Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#3981 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Pogba nem támadó középpályás, hanem box-to-box, így mind a támadásban, mind védekezésben igencsak hasznos játékos. Ez talán az egyik legnagyobb oka, amiért perpill minden komolyabb csapat szeretné a soraiban tudni. Nainggolan is inkább box-to-box típusú középpályás, mintsem védekező, szóval kár összehasonlítani Kanteval. A következő szezonban szinte biztos, hogy hanyagolni fogjuk a 4-2-3-1-t, és a legvalószínűbb a 4-3-3 lehet, ott pedig Fabre mellett elférne Nainggolan és Kante is akár.
Több Juvés ismerősöm is állítja, hogy Pogba nem túl hatékony védekezésben, ezért box-to-boxnak sem feltétlen lenne ideális.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3982 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Inkább pozitívan szeretek csalódni, ezért nem is mertem ilyenre gondolni, hogy mindkettő jön, de remélem Conte szavai beszélnek belőletek srácok :D
Mindkettő jöhetne, valóban :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#3983 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:Mérget vennék rá, hogy Pogba eligazol, de egyre inkább kezd sajnos a realitás bennem is tudatosulni, hogy nem hozzánk jön. Sajnos kézenfekvő, hogy a Real vegye meg. Minden közrejátszik, hogy így legyen. Zidane személye már tényleg csak hab a tortára. Bár, hogy őszinte legyek, ha marad Fabregas és Hazard nálunk, akkor talán nincs is szükség egy ekkora kaliberű támadó középpályásra.
A védekező kp poszt már százszor inkább erősítésre szorul. Én megértem, hogy Nainggolan sokak kedvence, tényleg egyedi játékos, de meggyőződésem, hogy Kanténál jobb védekező kp nincs jelenleg a számunkra, ha figyelembe vesszük, hogy már van PL tapasztalata, és csak 25 éves.

Ha már csak 8 csapat lesz bent az EB-n, akkor hátha a kiesett csapatok játékosai elkezdenek végre a jövőévvel foglalkozni.
Pogba nem támadó középpályás, hanem box-to-box, így mind a támadásban, mind védekezésben igencsak hasznos játékos. Ez talán az egyik legnagyobb oka, amiért perpill minden komolyabb csapat szeretné a soraiban tudni. Nainggolan is inkább box-to-box típusú középpályás, mintsem védekező, szóval kár összehasonlítani Kanteval. A következő szezonban szinte biztos, hogy hanyagolni fogjuk a 4-2-3-1-t, és a legvalószínűbb a 4-3-3 lehet, ott pedig Fabre mellett elférne Nainggolan és Kante is akár.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolások

#3984 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.caughtoffside.com/2016/06/11 ... aign=@Edon" onclick="window.open(this.href);return false;
Bár csak pletyka de úgy néz ki kifizetjük Nainggolan árát
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#3985 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nainggolan komplexebb játékos, nagyon ért a védekezéshez és a támadásokhoz is, Kanté meg csak a védekezéshez ért, de ahhoz úgy, ahogy más nem jelenleg. Szerintem mindkettőre szükség lenne, az lenne az igazi.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3986 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kecske01 írta:
Chester írta:
emsanya írta:A Roma és a Juventus vezetősége is megerősítette azokat a sajtóhíreket, melyek szerint Miralem Pjanic, a fővárosi csapat bosnyák válogatott középpályása az olasz bajnoknál folytatja pályafutását.

Sky Sport Italia


Egy újabb név kihúzva.
Nagyon kedvelem a dél-szláv játékosokat, de örülök, hogy nem hozzánk igazolt, így is sok hangulatjátékos van már a keretben.
Akkor valaki lehet megy el a Juveból középpályáról...vagy hiány posztra jött ?
Mérget vennék rá, hogy Pogba eligazol, de egyre inkább kezd sajnos a realitás bennem is tudatosulni, hogy nem hozzánk jön. Sajnos kézenfekvő, hogy a Real vegye meg. Minden közrejátszik, hogy így legyen. Zidane személye már tényleg csak hab a tortára. Bár, hogy őszinte legyek, ha marad Fabregas és Hazard nálunk, akkor talán nincs is szükség egy ekkora kaliberű támadó középpályásra.
A védekező kp poszt már százszor inkább erősítésre szorul. Én megértem, hogy Nainggolan sokak kedvence, tényleg egyedi játékos, de meggyőződésem, hogy Kanténál jobb védekező kp nincs jelenleg a számunkra, ha figyelembe vesszük, hogy már van PL tapasztalata, és csak 25 éves.

