Ligakupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ligakupa

#421 Hozzászólás Szerző: fst200 »

AwayRoller írta:
Chucky írta:Teljesen kiszámíthatóak vagyunk. Komolyan mondom, hogy előre megmondtam ki kinek, mikor passzol és mit fog csinálni.... (nem, nem vagyok jós...)
Más csapatnál is meglehet mondani, csak azok a passzok ELŐRE mennek és nem hátra. Már nem tudom hány éve kapom az agyf*szt, hogy megindulnak a szélső hátvédjeink, megkapják az ellenfél harmadában a labdát és minden más csapatnál mennének előre, na nálunk megállnak és elkezdenek hátrafele tötymörögni vele...
az a baj hogy nincs egy olyan kp unk aki képes a félpálya és a 16 közötti távolságból rátüzelni .. :/ ha lenne egy ilyen játékosunk rendre kimozdulna rá valaki és egyből -1 ember

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#422 Hozzászólás Szerző: Chucky »

fst200 írta:
Chucky írta:Teljesen kiszámíthatóak vagyunk. Komolyan mondom, hogy előre megmondtam ki kinek, mikor passzol és mit fog csinálni.... (nem, nem vagyok jós...)
komolyan látok valami tüzet a csapatban!! muszáj lesz behúzni
Azzal nincs is baj. Legyen is bennük tűz, ez a minimum! csak nem látom az elképzelést. De ezt tényleg be kell húzni most! Aztán lesz önbizalom, hit és a szerencsénk is visszatér. Vagy nem....

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Ligakupa

#423 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chucky írta:Teljesen kiszámíthatóak vagyunk. Komolyan mondom, hogy előre megmondtam ki kinek, mikor passzol és mit fog csinálni.... (nem, nem vagyok jós...)
Más csapatnál is meglehet mondani, csak azok a passzok ELŐRE mennek és nem hátra. Már nem tudom hány éve kapom az agyf*szt, hogy megindulnak a szélső hátvédjeink, megkapják az ellenfél harmadában a labdát és minden más csapatnál mennének előre, na nálunk megállnak és elkezdenek hátrafele tötymörögni vele...

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Ligakupa

#424 Hozzászólás Szerző: Bandi »

fst200 írta:
Chucky írta:Teljesen kiszámíthatóak vagyunk. Komolyan mondom, hogy előre megmondtam ki kinek, mikor passzol és mit fog csinálni.... (nem, nem vagyok jós...)
komolyan látok valami tüzet a csapatban!! muszáj lesz behúzni
Hát ha ezt innen nem húzzuk be, akkor az már tényleg a legalja lesz.

fst200
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Ligakupa

#425 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Chucky írta:Teljesen kiszámíthatóak vagyunk. Komolyan mondom, hogy előre megmondtam ki kinek, mikor passzol és mit fog csinálni.... (nem, nem vagyok jós...)
komolyan látok valami tüzet a csapatban!! muszáj lesz behúzni

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Ligakupa

#426 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Kenedy a harciasságával kiharcolja az x-et jelentő szögletet, majd kiállítanak róla egy embert. Remélem legalább nevezve lesz a Pool ellen (játszani tuti nem fog).

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Ligakupa

#427 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Teljesen kiszámíthatóak vagyunk. Komolyan mondom, hogy előre megmondtam ki kinek, mikor passzol és mit fog csinálni.... (nem, nem vagyok jós...)

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Ligakupa

#428 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta:
Bandi írta:Ugyanaz az érzésem mint a West Ham elleni meccsen, semmi esélyünk arra hogy itt ma nyerjünk...
Pedig a játékunk elég jó, csak az a fránya gól nem jön sehogy... Na meg a csere is tökös. Lehet hogy nem jön be, de legalább tökös.
Az idei játékhoz képest tényleg nem rossz, de ez mindent elmond rólunk. Alibi passzok egymás után, néha ellövi valaki a labdát, amiben semmi veszély nincsen, 0 az átütőerő a játékunkban...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Ligakupa

#429 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta:Ugyanaz az érzésem mint a West Ham elleni meccsen, semmi esélyünk arra hogy itt ma nyerjünk...
Pedig a játékunk elég jó, csak az a fránya gól nem jön sehogy... Na meg a csere is tökös. Lehet hogy nem jön be, de legalább tökös.

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Ligakupa

#430 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ugyanaz az érzésem mint a West Ham elleni meccsen, semmi esélyünk arra hogy itt ma nyerjünk...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Ligakupa

#431 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

putthelime írta:"XY scores to make this season more miserable for Chelsea!"

Te jó ég, hanyadjára hallom ezt már idén kommentátortól...
Kép

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Ligakupa

#432 Hozzászólás Szerző: putthelime »

"XY scores to make this season more miserable for Chelsea!"

Te jó ég, hanyadjára hallom ezt már idén kommentátortól...
They do now.

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Ligakupa

#433 Hozzászólás Szerző: Puti »

kecske01 írta:Adja a Tv a meccsünket ? Tudom hogy a digi nem adja mert ők inkább a sheffield wednesday vs Szarzenalt adják amit mondjuk nem igazán értek de m1. :)
http://www.sportingvideo.net/20151027/v ... 79059.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Ligakupa

#434 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta:Adja a Tv a meccsünket ? Tudom hogy a digi nem adja mert ők inkább a sheffield wednesday vs Szarzenalt adják amit mondjuk nem igazán értek de m1. :)
Jelenlegi formánkat tekintve túl sok izgalomra nem kell számítani, sima 1-es meccs, szóval érthető. Egyelőre én sem láttam, de nézelődj banok-on meccs előtt. Ha lesz tv-s közvetítés, oda tuti kikerül a link.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#435 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Adja a Tv a meccsünket ? Tudom hogy a digi nem adja mert ők inkább a sheffield wednesday vs Szarzenalt adják amit mondjuk nem igazán értek de m1. :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4861
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Ligakupa

#436 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

marknagy írta:
AwayRoller írta:
petr írta:Remelem kiesunk
Gratulálok!
Szerintem van benne valami. Ha szeretnénk legalább a 4. helyen végezni, ráadásul ezzel a szűk kerettel, lenne értelme feladni/kiesni a Ligakupából és helyette a bajnokságra és a BL továbbjutásra koncentrálni. Bár amíg ezek az állapotok uralkodnak addig tökmindegy.
Ha egy ilyesmi érveléssel karöltve írja le, akkor talán befogom a pofám, de ez rohadtul nem szurkolói mentalitás... És nehogy már az a pár meccs miatt fájjon a puncija a fantasztikusan brillírozó teamnek.
dankodavid írta:Rá kéne menni, legalább lenne EL jövőre.
Ezen már én is elgondolkodtam. Ha így nyomjuk tovább, akkor a leghamarabb a Ligakupa+EL kombóval kerülhetünk vissza a BL-be.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ligakupa

#437 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Rá kéne menni, legalább lenne EL jövőre.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Ligakupa

#438 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

A Ligakupa kb. 5-6 meccs (és ebben már benne van a döntő is), amiből kb. 3-4 sokkal gyengébb csapat ellen van, szóval ilyen megfontolásból szerintem kár feladni.
Ha nem a kezőkeret menne fel, hanem inkább a tartalék, az szerintem simán rendben lenne, legalább Hazard egy este otthon tud maradni Grand Theft Autozni :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Ligakupa

#439 Hozzászólás Szerző: gerawba »

marknagy írta:
AwayRoller írta:
petr írta:Remelem kiesunk
Gratulálok!
Szerintem van benne valami. Ha szeretnénk legalább a 4. helyen végezni, ráadásul ezzel a szűk kerettel, lenne értelme feladni/kiesni a Ligakupából és helyette a bajnokságra és a BL továbbjutásra koncentrálni. Bár amíg ezek az állapotok uralkodnak addig tökmindegy.
A Ligakupa kb. 5-6 meccs (és ebben már benne van a döntő is), amiből kb. 3-4 sokkal gyengébb csapat ellen van, szóval ilyen megfontolásból szerintem kár feladni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Ligakupa

#440 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

De

Válasz küldése