Community Shield

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Community Shield

#421 Hozzászólás Szerző: undertow »

holnap végre itt az utolsó, és egyben a szezon legpatinásabb barátságos meccse. reméljük charlie folytatja a mu elleni sorozatát és idén is elvisszük a tányért.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#422 Hozzászólás Szerző: misakd »

Franktamas írta:
misakd írta:Evra van 20 kilo
azért ez kicsit kevés nem?
de persze csak "költöi" talzas volt

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#423 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Franktamas írta:de végül is az a lényeg hogy ők csak hagy sírjanak mi meg örüljünk hogy az 5-ből már egy kupa megvan
ezt én sem mondhattam volna jobban :wink: :D :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Community Shield

#424 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

de végül is az a lényeg hogy ők csak hagy sírjanak mi meg örüljünk hogy az 5-ből már egy kupa megvan
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Community Shield

#425 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

misakd írta:Evra van 20 kilo
azért ez kicsit kevés nem?
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#426 Hozzászólás Szerző: misakd »

nem ugyanolyan a két eset Evra visszamehetett volna védekezni ahelyett hogy a földön fetreng ez nem szálloda hogy aludjanak hanem focipalya és ha nem kell fel csak magat okolhatja.
Evra van 20 kilo nekimegy az 190 magas ballacknak persze h nem esik jol de az a dolga h visszamenjen vedekezni nem tette meg goalt kaptak ennyi.....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#427 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta: Persze, hogy nem ugyanolyan a két eset, de ettől függetlenül nem az a tetű rúgta nekünk a gólt... Ha Essien kirúgja a francba, akkor bármennyire is nem akarja Platini, döntősök vagyunk...
Ez igaz, viszont ez nem menti fel a bírót és az UEFA-t.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#428 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca87 írta:
gerawba írta: Jó ez igaz, de ennyi erővel nekünk meg automatikusan gólt kell kapni az utolsó percben, mert nem adtak meg nekünk legalább kettő, egyértelmű tizinegyest?! Mert én, vszeg az összes Chelseaes és szerintem te is - bár nem néztem, hogy írtál-e vmit a Barca meccs után - ugyanígy sírtunk, hogy azon a szemeten ment el a továbbjutás...
Nehogy azt mondd, hogy ugyanakkor súlyú tévedés mindkettő... A manurenál még azt is lehetne mondani h előnyszabályt kaptak, mert gyakorlatilag ez történt... A Barca meccsen történteket pedig csalásnak.
Persze, hogy nem ugyanolyan a két eset, de ettől függetlenül nem az a tetű rúgta nekünk a gólt... Ha Essien kirúgja a francba, akkor bármennyire is nem akarja Platini, döntősök vagyunk...

Mindegy, zárjuk le a témát, a ManUtd elleni gólunkat megadták, nincs vele semmi gond, csak ha ellenünk történik, és utána mondjuk CA sír (bár neki nem szokása) úgy, mint SAF, akkor nem lennének ilyen kommentek...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. augusztus 11., kedd 13:54-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#429 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta: Jó ez igaz, de ennyi erővel nekünk meg automatikusan gólt kell kapni az utolsó percben, mert nem adtak meg nekünk legalább kettő, egyértelmű tizinegyest?! Mert én, vszeg az összes Chelseaes és szerintem te is - bár nem néztem, hogy írtál-e vmit a Barca meccs után - ugyanígy sírtunk, hogy azon a szemeten ment el a továbbjutás...
Nehogy azt mondd, hogy ugyanakkor súlyú tévedés mindkettő... A manurenál még azt is lehetne mondani h előnyszabályt kaptak, mert gyakorlatilag ez történt... A Barca meccsen történteket pedig csalásnak.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#430 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:A mi térfelünkön történt az eset, egy szipmla szabálytalanság(tekintsünk el az előnyszabálytól, ami jogos volt). Tehát kb. 60-80 méterre történt valami a MU kapujától, abból automatikusan gólt kell kapni??? Én ezért nem értem, miért sírnak Fergie-ék...
Jó ez igaz, de ennyi erővel nekünk meg automatikusan gólt kell kapni az utolsó percben, mert nem adtak meg nekünk legalább kettő, egyértelmű tizinegyest?! Mert én, vszeg az összes Chelseaes és szerintem te is - bár nem néztem, hogy írtál-e vmit a Barca meccs után - ugyanígy sírtunk, hogy azon a szemeten ment el a továbbjutás...

Na mindegy, csak nem szeretem, hogy nem ugyanúgy mérlegelünk két dolgot, ha velünk, illetve ha ellenünk történik meg... Pontosabban ez még nem is lenne baj, csak itt most szerintem nagyon el van vetve a sulyk... (nem rólad van szó)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Community Shield

#431 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A mi térfelünkön történt az eset, egy szipmla szabálytalanság(tekintsünk el az előnyszabálytól, ami jogos volt). Tehát kb. 60-80 méterre történt valami a MU kapujától, abból automatikusan gólt kell kapni??? Én ezért nem értem, miért sírnak Fergie-ék...

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#432 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

kdako írta:
Patrik223 írta: de tényleg:D Sir Fergusonnal az a baj ,hogy tetőtől talpig angol és nem tud veszíteni:DD
Olyannyira angol, hogy skót.
:lol: :lol: :lol: :lol: ez igaz, skót ! :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Community Shield

#433 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Figyeljetek ezen kár vitázni, annak örüljünk hogy megnyertük a Community Shieldet! :wink:
Ferguson meg had vergődjön magának ! :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Community Shield

#434 Hozzászólás Szerző: kdako »

Patrik223 írta: de tényleg:D Sir Fergusonnal az a baj ,hogy tetőtől talpig angol és nem tud veszíteni:DD
Olyannyira angol, hogy skót.
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#435 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca87 írta: Még egy dolog egyébként: érdekes módon amikor reklamálni kellett, akkor Evra hirtelen meggyógyult... Hmm.
Persze, egyértelmű, nem volt olyan súlyos a dolog, de csak irigyelni tudlak, hogy te bírtad volna, mert én tuti elküldtem volna melegebb éghajlatra, ha előnyszabály ha nem, ha kirúgjuk ha nem...