Ha már csak 8 csapat lesz bent az EB-n, akkor hátha a kiesett csapatok játékosai elkezdenek végre a jövőévvel foglalkozni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7093
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3987 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chester írta:
emsanya írta:A Roma és a Juventus vezetősége is megerősítette azokat a sajtóhíreket, melyek szerint Miralem Pjanic, a fővárosi csapat bosnyák válogatott középpályása az olasz bajnoknál folytatja pályafutását.

Sky Sport Italia


Egy újabb név kihúzva.
Nagyon kedvelem a dél-szláv játékosokat, de örülök, hogy nem hozzánk igazolt, így is sok hangulatjátékos van már a keretben.
Akkor valaki lehet megy el a Juveból középpályáról...vagy hiány posztra jött ?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#3988 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:A Roma és a Juventus vezetősége is megerősítette azokat a sajtóhíreket, melyek szerint Miralem Pjanic, a fővárosi csapat bosnyák válogatott középpályása az olasz bajnoknál folytatja pályafutását.

Sky Sport Italia


Egy újabb név kihúzva.
Nagyon kedvelem a dél-szláv játékosokat, de örülök, hogy nem hozzánk igazolt, így is sok hangulatjátékos van már a keretben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#3989 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A Roma és a Juventus vezetősége is megerősítette azokat a sajtóhíreket, melyek szerint Miralem Pjanic, a fővárosi csapat bosnyák válogatott középpályása az olasz bajnoknál folytatja pályafutását.

Sky Sport Italia


Egy újabb név kihúzva.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#3990 Hozzászólás Szerző: Chester »

Amúgy se lett volna a miénk, aligha hiszem, hogy hozzánk elengedte volna a West Ham. Ami jobban aggaszt, hogy Kantéra is felfigyeltek...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3991 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://444.hu/2016/06/11/payet-a-legjob ... 60611+1113" onclick="window.open(this.href);return false;

Ő se lesz már a miénk. Az egész világ (Európa mindenképp) látta ezt a meccset, így a tegnapi teljesítményét/gólját is. Némi vigaszt nyújthat, hogy a 29-et már betöltötte, ami persze nem jelenti azt, hogy nincs benne 3-4 jó szezon még. Meglátjuk, hol köt ki.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Chat

#3992 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

cech19960320 írta:
Dante írta:
cech19960320 írta:örüljetek hogy csak ezt a topikot szemeteli teli korozsp szinten, a többit nem..
Egyébként elég hasonlóan tördeli a mondatokat, és kb ugyanolyan fszságokat irkál, szóval lehet beletaláltál.

lehet.. de én már minden ilyen Nickben őt látomXD
Akkor ajánlok neked még egy csókát akit le kéne csekkolnod. Valami cech199603.. a neve, 19 vagy talán 21 a vége, nem tudom már..
Amúgy meg hozzuk el Payet-t!!!

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Chat

#3993 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:
cech19960320 írta:örüljetek hogy csak ezt a topikot szemeteli teli korozsp szinten, a többit nem..
Egyébként elég hasonlóan tördeli a mondatokat, és kb ugyanolyan fszságokat irkál, szóval lehet beletaláltál.

lehet.. de én már minden ilyen Nickben őt látomXD

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Chat

#3994 Hozzászólás Szerző: Dante »

cech19960320 írta:örüljetek hogy csak ezt a topikot szemeteli teli korozsp szinten, a többit nem..
Egyébként elég hasonlóan tördeli a mondatokat, és kb ugyanolyan fszságokat irkál, szóval lehet beletaláltál.

cech19960320
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#3995 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

örüljetek hogy csak ezt a topikot szemeteli teli korozsp szinten, a többit nem..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3996 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hát én visszamászok anyámba b+, ezt nem bírom tovább!!! :mrgreen: :lol:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#3997 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

