Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#3961 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Tamás87 írta:Talán az lesz a legjobb ha egy lépést hátrébb lépek és csak szemlélek, megfigyelek egy ideig. :)
Akkor jól vigyázz kitől tanulsz... :lol:

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3962 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

AwayRoller írta:
Tamás87 írta: Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
Nem ismerem a srácot, úgyhogy semmi bajom vele, ahogy azzal sem, hogy a csapatban szeretnéd látni. Sőt azt sem vonom kétségbe, hogy jobb Mikelnél. Egyszerűen csak két érvelési hibát is vétettél. Az egyik, hogy az ő szubjektív véleményét arról a játékosról, akit felhoztál, úgy próbálod megcáfolni, hogy egy másik játékost hozol elő(aki benne sem volt a kontextusban). A másik, hogy személyessé tetted az egészet, azzal, hogy a nickjében lévő játékost húzod le. Ez nem ilyen fórumcucc, mint amit Megyó leírt, csak simán következetlen érvelés, ami haszontalan bárhol. Ja és ne vedd bántásnak, távol álljon tőlem.
Semmi gond.
Maga az eszmecsere több résztvevős volt. Az első hsz-ben nem megcáfolni akartam hogy az általa felhozott játékos jó. Csak felhoztam egy általam jónak vélt játékost, akit talán feleannyiért meg lehetne szerezni. Ez csak egy felvetés volt. :) Mikelt, már Obi Mikelt pedig azért hoztam fel mert ugyanazon a poszton játszanak, nem azért hogy személyében támadjak. ;)
Megpróbálok jobban alkalmazkodni a továbbiakban. Talán az lesz a legjobb ha egy lépést hátrébb lépek és csak szemlélek, megfigyelek egy ideig. :)
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3963 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tamás87 írta:
AwayRoller írta:érvelés.exe has stopped working :roll:
Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
Nem ismerem a srácot, úgyhogy semmi bajom vele, ahogy azzal sem, hogy a csapatban szeretnéd látni. Sőt azt sem vonom kétségbe, hogy jobb Mikelnél. Egyszerűen csak két érvelési hibát is vétettél. Az egyik, hogy az ő szubjektív véleményét arról a játékosról, akit felhoztál, úgy próbálod megcáfolni, hogy egy másik játékost hozol elő(aki benne sem volt a kontextusban). A másik, hogy személyessé tetted az egészet, azzal, hogy a nickjében lévő játékost húzod le. Ez nem ilyen fórumcucc, mint amit Megyó leírt, csak simán következetlen érvelés, ami haszontalan bárhol. Ja és ne vedd bántásnak, távol álljon tőlem.

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3964 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

Megyó írta: :) Örülünk, hogy itt vagy. Egy kérés (jó tanács), amit szerintem te is racionálisnak fogsz tartani. Olyan játékosok átigazolásáról kezdjünk el beszélgetni, akiket szóba hoznak velünk. Rengeteg befutott sztár van és "noname" játékos, aki a több száz aktívan fórumozó szívesen látna, de értelmetlen ezekről fantáziálgatni, amíg egy bulvárlap se ír róla, nemhogy egy hihetőbb forrás :)
Ha az általad említett játékost szóba hozzák velünk, akkor kivesézzük, addig szerintem engedjük el ezt a témát.
Minden világos. És köszönöm az intuíciókat. :)
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3965 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Tamás87 írta:
AwayRoller írta:érvelés.exe has stopped working :roll:
Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
:) Örülünk, hogy itt vagy. Egy kérés (jó tanács), amit szerintem te is racionálisnak fogsz tartani. Olyan játékosok átigazolásáról kezdjünk el beszélgetni, akiket szóba hoznak velünk. Rengeteg befutott sztár van és "noname" játékos, akit a több száz aktívan fórumozó szívesen látna, de értelmetlen ezekről fantáziálgatni, amíg egy bulvárlap se ír róla, nemhogy egy hihetőbb forrás :)
Ha az általad említett játékost szóba hozzák velünk, akkor kivesézzük, addig szerintem engedjük el ezt a témát.

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3966 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

AwayRoller írta:érvelés.exe has stopped working :roll:
Bocs csak telóról pötyögök aztán hosszabb novellákat kicsit nehézkes firkantanom. :)
Hát őszintén szólva Mikel teljesítményét kell magyarázni? 2 meccsenként 1 egyeneset tudott a labdába rúgni..
Lemina egy fiatal, gyors játékos. Labdatartása kiváló, rövid és hosszú keresztpasszokban is nagyon erős. A Juvéban is inkább a védekező kvalitásai miatt tűnt ki. 82%-os passzhatékonyságot hozott az idei szezonban (annyit mint Pogba) Sok Juve meccset láttam az idén úgyhogy engem meggyőzött.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4865
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#3967 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

érvelés.exe has stopped working :roll:

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3968 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

mikel12 írta:
Ha a tizedik helyet szeretnenk megtartani valoban jo otlet lenne. Nem rossz, de semmi extra.
Nicknévből adódóan bocs hogy ezt mondom, de a jelenlegi Mikel-nél egyértelműen jobb.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#3969 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Tamás87 írta:
emsanya írta:Jo jatekos, ennyi penzert meg plane. Viszont a kozeppalyas vedekezest ő sem oldaná meg. En is mar Nainggolan fele hajlok, komplexebb jatekos mint Kanté. Remelem behuzzuk a belgat.
Mario Leminát kellene valahogy kiimádkozni a Juventusból. Egy fele annyiért jönne mint Kanté, szerintem. Igen határozott védekező középpályás.
Ha a tizedik helyet szeretnenk megtartani valoban jo otlet lenne. Nem rossz, de semmi extra.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Átigazolások

