Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41701 Hozzászólás Szerző: Robi »

az valakinek rémlik,hogy még Scolari akarta,és nem Hiddink? a Quaresma-ról beszélek :) szélsőnek am bedobok egy nevet,a semmiből...Jesús Navas.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41702 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szintén korábban még írtam, hogy ez egy jó taktika, hogy levigyük az árát(csak így szerencsétlen játékos nagyon megszívja).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#41703 Hozzászólás Szerző: emsanya »

szekelyla írta:
a Quaresma ügyről már korábban beszéltünk más témában, hogy azért nem játszik, mert ha ráépül a bajnokságban a csapat, akkor a bl-ben nagyon fog hiányozni!
Akkor mi a fenének van a keretben 2x játékos, ha nem játszhatnak csak 11-en mivel rájuk épül a csapat. :D Egyébként amikor játszott nem láttam, hogy rá épült volna a játék :shock: (sokkal inkább Lampardra, és Drogbára, ha játszik). Volt két jó megmozdulása összesen 5 meccsen és már mindenki le akarja igazolni.
Arshavin -Arsenal. Már húzóember az ágyusoknál, pedig nem játszhat a BL-ben. Ott nem számít, hogy ráépül a csapat?
Egyszerű, Quaresma-t nem akarjuk leigazolni, ezért nem is játszatjuk...

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41704 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

a Quaresma ügyről már korábban beszéltünk más témában, hogy azért nem játszik, mert ha ráépül a bajnokságban a csapat, akkor a bl-ben nagyon fog hiányozni!
Akkor mi a fenének van a keretben 2x játékos, ha nem játszhatnak csak 11-en mivel rájuk épül a csapat. :D Egyébként amikor játszott nem láttam, hogy rá épült volna a játék :shock: (sokkal inkább Lampardra, és Drogbára, ha játszik). Volt két jó megmozdulása összesen 5 meccsen és már mindenki le akarja igazolni.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#41705 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Dani1905 írta:A.Cole butaságából is kaptunk elég sok gólt, és szerintem Maicon és Daniel Alveséből is kapott eleget az Inter és a Barca, szerintem tökéletes igazolás volt Bosingwa, örülök hogy jött, Mikel óta kb az egyetlen értelmes igazolásunk (ha Anelkát nem veszem a jó igazolások közé)
Védekezésben ők se jobbak nem az a lényeg ugyanolyan stílusuak mind(szarnak a védekezésre)!
Csak ha a 2brazil fut fel annak(eredménye van) jó beadás a vége és legtöbbször gól,Bosingwánál meg fölös cselek és pontatlan vagy kapu mögé szálló beadások!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#41706 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Valóban, Podolski elúszott, megy haza Kölnbe.

Egyébként Tevez nem a ManU játékosa.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41707 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Poldi herceg nyártól visszatér az 1FC Köln-hez ha jól tudom!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#41708 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Mineirot és Ballackot nem lehet eladni mivel lejár a szerződésük. Owent szintén nem lehet megvenni, mert lejár a szerződése. Tevez ára horribilisan magas kb. 30 millió eurot kér érte az MSI. Schweinsteiger most hosszabbított szerződést így esélytelen.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41709 Hozzászólás Szerző: Hege »

Petrolanos írta:Eladnám:
- Minerio
- Ballack
- Malouda
- Deco

Megvenném:
- Owen
- Tevez
- Schweinsteiger

És akkor pár szó róluk: Minerio teljesen felesleges. Róla nincs mit ragoznom. Ballack és Deco aki elég gyenge teljesítményt nyújt, Ballack különösképp. Helyükre hoznám Schweinsteigert. Akárki akármit mond, én jó játékosnak tartom. Maloudát is eladnám, őt is a szar szereplése végett. Nem tesz semmit a játékhoz. Sőt. Meg vannak helyette akik tudnák ugyanazt vagy sokkal jobb teljesítményt mutatni azon a poszton. Pl. Quaresma (remélem marad), Kalou, Stoch, Sinclair. Én még a csatársorra igazolnák. Tevez jöhetne ingyen, jó lenne. Owen is. Owen cserének tökéletes lenne. Egy Drogba-Tevez kezdő, ésa cserepadon Anelka-Owen-DiSanto trió. Ezek variálhatók lennének. És sokkal többet játszatnám a fiataljainkat.
Mineirot sztem is elkéne adni decot szintén Ballet nem adnám el ha másra nem padozni jó lesz...!!!Maloudat megnézném még lehet hogy most feljavul!!!
Owen???!!minek???régen nagy játékos volt de az régen volt most már többet sérült mint egészséges...!!!Tevez reménytelen jó játékos de a manure nem fogja nekünk eladni!!!Schweinsteinger nem rossz de feleslges vannak nálla jobabk is a posztján!!!
De Podolskit le lehetne igazolni a Bayernbe ugyis kevés lehetőséget kap és el akar igazolni...!!De amikor megkapja a lehetőséget rendszerint bizonyiít !!!nem lenne rossz drogba mellé!!sztem
We love you Chelsea^^

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#41710 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

szekelyla írta:
Petrolanos írta: Quaresma (remélem marad), Kalou, Stoch, Sinclair. Én még a csatársorra igazolnák. Tevez jöhetne ingyen, jó lenne. Owen is. Owen cserének tökéletes lenne. Egy Drogba-Tevez kezdő, ésa cserepadon Anelka-Owen-DiSanto trió. Ezek variálhatók lennének. És sokkal többet játszatnám a fiataljainkat.
Quaresma kölcsönben van itt és rohadék összeget kellene fizetni érte, ami szerintem ökörség lenne.
Mert vegyétek már észre, hogy nem fér be a csapatba, nem véletlenül nem játszik. Owen kispadra no comment. Tevez manures köcsög na ne má'
a Quaresma ügyről már korábban beszéltünk más témában, hogy azért nem játszik, mert ha ráépül a bajnokságban a csapat, akkor a bl-ben nagyon fog hiányozni!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41711 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mineiro szerződése is lejár, Tevezt pedig nem fogják elengedni az egyik legnagyobb riválishoz szerintem, még egy Heinze-t se voltak hajlandóak eladni a Poolnak aki nem valami nagy eresztés, egy fiatal agilis jó játékost mért adnának el egy sokkal nagyobb riválisuknak?
Én szerintem 5 emberre van szüksége a csapatnak; VDV/Diego, Quaresma (de meg kéne venni), Ibrahimovic/Agüero, Ashley Young, Zhirkov. Akiktől megszabadulnék az szinte hasonló, annyi különbséggel, hogy szerintem semmi szükség PF-re még csere szinten se (már ha jönne Zhirkov, mert ő bal hátul is tud játszani)
*knock, and it shall be opened unto you*

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41712 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Petrolanos írta: Quaresma (remélem marad), Kalou, Stoch, Sinclair. Én még a csatársorra igazolnák. Tevez jöhetne ingyen, jó lenne. Owen is. Owen cserének tökéletes lenne. Egy Drogba-Tevez kezdő, ésa cserepadon Anelka-Owen-DiSanto trió. Ezek variálhatók lennének. És sokkal többet játszatnám a fiataljainkat.
Quaresma kölcsönben van itt és rohadék összeget kellene fizetni érte, ami szerintem ökörség lenne.
Mert vegyétek már észre, hogy nem fér be a csapatba, nem véletlenül nem játszik. Owen kispadra no comment. Tevez manures köcsög na ne má'

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41713 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Ballackot nem kell eladni, lejár a szerződése.

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Átigazolások

#41714 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Eladnám:
- Minerio
- Ballack
- Malouda
- Deco

Megvenném:
- Owen
- Tevez
- Schweinsteiger

És akkor pár szó róluk: Minerio teljesen felesleges. Róla nincs mit ragoznom. Ballack és Deco aki elég gyenge teljesítményt nyújt, Ballack különösképp. Helyükre hoznám Schweinsteigert. Akárki akármit mond, én jó játékosnak tartom. Maloudát is eladnám, őt is a szar szereplése végett. Nem tesz semmit a játékhoz. Sőt. Meg vannak helyette akik tudnák ugyanazt vagy sokkal jobb teljesítményt mutatni azon a poszton. Pl. Quaresma (remélem marad), Kalou, Stoch, Sinclair. Én még a csatársorra igazolnák. Tevez jöhetne ingyen, jó lenne. Owen is. Owen cserének tökéletes lenne. Egy Drogba-Tevez kezdő, ésa cserepadon Anelka-Owen-DiSanto trió. Ezek variálhatók lennének. És sokkal többet játszatnám a fiataljainkat.
2012. 05. 19.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41715 Hozzászólás Szerző: Robi »

mikor Mourinho hozta a portugáljait (Carvalho,Tiago,Ferreira) engem a utóbbi két név meggyőzött hogy nem kell ide. Nem tudom,biztos csak a rosszat jegyzem meg,de nem rémlik,hogy Ferreira olyan jó lenne. (Biztos volt pár jó meccs 5 év alatt...).
Tiagonak egy értékelhető momentuma volt kékben,az pedig a ManU ellen szerzett gólja :-)

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Átigazolások

#41716 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Így van!!Ferreira soha nem nyafog,hogy állandóan a kispadon ül,ő ennél többet érdemelne hiszen nagyon sokat tett a csapatért főleg a 2004,2005,2006-os szezonban! 1 szimpatikus játékost ismertem meg benne!!
Chelsea The Pride Of London

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41717 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

De ha 4. jobbhátvédhátvéd, annak oka van
Van, vettünk 3-at amióta ő itt van....

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#41718 Hozzászólás Szerző: James Lee »

timoboll írta:
James Lee írta: Sokkal. Ferreira ideje lejárt, és Mancienne egy fiatal tehetség. Ha egyszer Ferreira kezdő lenne, akkor meglepődnék
Ne beszélj már hülyeségeket.Mi az hogy egy 30 éves játékos ideje lejárt?Amikor A.Cole sérült volt elég jól helyettesítette,ahhoz képest h nem játszott még egy meccset sem.Arról nem is beszélve,hogy mennyit tett a csapatért amikor bajnokok voltunk,és most amikor nem játszik semmit még akkor sem elégedetlenkedik meg nyafog a sajtónak,hanem rendesen edz.Meg attól még,hogy Mancienne egy "fiatal tehetség" az nem jelenti,hogy már folyamatos lehetőségre érdemes,nem tett még le semmit a felnőttek közt a Chelseanél,és ilyet mondani rá hogy sokkal jobb.....félre ne érts,én is szeretném hogy Mancienneből egy nagyon jó védő lenne,de egyenlőre még csak ígéret

Én nem azt mondom, hogy nem tett hozzá semmit a csapatjátékhoz. De ha 4. jobbhátvédhátvéd, annak oka van :roll: :roll:

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#41719 Hozzászólás Szerző: Hege »

timoboll írta:
James Lee írta: Sokkal. Ferreira ideje lejárt, és Mancienne egy fiatal tehetség. Ha egyszer Ferreira kezdő lenne, akkor meglepődnék
Ne beszélj már hülyeségeket.Mi az hogy egy 30 éves játékos ideje lejárt?Amikor A.Cole sérült volt elég jól helyettesítette,ahhoz képest h nem játszott még egy meccset sem.Arról nem is beszélve,hogy mennyit tett a csapatért amikor bajnokok voltunk,és most amikor nem játszik semmit még akkor sem elégedetlenkedik meg nyafog a sajtónak,hanem rendesen edz.Meg attól még,hogy Mancienne egy "fiatal tehetség" az nem jelenti,hogy már folyamatos lehetőségre érdemes,nem tett még le semmit a felnőttek közt a Chelseanél,és ilyet mondani rá hogy sokkal jobb.....félre ne érts,én is szeretném hogy Mancienneből egy nagyon jó védő lenne,de egyenlőre még csak ígéret

Ez így van...Ferreira nagyon jó teljesítményt nyújtott mikor játszott és sztem elkéne igazolnia az ő érdekében....ő nem olyan rossz játékos hogy 4.számu szélsővédő legyen...!!!
We love you Chelsea^^

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41720 Hozzászólás Szerző: timoboll »

James Lee írta: Sokkal. Ferreira ideje lejárt, és Mancienne egy fiatal tehetség. Ha egyszer Ferreira kezdő lenne, akkor meglepődnék
Ne beszélj már hülyeségeket.Mi az hogy egy 30 éves játékos ideje lejárt?Amikor A.Cole sérült volt elég jól helyettesítette,ahhoz képest h nem játszott még egy meccset sem.Arról nem is beszélve,hogy mennyit tett a csapatért amikor bajnokok voltunk,és most amikor nem játszik semmit még akkor sem elégedetlenkedik meg nyafog a sajtónak,hanem rendesen edz.Meg attól még,hogy Mancienne egy "fiatal tehetség" az nem jelenti,hogy már folyamatos lehetőségre érdemes,nem tett még le semmit a felnőttek közt a Chelseanél,és ilyet mondani rá hogy sokkal jobb.....félre ne érts,én is szeretném hogy Mancienneből egy nagyon jó védő lenne,de egyenlőre még csak ígéret

Válasz küldése