenleg is futó párválasztó műsor jövőjét!

marha:D:D:D:D:D

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Edzőkérdés

#4203 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

a thechels.org-on olvastam,hogy a CFC megkereste Alekoszt és felajánlották Neki a menedzseri poziciot,aki egyből igent mondott, azzal a feltétellel,hogy Olivér lesz a másodedző.
Természetesen ez a döntés nem befolyásolja a jelenleg is futó párválasztó műsor jövőjét!
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4204 Hozzászólás Szerző: Chucky »

[/quote]Hiddink 60x évessen nem akar össze vissza utazgatni mecsről mecsre (Szerda BL Szombat PL)ezt is nyilatkozta hogy ezért nem akkar team manager lenni persze itt nem csak az utazásról van szó hanem az állandó pörgésről. Simán el tudnám képzeli keresztapa szerepkörben aki a hátsó szobából osztja az észt.A padon meg bohockodhat MvB bár nekem se szimpatikus igaz Carlo se volt az[/quote]

Őszintén? Én meg nem egy keresztapát szeretnék, hanem egy edzőt, aki végre évekig marad. Aki fiatalos, dinamikus, kockáztat és nem egy taktikával rendelkezik. Ezt írtam sok órával ezelőtt is. Ha nyűg egy csapatot vezetni, akkor nem kell kényszeríteni. Egyébként megint nem értem, hogy miért kéne 3 embert fizetni, ha elég 2. A másik. Mi olyan marha jó Van Bastenben? Lehet, hogy baromságot fogok most írni, de véletlenül nem 2009 óta nincs állása? (bocs, de lusta voltam rákeresni)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4205 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Csak én gondolom úgy, hogy a Sky "belső információja" és a William Hill alacsony oddsa között nem ok-okozati öszefüggés van, hanem trükk!?
Egy megalapozottnak tűnő alacsony odds, ami aztán mégse jön be. Jaj, volt már ilyen, sokan jól járnak vele (köztük szerintem mi is :D )
They do now.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Edzőkérdés

#4206 Hozzászólás Szerző: almos »

Remélem nem van Basten lesz vagy ilyen Domenech-féle....
Villas-Boast,Hiddinket,Mou és Rijkaardot szivesen látnám a kispadot,talán Rijkaardot legszivesebben,ő épitette fel a mai Barcát is.
LAMPARD#8

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Edzőkérdés

#4207 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Chucky írta:
Zsoca írta:
zoli0415 írta:http://twitter.com/#!/thechelsorg


Not one for spurious rumours, but we have heard management team will be; Hiddink DOF, Van Basten Manager, Zola coach.
Kérdés, hogy Hiddink mennyire tudná helyretenni Van Basten hibáit. Egyébként ez így relatíve szimpatikus, tudnék rosszabbat is mondani.

Itt is reagálok, nem csak a blogon.:) Én valamiért rettentően viszolygok Van Bastentől. Lehet az ajax miatt, vagy csak alapból nem bírom, nem tudom. De komolyan mondom, hogy a hideg ráz ki, ha csak arra gondolok, hogy ő lenne az edző.

Egyébként egy baromi egyszerű kérdés. Akkor már miért nem egyedül Hiddink? Zola segítséggel mondjuk.

Hiddink 60x évessen nem akar össze vissza utazgatni mecsről mecsre (Szerda BL Szombat PL)
ezt is nyilatkozta hogy ezért nem akkar team manager lenni persze itt nem csak az utazásról van szó hanem az állandó pörgésről. Simán el tudnám képzeli keresztapa szerepkörben aki a hátsó szobából osztja az észt.A padon meg bohockodhat MvB bár nekem se szimpatikus igaz Carlo se volt az

les parachutistes
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. november 3., szerda 10:32
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Edzőkérdés

#4208 Hozzászólás Szerző: les parachutistes »

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... eturn.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#4209 Hozzászólás Szerző: Bon »

Origo.hu
Angol hírforrásra hivatkozik:
"Akárki lesz is a befutó, angol sajtóhírek szerint évi 6 millió fontos fizetés ütheti a markát, és jelentős összeget is biztosít neki a tulajdonos a nyári átigazolásokra."

