Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4061 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2020. december 26., szombat 16:22 Állítólag Tomori besokallt és menni akar a télen...
Ha ez igaz, akkor egyrészt teljesen megértem. Amikor játszott, szinte hiba nélkül volt mindig. Másrészt meg mérges vagyok miatta nagyon Lampardra. Nézhetjük Zoumát, akiről minden 3. meccsen kapunk egy gólt, Christensenről nem is beszélve... Vicc. Nagyon bosszús lennék, ha elmenne.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4062 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag Tomori besokallt és menni akar a télen...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4063 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azt olvasom, hogy ez egy több hetes sérülés, diszkomforttal játszotta az eddigi meccseket és egy Podence-szel történt ütközés után vált játékra alkalmatlanná a térde.

Ha ez igaz, akkor mi a p.csáért játszotta végig az összes meccset? Nem elég hogy ilyen megterhelő a meccsnaptár, kell még az ilyen amatőr hiba is? Nem tudom ki ezért a felelős, Lampard, James, az orvosi stáb, de ha hosszabb időre kidőlt, esetleg komolyabb a sérülés jellege, akkor faszán elbántak az egyik legjobb játékosunkkal.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4064 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Már Zijes beadásai is nagyon hiányoznak, James sérülése rohadt nagy gáz.

Nagyon jól játszott idén, végre formába lendült, előtte sok pocsék meccse volt, sokan megkérdőjelezték a tehetségét. Remélem nem komoly mert az a karrierjébe kerülhet:(
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4065 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2020. december 20., vasárnap 1:35 Állítólag James olyan komoly térdsérülést szedett össze, hogy az sem kizárt, hogy operálni kell...
Hihetetlen, ezek a fiatalok állandóan sérültek :D CHO, Loftus Cheek, Pulisic most meg ő. Azért Azpi miatt nem kell aggódnunk, meg fogja oldani a jobb szélt, de azért hihetetlen mennyire pechesek vagyunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4066 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag James olyan komoly térdsérülést szedett össze, hogy az sem kizárt, hogy operálni kell...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4067 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2020. december 16., szerda 8:30 "Amelyik csapat képes kitenni a világ egyik legjobb csatárát a szélre, az meg is érdemli a vereséget. Elpazarolni egy Werner szintű játékos legfőbb képességeit, nagyon amatőr dolog." - David Prutton, Sky :)
Scholes is hasonlót mondott róla a meccs után, hogy amikor nézi a játékát "egy középcsatárt szélen erőltetnek..." szitu jön le.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4068 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

"Amelyik csapat képes kitenni a világ egyik legjobb csatárát a szélre, az meg is érdemli a vereséget. Elpazarolni egy Werner szintű játékos legfőbb képességeit, nagyon amatőr dolog." - David Prutton, Sky :)

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4069 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta: 2020. december 15., kedd 9:18 Szélsőinkről mik a hírek? mikor épülnek fel?
Pulisic játszhat ma, Ziyech és CHO valószínűleg a szokásos pár hét, szerintem őket idén már nem látjuk a pályán.

paliczandras
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#4070 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szélsőinkről mik a hírek? mikor épülnek fel?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4071 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2020. december 15., kedd 0:30 Drinkwater jo nagy paraszt volt ismét a tarcsiban utána rugott egy fiatal srácnak dühből, egyből piros.

Szégyen sajnos az ember eltakarodhatna már a utcalány anyjába innen.
https://www.youtube.com/watch?v=zIQA5FHdruk

Láttad a szitut amiért egész pontosan utána rúgott? Szerintem ebben az esetben kb. mindenki így cselekedett volna. Úgy érkezett a spuris gyerek, hogy ha rosszul ér bele a labdába, konkrétan eltöri a lábát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2758
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4072 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2020. december 15., kedd 0:30 Drinkwater jo nagy paraszt volt ismét a tarcsiban utána rugott egy fiatal srácnak dühből, egyből piros.

Szégyen sajnos az ember eltakarodhatna már a utcalány anyjába innen.
Nem is értem minek játszatják, inkább adnának egy fiatalnak lehetőséget. Sajnos megszívtuk vele, nem fogja senki elvinni, de nem kötelező lehetőséget adni neki, annyi f*szságot csinált már hogy nem érdemli meg. Igazából edzeni se hagynám már jönni, de lehet hogy azt nem teheti meg a klub hogy kitiltják az edzőközpontból de valahogy külön kellene kezelni őt a többiektől, valószínűleg a fiatalokra sincs jó hatással...