adrian1989 írta:Dimarzio írta a 45 milliót ő meg az egyik legmegbízhatóbb forrás.
:lol: :lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#3998 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta: Ja csak mi nem fogunk normálisan igazolni mert egy pancser a vezetőség.
Nainggolan-t elengednék 45-ért de nekünk csak a 32 fér bele.
Azon kívül meg nincs épkézláb igazolásunk az elmúlt 1-2 évben.
Tucatjátékosokat veszünk akik a kutyának nem kellenek.
Idejött Fabregas azért mert a Barca kezdőjébe nem sokszor fért be Pedro szintén.
Costa lehet top csatár de mégis csak mi akartuk őt komolyan, mert senki nem vállalta be a magatartása miatt.
És akkor még lehetne sorolni a szarabbnál szarabb igazolásokat.
És közben a Pool is olyan játékost szerzett meg mint Clyne aki szerintem az egyik legjobb a posztján, megtudta tartani Sturridge-ot(még a mai napig nem értem miért lett elengedve).
Vagy a United aki megszerezte tavaly Depay-t,Martial előtte Shaw-t akik mind fiatal tehetséges játékosok.
És ha megnézzük a pletykákat ki hogy akar erősíteni megint az látszik hogy a mi elképzeléseink a legrosszabbak megint jönnek ilyen Koulibaly Rüdiger félék akikkel nem leszünk sokkal előrébb mert ilyen hátvédjeink szerintem most is vannak.
Sehol egy értelmes név pedig van a piacon bőven csak pár példa akik nem sztárok de rendkívül jó hátvédek: Manolas, Gimenez, Varane, Marquinhos és ezek közül szerintem egyet simán meglehetne szerezni 30-40 millióért.
Csatár is szerintem kelleni fog kettő mert Conte eddig mindenhol 2 csatárral játszott, de szerintem Costa megfog pattanni innen és akkor leszünk igazán szarba, mert a PSG elviszi Higuaint,City Aubemayang-ot és Lukaku is csapatra talál, és valljuk be top csatár nélkül jövőre nagyon nehéz lesz kiharcolni az első 4 hely valamelyikét.
Nagyon várom már, hogy elkezdjen a Chelsea is aktív lenni a piacon.
Mert nem is olyan régen volt egy nyilatkozat, hogy Abra kiábrándult és hogy nagyon aktív lesz a piacon a Chelsea, hát én ennek nem sok nyomát vettem eddig észre.Ma valaki írta, hogy Azpi-t vinné a Barca ez nem tudom hol olvastam, de remélem nem igaz.
Úgy beszélsz ezekről a pletykákról, mintha hivatalos oldalakon olvasnád őket.... 45 millióért elengednék Nainggolan-t? Ki írta ezt, a Sun vagy a Dailymail? A vezetőséget meg divat szidni, nem is mondom hogy a legjobb amit csinálnak, de szerintem nem rosszabb mint a többi nagy csapaté. Felhoztad a mu-t példának, hát tényleg fantasztikusan igazolnak. Depay a legnagyobb égés volt az előző szezonban, Shaw mióta odament kb csak sérült volt, Di Maria-val is hatalmasat kaszáltak... Voltak jó igazolásai a vezetőségnek bőven, arról nem Emenalo tehet hogy De Bruyne, Lukaku vagy Mata már nincs a keretben... Úgy dobálózol a nevekkel, mintha Football manager-ben vagy Fifa-ban lennénk, nyilván lehet pletykákról is beszélgetni, de ebben a hozzászólásban kb 15 nevet sikerült belezsúfolnod, akiknek a nagy részéről szerintem csak azért írtak az újságírók hogy meglegyen a napi kvótájuk, szóval az ilyen fél oldalas hozzászólásoknak nem sok értelme van szerintem. Ja és tegyük hozzá hogy június eleje van és ha jól tudom még nem csúsztunk le egy olyan emberről sem aki miatt lehetne anyázni, szóval nyugi van. Én speciel azt sem bánnám ha nem igazolnánk sokat, van vagy 50 kölcsönjátékosunk akik közül jó párban van fantázia....
Dimarzio írta a 45 milliót ő meg az egyik legmegbízhatóbb forrás.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#3999 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

1-2 szösszenet:

- Alves távozása után a Barca jobbhátvédet keres. Bellerin az első számú jelölt, de Cuadrado is a listán van. (Mundo Deportivo) Egy másik forrás szerint (Telegraph) Bellerin első számú alternatívája Azpilicueta.

- Nathan marad a Vitesse-ben még egy szezont. (hivatalos)

- Vardy úgy tűnik marad a Leicester-ben. (Independent)

- Igazoltunk egy 16 éves játékost az Ajax-tól, Familia Castillo-t.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolások

#4000 Hozzászólás Szerző: royston »

Eb elött nincs nagy mozgás,én nem várom el hogy már legyen 2-3 bejelentett transzfer.Az meg kifejezetten nem is hiányzik hogy 15-20 névvel összeboronáljanak minket mint pl tavaly is,és 80% még érdeklődés szintjén sem volt.Gondolom Conténak is vannak kiszemeltjei,akikre kíváncsi az eb-n.
Akik álomkategória,de nagyon örülnék neki:Pogba,Griezmann,Aubameyang,Verrati,
Nainggolan árát meg ki kell fizetni és kész!
Meg lehet megköveztek,de Ibrát megnéztem volna itt 1-2évig,legalább a bajnoki cím tuti lenne :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Válasz küldése