#3970 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

emsanya írta:Jo jatekos, ennyi penzert meg plane. Viszont a kozeppalyas vedekezest ő sem oldaná meg. En is mar Nainggolan fele hajlok, komplexebb jatekos mint Kanté. Remelem behuzzuk a belgat.
Mario Leminát kellene valahogy kiimádkozni a Juventusból. Egy fele annyiért jönne mint Kanté, szerintem. Igen határozott védekező középpályás.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#3971 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo jatekos, ennyi penzert meg plane. Viszont a kozeppalyas vedekezest ő sem oldaná meg. En is mar Nainggolan fele hajlok, komplexebb jatekos mint Kanté. Remelem behuzzuk a belgat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7093
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3972 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Николаевич írta:
kecske01 írta:Mkhitaryan wants a BPL move, and Chelsea are one of the clubs willing to meet his £23.8m asking price. #CFC [Bild]
Mi ez a 23.8 m ? :D Legalább még1 20-ast képzelnék el érte.

Jövő nyáron lejár a szerződése és a német lapok szerint visszautasította a Dortmund összes hosszabbítási ajánlatát, úgyhogy reális ár lehet.
Ja, így már oké.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#3973 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kecske01 írta:Mkhitaryan wants a BPL move, and Chelsea are one of the clubs willing to meet his £23.8m asking price. #CFC [Bild]
Mi ez a 23.8 m ? :D Legalább még1 20-ast képzelnék el érte.

Jövő nyáron lejár a szerződése és a német lapok szerint visszautasította a Dortmund összes hosszabbítási ajánlatát, úgyhogy reális ár lehet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7093
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3974 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mkhitaryan wants a BPL move, and Chelsea are one of the clubs willing to meet his £23.8m asking price. #CFC [Bild]
Mi ez a 23.8 m ? :D Legalább még1 20-ast képzelnék el érte.

According to La Gazzetta dello Sport, Chelsea are offering €30m for the defender, with a salary of €4m per season for Koulibaly.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#3975 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szerintem Pogba eligazol es azert kell nekik Pjanic.
Ohh Chelsea we love you..

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Átigazolások

#3976 Hozzászólás Szerző: Ricco »

kecske01 írta:Payet is szóba került. ( Biztos Abra nézte a nyitó meccset) :D GianlucaDiMarzio a forrás
60m fontot adnánk érte és heti 120e Fontot kapna.
29 éves játékosért kicsit sokallom.
Szép is lenne... :D Érte 60 millió, de a Roma középpályásért meg a 4x milliós kivásárlási árat nem adnánk meg. Szerencsére kamu.

Néztem azt a Kante gyereket. Mint egy mozgó fal. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#3977 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Payet is szóba került. ( Biztos Abra nézte a nyitó meccset) :D GianlucaDiMarzio a forrás
60m fontot adnánk érte és heti 120e Fontot kapna.
29 éves játékosért kicsit sokallom.
A West Hamben klubrekordot jelentő heti 125 k a fizuja fontban, szóval ez ebben a formában nem túl hiteles...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#3978 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:A Roma és a Juventus vezetősége is megerősítette azokat a sajtóhíreket, melyek szerint Miralem Pjanic, a fővárosi csapat bosnyák válogatott középpályása az olasz bajnoknál folytatja pályafutását.

Sky Sport Italia


Egy újabb név kihúzva.

Szerintem az ő leigazolása nem volt terítéken a klubnál, csak az újságoknál. Fábregas szerintem nagyon hasonló típusú játékos, és szerintem jobb is mint Pjanic. Nekünk vkp, igazi tízes és/vagy b2b kell(Conte elképzelésétől függően), Pjanic egyik sem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7093
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#3979 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Payet is szóba került. ( Biztos Abra nézte a nyitó meccset) :D GianlucaDiMarzio a forrás
60m fontot adnánk érte és heti 120e Fontot kapna.
29 éves játékosért kicsit sokallom.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#3980 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chester írta:
Hawaii írta:Pogba nem támadó középpályás, hanem box-to-box, így mind a támadásban, mind védekezésben igencsak hasznos játékos. Ez talán az egyik legnagyobb oka, amiért perpill minden komolyabb csapat szeretné a soraiban tudni. Nainggolan is inkább box-to-box típusú középpályás, mintsem védekező, szóval kár összehasonlítani Kanteval. A következő szezonban szinte biztos, hogy hanyagolni fogjuk a 4-2-3-1-t, és a legvalószínűbb a 4-3-3 lehet, ott pedig Fabre mellett elférne Nainggolan és Kante is akár.
Több Juvés ismerősöm is állítja, hogy Pogba nem túl hatékony védekezésben, ezért box-to-boxnak sem feltétlen lenne ideális.
Vannak védekezésbeli hiányosságai, de ellensúlyozza azzal, hogy rengeteg labdát szerez, és a párharcokat is elég jó arányban megnyeri a középpályán. Becsúszni, meg szerelni lehet, hogy nem tud annyira hatékonyan, de nem is ez az elsődleges feladata.

Válasz küldése