Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41741 Hozzászólás Szerző: Dízel »

malouda helyett young? csodás lenne 8)

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41742 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Chelseafan írta:
ZenZo írta:az egyetlen problémás pont az a Lampard-Ballack-Deco féle playmaker középpálya, ide kellene valami ifjabb, jó kis játékos, amolyan Fabregas vagy Modric féle.
Hamsik? 8)
Na ez szerintem jó lenne: fiatal is , angol is szerintem jó is http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/ch ... 9427.html?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41743 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

tamas írta:szerintem Simao a középpályára tökéletes lenne
Én láttam párszor játszani, valahogy nem győzött meg. :( Ettől függetlenül nem ítélkezem felette, de tudnék jobb neveket mondani. :)

tamas
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Átigazolások

#41744 Hozzászólás Szerző: tamas »

szerintem Simao a középpályára tökéletes lenne

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#41745 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ZenZo írta:az egyetlen problémás pont az a Lampard-Ballack-Deco féle playmaker középpálya, ide kellene valami ifjabb, jó kis játékos, amolyan Fabregas vagy Modric féle.
Hamsik? 8)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41746 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Egy csatár minumum kéne és lehetőleg alacsony, gyors legyen. Magas, 190 cm körüli centerből már van 3 is (nem is nagyon lehet őket együt játszatni).
A magas és jól fejelő emberekre nagy szükség van, Terryre, Drogbára, Ballackra, Di Santora. Anelka hiába magas, fejjel gyenge, mint Gyepes. 20 gól fölött jár, de szerzett fejjel bármennyit is? (nem vágom, lehet, hogy volt 1-2, de háromnál biztos nem több) A jól fejelő játékosokra elöl-hátul szükség van. Elméletem szerint (ami tán nem áll távol a valóságtól) ha egy csapat fejjel gyenge, akkor az halálra van ítélve a PL-ben. Persze ez nem zárja ki, hogy legyen egy gyors (és alacsony) csatárunk :) de csak ha Anelka helyett jön. Drogba helyett ne. Amíg 4-3-3 az alapkoncepció, addig egy szem alacsony csatárral nem fogunk tudni mit kezdeni. Igazából Sweep is azért volt nálunk (sok más mellett) gyenge, mert hiába íveltek rá labdát, egyszerűen nem tudott mit kezdeni vele csak százból egyszer. Az alacsony csatáros játékhoz szemléletváltás, új felállás is kell.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41747 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy csatár minumum kéne és lehetőleg alacsony, gyors legyen. Magas, 190 cm körüli centerből már van 3 is (nem is nagyon lehet őket együt játszatni).

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#41748 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

Malouda mehet mindenki más maradhat, meg kéne egy kapus padra pl. Amelia
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41749 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Természetesen nem arra gondoltam, hogy mindenki mehet a levesbe! :) Pont arra akartam kilyukadni, hogy ismét visszatérünk a középpályánkra. Ott a bibi. De... Hát nem tudom. Valahogy én nem érzem Di Santoban azt, hogy ő lesz majd a nagy gólvágónk. Tudom. Keveset játszott. Fiatal. stb. stb. stb. De ha még beválik is (remélem így lesz), akkor is kevés a csatár, mert ha Kalou is felmegy éknek, akkor is 2 csatárunk van. Mert Anelka is öreg. Illetve olyan amilyen. Szóval 2 középpályás, 1 csatár tuti kell! Természetesen itt nem csak nagy igazolásokra gondolok. Vannak tehetséges labdarúgóink. :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41750 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szekelyla írta:Nyáron szerintem csatársoron kellene erősíteni elsősorban valahogy ráér még a középpálya erősítése...Nem hiszem, hogy Van der Vaart kispadra igazolása jó ötlet lenne...
A középpályás sort nem erősíteni kell, hanem fiatalítani, gyorsítani, lendületesíteni. Egyébként mennyivel jobb, ha egy csatárt igazolunk padra, mint ha vdVaartot?
szekelyla írta:A középpálya telített én nem hiszem, hogy nyáron elküldjük a fél középpályát Deco, Ballack eligazolása lehetséges, de annyira nem voltak jók, hogy ne lehessen pótolni őket akár a fiatalokkal is.
Hm, pont ez a cél. Fiatalítani :)
szekelyla írta:... el kellene kezdeni erősíteni az angol vonalat, mert a FIFA az UEFA-val karöltve szerintem rövidesen be fogja vezetni a 6+5 szabályt...
Mindazonáltal, hogy nem vagyok az angolok ellen, ha be is vezetik a 6+5-ös szabályt, az nem úgy fog kinézni, hogy na fiúk, holnaptól ez van, már a mostani tárgyalások is úgy szólnak, hogy ha a 2009/2010-es szezonra meghoznák a döntést, akkor is van ideje a kluboknak 2014-ig teljesíteni a követelményeket (az meg k*rva sok idő :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41751 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Nyáron szerintem csatársoron kellene erősíteni elsősorban valahogy ráér még a középpálya erősítése.
Valahol röhejes, hogy egy ilyen szintű csapatnál két "igazi" jegyzett befejező csatár van összesen a keretben. A középpálya telített én nem hiszem, hogy nyáron elküldjük a fél középpályát Deco, Ballack eligazolása lehetséges, de annyira nem voltak jók, hogy ne lehessen pótolni őket akár a fiatalokkal is. Nem hiszem, hogy Van der Vaart kispadra igazolása jó ötlet lenne akkor inkább Gareth Barry-t kellene valahogy megszerezni, el kellene kezdeni erősíteni az angol vonalat, mert a FIFA az UEFA-val karöltve szerintem rövidesen be fogja vezetni a 6+5 szabályt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41752 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: ide kellene valami ifjabb, jó kis játékos, amolyan Fabregas vagy Modric féle.
Van der Vaart? :D Szerintem ő az egyik játékos, aki nyáron majdnem biztos, hogy érkezik. (ha Hiddink vmi formában marad)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41753 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Wisey írta:Valóban, de ezekben a játékosokban 2-3 év van még, ha reálisan nézzük. Talán több, de nem mindenki Paolo Maldini...
Nem vagyok híve a "focimenedzseres" hozzáállásnak (cseréljünk le 4-5 embert minden évben), de lassan tényleg el kell gondolkodni Drogbáék utódlásán. De nem kell egyből átigazolásokra gondolni, meg lehetne próbálni beépíteni azokat a fiatalokat, akiket már Abramovics alatt hoztunk ide, pont azért, hogy hosszú távon megoldást jelentsenek.
Így van, ráadásnak egy sikeres klub (egy igazán sikeres, nem egy "majdnem" csapat) pontosan attól remek, hogy jól ötvözi a tapasztalt játékosokat a fiatalokkal. Tehát nem egy Milan és nem egy Arsenal, hanem egy MU vagy egy Chelsea. Drogbán nem látszik, hogy 30 felett van, (csak az, ha nincs kedve játszani) a középpályára ellenben tényleg elkellne egy fiatal és gyors ember. Anelka ezen idényének ellenére szerintem nem lesz meghatározó játékosa a klubnak a jövőben, Belletti pedig közel sem állandó ember, szóval vele sincs gond. Carvalho posztján még simán benne van, hogy 2-3 jó éve van, mert nem igazán a gyorsaság a lényeg, nagyobb baj, hogy "öregségére" sérülékeny, de az ő posztjára ketten is vannak, Alex és Ivanovics, sőt, ha ide vesszük Manciennet, akkor hárman.

Szóval akinek a pótlásán el kellene kezdeni dolgozni, az Lampard és Drogba. Drogba helyére van Kalounk és DiSantonk, tehát valahol az is rendben van, az egyetlen problémás pont az a Lampard-Ballack-Deco féle playmaker középpálya, ide kellene valami ifjabb, jó kis játékos, amolyan Fabregas vagy Modric féle.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#41754 Hozzászólás Szerző: Wisey »

koni0725 írta:
Chucky írta:Fuuuu. Az életkor a csapatnál elég gázos. :( 7 30 év vagy az fölött játékos van, aki kezdő, vagy sok szerepet kap! Ez rengeteg.
De ebben a 7 játékosban olyan világklasszisok vannak, mint Drogba vagy Lampard. Kellenek a tapasztalt rókák a csapatba.
Valóban, de ezekben a játékosokban 2-3 év van még, ha reálisan nézzük. Talán több, de nem mindenki Paolo Maldini...
Nem vagyok híve a "focimenedzseres" hozzáállásnak (cseréljünk le 4-5 embert minden évben), de lassan tényleg el kell gondolkodni Drogbáék utódlásán. De nem kell egyből átigazolásokra gondolni, meg lehetne próbálni beépíteni azokat a fiatalokat, akiket már Abramovics alatt hoztunk ide, pont azért, hogy hosszú távon megoldást jelentsenek.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#41755 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

saby94 írta:szerintem nem kéne sztárokat venni elég lenne egy kissebb játékos pl Kennedy az Ausztrál válogatottbol :D vagy pl Krasic a CSKA Mocsowbol!:D sztetek?
Kennedy nem Chelsea szint, Krasic nem rossz, de akkor már inkább Dzagoevet Moszkvából. :)

saby94
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. április 2., csütörtök 18:12
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41756 Hozzászólás Szerző: saby94 »

szerintem nem kéne sztárokat venni elég lenne egy kissebb játékos pl Kennedy az Ausztrál válogatottbol :D vagy pl Krasic a CSKA Mocsowbol!:D sztetek?

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41757 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Szerintem is kéne 1 kis fiatalítás!Ballack lassan már 33 éves,Lampard 31,Drogba 31,Belletti 32,Carvalho 31,Deco 32,Anelka 30!Cech,Bosingwa,Alex,A.Cole,J.Cole,Essien,Mikel,Kalou,Quaresma még elég fiatalok!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41758 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Persze. hogy kellenek! De nem ennyi! Azért ez sok. Ha esetleg a fürtöske lenne az edző a következő idényre, akkor ezt helyreteszi majd. Már ha ő lesz..... Fiatalítani kell. Nincs mese.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#41759 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Norbertoo írta:Lampard most 30 éves, pontosabban 31 lesz
De ha valaki akár csak egy nappal is túllépi a 30 éves életkort, akkor már 30 éven felüli.
211! NEW RECORD!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41760 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

koni0725 írta:
Chucky írta:Fuuuu. Az életkor a csapatnál elég gázos. :( 7 30 év vagy az fölött játékos van, aki kezdő, vagy sok szerepet kap! Ez rengeteg.
De ebben a 7 játékosban olyan világklasszisok vannak, mint Drogba vagy Lampard. Kellenek a tapasztalt rókák a csapatba.
Lampard most 30 éves, pontosabban 31 lesz

Válasz küldése