Amúgy pozitívum a meccsel kapcsolatban hogy 0-2-ről fordítottunk és Cech védett nálunk :D

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4073 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2020. december 15., kedd 0:30 Drinkwater jo nagy paraszt volt ismét a tarcsiban utána rugott egy fiatal srácnak dühből, egyből piros.

Szégyen sajnos az ember eltakarodhatna már a utcalány anyjába innen.
gusztustalan mozdulat volt, szégyen.
mondjuk a tottenham szarosát sem értem, hogy egy pl2 meccsen mért kell páros lábbal berepülni..
Dejong egy ilyenért torkonrúgja, nem vádlin..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4074 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Drinkwater jo nagy paraszt volt ismét a tarcsiban utána rugott egy fiatal srácnak dühből, egyből piros.

Szégyen sajnos az ember eltakarodhatna már a utcalány anyjába innen.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4075 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta: 2020. december 13., vasárnap 10:12 Most minden fórumon azt olvasom, hogy Reece Jamest követelik jobbszélre amíg zijes sérült. Szerintem úgy ahogy Alonsonak, Jamesnek is kell a nagy terület amit befuthat, amit a jobbszélső támadó teremt meg neki. Teljesen nulla lenne mint szélső támadó.

Pulisicet kell játszatni és formába hozni. Ugyan önző, de ő legalább saját magának teremt helyzetet.
Én is felvetettem Reece jobbszélsőként játszatását Azpi előtt, de csakis abban az esetben. ha a három valódi szélsőnk közül egyik sem bevethető. Remélhetőleg a Wolves ellen Puli már játszhat, de amennyiben továbbra sem vállalja a játékot, akkor még mindig jobb megoldásnak érzem a James-Azpi kombót az egyelőre teljesen idegen test és darabos, nyögvenyelős Havertz egyáltalán nem testhezálló poszton játszatása helyett
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4076 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kicsit fájt a térde, Lampardék pedig nem akartak kockáztatni, mert később még nagyobb szükség lesz rá. Remélhetőleg kedden már játszik, azt írták.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4077 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2020. december 13., vasárnap 10:36
Bubi írta: 2020. december 13., vasárnap 10:12 Most minden fórumon azt olvasom, hogy Reece Jamest követelik jobbszélre amíg zijes sérült. Szerintem úgy ahogy Alonsonak, Jamesnek is kell a nagy terület amit befuthat, amit a jobbszélső támadó teremt meg neki. Teljesen nulla lenne mint szélső támadó.

Pulisicet kell játszatni és formába hozni. Ugyan önző, de ő legalább saját magának teremt helyzetet.
De most mi van vele? Tudja valaki? Miért nem volt tegnap a keretben?
Pontosan nem tudom, de az előző meccsen volt róla szó, hogy fájdalmat érzett a sérült lábában. Szerintem elővigyázatosság.... Vagy rásérült.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1722
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4078 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2020. december 13., vasárnap 10:12 Most minden fórumon azt olvasom, hogy Reece Jamest követelik jobbszélre amíg zijes sérült. Szerintem úgy ahogy Alonsonak, Jamesnek is kell a nagy terület amit befuthat, amit a jobbszélső támadó teremt meg neki. Teljesen nulla lenne mint szélső támadó.

Pulisicet kell játszatni és formába hozni. Ugyan önző, de ő legalább saját magának teremt helyzetet.
De most mi van vele? Tudja valaki? Miért nem volt tegnap a keretben?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4079 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Most minden fórumon azt olvasom, hogy Reece Jamest követelik jobbszélre amíg zijes sérült. Szerintem úgy ahogy Alonsonak, Jamesnek is kell a nagy terület amit befuthat, amit a jobbszélső támadó teremt meg neki. Teljesen nulla lenne mint szélső támadó.

Pulisicet kell játszatni és formába hozni. Ugyan önző, de ő legalább saját magának teremt helyzetet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4080 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2020. december 11., péntek 16:24 Odoi így se kap elég lehetőséget, 90 %ig biztos vagyok benne, hogy ő lesz a következő nagy elkótyavetyélt tehetségünk Lukaku, Salah és De Bruyne után.

Egy 19 éves, tehetséges saját nevelt angol srácnál nincs jobb opció a padra. A kezdőbe nem igazolhatunk, így is túl nagy a tumultus, hozzunk CHO elé egy középszerű Marcos A., Emerson féle töltelékembert aki bírja a padot jó pénzért?

Esetleg ha Giroud távozik úgy a helyére egy sokoldalú támadót el tudnék képzelni, de inkább maradjon.
Emiatt kellene ballábas szélső. Aki nem CHO elé érkezik, hanem a jobbszélső mögé. Elméletben amúgy sok ennyi ember, de 5-ből 3 állandóan sérült sajnos.

Válasz küldése