Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Di Santo
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. március 2., hétfő 16:30
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41101 Hozzászólás Szerző: Di Santo »

Zsoca87 írta:Martins jó csatár, de nem Drogba helyettese.
Egyébként arról tud valaki bármit is, hogy végülis hány éves? :D Mert lehet, hogy nem is 84-es, hanem 78-as. Nem mindegy. :D
31 éves Drogba

Avatar
Di Santo
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2009. március 2., hétfő 16:30
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41102 Hozzászólás Szerző: Di Santo »

obi martinsról beszéltek? Az egy nagyon jó támadó játékos csak a newcasul-ban nem tudja megmutattni én már régebb otta akarom őtt nagyon jó játékos Drogba remélem marad Bojánnal nincs bajom de tényleg ott van Di santo singlar stoch most jönne ő nem kaphatnának hejett na mind egy ha Drogba megy ez a chelsea más lesz!!!!!!!!!!! :(

diSanto9
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2009. január 19., hétfő 16:00
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#41103 Hozzászólás Szerző: diSanto9 »

Bojan minek?? Jó játékosnak tartom semmi baj vele de miért nem lehet a mi saját fiataljainkból lehetőséget adni valakinek:Di Santo, Sinclair, Sahar???? :evil:

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Átigazolások

#41104 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Szerintem szóra sem érdemes csapatunk szempontjából ez a Martins gyerek...
Egy alacsony színvonalú csatár, egy alacsony színvonalú csapatból, és most már az osztály amiben játszani fognak az is alacsonyabb lett!
Kámoncselszí!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#41105 Hozzászólás Szerző: undertow »

martins egy jó sprinter, ennyi és nem több. rossz sportágat választott, pont mint cissé.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41106 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Zsoca87 írta:Az a baj, hogy ez nem bízonyítja, mert ez a dolog az életkorával kapcsolatában évekkel később, már az Interben (sőt, lehet a Newcastle-ben) pattant ki, miszerint lehet, hogy hamis papírjai voltak.
Az lehet, de ilyen esetben majdnem az összes afrikai(valamely kis faluból származó) labdarúgó esetében felmerülhet ez a kérdés. :D
Sok afrikai államban nem készülnek születési bizonyítványok, illetve nincsenek nyilvántartva az állampolgárok(személyi igazolvány sincs) saját bevallás szerint adnak papírokat kiutazás esetén.
A FIFA honlapján 1984 szerepel, de hogy igazából mennyi azt csak ő(vagy ő sem )tudja.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41107 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Az a baj, hogy ez nem bízonyítja, mert ez a dolog az életkorával kapcsolatában évekkel később, már az Interben (sőt, lehet a Newcastle-ben) pattant ki, miszerint lehet, hogy hamis papírjai voltak.

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#41108 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Zsoca87 írta:Martins jó csatár, de nem Drogba helyettese.
Egyébként arról tud valaki bármit is, hogy végülis hány éves? :D Mert lehet, hogy nem is 84-es, hanem 78-as. Nem mindegy. :D
A wikipédiákon és a legtöbb helyen 84-es. Ami igaz lehet:
Starting his career in Italy, the Nigerian was involved in the youth setup at AC Reggiana in 2000, but soon moved to Internazionale's youth squad in a deal worth £500,000. His first season was a great success, as he scored 23 goals and won the the Italian Under-18 title.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#41109 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Martins jó csatár, de nem Drogba helyettese.
Egyébként arról tud valaki bármit is, hogy végülis hány éves? :D Mert lehet, hogy nem is 84-es, hanem 78-as. Nem mindegy. :D

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#41110 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Berzéki Gábor21 írta:
Dízel írta:Ja és nagyon örülök h. drogba nem megy sehova :) remélem sokáig itt lesz még :)
Nekem nagyon úgy hangzott,hogy ezt Drogba nyilatkozta.Majd ha Abra szájából kerülnek ki hasonló mondatok akkor megnyugszom.... :roll:

Más téma:
Most,hogy a Newcastle kiesett,el lehetne hozni onnan valakit.Minden esetre én hoznám Martinst arra az esetre ha Abra eladja Didi-t.Igaz...ott van Anelka,de azért ő nem Drogba(tudjátok,hogy értem :wink: ).Martins szerintem a Premier League egyik legjobb csatára.Nem ők hanem a vezetőség cseszte el szerintem...Az edzőn is sok múlik.A N'Castle ebben hibázott...
Martins jó volt,de édesanyja tavalyi halála(bennégett egy kocsiban :( ) után nemigen találja magát!Nem állítom h ez az oka de azóta írtó gyenge a pályán...
Chelsea FOREVER!!!

illy
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007. december 29., szombat 16:42
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Melchiot
Tartózkodási hely: Sümeg

Re: Átigazolások

#41111 Hozzászólás Szerző: illy »

Azt olvastam hogy Tévez megeggyezett az Interrel, de nagyon remélem hogy csak kacsa!!!
TÉVEZ KELL!!!!!!!!!!!!! chelsea 4ever

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Átigazolások

#41112 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

misakd írta:Egy gála meccsen ne rugjon így oda egy világszrátnak aki olyan bajnokságokat bejárt mint Beckham egy senki egy hírnévtelen bajnokságbol

hát perszeee.... azért kaptak itt óriási pénzeket, hogy a magyarok majd tétlenül nézzék ahogy ők passzolgatnak. akkor egymás között is játszhattak volna :)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41113 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Dízel írta:Ja és nagyon örülök h. drogba nem megy sehova :) remélem sokáig itt lesz még :)
Nekem nagyon úgy hangzott,hogy ezt Drogba nyilatkozta.Majd ha Abra szájából kerülnek ki hasonló mondatok akkor megnyugszom.... :roll:

Más téma:
Most,hogy a Newcastle kiesett,el lehetne hozni onnan valakit.Minden esetre én hoznám Martinst arra az esetre ha Abra eladja Didi-t.Igaz...ott van Anelka,de azért ő nem Drogba(tudjátok,hogy értem :wink: ).Martins szerintem a Premier League egyik legjobb csatára.Nem ők hanem a vezetőség cseszte el szerintem...Az edzőn is sok múlik.A N'Castle ebben hibázott...
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#41114 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dízel írta:Ja és nagyon örülök h. drogba nem megy sehova :) remélem sokáig itt lesz még :)
Biztos vagyok benne, hogy csak azután döntenek a sorsáról, miután megszületetett az UEFA ítélete... (Mondjuk ez logikus...)
Ezzel együtt nagyon szeretném, hogy maradjon, magasan a legjobb csatár a mostani Chelseaben.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41115 Hozzászólás Szerző: Gábor »

misakd írta: Egy gála meccsen ne rugjon így oda egy világszrátnak aki olyan bajnokságokat bejárt mint Beckham egy senki egy hírnévtelen bajnokságbol
Beckham ugyanúgy egy játékos.A pályán megszűnik a tisztelet és a hírnév.Én is voltam focista.Tom mit jelent....
Itt csak az ügyesség számít.Itt nem a fejet meg a mez hátán lévő nevet nézi az ember,hanem a játékost.Én úgy tudom,hogy Becks kezdte.Ilyenkor meg kell védenie magát az embernek,bárki is áll szemben vele....
Farewell Didier!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41116 Hozzászólás Szerző: misakd »

"Kabát Péter volt és csak oda rúgott egyet. Kicsit felkapta a vízet amit én sem értettem."

Egy gála meccsen ne rugjon így oda egy világszrátnak aki olyan bajnokságokat bejárt mint Beckham egy senki egy hírnévtelen bajnokságbol

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#41117 Hozzászólás Szerző: misakd »

Spring írta:Beckham biztos nem fog idejönni, még van egy jó 6-7 éve a Milan-nal! Még csak 34 éves... :roll:
:D :D :D itt meg lenne max 2

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#41118 Hozzászólás Szerző: Dízel »

beckham az egyik kedvenc jatékosom, a mentalitása és a focija kiemelkedő, de soha a büdös életbe nem venne fel chelsea mezt, de ezért nem is szabad elítélni, lampard se venne fel pool mezt :D (ezt még leírni is szörnyű volt)

Ja és nagyon örülök h. drogba nem megy sehova :) remélem sokáig itt lesz még :)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#41119 Hozzászólás Szerző: Gábor »

koni0725 írta:Olvastam Beckham egyik interjúját, miszerint elvből nem játszana más angol csapatnál, csak a MU-nál, bár arra kíváncsi lennék, hogy Ancelottit követné-e ha idejönne.
Biztosan nem követné....Azért Ancelotti sem akkora,hogy kövesse egy olyan játékos aki még szinte fél éve sincs a csapatban. :| Nyilván ő is azt nyilatkozná,hogy a Milanhoz szerződött és nem CA-hoz. :roll:
Farewell Didier!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#41120 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Olvastam Beckham egyik interjúját, miszerint elvből nem játszana más angol csapatnál, csak a MU-nál, bár arra kíváncsi lennék, hogy Ancelottit követné-e ha idejönne.
211! NEW RECORD!

Válasz küldése