Amúgy azt is meg kell jegyezni, hogy ha nem kapjuk a 94. percben a gólt a Barca ellen, akkor senki nem foglalkozna a norvéggal (sőt, még ugye jogtalanul állított ki egy barcást...) Tudom én, hogy egy senkiházi kutya az a bíró, de túl elfogultan nézzük a dolgokat (néha én is sajnos, pedig ez nem túl jó)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. augusztus 11., kedd 11:44-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Community Shield

#436 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Legalább megtudta Fergusson is, hogy milyen a bírok miatt veszíteni. Mi már legalább ezerszer szívtunk a bírók miatt, ő meg egyszer és rögtön kinyílik a pofája.
2012. 05. 19.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#437 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta: Én nem vitatom, hogy jogos-e vagy nem, mert a szabályok szerint az volt, de ha mi kaptunk volna ilyet, mindenki elküldte volna a p***a a bírót, hogy mért nem fújta el, miért adott előnyszabályt stb... Mi is sírunk a bírók miatt állandóan...

Itt arról van szó, hogy utálja mindenki Fergussont (én sem szeretem), és ezért itt tolják, hogy mekkora gyökér, nem tud veszíteni stb...
Ha így nézzük mi sem tudunk veszíteni...(lásd Barca, szóval a te nézeted szerint ott is minden rendben volt, egyik sem tizenegyes, mert a bíró úgy ítélte meg?)

Nem kellene csesztetni Fergiet, mert sajnos az utóbbi időben ő örült többször, és mi nem tudtunk veszíteni...
Én nem basztatnám a bírót, ha mi vittük volna tovább, akkor azt mondom, megérdemeljük ezek után a labdavesztésből kapott kontragólt. (jó, ez így mindig képmutatás, mert nem tudhatom biztosra, mit tennék, de 99% hogy ez lenne a reakcióm)

Egyébként a Barca meccsel ellentétben itt nem csak a bírón múlott a dolog, lásd amit leírtam. ;) Azért nem lehet összemosni a kettőt.

Még egy dolog egyébként: érdekes módon amikor reklamálni kellett, akkor Evra hirtelen meggyógyult... Hmm.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsoca 2009. augusztus 11., kedd 11:05-kor.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#438 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca87 írta:
gerawba írta:
Hát ha mi kaptunk volna ilyen gólt, mi is a bírót hibáztatnánk.... Hiába volt elvileg szabályos...
Ne mond nekem, hogy ha felkenték volna mondjuk Ballét (najó, őt nem nagyon lehet, akkor mondjuk AC-t) és belőle gólt kapunk (hiába előnyszabály stb.) akkor te azt szó nélkül lenyeled. Én tuti nem tenném.
A Barca meccs után is mindenki azt a meleget szidta....
Akkor lenen jogos, ha így szereztünk volna labdát és abból rúgunk gólt. De itt arról van szó, hogy a bíró vagy előnyszabályt adott vagy jogosnak ítélte, mind1, a manurenál maradt a labda és nem rúgták ki. AKkor miről is beszélünk?
Én nem vitatom, hogy jogos-e vagy nem, mert a szabályok szerint az volt, de ha mi kaptunk volna ilyet, mindenki elküldte volna a p***a a bírót, hogy mért nem fújta el, miért adott előnyszabályt stb... Mi is sírunk a bírók miatt állandóan...

Itt arról van szó, hogy utálja mindenki Fergussont (én sem szeretem), és ezért itt tolják, hogy mekkora gyökér, nem tud veszíteni stb...
Ha így nézzük mi sem tudunk veszíteni...(lásd Barca, szóval a te nézeted szerint ott is minden rendben volt, egyik sem tizenegyes, mert a bíró úgy ítélte meg?)

Nem kellene csesztetni Fergiet, mert sajnos az utóbbi időben ő örült többször, és mi nem tudtunk veszíteni... (mégegyszer mondom, utálom az egész manchesteri bagázst, de kicsit egyoldalúan nézik itt a dolgot páran...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2009. augusztus 11., kedd 11:04-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Community Shield

#439 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

SuperFrankie írta:Ancelotti nyilatkozata:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 82,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ferguson nyilatkozata:
http://www.skysports.com/football/match ... 77,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Fergie nem tud veszíteni,ideje megtanulnia...
de tényleg:D Sir Fergusonnal az a baj ,hogy tetőtől talpig angol és nem tud veszíteni:DD
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Community Shield

#440 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

gerawba írta:
misakd írta:"Ferguson a bírót hibáztatja..."

vicc ez az ember
Hát ha mi kaptunk volna ilyen gólt, mi is a bírót hibáztatnánk.... Hiába volt elvileg szabályos...
Ne mond nekem, hogy ha felkenték volna mondjuk Ballét (najó, őt nem nagyon lehet, akkor mondjuk AC-t) és belőle gólt kapunk (hiába előnyszabály stb.) akkor te azt szó nélkül lenyeled. Én tuti nem tenném.
A Barca meccs után is mindenki azt a meleget szidta....
Akkor lenen jogos, ha így szereztünk volna labdát és abból rúgunk gólt. De itt arról van szó, hogy a bíró vagy előnyszabályt adott vagy jogosnak ítélte, mind1, a manurenál maradt a labda és nem rúgták ki. AKkor miről is beszélünk?

Válasz küldése