Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9435
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3841 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:15 Egyébként jacksonba ki mit lát? Mert labda nélkül értem én király, de labdával meg a legnagyobb ziccereket is kihagyja. Villareal volt a szintje, top csapatba padra való ennyi.
Szar, ahogy Caicedo is, egy lyukas garast nem érnek. Nem kell tökörészni, ha nem megy azonnal akkor majd megy a levesbe, ennyi. Ezek nem emberek hanem gépek, vagy tudja vagy nem, ennyire egyszerű. Enzo is egy rossz játékos mert nem lő gólokat. Ha focista vagy és nem tudsz gólt lőni akkor egy szar vagy, ennyi. Oké hogy végigsprinteli a 90 percet, hátul labdát szerez felíveli és érkezik is rá, de ha kihagyja akkor egy nulla, ennyi.

Caicedo is, ez már a 3. meccse talán, oké hogy nem focizott 3 hónapig, de ez van, élesnek kell maradni. Elbaszta és ez nálam végleges, ezek után ha jól játszik majd azt csak is a szerencsének vagy az ellenfél gyengeségének fogom betudni.

Nem kell a problémákat túlgondolni, lehetsz jó vagy lehetsz szar, nincs a kettő közt semmi. Az élet fekete fehér.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3482
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3842 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pochnak is az lesz a veszte, mint a tobbinek. Beszari fos jatekot jatszat, az embereket nem a helyukre rakja.
Persze a bekapott gol utan mar hiaba vergodik poch, hogy bekuld minden tamadot, veszett fejsze nyele, ha beall vedekezni az ellenfel.

Hagyja a picsaba ezt az felallast.
4-2-3-1 kell ide. Gallager es caicedo CSAK szűr, a ket bekk CSAK vedekezik.
Enzo a kp kozepen osztogat, a ket szelso meg a csatar tamad es fut mint a gep.
utcalány nehez???

Chilwellnek kell elol lennie? Csak azert mer jol ad be? Nevetseges.
Sokaig csinalja ezt poch mehet a picsaba.
Ilyenre nincs idegzetem!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3843 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:17
Szabi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:02
kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:52 Mudryknak jól áll a 10-es mez, alig ér labdába
Enzonak is a 8-as, remekül áll neki minden szabadrúgásnak az elb@szása...

Tudnám ki találta ki, hogy neki kell mindent ellőnie.
Enzo ma jól nyomta megint. Nagy labdákat osztogatott, de a rúgásokban tényleg elég erőtlen.
Osztogatni, szervezni kiválóan tud, megint lehet hozni a semmitmondó és jól mutató statokat, de rengeteg nagy esély elmegy azzal és ezáltal rajta, hogy a jobblábas közeli szabadrúgásokhoz senki mást nem enged oda. Ennyi helyzetből, esélyből szerintem már Jorginho is összehozott volna valamit.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7043
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3844 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:02
kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:52 Mudryknak jól áll a 10-es mez, alig ér labdába
Enzonak is a 8-as, remekül áll neki minden szabadrúgásnak az elb@szása...

Tudnám ki találta ki, hogy neki kell mindent ellőnie.
Enzo ma jól nyomta megint. Nagy labdákat osztogatott, de a rúgásokban tényleg elég erőtlen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3845 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:16
Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:05 Na ezt az eredményt is ki lehet tenni a vitrinbe. Gyönyörű az 1billás költés után, szégyen.
https://hu.wikipedia.org/wiki/A_t%C3%ADz_hatv%C3%A1nyai

Csak mert nem először írod
Tetszett a mai meccs? Nézd akkor újra, ajánlom.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3846 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azt senki meg se említette, ahogy Sanchez hátbakúrt@ labdával kidobáskor a Forest támadóját. :D Mendy és Kepa is csinált furcsaságokat, de ilyet egyiküktől se láttam. Borzasztó gyenge kapus, jó lenne, ha kidőlne valami kisebb húzódással hetekre, mert Poch nem fogja magától a PL-ben a mélyvízbe dobni Petrovicsot.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4856
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#3847 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:05 Na ezt az eredményt is ki lehet tenni a vitrinbe. Gyönyörű az 1billás költés után, szégyen.
https://hu.wikipedia.org/wiki/A_t%C3%ADz_hatv%C3%A1nyai

Csak mert nem először írod

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3848 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként jacksonba ki mit lát? Mert labda nélkül értem én király, de labdával meg a legnagyobb ziccereket is kihagyja. Villareal volt a szintje, top csapatba padra való ennyi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9435
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3849 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hihetetlen, hogy ezen a meccsen kikaptunk. Sokatok szerint sok a védő, hát én még igazoltam volna oda mert döglassúak vagyunk hátul. Silva mellé nem fér a védelembe még egy döglassú ember (disasi).

