Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#3701 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bon írta:http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Ch ... 46794.html
Na, ez érdekes. :D
Hiddink, Wilkins visszahelyezését kéri. Ha ez igaz, akkor Hiddink az új menedzserünk. :wink:
Még anno nyilatkozta RW, hogy nem akar visszatérni... :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3702 Hozzászólás Szerző: Bon »

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Ch ... 46794.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na, ez érdekes. :D
Hiddink, Wilkins visszahelyezését kéri. Ha ez igaz, akkor Hiddink az új menedzserünk. :wink:

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#3703 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:Még nem Hiddink az edzőnk és ezt az Abra féle pénz szórás akciót évente 1-2-szer bedobják...
Utolsó alkalom amikor lehet pénzt szórni, épp ezért fogunk is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3704 Hozzászólás Szerző: focimark »

Mesze van tudom, de a téli átigazolási időszakban már az 50milios határ meg lesz húzva?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Edzőkérdés

#3705 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szvsz maximum 60-70 milla korul koltunk. Veszunk egy klasszist 30 korul, plusz egy lukakut 20 korul, es meg max egy valakit 10 es 20 milla kozott, amolyan Ramiresfele figurat, akiben van potencial, de meg sem nevezheto mar beert klasszisnak. Es legalabb ugyan ennyien, vagy tobben tavoznak: Alex, Bosingwa/ferreira, zsirkov/malouda, Anelka/kalou. Ertuk kapunk egy 20ast osszesen, maximum

Ez is sok, de szerintem ennel tobbre senki se szamitson. Telen koltott 70 millat, nem fog elkolteni meg pluszban 150et. Oke hogy sok a penze, es hogy ez a hobbija, de o se hulye, mindennek van hatara.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Edzőkérdés

#3706 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Még nem Hiddink az edzőnk és ezt az Abra féle pénz szórás akciót évente 1-2-szer bedobják...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3707 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Pilgrim írta:
Bon írta:"Fresh reports in England say that Chelsea owner Roman Abramovich has already pledged to give Hiddink a £150million transfer war chest to use upon his appointment."

Na ez durva... :D

http://au.eurosport.com/football/premie ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
150 millio fontot kolthet hiddink az nem rossz
ha nem fiatal ügyes gyereket veszünk, akkor ebből 3 (kb aranylabdás) világklasszist vehetünk. Na annyi pénzből illik bajnokságot nyerni. És el is hiszem, hogy el vár dolgot a Papa.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Edzőkérdés

#3708 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Bon írta:"Fresh reports in England say that Chelsea owner Roman Abramovich has already pledged to give Hiddink a £150million transfer war chest to use upon his appointment."

Na ez durva... :D

http://au.eurosport.com/football/premie ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
150 millio fontot kolthet hiddink az nem rossz

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#3709 Hozzászólás Szerző: Bon »

"Fresh reports in England say that Chelsea owner Roman Abramovich has already pledged to give Hiddink a £150million transfer war chest to use upon his appointment."

Na ez durva... :D

http://au.eurosport.com/football/premie ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3710 Hozzászólás Szerző: kiki »

Ramox írta:http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Ch ... 46380.html

Hiddink tagadja, hogy ő mondta volna a klubnak, hogy igazoljuk le Sneijdert. Koreaba nem nyaralni ment. Az utóbbi hetekben nem tartotta a kapcsolatot a klubal(=nem tárgyalt az esetleges edzői szerepkörről)
Ééés végül, elég neki az, hogy a törököket irányítgassa.

Szóval akkor wtf van....
szerintem továbbra is arra várunk,hogy a török szövetség elnöke visszajöjjön a nyaralásából, és akkor megegyezünk
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#3711 Hozzászólás Szerző: Ramox »

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Ch ... 46380.html

Hiddink tagadja, hogy ő mondta volna a klubnak, hogy igazoljuk le Sneijdert. Koreaba nem nyaralni ment. Az utóbbi hetekben nem tartotta a kapcsolatot a klubal(=nem tárgyalt az esetleges edzői szerepkörről)
Ééés végül, elég neki az, hogy a törököket irányítgassa.

Szóval akkor wtf van....

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Edzőkérdés

#3712 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Hawaii írta:
langidave írta:
Hawaii írta:Hiddink could cost Chelsea £15m

Guus Hiddink could cost Chelsea up to £15m in compensation and wages (The Times).
Ebben benne van a fizetése is 3 évre gondolom, úgyh még mindig jobb, mint kivásárolni egy Boast ugyanennyiért+fizu.
Nem 3, csak 1 év van hátra és nem vagyok benne biztos, hogy benne van ebben a 15 millában a fizuja is, habár úgy lenne logikus.
"and wages", azaz belekalkulálták a fizetését is.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3713 Hozzászólás Szerző: Chucky »

chiedis írta:
Hegee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2080914/
Érdemes megnézni kb a cikk közepén a "A PREMIERLEAGUE.COM JÁTÉKOSINDEXE ALAPJÁN A SZEZON LEGJOBB TÍZ JÁTÉKOSA" című táblázatot. Malouda lett az első..
ebbe a statba még az is bele van írva, hogy kinek mekkora a pöcse, és mennyi zsír van a fülében.
Persze, Malouda... :mrgreen:

Nem tudom... azért kíváncsi lennék rá, hogy a többi szélső mennyi gólt rúgott. Mert ugye Malouda 13-at. Mellesleg rossz a topik.:)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Edzőkérdés

#3714 Hozzászólás Szerző: focimark »

chiedis írta:
Hegee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2080914/
Érdemes megnézni kb a cikk közepén a "A PREMIERLEAGUE.COM JÁTÉKOSINDEXE ALAPJÁN A SZEZON LEGJOBB TÍZ JÁTÉKOSA" című táblázatot. Malouda lett az első..
ebbe a statba még az is bele van írva, hogy kinek mekkora a pöcse, és mennyi zsír van a fülében.
Persze, Malouda... :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3715 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Hegee írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... t-2080914/
Érdemes megnézni kb a cikk közepén a "A PREMIERLEAGUE.COM JÁTÉKOSINDEXE ALAPJÁN A SZEZON LEGJOBB TÍZ JÁTÉKOSA" című táblázatot. Malouda lett az első..
ebbe a statba még az is bele van írva, hogy kinek mekkora a pöcse, és mennyi zsír van a fülében.
Persze, Malouda... :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#3716 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Shady60 írta:Kész bepanaszolni a Török Labdarúgó-szövetség a Chelsea-t, amennyiben nem hagyja abba a szövetségi kapitány, Guus Hiddink Londonba csábítgatását.

A holland szakembert az első számú esélyesként kezelik a Carlo Ancelotti távozása után megüresedett helyre, miután fél évig 2009-ben már irányította az együttest.

Azt azonban sokan figyelmen kívül hagyják, hogy a tréner 2010 februárjában kétéves szerződést kötött a török válogatottal, így csakúgy nem állhat tovább.

„A Chelsea-nek rutinja van a kontraktus alatt álló emberek elhozásában, így ha erre sor kerülne, akkor azonnal a FIFA-hoz fordulunk – mondta Mahmut Özgener a Hurriyet lapnak.

A török szövetség elnöke hozzátette: „A belgák elleni mérkőzés után bementem az öltözőbe, és megkérdeztem őt, mit szeretne csinálni" – emlékezett vissza.

„Azt válaszolta, megtekinti a tartalékok meccsét, majd jótékonységi találkozóra Dél-Koreába utazik. Utána kiderült, hogy a játékosoknak mást mondott. Nem értem."

„Nem jöhetsz csakúgy Törökországba, aztán amikor kedved szottyan, továbbállsz" – figyelmeztetett Özgener.



SH-ról van,de remélem ebből egy szó se igaz,hogy nem akarják elengedni
1. A török szövetség elnöke nyaral, tuti nem nyilatkozott
2. Már a törökök is elismerték hivatalos oldalakon, hogy biztosak benne hogy távozik Hiddink.
3. Ez csak SH, ne hidd el amit írnak.
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Edzőkérdés

#3717 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Kész bepanaszolni a Török Labdarúgó-szövetség a Chelsea-t, amennyiben nem hagyja abba a szövetségi kapitány, Guus Hiddink Londonba csábítgatását.

A holland szakembert az első számú esélyesként kezelik a Carlo Ancelotti távozása után megüresedett helyre, miután fél évig 2009-ben már irányította az együttest.

Azt azonban sokan figyelmen kívül hagyják, hogy a tréner 2010 februárjában kétéves szerződést kötött a török válogatottal, így csakúgy nem állhat tovább.

„A Chelsea-nek rutinja van a kontraktus alatt álló emberek elhozásában, így ha erre sor kerülne, akkor azonnal a FIFA-hoz fordulunk – mondta Mahmut Özgener a Hurriyet lapnak.

A török szövetség elnöke hozzátette: „A belgák elleni mérkőzés után bementem az öltözőbe, és megkérdeztem őt, mit szeretne csinálni" – emlékezett vissza.

„Azt válaszolta, megtekinti a tartalékok meccsét, majd jótékonységi találkozóra Dél-Koreába utazik. Utána kiderült, hogy a játékosoknak mást mondott. Nem értem."

„Nem jöhetsz csakúgy Törökországba, aztán amikor kedved szottyan, továbbállsz" – figyelmeztetett Özgener.



SH-ról van,de remélem ebből egy szó se igaz,hogy nem akarják elengedni
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Edzőkérdés

#3718 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Visszaolvasva az utóbbi egy oldalt ezeknek van valóságalapjuk, vagy csak a szokásos találgatás, pletykázás megy?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Edzőkérdés

#3719 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

langidave írta:
Hawaii írta:Tudtommal azt nem szokták előre kifizetni...
Nyilván nem, de bele szokták számolni egy játékos árába is, hogy még nagyobbnak hasson, de végülis ez legyen a legnagyobb problémánk mára :lol:

Amúgy én azt olvastam skyon azt hiszem, hogy 4,5 millióért lehet kivásárolni.
Igen, akörül van kb.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#3720 Hozzászólás Szerző: langidave »

Hawaii írta:Tudtommal azt nem szokták előre kifizetni...
Nyilván nem, de bele szokták számolni egy játékos árába is, hogy még nagyobbnak hasson, de végülis ez legyen a legnagyobb problémánk mára :lol:

Amúgy én azt olvastam skyon azt hiszem, hogy 4,5 millióért lehet kivásárolni.

Válasz küldése