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4210 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Zsoca írta:
zoli0415 írta:http://twitter.com/#!/thechelsorg


Not one for spurious rumours, but we have heard management team will be; Hiddink DOF, Van Basten Manager, Zola coach.
Kérdés, hogy Hiddink mennyire tudná helyretenni Van Basten hibáit. Egyébként ez így relatíve szimpatikus, tudnék rosszabbat is mondani.

Itt is reagálok, nem csak a blogon.:) Én valamiért rettentően viszolygok Van Bastentől. Lehet az ajax miatt, vagy csak alapból nem bírom, nem tudom. De komolyan mondom, hogy a hideg ráz ki, ha csak arra gondolok, hogy ő lenne az edző.

Egyébként egy baromi egyszerű kérdés. Akkor már miért nem egyedül Hiddink? Zola segítséggel mondjuk.

Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4211 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

Ez már nagyon meleg
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 23,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Idejön, 2 hónap múlva ki is rúgják

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#4212 Hozzászólás Szerző: Bon »

AryanH írta:Én nagyon félek, hogy a végén Van Basten lesz vagy valami hasonló szörnyűség. Hiddinknek szerződése van a törökökkel, amit illik kitölteni. Mourinho nem hiszem, hogy eljön anélkül, hogy kirúgnák. Villas-Boas-t nem nagyon engedik. Sajnos kevés olyan edző van, aki éppen csapat nélküli.
Én is ettől tartok. :(
Inkább Riijkard mint Basten. Ennyire csak nem lehet vak a vezetőség. :(

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Edzőkérdés

#4213 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Én nagyon félek, hogy a végén Van Basten lesz vagy valami hasonló szörnyűség. Hiddinknek szerződése van a törökökkel, amit illik kitölteni. Mourinho nem hiszem, hogy eljön anélkül, hogy kirúgnák. Villas-Boas-t nem nagyon engedik. Sajnos kevés olyan edző van, aki éppen csapat nélküli.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#4214 Hozzászólás Szerző: Bon »

Ez a nap tanulságos volt. Egy lap sem tud semmit. Az összes csak találgat. Ez egy picit meglepő, mert például 2009-ben minden újság Ancelottiról írt, és be is jött. De ez most egy hatalmas kérdőjel mindenkinek.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4215 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

zoli0415 írta:http://twitter.com/#!/thechelsorg


Not one for spurious rumours, but we have heard management team will be; Hiddink DOF, Van Basten Manager, Zola coach.
Kérdés, hogy Hiddink mennyire tudná helyretenni Van Basten hibáit. Egyébként ez így relatíve szimpatikus, tudnék rosszabbat is mondani.

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#4216 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://twitter.com/#!/thechelsorg" onclick="window.open(this.href);return false;


Not one for spurious rumours, but we have heard management team will be; Hiddink DOF, Van Basten Manager, Zola coach.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#4217 Hozzászólás Szerző: Hawaii »


rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#4218 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Tuvalu szigetéről jönnek a hírek, hogy Boas az új edző. Ez is pont olyan. Csak hivatalost linkeljetek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Edzőkérdés

#4219 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Krisztina írta:"A Chelsea megegyezett André Villas Boassal?!"
Daily Mail szerint
Légyszi linkeld, mert én nem találtam Daily Mail-en.

Emberek, ne találjunk már ki híreket (legalább mi ne, az újságírók megteszik helyettünk)!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Edzőkérdés

#4220 Hozzászólás Szerző: Gábor »

ParanoidAndroid írta:
Torres 9 írta:ANDRE-VILLAS BOAS IS NEW CHELSEA MANAGER?
Posted on: 23 May 2011

Chelsea Football Club is delighted to announce that Andre-Villas Boas has agreed to become our new manager?
kíváncsi volnék hány éves vagy....meg hogy vannak e Barátaid
Kép
Farewell Didier!

Lezárt