Gondolom ezért nyomja ezt az amorf felállást Pochettino, mert amúgy ezért nem tudunk gólt lőni. Dominálunk ahogy kell de tiszta helyzet alig van, mert Jackson egyedül vergődik a védők közt Chilwell meg teljesen haszontalan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

antimaci
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3850 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Minden cseppje kincs volt ennek a meccsnek, méltó az átigazolási és csapat"épitési" politikánkhoz.
Hab lett volna a tortán ha a végén Mudryk eladott labdája után kaptunk volna még egyet.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3851 Hozzászólás Szerző: Izland »

Egyébként komolyra fordítva a szót, kétszeres BL győztes csapat ellen nem szégyen kikapni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3852 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:02
Traxver írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:59 az ilyen meccs után nem a 5-6 hely a reális hanem a 8-9..
8-9 ? A legjobb sorsolasunk van a PL -ben és nem tudunk nyerni. Ez így inkább kiesés elleni küzdés lesz úgy néz ki
Egyetértek. Ha idén így folytatodik, akkor megyünk a kiesés ellen. Kész kabaré ez a csapat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Sindu
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3853 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Nagyon rossz volt ma Jackson, minimum 2 nagyon ígéretes helyzetben nem tudta átvenni a labdát, aztán üres kapura nem tudta bepöckölni.
A bal oldalunk végig döglött volt azzal, hogy védőt játszat Pochettino bal szélső támadóként. Mindent jobb oldalon próbáltunk erőltetni. Mintha kizárólag Sterlingtől várná Poch a helyzetek kialakítását.

Bandi
Hozzászólások: 2755
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3854 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Moldván írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:09 Előző szezonban láttam/láttunk mindent. Ez csak a megszokott. Nem is idegesít már fel.

A meccshez is hozzászólva.. szóra sem érdemes, menjünk a következőre. :D
Szerencsére az csak 2 hét múlva lesz, amennyire utáltam régen a válogatott szüneteket, annyira megszerettem őket az elmúlt 1 évben :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandi 2023. szeptember 2., szombat 18:11-kor.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#3855 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Előző szezonban láttam/láttunk mindent. Ez csak a megszokott. Nem is idegesít már fel.

A meccshez is hozzászólva.. szóra sem érdemes, menjünk a következőre. :D

Avatar
Izland
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3856 Hozzászólás Szerző: Izland »

Bandi írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:04
kazomester írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:01 Nem tudom mi a fasz bajotok van egyébként. Mi játsszuk messze a legszorakoztatobb focit a ligában. Ilyen jót senki meccsein nem lehet röhögni :roll:
Meg amúgy nem erre a szezonra igazoltunk, hanem a 2026-27-esre, akkor brutál jók leszünk meglátjátok. Már csak 1 milliárd fontnyi játékos hiányzik…
Szerintem hülyeség elvárásokat támasztani a csapat elé. Előbb ki kell esni a másodosztályba, hogy a nulláról tudjunk építkezni. Ez így sokkal nehezebb, hogy Nottingham, West Ham ellen kell már rögtön az elején bizonyítani.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6830
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3857 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na ezt az eredményt is ki lehet tenni a vitrinbe. Gyönyörű az 1billás költés után, szégyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2755
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3858 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:01 Nem tudom mi a fasz bajotok van egyébként. Mi játsszuk messze a legszorakoztatobb focit a ligában. Ilyen jót senki meccsein nem lehet röhögni :roll:
Meg amúgy nem erre a szezonra igazoltunk, hanem a 2026-27-esre, akkor brutál jók leszünk meglátjátok. Már csak 1 milliárd fontnyi játékos hiányzik…

Avatar
Izland
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3859 Hozzászólás Szerző: Izland »

Amazing24 írta: 2023. szeptember 2., szombat 18:00
Izland írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:57 Ringassuk magunkat nyugodtan, de nem voltunk sokkal szarabbak Potterrel és Lamparddal.

Ami nekem a legbosszantóbb fél év után, hogy Enzo utcalány nagy flopnak tűnik még mindig, és Caicedora tényleg rá lehet aggatni a Bakayoko nevet.
Nem csak Enzo, de Caicedo, Mudryk es sorolhatnam.

Paran Caicedo-ra azt irtak, hogy magasabb szintet kepvisel, mint Kante, ehhez kepest meg Bakayoko szintjet sem uti. :D
Kantéra és Makelelére nézve sértő velük egy sorban említeni Caidedot.
Az is vicc, hogy egy szem csatárral mertünk nekivágni a szezonnak. És könyörgöm ne hozzátok fel Broját, mert nem neki kellene a megváltásnak lennie ennyi elvert pénz után.
Ugyanez igaz, hogy mi a fenének ennyi vkp a csapatba, amikor ktk konkrétan nincs. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Izland 2023. szeptember 2., szombat 18:05-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6297
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3860 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2023. szeptember 2., szombat 17:52 Mudryknak jól áll a 10-es mez, alig ér labdába
Enzonak is a 8-as, remekül áll neki minden szabadrúgásnak az elb@szása...

Tudnám ki találta ki, hogy neki kell mindent ellőnie.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése